Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Moja siostra kiedy rodzila to ja mialam 8 lat ;p Tak wiec ja jestem nieco przerazona, bo stycznosci z maluchami nie mialam od daaaawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest fajna opieka w szpitalu. Dostaje sie wszystko w zestawie, i znieczulenie, i swietna opieke, ubranie do porodu, potem wszelkie higieniczne niezbedniki. Wiec torba do szpitala jest lzejsza niz w PL. Jednak chce cesarke. Nie jestem w stanie psychicznie przejsc przez porod SN, bez wzgledu jaki mialabym komfort na sali i opieke. Jesli nie uda mi sie wyblagac cesarki to nie wiem co zrobie. opieka psychologa po? Bo depresja gwarantowana... jesli chodzi o kopniaki mojego rozrabiaki - to ja ich nie znosze. Nie lubie tego dziwnego uczucia w brzuchu gdy sie przekreca albo szarpie za pepowine. Jednak zawsze sie martwie gdy jest zbyt grzeczny. Wole wiec zeby rozrabial, bo wiem, ze u niego wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGA WRÓCIŁA!!!!!! Cała i zdrowa :P No ja też mała byłam jak się rodziły, ale razy cztery to miałam, więc mimo wszystko.. coś tam pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie tego wytlumaczyc. Po prostu nie wyobrazam sobie siebie w trakcie porodu SN. To siedzi gdzies gleboko w mojej psychice chyba. Tylko cesarka. Trzymajcie kciuki za mnie. ZA dwa tygodnie bede miala wywiad w szpitalu z lekarzem. Tam zdecyduja czy zrobia mi CC czy nie. Mam stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek....Skąd......dzień porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?......................2....... ..dziewczynka zapamietam_cie........?.......?...................4......... dziewczynka babysol..............?..........?.....................5..... .dziewczynka sheisnot............26........Bydgoszcz..........7.. ......CHŁOP aurinko to ja.....33..........Finlandia...........9.........Niko miki90.............21..........Puławy.............14.. ....Kacperek mamade.............?..........?....................15...... . .chłopiec iza19_02..........25............Gródek...........16..... . .Dominika marcia1983........28.........Kraśnik..........18........ ...Maja randomLady......23.........Torun/Lethbridge......22.....Em ma jimjam.............29..........Rybnik/Niemcy.......24.......Oliver Kasia22...........22...........Wrocław..............25........Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25..........dziewczynka 782651..............?..........?..................26.. .........dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daga :) pisz co u Ciebie! dzień dobry nowym wrześniówką! marcia1983 jak sobie radzisz z bezsennością? też mam z tym problem, nie śpię do 1-2 za to rano wstaję o 9-10. Dobrze że Kacperek(mój pierwszy synek) to śpioch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auriko KAŻDA KOBIETA JEST INNA o czym przekonałam się będąc w szpitalu te ... 27-22=5....tak 5 dni... dowiedziałam się wielu użytecznych rzeczy ale też i wiele zdań typu "zobaczysz tak będziesz miała, bo ja tak miałam"... A tam kur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze nie wiem nawet co napisać... młody zdrowy 3ma się jak nie wiem choć mama co chwilę niedomaga...:P zostałam w szpitalu zgnojona i brak zrozumienia personelu szpitala dla pacjentek takich jak ja i nie tylko mnie załamał, ale jestem mądrzejsza o wiedzę jak "walczyć" z cukrzycą... apropo, zaraz 1 kolacja :P a co u Was ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hej można do was dolączyć nie za późno? termin mam na 23 września i czekam na córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka363 pewnie, ze mozna, witamy! wstawiam Cie w tabelke, dopisz reszte Paulina2409........?.........?......................2.... ... ..dziewczynka zapamietam_cie........?.......?...................4...... ... dziewczynka babysol..............?..........?.....................5..... .dziewczynka sheisnot............26........Bydgoszcz..........7.. ......CHŁOP aurinko to ja.....33..........Finlandia...........9.........Niko miki90.............21..........Puławy.............14.. ....Kacperek mamade.............?..........?....................15...... . .chłopiec iza19_02..........25............Gródek...........16..... . .Dominika marcia1983........28.........Kraśnik..........18........ ...Maja randomLady......23.........Torun/Lethbridge......22.....E m ma malutka363.......?...........????????...............23........dziewczynka jimjam.............29..........Rybnik/Niemcy.......24....... Oliver Kasia22...........22...........Wrocław..............25.. ......Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25......... .dziewczynka 782651..............?..........?..................26.. .........dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29......... .......chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek....Skąd......dzień porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?......................2/09......dziewczynka zapamietam_cie........?.......?...................4/09......dziewczynka babysol..............?..........?.....................5/09......dziewczynka sheisnot............26........Bydgoszcz..........7/09......CHŁOP aurinko to ja.....33..........Finlandia...........9/09.........Niko miki90.............21..........Puławy.............14/09.....Kacperek mamade.............?..........?....................15/09......chłopiec iza19_02..........25............Gródek...........16/09.....Dominika marcia1983........28.........Kraśnik..........18/09..........Maja randomLady......23.........Torun/Lethbridge......22/09.....Emma malutka363........?...................?.................23/09.....dziewczynka jimjam.............29..........Rybnik/Niemcy.......24/09....... Oliver Kasia22...........22...........Wrocław..............25/09.......Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25/09..........dziewczynka 782651..............?..........?..................26/09.........dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09..............chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
Nick...........Wiek....Skąd......dzień porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?......................2/09. .....dziewczynka zapamietam_cie........?.......?...................4/09... ...dziewczynka babysol..............?..........?.....................5/09.. ....dziewczynka sheisnot............26........Bydgoszcz..........7/09.... ..CHŁOP aurinko to ja.....33..........Finlandia...........9/09.........Niko miki90.............21..........Puławy.............14/09. ....Kacperek mamade.............?..........?....................15/09.... ..chłopiec iza19_02..........25............Gródek...........16/09.. ...Dominika marcia1983........28.........Kraśnik..........18/09..... .....Maja randomLady......23.........Torun/Lethbridge......22/09... ..Emma malutka363........21........Białystok...........23/09.....dziewczynka jimjam.............29..........Rybnik/Niemcy.......24/09. ...... Oliver Kasia22...........22...........Wrocław..............25/0 9.......Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25/09...... ....dziewczynka 782651..............?..........?..................26/09.. .......dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09...... ........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
jak widać jestem młoda mam 21 lat ciąża byla nie planowana no ale trudno stało się he. wzieliśmy ślub i jest ciężko czasami bo nie mamy wsparcia ani z mojej strony ani z męża ale jakoś to bedzie he musi być mam nadzieje ze z czasem wszystko sie jakoś ułoży. doświadczenie z dziećmi (moja mama zmarła gdy miałam 14lat i musiałam zajać sie braciszkiem który mial nie całe 2 latka) mam więć nie boję sie co robić jak mała sie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, 21 lat to nie jest zle :) Ja mam 23 i tez ciaza nie planowana, bardziej na zasadzie "co ma byc to bedzie" i bum. Przykro mi, ze nie masz wsparcia ze strony rodziny, to bardzo wazne. Mieszkacie sami z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
z mężem chcemy mała nazwać bardziej oryginalnie nie lubimy staromodnych imion jak adela krystyna stanisława itd. mamy pare opcji imion ale nie możemy sie zdecydować he: kinga, maja, sandra, sabina, malwina i nikola he a wam jak te imiona podoba się chociaż jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
narazie mieszkamy u mnie z ojcem i rodzeństwem bo mąż ma tu dobrą prace ale musimy z tąd powoli sie wynosić bo ojciec powiedział ze nie bedzie teraz nawet przejścia w domu he a wcale tak nie jest spokojnie byśmy sie pomieścili no ale cóż... szukamy jakiegoś mieszkania do wynajęcia ale narazie słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemawia do mnie Kinga, Malwina jeśli to coś pomoze :P My wybraliśmy imię Agatka - ani to staromodne ani oryginalne, lubię imiona na A :P A propo ślubu.. Ja z Tomaszem też mieliśmy wziąć w lato 2012, ale to były plany zanim się Mała pojawiła.. A teraz.. ? Będziemy czekać aż uzbiera się odpowiednią ilość pieniążków.. Slub chcemy wziąć tutaj http://www.ublik.pl/ co myślicie ? Szkoda, że ten ślub sie tak odwleka w czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze Twoj maz ma dobra prace. Wynajecie malego mieszkanka albo nawet kawalerki na start nie powinno byc problemem. Napewno dacie rade :) Masz meza przy sobie, na ktorego mozesz liczyc wiec nie jestes z tym sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
no mi tez podoba się kinga ale jeszcze nie wiem ciężko się zdecydować:) jeszcze mamy troszkę czasu moze coś wymyślimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
o to chodzi przynajmniej w nim mam wsparcie aby miedzy nami było dobrze reszta sie jakoś ulozy z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wow!!! Ten hotel jest przesliczny!!! Teraz rozumiem, czemu potrzebujecie wiecej czasu na odlozenie kasy, z pewnoscia tanio nie bedzie... Moj slub byl skormny, ale za to piekny. Niestety cala rodzine mam w Polsce, na miejscu mam tylko siostre, ale na szczescie udalo sie sciagnac mame na ten dzien :) Ceremonia byla w malym parku, na mostku, obok wodospadu.Potem obiad w eleganckiej restauracji. Nie mialam wymarzonej sukienki, bo bylam juz w 5 miesiacu ciazy... Moze za kilka lat uda nam sie zrobic wieksze wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
Kasia22..... super miejsce na ślub my mieliśmy swój 14maja było bardzo fajnie a wszystko tak szybko się dzialo ze szok do oczepin szło powoli ale już po to tak błyskawicznie mineło:) mąż miał małego stresa przed ślubem ale po kościele mu mineło he:) ja to bardziej na luzie do tego podeszłam i było ok bo nie było się czego bać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA_19_02 moja bezsenność polega na tym że ja wcześnie zasypiam ok 22 godziny, natomiast budzę się o 3 nad ranem i nie ma już spania (odwrotnie niż u ciebie). Spowodowane to pewnie jest bólami pleców i brakiem wygodnej pozycji do spania, na szczęście jest internet czytam różne głupoty na temat kosmetyków niemowlęcych, oglądam ubranka buszuję na allegro - byle do września !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
o ja też mam straszny problem z bólem pleców tak bolą że nie dam rady stać zmywać siedzieć dłuższy czas w jednej pozycji a z zasypianiem to już całkiem problem tylko przewracam sie z boku na bok bo plecy bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sypiam tylko na bokach bo kurcze nie mogę na plecach bo za ciężko już ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×