Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

Gość mam 39 lat
no własnie bardzo dobre pytanie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy byłas juz w układzie 2K+ !M? --Nie, nie byłam, o ile nie liczyć śpiącej obok mnie i ówczesnego chłopaka koleżanki, która się w trakcie obudziła i sobie podsłuchiwała wolałabym jednak układ 2m+k a najlepiej 2k+2m z mężczyznami, którzy tez nie boją się siebie dotykać wymaganie aktywności tylko kobiet jest moim zdaniem niesprawiedliwe :D czy uwazasz ze chlopak w moim wieku ktory jest prawiczkiem to cos niezwykłego? --pytanie, czy jest jeszcze prawiczkiem, bo nie uprawiał seksu z kobieta, czy z nikim w ogóle ? w pierwszym przypadku to nic niezwykłego w drugim ... hmmm zależy z jakich powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
nei_nei... no szkoda ze to tak deleko :) mam ochote na prysznic z Tobą.. idziemy razem ? wetrę w Ciebie balsam po .. :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
nie uprawialem w ogole jestem wstydliwy bardzo :( mieszkam z mama mam kolekcje znaczkow z prlu czy teoretycznie umowila bys sie ze mna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy razem ? --no obawiam się, ze to technicznie niemożliwe :D , w innym przypadku, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 39 lat nie uprawialem w ogole jestem wstydliwy bardzo mieszkam z mama mam kolekcje znaczkow z prlu czy teoretycznie umowila bys sie ze mną? Teoretycznie ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
lubisz karkow?tzn czy podobaja ci sie napierdoleni testosteronem chlopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888
Nie masz partnera do sexu bo nikogo odpowiedniego nie spotkalas czy nie chcesz na razie miec, jest jeszcze 3 mozliwosc w UK mieszkaja same pustaki;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech sobie teraz pomarańczka smaruje te swoje siódme poty :). nei_nei "w innym przypadku, kto wie... " az mnie moje "prawiczkowe" ciary po plecach przeszły.. ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albert s lubisz karkow?tzn czy podobaja ci sie napie**oleni testosteronem chłopcy? Taaa... strasznie :o 888 Nie masz partnera do sexu bo nikogo odpowiedniego nie spotkalas czy nie chcesz na razie miec, jest jeszcze 3 mozliwosc w UK mieszkaja same pustaki;>?? spotykałam się z kimś w ubiegłym roku, ale się skończyło z rożnych powodów, a potem miałam ważniejsze rzeczy na głowie niż seks, wiec siłą rzeczy nie szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888
mam 39 lat Stary Ty musisz cos ze soba zrobic 39 lat i byc prawiczkiem ja p1rd0le dramat... Psycha Ci przez to nie siada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek19 jaki jest twoj typ faceta? Wojtku... męzczyzna zakochuje sie w tym, co mu sie podoba - kobiecie podoba sie to, w czym sie zakochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei jak pachniesz w tej chwili :) ? hhaaaa. nie moge sie pogapic to sobie powyobrazam :) :D golisz łono na "zero". przystrzygasz . ? zostawiasz pasek. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888
nei_nei 888 chyba mało domyslny jesteś ;P Mhm czy ja wiem raczej dla mnie ludzie sa dosc przewidywalni i schematyczni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowym zelem do mycia przystrzygam, jestem blondynką, wiec nie ma tam tego wiele ;D czasem ide na całośc i depiluję kremem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm .. nei_nei tym kokosowmy żelem mnie na kolana rzuciłas.. a blond włoski i nie te łonne to moja ulobiona kobieca barwa wiec sobie w ciszy i spokoju Twoim fanem będę nei_nei mam juz dwa puzzle Twojej całosci :) i wyobraznie wiec moge sobie wytwarzac miłe do oczu obrazki 1. Twoja ulubiona fantazja.? 2 czy nie jestes spiaca, 3. moge Ci jeszcze troche głowe pozawracać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawne, najlepiej terenowe ;P takie, w których mozna jesc, a właściciel nie lamentuje nad tapicerką , bezpieczne, z rozsądnym kierowcą na markach sie nie znam, kolor bez znaczenia wojtek19 to nie ma znaczenia gruby czy chudy pryszczaty czy w okularach dla ciebie? no oczywiście mam tam jakies swoje preferencje, ale wyglad to sprawa drugorzędna - musi byc czysty ;P inteligencja, poczucie humoru, wiernośc/lojalnośc to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
lubisz sex analny?sprawia ci przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Twoja ulubiona fantazja.? pisałam o tym nawet w innym temacie : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4846510 wiec oczywiście chciałabym kiedyś przezyć coś takiego na zywo - biernie lub czynnie 2 czy nie jestes spiaca, -nie, nie jestem, u mnie jest godzina do tyłu, a zwykle chodze spac po północy 3. moge Ci jeszcze troche głowe pozawracać ? mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albert s lubisz sex analny?sprawia ci przyjemność? tak do końca jeszcze nigdy nie próbowałam, nikt nie wzbudził na tyle mojego zaufania, ale jeżeli znajdzie się odpowiedni partner z pewnością i tego spróbuje jakieś delikatne pieszczoty palcami oczywiście dają przyjemne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera mimo, że jestem prawiczkiem :P to zawsze chciałem spełniać fantazje mojej partnerki i wiele sie udalo wrecz w zaskakujacy sposób wprowadzic w czyn, aleee.. Twoja fantazja nei_nei by mnie chyba przerosła :) masz inne :) bardziej moze w schemacie hetero :). ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy ;P ale jak coś, to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłoń masz bardzo ładną, tzytzki wysmienite. :). buziaka pewnie nie pokażesz ? a jakbym był bardzo ciekawy ? na mailu ? podręczę Cie troche nei_nei skoro masz godzine mniej na zegarze :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokażę ;p nawet jakbyś był bardzo ciekawy moze w przyszłości, oczywiście w rewanzu zdjęcie zwrotne, ale na pewno nie tak od razu mozesz mnie dręczyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bedę Cię dręczył :) skoro tak łatwo sie na to godzisz :) choc w sumie . ;) delikatny opór byłby mile widziany :).. ooo!.. czy w seksie tolerujesz jakieś zabawy typu zasłonięte oczy, wiązanie pończochą do łózka ? chociaż wspominałaś ze lubisz zabawę seksem, ale jednak podpytam glębiej... "może w przyszłości". sprecyzuj proszę :D. ? oczywiście ze wymiana obopólna inaczej nie wchodzi w gre :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
wyznania gejszy czy tajemnica brokebain mountain ktory film wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jedziemy dalej z pytaniami :). wygladasz na drobną istotę.. :) ile masz wzrostu ? jak lubisz sie ubierac ? luz, czy elegancja (wiem ze to mozna połaczyc, ale wiem, że rozumiesz o co mi chodzi)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×