Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Yo :classic_cool: Mysia Jakie ja tam wypoczywam 😭 Kury ganiam i w piecu pale :D :classic_cool: Nie ma czasu na opierdalanie :D :classic_cool: CK Zycie samo mi się pozmieniało bez mojej zgody w sumie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK No serio ja jestem grzeczna und przykładna jak zawsze :classic_cool: Jakoś tam wyszło, że chujowo wyszło... facet mnie nawkurwiał, miarka się przebrała... i się wyprowadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13858
Witam panienki. ;) Blondi - masz dla mnie wreszcie swoje zdjęcie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imo 🖐️ A narysujesz mnie ładnie? Ale tak normalnie, a nie w wersji dla dorosłych :P Wstawiłabym sobie w stopkę :P Może jakiegoś chwasta tu sobie wyrwę na zimowe wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13858
Nie w wersji nude powiadasz. O wiele prosisz, ale niech będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13858
Blondi - ale Ty nieufna jesteś. :P Masz Maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Kiedyś tak, tzn moja mama się tym zajmowała, teraz nie ma komu bo pracuje ... i już nie będzie własnych jajek. Ja na pewno nie mam zamiaru przy tym robić :D To trzeba rano wstawać itp... o nie nie... dziękuje, poleżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka napewno pyszna ale jakos nie mam ochoty :) czynnik koci niech ci idzie na Zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo kogo ja tu widzę 😘 co tam słychać ciekawego u Ciebie, jak tam kurki i koguciki? :classic_cool: no i przede wszystkim Twoja mała córcia śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Tak w wielkim skrócie - bywało lepiej, ale wszystko OK :classic_cool: A co u Ciebie? jestem twoim sąsiadem mi się nie podobasz, ale i tak wziąłbym cię analnie ps. nie znasz dnia ani godziny Nie mam pedalskich preferencji seksualnych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh... ale jak to sie banalnie mowi potrzeba czasu aby sobie poukladac pewne sprawy. u mnie jak to u mnie, wróciłam znad morza i muszę Ci przyznać rację - nawet o tej porze roku jest przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde i znowu muszę Ci zazdrościć 😭 Ja myślałam, że teraz na ten długi weekend też uda mi się wyskoczyć, ale tradycyjnie jak zwykle nic z tego :( Ale to czekaj noooo pokaże Ci jak spędzam teraz wieczory zamiast plażowanie to może też mi pozazdrościsz :classic_cool: http://oi43.tinypic.com/29ep9j.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×