Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aisha9

Moj mąż nie chce sie ze mna kochać!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Pozwól "alełajzowata", że zgadnę temat twojej pracy dyplomowej: "Porównanie bodźców orgazmicznych pochodzących z męskich i żeńskich narządów płciowych". Z tego tematu jesteś strasznie oczytany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
Koleś sam napisałes: Nie robil mi nitk loda. Ide do lozka by sprawiac przyjemnosc kobiecie, jej przyjemnosc sprsawia mi przyjemnosc. Nie potrzebuja loda. W lozku to kobieta jest ta strona wazniejsza, o ktorej przyjemnosc trzeba dbac. Wiec to nie bylo przypuszczenie tylko opieram sie na tym co piszesz. Ja piszac panna nie miałam na mysli konkretnej twojej dziewczyny, sypiaj se z kim chcesz, tylko gumke zakladaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Wyobraź sobie że jest mężczyzn na pęczki którzy uwielbiają się zmęczyć i spocić z kobietą w łóżku, nie traktują tego jak przykry obowiązek. Ale to ze frajerow jest na peczki to ja wiem! Nie musisz mi tego pisac! Ja nie mowie ze seks jest przykrmy obowaizkiem dla faceta. Jeszcze twoja lepetyna nie przujela do wiadomosc ze ja Ci chce tylko uzmyslowic ze seks jest dla kobiet bardziej przyjemny a mniej meczacy niz dla facetow! To nie ozancza ze seks ni9e jest przyjemny dla facetow , to tez nie oznzacz ze jest on dla nich przykrym obowiazkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Nikt mi nie robil loda, bo tego nie chce. Nie kazdy facet ma bzika na punckie lodow, tak jak nie kazda kobieta uwielbia minetke! Jestes w stanie to pojac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes w stanie to pojac
ze jestes nudny,irytujacy i pierdolisz glupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
Ide dobrym tropem, zgadlam ze jestes chudy, źle się odzywiasz, do tego tak myslałam ze jestes gdzies w wieku mojego faceta. zastanawiam sie tylko jakie jeszcze wspolne cechy macie, osobiscie stawiam na to że byłes za bardzo "wychuchanym" dzieckiem i miałes idiotów zamiast kolegów w gimnazjum. To czas w którym chlopcy chlonął jak gąbki wszytko na temat seksu i łykają wszytko jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
Jak mozesz mowic ze nie lubisz jak nigdy tego nie spróbowałes? Jak ja np nie jadlam nigdy czipsów kabanostra to nie moge powiedziec ze ich nie lubie, bo tego po prostu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Klepsydra24: Każdy miał w szkole średniej idiotów za kolegów! Wyjaśnienie jest banalne: w tym wieku faceci są idiotami. W odróżnieniu od dziewczyn, które są w tym wieku nawiedzone, uduchowione i nadęte. Niestety, rozum nie jest nam dany od urodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Zauważyłem, że ja nie miałem idiotów za kolegów w gimnazjum. Ale mogę się wytłumaczyć tym, że to były czasu kiedy nie było gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Jak zwykle piszesz brednie o mnie. Nie jestem chudy! Odzywiam sie dobrze! Idiotow w gimnazjum nie mialem, bo nie chodzil do gimnazjum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Jak mozesz mowic ze nie lubisz jak nigdy tego nie spróbowałes? Jak ja np nie jadlam nigdy czipsów kabanostra to nie moge powiedziec ze ich nie lubie, bo tego po prostu nie wiem. No popatrz, jadalas gowno ze wiesz ze Ci nie smakuje? A moze jadlas i Ci smakuje? Jak to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że gówno nie smakuje a to po zapachu. Człowiek może zjeść wszystko; musi mieć to tylko: a) odpowiedni wygląd; b) odpowiedni smak; c) odpowiedni zapach; Jeśli robisz bobki w formie, zapachu i barwie parówek to ja reflektuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to nie mógłbym przysiąc co tak naprawdę jest w moich ulubionych parówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
A tak obok tematu :P Przyszedł dzisiaj do mnie pocztą nowiutki satynowy gorsecik jeeej!! :D Ma śliczną koronkę czarną z przodu na czerwonej satynie, głęboki dekolt i gęstą siateczkę od boczków przez całe plecki *^-^* zakochałam się :* a i ma paseczki do pończoch, już założyłam, do tego oczywiście czarne wysokie szpileczki, muszę ładnie przywitać mojego Słodziaczka po powrocie z urlopu :D Będzie gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Ubieraj sie ladnie ubieraj, poki frajer nie przejrzy na oczy i nie dotrze do niego jak Ty go wykorzystujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Klepsydra24: Jeśli o mnie chodzi to możesz mnie nawet wykorzystywać. Nie ma problemu. I tak mnie wszyscy dymają, więc niech ktoś to robi w podniecający sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Klepsydra24 skad Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wystarczylo ze mnie przez caly dzien nie bylo a tu tak goraco :) Klepsydra ty wiesz nie pisz o tych gorsecikach ;p P.s ten alejezeoawala stwierdzil ze musi pogadac z psychologiem i juz tu nie wraca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsas
Seks z kobieta? A po co mam sie meczyc skoro moge to zrobic samemu tsj jak chce, przyjemnosc bardzo zblizona. Rozumiem ze kobieta chce seksu bo roznica dla niej miedzy seksem z facetem a masturbacja jest ogromna, ale facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol smiech na sali
sdsas jak ty nie widzisz tej różnicy sexu z kobietą czy bez to juz mi jest cię szkoda bardzo koniojebca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnelawenda
aWiesz co? Byłam kiedyś z facetem 2 lata który miał jakieś chore kompleksy, nie chciał się kochać, gdy chciałam mu zrobić loda bo miałam okres (o seksie w okresie nie było mowy) to nie chciał bo "nie może się odwdzięczyć", potrafił zabrać mnie na wakacje i przez 2 tygodnie nie inicjować niczego. Ciągle mi mówił, że mam jakąś chcicę, że jestem zboczona i nienormalna. Mieszkaliśmy razem a on potrafił kochać się raz na 2 tygodnie i to przy zgaszonym świetle przez chwilę. Gdy z nim zrywałam to ryczał jak mała dziewczynka. Minęło już sporo czasu a on dalej nie daje mi spokoju. Jestem teraz rok z facetem, który ma taki temperament jak ja i cieszy go każda chwila intymności ze mną. Czuję się o wiele bardziej atrakcyjna a zwcale nie muszę go kusić bielizną, afrodyzjakami, striptizem, kolacjami - teraz wystarczy, że się przeciągnę a on ma ochotę nawet kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsas
Widze roznice miedzy seksem z kobieta a bez niej. Seks z kobieta jest bardziej meczacy, duzo bardziej meczacy a przyjemnosc podobna. Jednym slowem seks z kobieta sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
Ale Ty głupi jesteś łajzowaty :D Tak strasznie go wykorzystuje na sile jego wacka sobie wsadzam a on płacze i prosi żebym przestała buahaha Faktycznie Ci męzczyzni tacy biedni w tym seksie... Dziwne tylko ze potrafia nawet płacic za to żeby się zmęczyć z kobietą, stąd instytucja prostytutki. One też zmuszają biednych mężczyzn do wysiłku i jeszcze krocie na tym zarabiają, to układ jakiś chyba alełazjowaty, czas zwołać komisję śledczą! :D Weśśś się lecz człowieku. Jak masz takie patrzenie na te sprawy to serio z Tobą coś nie tak. Dlatego nikt Ci nigdy loda nie zrobił i penie nie zrobi i dlatego nie masz dziewczyny. Ale sorry ty nie jestes "frajerem" co by się miał męczyć i dogadzać przebiegłej kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
wow pachne lawenda mam to samo z tym okresem i seksem raz na 2 tyg i w ogole podobnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
. Dziwne tylko ze potrafia nawet płacic za to żeby się zmęczyć z kobietą, stąd instytucja prostytutki. Facet uprawia seks nie tylko dla przyjemnscia ale przede wszystkim dlatgegto ze ma poped, ktory musi rozladowac! Rozumiesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Tak strasznie go wykorzystuje na sile jego wacka sobie wsadzam a on płacze i prosi żebym przestała buahaha Nie placze bo to frajer i nawet nie widzisz ze go wykorzystujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepsydra24
alełajzowaty przestań pisać z nicku skandybaba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Klepssydra, twoja inteligencja powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsas
Gdybys miala taka mala przyjemnosc z seksu jak faceci to tez bys sie nie chciala kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×