Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość Kasia22.....
Daga, czyli sheisnot dostała skierowanie do szpitala na weekend na obserwacje, bo coś jej lekarz powiedział, że niepokoją go jej skurcze.. Ja też dzisiaj byłam u gina i mała waży 1560 gram :) Ogólnie wszystko w porządku. Tylko czemu nie miałam robionego KTG ? jestem dokładnie w 31 tc, a kolejną wizytę mam za miesiąc. A i dostałam kolejną już fotkę cipuszki :D hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Też 100 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki za Dage!!! Mam nadzieje, ze to nic groznego... Ja nawet nie mam miarki, zeby sprawdzic ile mierzy moj brzucho w obwodzie ;p Zadna z Was nie napisala nic o czkawkach! Moja corka od kilku dni ma takie mocne, ze maz jak przylozy reke do brzucha to czuje. Biedna, nawet nie mam jak jej pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
a jesteś pewna, że to czkawka?? Ja nie wiem jak to można odróżnić.. A może Ci sie tak dzidziuś wierci ?? Mi dzisiaj na USG mała tak dawała czadu, że aż lekarka uwagę zwróciła i fajnie było widać na monitorze jak kopała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bankowo czkawka :) trwa ok. 10 minut i czuje jakby bicie serca tylko wolniejsze i intensywniejsze. Cos pieknego :D Iza ale super ten zestaw!!! ja nadal szukam, ale chyba zdecyduje sie na cos podobnego do Twojego :) ja juz mam fotelik do samochodu i super bujaczke, ktora buja sie w pionie albo w poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 97 jak narazie:) iza_19_02 fajny ten zestaw ja jeszcze nie kupiłam wózka a fotelik już mam:) mi dzisiaj mały nieźle rozrabia cały dzien i też czasami ma czkawkę super uczucie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Do do obwodu pada ....ja mam 107 i dlatego wszyscy mowia ze mam duzy brzuch :-) Ale jestem drugi raz w ciazy i moze dlatego jest az taki wielki . Co do czkawki ,moje malenstwo tez ma co jakis czas . My wozek kupilismy taki :http://www.wozki-dzieciece.net/images/wozki%20saturn.jpg Przy pierwszym dziecku mialam wozek firmy chicco http://images02.olx.pl/ui/2/78/92/35317692_1.jpg tez byl fajny ...ale denerwowalo mnie wlasnie to ze nie mial kol pompowanvch a spacerowka pozniej mi sie znudzila i caly sprzedalismy i kupilismy tylko spacerowke .... MILEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimjam to też moje drugie dziecko, starszy synek ma 5 lat. i w ciąży z nim miałam dużo większy brzuch, choć mniej ważyłam. zastanawiam się dlaczego mam mały brzuch i doszłam do wniosku że może mięśnie brzucha mam silniejsze, bo przez ostatni rok przed ciążą pracowałam w markecie, przy rozkładaniu towaru czyli praca bardzo fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
http://www.wozkileviroo.konin.pl/oferta/139/leviroo_terreno a ja taki wózek :) Co do tej czkawki - to moja też ją ma, hehe.. Wczoraj przyuważyłam :) Miała ją i wcześniej tyko jakoś nie skumałam, że to może być czkawka :) A gdzie zamierzacie robić te ostatnie zakuy do wyprawki typu kosmetyki ?? W pobliskiej aptece czy przez neta czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ,moj synek ma 2 latka i 2 miesiace a obecnie mam brzuch juz wiekszy niz przy pierwszym dziecku ...ale nie to jest wazne ,wazne ze z dzieckiem wszystko ok i zeby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki kupuje w drogerii typu schlecker czy rosmann a butelki aptece lub Toysrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Dzięki :) No ja wlasnie jeszcze nie wiem - chciałabym, żeby było jak najtaniej.. A ile zamierzacie wydać na kosmetyki i co będziecie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest u was ,ale np .u nas przy wypisie ze szpitala dostajemy duzo kosmetykow dla maluszka ....wiec jezeli ktos nie ma za duzo pieniazkow to po prostu nie kupuje ... A na sam poczatek wystarczy ci mydelko ,oliwka ,krem na pupe i to wszystko aha moze krem do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i puder i to chyba wszystko ...jak sie nie myle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i najlepiej nie kupowac duzo ...i w najwiekszych butelkach bo nie wiadomo czy nie beda uczulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały ma czkawke kilka razy dziennie. CODZIENNIE! Zdarza mu się nawet po 4-5 razy. Na ostatnich dwóch wizytach u lekarza też akurat miał. Lekarz powiedział, że to normalne bo połyka wody. Mi aż cały brzuch podskakuje :D No i nie da się tego nie poczuć :) Też każda trwa ok 10 minut. Dzisiaj już o 6 rano mnie obudziła. I ja tez nie mam nawet czym zmierzyć brzucha :( A aż jestem ciekawa ile mam. A jak jest z tym ktg? Od którego tygodnia jest robione? Lekarz normalnie podczas kontroli robi? Bo mi się zaczął 30 tydzień, w poniedziałek idę na wizytę i jestem ciekawa jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wlasnie jak jest u was ,ale u nas od kazdego 29-30 tygodnia co wizyte robi sie ktg i trwa ono ok 20 minut ,pozniej dodatkowe badania tzn.mocz ,wazenia ,cisnienie ,badanie ginekologiczne i usg a co 2 wizyte pobieranie krwi ....aha no i pozniej juz wizyta co 2 tygodnie a nie jak teraz co 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np.uzywalam pudru do pepka ...u nas jest zakaz spirutusu uzywania no i do pupy w razie czego ...ale pozniej polozna powiedziala ze lepiej uzywac krem na odparzenia w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy w poniedziałek :) U mnie nie ma badania moczu:/ Jest badanie gin, ważenie, usg i ciśnienie. Pobierania krwi też nie było. Tzn miałam zalecone na początku ciąży i po 20 tyg i myślę, że teraz jeszcze z raz będę musiała zrobić. Do tej pory wizyty też miałam co miesiąc. Ostatnią dwa tygodnie temu w poniedziałek. No i teraz w poniedziałek właśnie po tych dwóch tygodniach idę znowu. Myślicie, że teraz już tak będzie? Zawsze od 30 tyg chodzi się co dwa tyg na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Wlaśnie ja nie wiem... Każda ma inaczej.. ja chodze prywatnie i u lekarza bylam wczoraj i następna wizyta za miesiąc. Mocz mam na razie badany co wizytę, bo jakąś infekcję mam. Ddatkowo krew też częściej i badanie na przeciwciała bo mam grupę RH minus. Ale KTG nie miałam, a szkoda w sumie.. Myślę,że skoro lekarz nic nie mówił to chyba nie ma teżtak wielkiej potrzeby.. Zawsze można do szpitala podjechac i zrobić sobie ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze kazda ma inaczej :) Mi na kazdej wizycie najpierw sprawdzaja mocz, potem cisnienie, bicie serduszka i mierza mi brzuch w pionie. Ja mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w bloku- jak znosicie wozek? Macie dosc bezpieczna okolice bez strachu, ze go Wam ukradna jak bedzie stal na dole? Czy radzicie sobie inaczej? Tak dzis lezalam w lozku i myslalam jak to robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko czy takie podkłady ginekologiczne 34 x 9 cm wystarcza po porodzie? nie są za małe albo za duże?i ile mniej więcej tego potrzeba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z wózkiem nie będzie problemu :) Mieszkam w bloku na drugim piętrze i wózek mogę spokojnie zostawiać na dole z pieniędzmi na wierzchu i wiem, że nikt nie ruszy :) A właśnie co do podkładów... Co to w ogóle jest?;P Gdzie to się kupuje? I ile? I jakie podpaski na początek? Sorry ale zielona jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Te podkłady to są takie wielkie podpaski bez kleju. Nosisz je po porodzie, bo wtedy krwawi się dużo bardziej niż podczas okresu. Spowodowane jest to oczyszczaniem się macicy po dzidzi. Kupuje się je w aptece - to na pewno, i podejrzewam, że w sklepach takich wszystko dla dzieci i mam to też znajdziesz. Czasami nie trzeba ich kupować, bo szpital da "ze swojej kieszeni", ale to musisz sie dowiedziec u siebie w szpitalu. No i druga sprawa, że może wystarcza Ci zwykłe podpaski o największej chłonności.. Ale to przeciez zawsze można dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Ale tu cicho...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×