Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ale faktycznie jakos cicho sie zrobilo ;p Rozmawialam dzis z tesciowa i ona twierdzi, ze powinnam odrazu powiedziec lekarza, zeby mnie nacieli podczas porodu. Mowi, ze jesli "pekne" to bedzie tylko gorzej jesli chodzi o zszycie i powrot do dawnej formy. Co myslicie? Czytalam ostatnio na jakims forum o tym i zdania sa totalnie podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
moja mala znów daje mi popalic. kopie jak szalona. dzis mnie caly dzien brzyszek bolał:( a wy uzywacie no spe? ile razy dziennie? czytalam w ulotce i pisze ze przenika przez lozysko i troche sie martwie. ja mam w obwodzie 108 cm. w ciagu 2 tyg przytylam 3 kg. a rosnę i rosnę:) co do nacięcia to sie bardzo boje szycia.i momentu nacinania. ale w sobote bylam obejrzec moją porodówke i powiem wam ze starch w oczach mam. mąż tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo z bolem glowy . Ja nie robie zadnych tabletek przeciwbolowych . Choc czasami nie da sie juz wytrzymac ...ale chwile zawsze poleze i przestaje ...choc czasami nawet nie mam kiedy odpoczac wiadomo jak sie ma male dziecko . Co do naciecia ...nie wiem co ma byc to bedzie przy pierwszym dziecku mnie nie nacinali ....a zawsze trzeba samemu zobaczyc i pamietac ze kazda kobieta przez to przechodzi ..... Jedna lzej druga gorzej ....ja pierwszy porod mialam strasznie dlugi bo z bolami krzyzowymi /sa to najgorsze bole / z odejsciami wodow plodowych ....i porodem trwalo to 21 godzin ! Urodzilam naturalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Mi się wydaje, że lepiej poczekać aż lekarz zaproponuje.. Bo on widzi co się tam dzieje. Bo dać przyzwolenie na nacinanie tak przed porodem to raczej na pewno skorzysta, bo urodzisz szybciej.. Ale jeśli faktycznie albo pęknięcie krocza albo nacinanie to lepsze nacinanie.. Myślę, że tą decyzję najlepiej podjąć podczas porodu.. Ale jak to wyjdzie w rzecywistości to nie wiem.. :P Tak, ja biorę no-spę jak brzuch twardy. No-spa nie szkodzi dzidzi, jest neutralna. Jak już rzeczywiście muszę sięgnąć po tabletki to biorę 3 razy dziennie po jednej przez dwa-trzy dni. A co do samego porodu. Przedwczoraj obudziłam się w nocy i brzuch mnie zabolał, aż tak mocno siku mi się chciało, że ledwo wstałam. I trochę się przeraziłam.. Wiem, że jeszcze nie czas na mnie, ale to było takie dziwne. Przez chwilę myślałam, że to już.. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla asertywnych ..
Witam przyszłe mamy Pisze na waszym forum bo zbieram zamówienia na bardzo ciekawe zestawy pieluszkowe w niskiej cenie.. mianowicie.. Z własnego doświadczenia wiem, że trudno jest wybrać dla dziecka odpowiednie pieluszki bo jaką wybrać markę? Które najbardziej będą mi odpowiadać?.. Ciężko to sprawdzić, przecież nie kupię specjalnie kilu różnych paczek pieluch by się przekonać co mi najbardziej pasuje pod każdym względem.. Tj. Chłonność, przewiewność, dopasowanie do ciała dziecka, elastyczność.. A tu masz możliwość sprawdzić jak Twoje dziecko czuje się w pieluszce, czy nie powoduje ona odparzeń lub podrażnień. Pamiętaj, że pielucha, która nie odparza pupki dziecka Twojej koleżanki nie musi zdawać egzaminu w przypadku Twojego maluszka.. Zapewniam was, że to nie cena wskazuje na jakość pieluchy. Najczęściej niestety decydujemy się na to, co nam ktoś inny poleci..?? Nie masz wtedy możliwości sprawdzenia czy to rzeczywiście Tobie odpowiada najbardziej Dlatego stworzyłam zestaw powiedzmy, że „startowy16-tu pieluch 8 różnych marek.. Z każdej marki po 2 pieluchy abyś mogła się przekonać co z czym się je Tj. Pampers Active Baby 49.99 Huggies Super-Flex 49.99 Happy 37.95 Tesco 23.99 Eco Plus (E-Leclerc)22,99 Babydream (Rossmann) 49,99 Carrefour 29.99 Dada (Biedronka) 26,99 ( ceny sugerowane ) Cena tego 16-to częściowego zestawu wynosi tylko 19,99zł plus 7zł przesyłka tj. List polecony priorytetowy. Jeżeli jesteś zdecydowana na zakup zestawu proszę o e-maila : maciurzynska@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Mam pytanko do Was.. Jak to jest? Zamówiłam już wózek przez Internet. Otrzymam go w ciągu 2 tygodni.. I nie ma tam nic w środku. Czyli co muszę kupić?? Spiworek albo kołderkę do wózka, tak ?? I jeszcze jakiś materacyk/wkładkę ??? Czy już tego nei trzeba przy śpiworku ? Wiecie już coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja się podłączam do pytania Kasi22 :) I muszę się pochwalić, bo dzisiaj byłam u lekarza i mój Maluszek w 30 tc waży 1700g! :) Mi przybyło 12 kg i lekarz twierdzi, że jest bardzo zadowolony z tego powodu :p A jak mój Niunio słodko ziewał!! Już jestem w nim zakochana a jak się urodzi to chyba zacałuje go na śmierć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
ja mam usg w sobote , ciekawe ile wazy i jaka jest duza córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Coś Dagmary długo nie ma... Co Was tak wsiąkło ???? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Coś Dagmary długo nie ma... Co Was tak wsiąkło ???? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Coś Dagmary długo nie ma... Co Was tak wszystkie wsiąkło?????? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie xD Dostalam pelny, wielki karton ciuszkow jak nowki :D Za dwa dni zaczynam 32 tydzien i to, ze zostane mama staje sie takie realne :) Czuje sie swietnie, tylko nie co przerazona porodem. Czemu Dagi tak dlugo nie ma? Wszytsko u niej wporzadku? wiesz cos Kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Kafe mi sie pierniczy :/ Własnie też sie o nią zaczynam martwić.. Mam z nią tylko kontakt na gg i fejsie, ale skoro na necie jej nie ma to też nie wiem :/ A ja jestem dziś dość zmęczona. Mimo, ze spałam długo. Pewnie przez tą zamulającą pogodę.. Nic mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też się zastanawiałam co z Dagą, długo jej nie ma. ale mam nadzieję że wszystko w porządku. dziś sobie pomyślałam że za ok 1,5 miesiąca będę tulić swoją córkę, jakie to piękne uczucie. już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
ile macie kupionych spiochów? ja mam 7 pajacyków ale nie mam spiochów i nie wiem czy kupowac. dzis sie rano wystraszylam bo mala sie nie ruszala ale puscilam jej Mozarta i zaczeła pływac. moja kochana:) nawet no -spy dzis nie musialam brac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam same pajace i body. myślę sobie że kupię 4-5 kompletów do szpitala bo w domu wg mnie praktyczniejsze są właśnie pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
bo wmoim szpitalu chca spiochy i musze chyba kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dopiero teraz trafiłam na to forum. Mam nadzieje, że mogę się do was jeszcze dołączyć. Mam na imię marta, termin mam na 18 września - będzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich . i witam nowa wrzensiowke i czekam na wiesci od Dagmary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Nick...........Wiek....Skąd......Termin Porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?...................2/09......dziewczynka zapamietam_cie........?.......?................4/09......dziewczynka babysol..............?..........?..................5/09......dziewczynka sheisnot..............?..........?.................7/09........CHŁOP miki90..............?..........?..................14/09........chlopiec mamade..............?..........?................15/09........chłopiec iza19_02.........25......Gródek..............16/09.......Dominika marcia1983........?...........?.................18/09.......dziewczynka randomLady......23...Torun/Lethbridge......22/09........dziewczynka jimjam..............?..........?..................24/09........chłop iec Kasia22........22.......Wrocław..............25/09...........Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25/09........dziewczynka 782651..............?..........?..................26/09........dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09...... ..chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Cześć Marta :) I jak się czujesz ??? Jakie imię wybrałaś dla córeczki ? :) Oby Dagmara nie wróciła już do domu z dzidziusiem :P Ja na razie wszystko co mam dla Małej to dostałam, w sensie z ciuszków. I tak się jakoś ogarnąć w tym nie mogę.. Nie mam żadnej sukieneczki, ani nic.. Same body, śpioszki i pajacyki.. Kaftaniki.., ale okaże się w co ją będę ubierać już jak się urodzi. Pewnie będę wtedy latała do sklepu, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ,na sukieneczki napewno nadejdzie odpowiedni czas . A tak jak ktos przyjdzie w odwiedziny zawsze ci cos przyniesie .... A zobaczysz swoja coreczke to napewno co jakis czas bedziesz biegac ,do klepu a to po sukienke ,skarpetki,opaske ...itd. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek....Skąd......Termin Porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?...................2/09.... ..dziewczynka zapamietam_cie........?.......?................4/09...... dziewczynka babysol..............?..........?..................5/09..... .dziewczynka sheisnot..............?..........?.................7/09.. ......CHŁOP miki90..............?..........?..................14/09.. ......chlopiec mamade..............?..........?................15/09....... .chłopiec iza19_02.........25......Gródek..............16/09...... .Dominika marcia1983........?...........?.................18/09.... ...dziewczynka randomLady......23...Torun/Lethbridge......22/09........dziewczynka jimjam.....29 ..........Rybnik/Niemcy..........24/09..... ...Oliver Kasia22........22.......Wrocław..............25/09...... .....Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25/09...... ..dziewczynka 782651..............?..........?..................26/09.. ......dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09...... ..chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam na myśli oczywiście kompleciki śpiochy + kaftanik. ja chyba po prostu zapytam położną, co potrzebuję dla malucha do szpitala. kurczę cały czas mam problem gdzie rodzić. czy bliżej domu czy w lepszym specjalistycznym szpitalu ale o ok 50km dalej. cały problem w tym czy będzie miał mnie kto zawieść, do tego bliżej chyba dojadę sama albo wezwę karetkę a do tego dalej no nie wiem, czy jak zaczną się bóle to czy zdążę. Mąż pracuje ponad 500 km od domu, teść mieszka 15 km od Nas ale może być w pracy no i mam problem :( Daga chyba się jeszcze nie rozpakowała. mam nadzieję że wróci do Nas szybko. Witam nową wrześniówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
Na 12 wrzesnia mam termin :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ,nie wiem co mam ci doradzic ,wiadomo ze z porodem to roznie bywa ,ja meczylam sie dlugo jedni mecza sie krotko ,musisz sama podjac ta decyzje !!!Choc wiem ze napewno jest ona trudna . Ja w przyszlym tygodniu ,ide sie zameldowac do szpitala :-) A moim zdaniem ,kupcie dziewczyny to co bedzie wam latwiej ubierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Nick...........Wiek....Skąd......Termin Porodu......Plec/Imię Paulina2409........?.........?...................2/09.... ..dziewczynka zapamietam_cie........?.......?................4/09...... dziewczynka babysol..............?..........?..................5/09..... .dziewczynka sheisnot..............?..........?.................7/09.. ......CHŁOP miki90..............?..........?..................14/09.. ......chlopiec mamade..............?..........?................15/09....... .chłopiec iza19_02.........25......Gródek..............16/09...... .Dominika marcia1983........?...........?.................18/09.... ...dziewczynka randomLady......23...Torun/Lethbridge......22/09........dziewczynka jimjam.............29.....Rybnik/Niemcy......24/09..... ...Oliver Kasia22........22.......Wrocław..............25/09...... .....Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25/09...... ..dziewczynka 782651..............?..........?..................26/09.. ......dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09...... ..chłopiec mam nadzieję, że się udało wkleić dobrze :) Qrcze ja wybrałam już szpital, w którym chcę rodzić, ale jeszcze mnie tam nie było. I czy rzeczywiście muszę wcześniej się "zameldować"?? Bo porodówki jak wyglądają to widziałam na zdjęciach w necie. Mam zamiar zadzwonić właśnie tylko do położnej zapytać co muszę mieć ze sobą do szpitala.. Chociaż nie wiem.. Może pojadę tam osobiście..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak wiesz ja mieszkam zagranica i tu jest lepiej jak sie zamelduje w szpitala ,zwlaszcza ze ja chce rodzic w specjalistycznym szpitalu gdzie w razie jakis niebezpieczenstw jest klinika dla noworodkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×