Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

ja nie mówię że te rzeczy nie są potrzebne wcale, bo się przydają. ale w domu. zaraz na tych listach pojawią się wózek, łóżeczko i tym podobne rzeczy. mnie to wygląda jakby zamierzali nas trzymać w tych szpitalach 2-3 miesiące, a nie 2-3 doby :$ czego nawiasem mówiąc życzę Wam i sobie, żeby szybciutko do domku wrócić cało i szczęśliwie. detralexiarka moja mała też się tak wygina i pręży, jakby już wyjść chciała. ale nie wiem czy to taki sam ból jest. ja już się zastanawiam czy nie mam za ciasnej skóry na brzuchu bo mam takie wrażenie. albo za mało wód czuję każdy jej ruch i większość właśnie bardzo boleśnie. może skonsultuj się z lekarzem, albo jedź do szpitala na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
detralexiarka - dokładnie TAK :) hehe mamy z resztą ten sam termin :P myślę, że to normalne i nie ma czym sie przejmować. Jutro idę do gina to sie zapytam przy okazji :D DLA MAM: - szlafrok - kapcie - klapki pod prysznic - 2 ręczniki ciemnego koloru - jedną koszulę do porodu (czyt. do wyrzucenia) - 2 koszulę po porodzie, rozpinane, do karmienia - majtki jednorazowe (ile?) - skarpetki - stanik do karmienia - wkładki laktacyjne - podpaski (te duże) - gumka i opaska do włosów - szczoteczka i pasta do zębów - szampon - płyn do higieny intymnej - ogólnie kosmetyki dopisuję: - maszynka do golenia (na wszelki wypadek, gdyby sie nie zdążyło w domu) - DOKUMENTY!!! i przebieg ciąży Stwórzmy swoją listę najpotrzebniejszych rzeczy i będzie łatwiej :) Bo dokładnie jak któraś wcześniej napisała wszystko jest potrzebne :P hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - Widze ze juz powolut ku sie pakujecie ....oj ile wy rzeczy musicie zabrac do porodu ...dobrze ze ja nie mam takiego problemu ... Ja tylko potrzebuje dla siebie pizame albo dres ,oczywiscie bielizna ,kosmetyki i to wszystko a dla dziecko tylko potrzebuje ubrania na wyjscia ze szpitala . Przy pierwszym porodzie byl ze mna maz a teraz tez myslimy ze bedzie ,zalezy czy bedziemy mieli gdzies zostawic malego :-) Aha mam na imie Izabela ,MOj maz to Tomek ,mamy juz jednego syna 2 letniego Fabiana ,i mam 29 lat i mieszkamy w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Witaj :) kolejna co ma partnera Tomka :D hehehe ja też chcę żeby moj był przy porodzie - to tak samo jego dziecko jak i moje :) Niech wie jak to jest chociaż trochę :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... może rzeczywiście nie trzeba wszystkiego brać ze sobą... teraz się uspakajam i sobie myślę, że młodemu wezmę trochę więcej niż sobie, ja jestem już duża...tzn może nie duża, ale dorosła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bylam u ginekologa i prawdopodobnie bede miec dziewczynke, bo nie widzial siusiaka :) Jedno mnie tylko zmartwilo ze mala za duzo wazy, bo na 31 tc ok. 2 kg. I jeszcze lekarz mowil ze troszke glowka jest za duza jak na ten tydzien ciazy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to ze macie duza liste bo wy to wszystko potrzebujecie do szpitala tu w Niemczech wszystko dostajemy i nie potrzebujemy az tyle rzeczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! 782651 - mój "mały" w 31 tc wazy 2300... o 16 dni wyprzedza termin z OM. Też sie tym troche martwię, chociaż lekarz nie widzial powodow do zmartwień - bo mały ogólnie rozwija sie prawidlowo - tyle ze jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
dala sobie mala na wstrzymanie, na 17 dzis ide do lekarza zobaczymy co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
a propo macie profile na naszej klasie zebysmy się zobaczyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Rozbudowuję :P nudzi mi się coś dzisiaj :P Nick_______Wiek______Skąd_________Termin Porodu____Plec/Imię Paulina2409_________________________2/09_______dziewczynka zapamietam_cie_____________________4/09_______dziewczynka babysol_____________________________5/09_______dziewczynka sheisnot____________________________7/09_______CHŁOP miki90______________________________14/09_______chłopiec mamade____________________________15/09_______chłopiec iza 19_02___________________________16/09_______dziewczynka randomLady_________________________22/09_______dziewczynka jimjam______________________________24/09_______chlopiec Kasia22.....____22______Wrocław______25/09_______Agatka :) dertalexiarka________________________25/09_______dziewczynka 782651______________________________26/09_______?? xxxDOTKAxxx________________________29/09_______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Wy macie chociaz fajnie, bo wiecie jak duzo dziecko wazy... Mi tylko lekarz brzuch mierzy co wizyte i sprawdza czy jest tyle centymetrow ile tygodni ciazy. Poki co wszystko sie zgadza. Dziewczyny poki co nie martwcie sie waga, ja zawsze patrze na to, ze jakby dzialo sie cos naprawde zlego to lekarz by interweniowal. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Czy czujecie jak maluchy maja czkawke? Moja wczoraj dala taki popis, ze moj maz mogl czuc jak polozyl reke mi na brzuchu. Cos niesamowitego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Nick_______Wiek______Skąd_________Termin Porodu____Plec/Imię Paulina2409_________________________2/09_______dziewczynka zapamietam_cie_____________________4/09_______dziewczynka babysol_____________________________5/09_______dziewczynka sheisnot____________________________7/09_______CHŁOP miki90______________________________14/09_______chłopiec mamade____________________________15/09_______chłopiec iza 19_02___________________________16/09_______dziewczynka randomLady_________________________22/09_______dziewczynka jimjam______________________________24/09_______chlopiec Kasia22.....____22______Wrocław______25/09_______Agatka dertalexiarka________________________25/09_______dziewczynka 782651______________________________26/09_______?? xxxDOTKAxxx________________________29/09_______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam profil na n-k. ale lepiej nie podawać tu swoich danych osobowych :P jak któraś chce mnie zobaczyć to podam e-mail (iza_maj86@o2.pl) i ew. w mailu mogę podać namiary detralexiarka daj znać co u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Sorki coś sie pier** i nie wiem co :P Nick_______Wiek______Skąd_____Termin Porodu____Plec/Imię Paulina2409_______________________2/09_______dziewczynka zapamietam_cie___________________4/09_______dziewczynka babysol___________________________5/09_______dziewczynka sheisnot__________________________7/09_______CHŁOP miki90____________________________14/09_______chłopiec mamade__________________________15/09_______chłopiec iza19_02_________________________16/09_______dziewczynka randomLady_______________________22/09_______dziewczynka jimjam____________________________24/09_______chlopiec Kasia22.....____22______Wrocław_____25/09_______Agatka dertalexiarka______________________25/09_______dziewczynka 782651____________________________26/09_______?? xxxDOTKAxxx______________________29/09_______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
wtf??? dobra... odpuszczam :/ ehh a chciałam dobrze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_______Wiek______Skąd_____Termin Porodu____Plec/Imię Paulina2409_______________________2/09_______dziewczynka zapamietam_cie___________________4/09_______dziewczynka babysol___________________________5/09_______dziewczynka sheisnot__________________________7/09_______CHŁOP miki90____________________________14/09_______chłopiec mamade__________________________15/09_______chłopiec iza19_02_________________________16/09_______dziewczynka randomLady___23_Torun/Lethbridge__22/09_______dziewczynka jimjam____________________________24/09_______chlopiec Kasia22.....____22______Wrocław_____25/09_______Agatka dertalexiarka______________________25/09_______dziewczynka 782651____________________________26/09_______?? xxxDOTKAxxx______________________29/09_______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi się uda Nick...........Wiek....Skąd......Termin Porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?..........2/09......dziewczynka zapamietam_cie........?.......?.....4/09......dziewczynka babysol..............?..........?.........5/09......dziewczynka sheisnot..............?..........?.........7/09........CHŁOP miki90..............?..........?.........14/09........chłopiec mamade..............?..........?.........15/09........chłopiec iza19_02.........25......Gródek........16/09.......Dominika randomLady......23...Torun/Lethbridge......22/09........dziewczynka jimjam..............?..........?.........24/09........chłopiec Kasia22........22.......Wrocław.....25/09...........Agatka dertalexiarka.............?..........?......25/09........dziewczynka 782651..............?..........?.........26/09........dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile macie cm w najszerszym miejscu na brzuszku? mi od 2-3 miesięcy nie przybywa wcale mam tak od 93 do 100 cm zależy jak się mała ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a co to dzisiaj jakiś strajk że żadnej nie ma na forum? hehe:) iza_19_02 no wiesz każda z nas napewno ma tez inną budowę ciała bo jedna jest szczuplejsza a druga grubsza więc nie ma za bardzo co porównywać moim zdaniem:D ja też akurat mam 100cm w porywach do 102cm ale ogólnie jestem szczupłą osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
\ja mam 96 cm bylam wczoraj u ginekologa, wszytsko ok.mala rosnie dlatego tak kopie. ktg tez w porządku. lekarz sprawdzal rozwarcie i nic nie ma niepokojącego. ale bolalo jak nie powiem co. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
u mnie będzie MARTYNKA ANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj strajk wczoraj całe popołudnie cafe nie działała i poczta na tlenie. a ogólnie to byłam na małych zakupach bo już tylko światło w lodówce mi zostało. i teściów odwiedziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×