Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aisha9

Moj mąż nie chce sie ze mna kochać!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Klepsydra24
Pierdolenie o szopenie, nudzisz koleś. Jak się z samymi drewniakami w łóżku spotykasz to też spoko, mam to w nosie ogólnie. Ja się potrafię zmęczyć w seksie i nie narzekam. Coś w tym jest co mówisz ale jesteś tak odpychający z charakteru i postawy że nawet mi się tego czytać już nie chce. Nara wypij se browara (a potem obejrzyj meczyk i ponarzekaj jak to beznadziejnie jest być mężczyzną bo każą Ci fiutkiem ruszać, swoją drogą mężczyźni są bardziej umięścnieni więc na pewno nie męczą się tak jakby to kobieta miała tak machać przez cały stosunek, są tacy co całą noc potrafią i się prawie nie spocą... BYł taki był hehe miałam przyjemność poznać na obozie sportowym nad jeziorkiem :D Więc pitolisz koleś bo pewnie jesteś chuderlak i cienias i męczysz się po minucie. Lepszą kondycje ma moja babcia od Ciebie. ) zamknąć nawias .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Widze ze prawda jest bardzo niewygodna dla Ciebie dlatego mnie obrazasz. To jak wygladam nie ma nic do tego ze seks dla facet jest bardziej meczacy niz dla kobiety! Nie ma tu znacznie czy facet jest miesniakiem czy nie i tak sie bardziej meczy niz kobieta. Zrozum to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauwazylam zeby moj
facet meczyl sie bardziej niz ja podczas seksu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
to chyba sie kochacie tylko w pozycji na jezdzca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infamis1978
a ja tam się w niedzielę spociłem tak że aż ze mnie kapało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
Bla bla bla to Ty mnie pierwszy od idiotek wyzywałeś, więc się nie wymądrzaj bo to samo można o Tobie powiedzieć. Teraz zmiękłęś bo może Ciebie kole coś w oczy. Jedno i to samo jesteś jak zdarta płyta. Skoro tak badasz budowę genitaliów to może zważ na całą budowę człowieka czym się różni kobieta od mężczyzny. Wiesz że u przecietnego zdrowego człowieka stosunek tłuszczu do masy mięśniowej wynosi (oczywiscie w zaokrągleniu): w przypadku mężczyzn 30% do 70% a u kobiet 70% do 30%. Jest to więc stosunek odwrotny, gdyby natura chciała żeby to kobiety były wyczynowcami w łóżku pozbawiłaby ich piersi oraz innych atutów kształtnego kobiecego ciała. Jako mężczyzna jesteś stworzony do tego żeby się męczyć, jak nie było komputerów i tv to faceci uprawiali sporty. Nie mówię o mięśniakach, łatwo jest tak przerysowywać żeby dodać sobie animuszu :) Mój ojciec od dzieciństwa biega na długie dystanse, gra w siatke, w noge... nie trzeba być mięśniakiem, ani nawet tyle ruchu co mój ojciec. Nawet półgodzinne spacery codziennie, marszowanie co drugi dzień by pomogło wielu facetom. To w dzisiejszych czasach ludziom się odechciało dupe ruszać, szczególnie z facetami coś zaczyna się dziać, jest strasznie dużo tematów o tym że "mój mąż/facet/chłopak nie chce się tego". I przyczyną ani uzasadnieniem nie jest to co tu wypisujesz, problem musi leżeć gdzieś głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
Infamis ja się w czwartek spoce już nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauwazylam zeby moj
kochamy sie w roznych pozycjach oboje sie w pewnym stopniu meczymy, ale bez przesady, moze po prostu jestesmy w dobrej kondycji, a tobie jej brakuje i stad te wnioski :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Jako mężczyzna jesteś stworzony do tego żeby się męczyć, jak nie było komputerów i tv to faceci uprawiali sporty A Ty jako kobieta do czego jestes stworzona? chetnie sie dowiem do czego sa stworzonie kobiety? do niemeczenia sie? Ja wiem ze facet jest sliniejszy od kobiety, wiecje sily i tak natura nas skontruowala ze to facet jest strona aktywnijesza w seksie, to jest oczywiste, tylko do jasnej ch... zrozumcie kobiety ze za tym ida pewne konsekwencje. Faceci sie mecza bardzije w lozku, sa po seksie, szczegolnie dlugim duzo bardziej od Was wyczerpania. Zrozumcie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
To w dzisiejszych czasach ludziom się odechciało d**e ruszać, szczególnie z facetami coś zaczyna się dziać, jest strasznie dużo tematów o tym że "mój mąż/facet/chłopak nie chce się tego". Nie chca sie kochac bo zrozumieli ze mecza sie duzo bardziej od kobiet a maja o wiele mniejsza przyjemnosc! kobiety maja w seksie o wiele lepiej, wiec sie nie dziw ze faceci nie chca sie kochac. Gdyby to facet robil za klode w lozku to by tak czesto seksu nie odmawial. TY sobie idziesz do lozki i bierzesz, facet musi dawac i skakac nad kobiete, zmieniac pozycje, starac sie, machac itd. To wszystko jest meczace. A co dostaje w zamiana? Odmowe pozycji na jezdzca albo krotki seks w tej pozycji bo kobieta sie szybko meczy, bola ja nogi itd. Facet nie moze narzekac na zmeczenie, kobiete moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
kochamy sie w roznych pozycjach oboje sie w pewnym stopniu meczymy, Ale nikt nie zaprzecza ze temu! Oboje sie meczycie, tylko ze facet sie meczy duzo bardziej! O to sie rozchodzi! Miedzy innymi wlasnie przez to zmeczenie facet po seksie zasypia natychmiast podczas gdy kobieta ma ochote na pieszczoty rozmowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz, ze facet meczy
sie duzo bardziej masz jakies urzadzenie pomiarowe, robiles jakies testy wez sie stuknij w lepetyne i zacznij mysle, jak kobieta bedzie lezala lak kloda to jasne ze tak (widac ze tylko z takimimiales doswiadczenie piszac takie brednie) aktywne kobietyw lozku tez potrafia sie zmeczyc, a dwa facet nie odczuwa tak bardzo zmeczenia bo jest silniejszy i lepiej zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Ale nikt nie pisze ze kobiety sie nie mecza w lozku! Mecza sie ale nie tak bardzo jak faceci.To nic ze facet jest silniejszy, ale on ma znacznie ciezsza robote do wykoania niz kobieta w lozku, nawet biorac pod uwge ze jest silineisjzy to i tak sie bardziej zmeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korniszon Sp
ale głupoty piszesz koles ciekawe kto sie bardziej zmeczy podnoszac dajmy na to 15 kilogramowy worek 20 razy kobieta czy mezczyzna, wysportowany facet podniesie to kilkanascie razy bez zajakniecia, a kobieta odczuje zmeczenie juz po kilku podnoszeniach twoje teorie sa wyssane z palca idz lepiej na silownie pocwiczyc a nie stekasz jak stara babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Facet bardoz odczuwa zmeczenie. Porownaj sobie jak wyglada facet po ciezkiej pracy fizycznej, a jak kobieta. Kobiety nie wykonuje ciezkich pracy fizycznych i r zadko kiedy sa bardzo zmeczone fizycznie. Jak trzeba wniesc mebel na ktores pietro to wnosza faceci i potem ledwo dysza, kobieta nawety nie sprbouje tego podniesc, nie dlatego ze nie podniecie, bo czesyto by podniosla i dala rade wniesc na to pietro, ale po co mam to robic jak sa faceci,. Potem jest tak ze facet caly spocony i zdyszany a kobiea z umieschem mowi dziekuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koles nie ma dobrej
kondycji i opowiada dyrdymaly jakich malo :classic_cool: Odchudz sie pocwicz, pobiegaj troche a sam zobaczysz efekty z kanapy nic sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
ale głupoty piszesz koles ciekawe kto sie bardziej zmeczy podnoszac dajmy na to 15 kilogramowy worek 20 razy kobieta czy mezczyzna, Kobieto mysl, to nie boli! Nikt nie kaze kobiecie podnosci takich samych ciezarow co facet, chodzi o to by podnosila takice ciezary jakie moze, na granicy wytrzymalosci, tak jak faceci! Nie chodzi o to by konieta tyle samo podniosla co facet tylko zeby podnosila takie ciezary po ktortych podnosznuu bedzie tak samo zmeczona jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Ale ja nic nie pisze o sobie, tylko ogolnie o facetach! Nie musze sie odchuczax Mam dobra wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wage moze masz dobra ale
widac slaba kondycje skoro piszesz takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Powtarzam ze ja nic nie pisze o sobie!!!! Pisze ogolnei o facetach, nic o sobie! Dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli co ty tez meczysz sie
tak bardzo podczas seksu? skoro piszesz o facetach to przeprowadzasz wywiady wsrod znajomych czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
A musze przeprowadzac wywiad? Czy musze przeprowadzac wywiad zeby wiedziec ze faceci maja wiecej sily od kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Nie musze przeprowadzac wywiadow z zadnych, z natury faceci sie bardziej mecza w seksie i maja z niego mniejsza przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak meczysz sie tak
strasznie podczas seksu czy nie? ze facet ma wiecej sily od kobiety to jest oczywiste i analogicznie do tego swteirdzenia wcale nie meczy sie w lozku az tak bardzo jak tobie sie wydaje i wcale nie jest powiedziane ze bardziej od kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
cyt: Nie chca sie kochac bo zrozumieli ze mecza sie duzo bardziej od kobiet a maja o wiele mniejsza przyjemnosc! Dopiero teraz zrozumieli? Po kilku tysiącach lat :D Może mają mniejsze mózgi? (Przepraszam wszystkich panów, ja tak nie myślę) :D Pitolenie. Mój kochanek uwielbia seks, ciągle ma nowe pomysły którymi mnie zaskakuje, ma technikę i wyobraźnię. A do tego dwie inne kobiety którym sprawia przyjemność :P jest przeszczęśliwy, a jak mu powiedziałam ze przez 2 lata prawie w ogole nie uprawiałam seksu to nie wiedział co ze sobą zrobić tak go ta wizja przeraziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
CYTAT: alejezeoawala Facet bardoz odczuwa zmeczenie. Porownaj sobie jak wyglada facet po ciezkiej pracy fizycznej, a jak kobieta. Kobiety nie wykonuje ciezkich pracy fizycznych i r zadko kiedy sa bardzo zmeczone fizycznie. Jak trzeba wniesc mebel na ktores pietro to wnosza faceci i potem ledwo dysza, kobieta nawety nie sprbouje tego podniesc, nie dlatego ze nie podniecie, bo czesyto by podniosla i dala rade wniesc na to pietro, ale po co mam to robic jak sa faceci,. Potem jest tak ze facet caly spocony i zdyszany a kobiea z umieschem mowi dziekuje, ODPOWIEDZ: BUAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHA :D żałujesz że się kobietą nie urodziłeś, co? :D rzadko są zmęczone fizycznie? A jak Ci mamusia o 6 wstaje i obiadek gotuje sprzata, z zakupami lata, pierze, prasuje bo Tobie maminsynku się nie chce to nawet już tego nie widzisz jak się męczy. COŚ NIEMOŻLIWEGO PROROK STWIERDZIŁ ŻE OD DZIŚ MĘŻCZYŹNI TO SŁABA PŁEĆ A NIE ODWROTNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Dopiero teraz, bo wczesniej tka nie bylo. Wczesnije w lozku liczyla sie glownie przjemnosc faceta, a orgazm u kobiety byl uwazany za... chorobe. Zmienilo sie wraz z rewolucja seksualna, kobieta staly sie swiadomoe swojej seksualnosci, zaczly wymagac od facetow. Dlatego tez seks dla kobiet stal sie znacznie przyjemniszy(faceci zaczeli dbac o kobiety). Wowczas sie okazalo ze kobiety z dobrego seksu maja o wiele wieksza przyjemnosc niz mezczyzni i dlatego Ci ostatni juz sie tak czesto do seksu nie garna. Teraz to panowie maja bol glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Nie mowie ze kobiety nie sa zmeczone fizycznie! Sa, ale nie tak abrdzo jak facet po ciezkiej pracy fizycznej. Kobieta po calym dniu pracy w domu bedzie bardzo zmeczona fizycznie ale nie az tak bardzo jak facet ktoerty worci po 10h pracy np kopaniu rowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Gdzie ja stwierdzilem ze mezczyzni to slaba plec? Czekam na cytaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×