Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
Pomysł stąd, że wczoraj wspomniałeś mi, że czytałeś taki artykuł w gazecie, i że młode kobiety są żałosne, a nie faceci. Tylko tyle, ale przed chwilą napisałeś, że to Twoja nadinterpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Interesuje mnie nad czym się zastanawiasz. Artykuł artykułem. Nad czym się zastanawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jeśli chodzi o bycie żałosnym, to chciałabym, żebyś mi powiedział czy nagminne wyznawanie miłości nie jest według Ciebie żałosne. To mnie interesuje. Natomiast nie wiem, co Ty masz na myśli pisząc mi o szufladkowaniu, stereotypach i szablonach. Nie wiem, czego dokładnie dotyczył ten artykuł, który przeczytałeś. Nie mam zdania na ten temat. Uważam jednak, że zachowania podyktowane prawdziwą, odwzajemnioną miłością nie są żałosne. Jeśli się kogoś kocha, naprawdę kocha, to zrobi się wszystko, żeby być z tą osobą i to według mnie nie jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Nagminne wyznawanie miłości nie jest żałosne, jest piękne. Zgadzam się całkowicie z drugą częścią Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Zastanawiałam się czy nie jestem żałosna w kontekście wyznawania miłości, rozpływania się, fantazjowania, nadmiernej afirmacji naszej miłości. Zastanawiałam się czy to czasem nie wygląda trochę głupio i dziecinnie. Tylko tyle E. Nic poza tym. A stereotypy naprawdę mnie nie interesują. Kocham Cię i będę Cię kochać choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Afirmuję Cię mocniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:) Ja Ciebie też afirmuję każdego dnia i nie przestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Właśnie wysłuchałem nowej płyty Beyonce. Podoba mi się. Nawet bardziej, niż podoba. Na 12 utworów 3 słabe, reszta dobre i bardzo dobre. Płyta do kupienia w dobrych sklepach muzycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jeszcze nie słuchałam utworów z jej nowej płyty, ale z pewnością posłucham. Może jutro wybiorę się do dobrego sklepu muzycznego w miasteczku Kraviedo. Tylko czy będzie jutro otwarty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Jesteś ode mnie starsza (jeśli nie oszukujesz) o 5 lat. To nie jest dużo. To jest dużo jak ona ma 10, a on 5 lat :) Ale jak ona ma 35 (i wygląda niezwykle efektownie), a on 30 to różnicy nie widać. A to, że jesteś wykładowcą, a ja studentem, to nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Sklepy w Kraviedo otwierają jak chcą, nie trafisz za nimi. Ale jak tylko zobaczę, że jest otwarty sklepik z muzyką, dam Ci znać moim smartfonem wypasionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jak ona ma 10 lat, a on 5, to rzeczywiście fajny związek, ale chyba w piaskownicy ;) A to ostatnie faktycznie nie ma żadnego znaczenia, nawet najmniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Dobranoc Pani Profesor Princesitka. :) Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Musisz mi pokazać swojego wypasionego smartfona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Dobranoc mój Eduardito. Praca domowa odrobiona !? ;) Kocham Cię mocniutko. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Eduardo miał wrażenie, że Princesitka do niego dzwoniła, próbował oddzwonić, ale bezskutecznie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Princesitka dzwoniła, ale to nic pilnego. Nie słyszała jak Eduardo oddzwaniał, bo sprzątała. Princesitka baaaaaaaaaardzo tęskni za Eduardo. Nie lubi się z nim rozstawać. Nie znosi, bo bardzo kocha Eduardo, najbardziej. Tak mocniutko jak tylko takie maleńkie Princesitki potrafią. Kocha w Eduardo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Princesitka bardzo kocha Eduardo. Bardzo tęskni. Myśli o nim przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Coś niesamowitego !!! Princesitka wyjechała gdzieś daleko, a jednak dała znać swojemu Eduardo, że jest i myśli. Takie chwile smakują mi najlepiej - nie spodziewasz się, a tu proszę ! Afirmuję takie chwile. Afirmuję Princesitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamoado
Lubię Mercury Rev. Słuchałem namiętnie piosenek dezerterów, a późniejszych nie znam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgapataki
"Afirmuję takie chwile. Afirmuję Princesitkę." jak ja bym chciała żeby tego typu rzeczy działały ;( jakoś te moje afirmacje w ogóle nie wychodzą :(:(:(:( Mercury Rev jest genialne, Deserter Songs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamoado
Afirmuj, afirmuj, a Ci wyjdzie :) Dzięki za przypomnienie Mercury Rev. Sobie posłucham i przypomnę i puszczę Princesitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
KOCHAM CIĘ EDUARDO ! Afirmuję ! Uwielbiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamoado
Deserter's Song to jednak nie są klimaty Princesitki. Nie będę Jej tym katował. Ale ja lubię. bardzo nietypowe dźwięki. Śliczne. Princesitko !!! Ja także Cię kocham. Tęsknię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Tak, Let's go out tonight jest genialne. Muszę tylko poczytać tekst, czy jest o miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×