Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam nowa mamusie! samosia, dokladnie spojenie lonowe (nie wiedzialam jak po polsku sie nazywa pubic bone hehe) niestety, musze to przezyc. Tak jak Ty mam problemy ze snem. W dodatku moj maz pieknie koncertuje mi w nocy swoim chrapaniem :O Wie ktos cos o sheisnot? Urodzila juz? Lila, gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Daga czeka na poród naturalny :( cały czas w szpitalu. samosiaaaaaaa ja pierwszy poród miałam wywoływany i jakoś nie mogę powiedzieć że był straszną męką. ale to na pewno zależy od podejścia rodzącej i od opieki. a ja miałam świetną położną :) a u mnie odchodzenia czopa ciąg dalszy mam nadzieję że dziś się coś ruszy a jak neto jutro jadę na urodzinki do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
lila gratulacje!!!!!! swoja droga zazdroszczę tym szczęśliwym mamusia które maja już poród za sobą:) ale trzeba to przeżyć. samosia widzę ze tez nie masz łatwo. ale ja sobie tłumacze ze wszędzie poród ma swoje plusy i minusy. ja wiem ze tutaj zupełnie za darmo jeśli tylko będę chciała urodzę bez boleśnie. koleżanki mówią ze epidural czyni cuda i nie czujesz w ogóle bólu choć wolałabym nie faszerować się znieczuleniami. ja zasnęłam dziś dopiero o 6 rano jak mój mąż poszedł do pracy i miałam cale łóżko dla siebie ale już wrócił i się obudziłam. po za tym mała daje popalić i o jedzenie cały czas się prosi. swoją drogą przytulam już 20 kilo i jem wszystko a mam anemie ;/ a wy ile przytyłyście?? dex kilka dni temu miałam podobny problem i się ruszać nie mogłam ale na drugi dzień przeszło. może i tobie ból ustąpi. powodzenia. czuje że to będzie straszny dzień bo mam podły nastrój ;// strasznie melancholijny... gryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruniap7 jak bylam na ostatniej wizycie 2 tyg temu to przybylo mi 14,5 kg wiec sie nie martwie, tym bardziej ze czuje sie i wygladadm dobrze ;) mnie juz nawet łóżko na wlasnosc nie cieszy bo od kilku dni mam straszny katar wiec co chwile musze sobie posmarkac a i tak nie moge oddychac wiec ze spania nici. ostatnio noc to koszmar. ani sie wygodnie polozyc ani oddychac wiec wstaje wkurzona duzo wczesniej niz zwykle bo juz nie moge wytrzymac na tym narzedziu tortur ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darunia, ja tez planuje brac epidruol. Troche sie martwie, zeby dojechac na czas, bo z tego co wiem to podaja tylko do pewnego rozwarcia (bodajze 6cm) wiec mam nadzieje, ze zdarze dojechac do szpitala, ktory jest w innym miescie. Dzis wkoncu zauwazylam, ze brzuch zaczal sie opuszczac :) Mala znowu mi pieknie zebra pokopala. Ogolnie przytylam 13 kg z czego 3kg w ciagu ostatnich dwoch tygodni. jak_k wspolczuje Ci, jeny mi chyba tylko wlasnie kataru brakuje do "szczescia" :P a mozesz uzywac jakies krople do nosa? Mi zawsze pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
dziewczyny załamujecie mnie !!!! czyli widze ze przoduje ;/ juz waze wiecej niz moj maz. a obrocic sie w lozku to naprawde katorga jest !!! ale pocieszam sie ze juz nie dlugo no i licze ze uda mi to zrzucić po porodzie. wlasnie z tym epiduralem tak jest ze trzeba zdarzyc. troszke tez boje sie tego ze jak sie zacznie to musze dzwonic do szpitala a przy takim bolu to niewiem czy sie dogadam bo podobno to jest taki bol ze ciezko jest mowic a tu jeszcze w obcym jezyku a znajac mojego meza to wpadnie w wieksza panike niz ja i slowa nie wydusi. mam nadzieje ze chociaz bedzie w stanie kierowac samochodem. u mnie nadal cisza i nic sie nie zanosi na porod. chyba sie najem truskawek bo podobno to pomaga hehe a jak u was?? cos nowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm truskawki to prawie tak przyjemne jak sex :D ja nie zorbilam sobie w tyym roku truskawkowych zapasow bo byly pp prostu za drogie. a tak je uwielbiam... a swoja droga to jaki maja wplyw na porod? mam krople ale nie chce ich stosowac w ciazy (w ulotce jest zeby nie stosowac wiec sie przemecze). darunia nie martw sie, po porodzie szybko sie gubi te kilogramy wiec nie stresuj sie :) ja chocbym przytyla tyle co Ty to mialabym to w nosie- w koncu jestem w ciazy nie? ;p moja siostra przytyla 17 a po porodzie zgubila 22 wiec jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chcialam dzis urodzic. a tu nici. chodze po schodach wszytsko robie i cisza. jeszcze jutro mala ma szanse. od poniedzialku zn ów bede w strachu bo mąz iidzie do pracy od 8 -17 jestem sama w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
truskawki podobno jak maliny przyspieszają skurcze ale ile w tym prawdy to nie wiadomo... zawsze można spróbować. jak dla mnie to chyba teraz mam więcej przyjemności z truskawek bo się tak nie mecze he he dex tez mam tak zawsze jak się tylko drzwi za mężem zamykają to się boje ze się zacznie a o wejściu do cieplej wanny nie ma mowy choć tak bardzo to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki przyspieszają?? a jak- dają rozwarcie?? ;P jestem pod ktg 80% skrocona szyjka + rozwarcie tylko 2cm, oszalec idzie... dziś miałam badanie, jak mi gmernał to o jezu.... seks by się przydał- pożyczy ktoś chatę na 10 minut?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
chciałabym zeby to już było po:) ale moja mała dziś jakaś rozbrykana he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheisnot dasz rade, teraz to juz na prawde niedlugo i w koncu zobaczysz swoje malenstwo :) jesli o badanie chodzi to moj gin jest bardzo delikatny i nigdy nawet nie czuje kiedy mnie bada ale przed i w trakcie porodu moze jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
witajcie Dziewczyny! termin mi minął 5.09 i nic siedzę w domu i czekam, jak zalecił lekarz, choć w piątek dzwoniłam do swojej położnej i ona powiedziała, że powinnam być już w szpitalu i tam czekać na poród, że w domu to niebezpieczne, jak jestem już prawie tydzień po terminie dziś dzwoniłam do tej położnej a ona, że nie ma miejsc w tym szpitalu, w którym ona pracuje i w którym miałam rodzić nie wiem, co robić nie chcę iść do innego szpitalu, bo w tym mam ją z drugiej strony, chyba nie będę miała wyjścia nie czuję, żeby moja dzidzia chciała sama, bez niczyjej pomocy przyjść na świat jedne dzieci za wcześnie się rodzą, inne wcale nie chcą tylko skąd barć cierpliwość, jak już w brzuchy są nieposłuszne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też liczyłam że mała zdecyduje się wyjść wcześniej a tym czasem zastało mi 5 dni do terminu i dalej cisza. liczyłam że się mała urodzi jak mąż będzie w domu a tym czasem znów pojechał do pracy. a ja siedzę i czekam. jeszcze zmarła moja bliska sąsiadka która była mi bliska jak babcia :( całe dzieciństwo chodziłam do niej z mamą. a teraz jej już nie ma :( a ja nawet nie wiem czy będę mogła iść na pogrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza wspolczuje straty bliskiej osoby :( ja w zeszlym roku pozegnalam ukochanego dziadka wiec rozumiem jak mozesz sie czuc. babysol a jak przyjedziesz ze skurczami to tez powiedza ze nie ma miejsc? moja siostra byla ponad tydz po terminie i tez nie brali jej na patologie z braku miejsc wiec stwierdzila ze sama sobie poradzi. wypila rycyne i przyjechala z regularnymi skurczami i wtedy juz nie mogli jej odeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakrycznie boje sie masazu szyjki macicy. podobno okropnie boli. nie chce sie na niego zgodzic. w ogole mam starcha okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dex czytalas moze jeden z nowszych tematow? tam jakas laska pisze ze ponoc miala podczas takiego masazu orgazm :D coz, jakos srednio chce mi sie w to wierzyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wrzucam jeszcze raz te nasza tabelke, nowe mamusie niech sie dopisuja a ja nie bede co chwile sie zastanawiac kto juz urodzil, na kiedy kto ma termin itd :D nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewczynka babysol___________32________Łódź____________5_______Ma tylda sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec SZCZESLIWE MAMUSIE Nick_______Data porodu______Plec______Imie Lila1976_______31.08.2011_______chłopiec_______Dariusz aurinko to ja_______01.09.2011_______chłopiec_______Niko zapamietam_cie__4.09.2011 ____ dziewczynka__ Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na masaż szyjki w teorii potrzebna jest zdoda pacjentki. W praktyce najczęściej nie pytają. Jeśli na początku porodu powiesz, że się nie zgadzasz - to powinni to uszanować, ale musisz się liczyć z tym że porod może się wydłużyć. Jeśli sheisnot nie urodzi do środy, to spotkam się z nią na patologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewcz ynka babysol___________32________Łódź____________5_______Ma tylda sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka daruniap7_________24___Glasgow_________23_____Vanessa jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec SZCZESLIWE MAMUSIE Nick_______Data porodu______Plec______Imie Lila1976_______31.08.2011_______chłopiec_______Dariusz aurinko to ja_______01.09.2011_______chłopiec_______Niko zapamietam_cie__4.09.2011 ____ dziewczynka__ Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
ja tez sie boje tego masazu bo slyszalam ze tutaj polozne tez nie sa za mile... iza 3maj sie i napewno w pore zareagujesz sie a maz dojedzie do szpitala. moj maz ma tylko 20 minut do domu z pracy a do szpitala jekies 15 wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemu. jeszcze kondolencie z powodu "babci". babysol powodzenia i badz dzielna, sama sie tego boje ze mala nie wyjdzie do terminu a to czekanie po terminie musi byc ciezkie a z drugiej strony jak pomysle o wywolywaniu porodu i ze nie jest to mile to tez mnie dreszcze przechodza... moja niunia dzis troszke sie wierci ale nie zanosi sie by chciala wyjsc. tez sie okropnie boje i coraz bardziej denerwuje a w nocy spac nie moge... ;/ ale musimy byc dzielne!! :) no i dopisalam siebie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
navi napewno bedzie wam razniej choc zyczymy sheisnot szybkiego rozwiazania i zdrowiutkiej pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babysol kurcze, jak ja Ci wspolczuje... ja jestem 11 dni przed terminem, a juz mi sie nie chce byc w ciazy! Iza, moje kondolencje :( jak_k hehe udana ta Twoja siostra :) ja nie rozumiem jak mozna powiedziec, ze nie ma miejsc... :O Wogole to wkurza mnie strasznie, jak niektore dziewczyny opisuja, ze polozne byly nie przyjemne, albo, ze ogolnie zle traktowano je w szpitalu. :O Daga, czekamy na wiesci, ze jestes juz "rozpakowana"! Ok, ide robic porzadek w nowym domu :) Milej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja na chwilke, trzymajcie za mnie kciuki pls, mam skurcze co 3 - 5 min, zaraz jade do szpitala, cala noc sie meczylam spac nie moglam z powodu skurczy ale bezbolesne byly, tylko to napinanie brzucha - okropne uczucie mam nadzieje ze dzis urodze, bo jezeli nie to sie zdenerwuje powaznie wrrrrrrrrrrrrr :(((( poki co czekam na mojego, bo w pracy byl i sie specjalnie zwolnil, mam nadzieje z e nie na darmo :/ trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię babysol___________32________Łódź____________5_______Ma tylda sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak< br /> miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka daruniap7_________24___Glasgow_________23_____Vanessa jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick_______Data porodu______Plec______Imie Lila1976_______31.08.2011_______chłopiec_______Dariusz aurinko to ja_______01.09.2011_______chłopiec_______Niko zapamietam_cie__4.09.2011 ____ dziewczynka__ Lidia Paulina2409___03.09.2011___dziewczynka___Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosiaaa trzymam mocno kciuki :) Paulina gratuluję córeczki :) ja dziś znów do położnej zobaczę co mi powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×