Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Wybacz Myszko :O dawno CIe nie widziałem i to dlatego tak zapominam pewne fakty :( Ale dalej pamiętam kto jest moją ulubioną kuzynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba się w końcu spotkać jak już dawno to było. Mała Ci przecież mówi, że już czekam na dworcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to wszystko mam tzn tort będę robić w piątek w nocy, pierdoły dla dzieciaków kupione ( łącznie z papierową zastawą ;) ) Ale bardziej wyżerki dla dorosłych nie mogę ogarnąć... jak znam swoje szczęście na godzinę przed imprezą okaże się, że zabrakło majonezu do sałatki :O :D Nawet dokładnie nie jestem pewna co będę gotować bo ciągle zmieniam zdanie :O I wino od dwóch dni kupuje a co jestem w sklepie to zapominam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda jeszcze za mała na "kolegów z przedszkola", póki co impreza czysto rodzinna - kuzynka z facetem + dwoje dzieci, znajoma z mężem + dwoje dzieci, dziadkowie jedni i drudzy, chrzestni, no i my rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze ciemnego Kozela to przypomina mi się taka knajpka w Czechach gdzies w piwnicy (jedyna otwarta w miescie po 22). Mieli tam grajaca szafe nawet z polskimi piosenkami. Barman siedzial z nami do końca i nas nie wygonil choc mial powody:P Polej Blondi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×