Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

haha ja tez czytalam bravo girl :D "Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać?? " :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! byłam u lekarza i po prostu chce mi się płakać mam wrażenie że on mnie olewa i ma mnie głęboko w poważaniu. strasznie puchnę w nocy, to mi powiedział że mam pierścionki pozdejmować i ich nie zakładać, to po prostu nie zauważę. o bólu brzucha że mam 3 x dziennie po 2 nospy brać ale kompletnie nic się nie dzieje. brzuch mam już niżej, ale to nic, tak ma być.ogólnie od początku ciąży faszeruje mnie nospą. dziś stwierdziłam że mam to w dupie i nie będę się faszerować lekami i niech się dzieje co chce. powinnam już zrobić WR (jakieś badanie w kierunku kiły), ale jak zwykle nie dał mi skierowania. ogólnie przez te 34 tyg morfologię i mocz miałam robione 3 razy. kolejna wizyta i tu szok 7 września. co do ułożenia małej nie wiem czy się zmieniło czy nie. ale rozmawiałam z położna i powiedziała mi że ułożenie miednicowe jest bezwzględnym wskazaniem do cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj... współczuję.. Tzn wiesz - no spa nie szkodzi dziecku, a Ci rozluźnia brzuch (nie wiem jak masz, może dobrze Ci gin mowi). A na początku nie miałaś badan na WR ?? A badanie krwi to też miałam dopiero może 2-3 razy, teraz na następną wizytę mam sobie zrobić. Więc to nie takie złe. To świadczy o tym, że jest ok. No ale że Ci nei powiedział jak dziecko jest ułożone to kutas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka, a nie możesz iść do innego ginekologa?? mój też czasem wykazuje "mega stoicki spokój" i zrobiłam test na glukozę w 29tc PO MOJEJ INTERWENCJI, ale aż tak źle nie było... a ja też byłam faszerowana lekami... ale 34 tc to trochę wcześnie na urodzenie, idź jak możesz do innego gina...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, jeszcze ja jestem :D zasnac nie moge tak czy inaczej... Juz nie wiem co robic, jestem wykonczona :( W ciagu ostatnich 48 godzin spalam lacznie moze z 6 godzin eh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie bardzo chce brać 3 czy 4 miesiąc nospę. jeszcze się mnie głupio zapytał czy zawsze mam taki twardy brzuch. na jakiekolwiek badania daje mi skierowanie po moim upominaniu. dwa miesiące temu wyszło mi w moczu bakterie i białko. a w morfologi za niska hemoglobina, a najlepsze jest to że oni zabrali mi te wyniki i ich nie mam i dziwnym trafem w karcie ich też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu sonia... a czemu to ?? brzuch nogi kręgosłup?? ja tej nocy się męczyłam, ale nawet z bólami zasypiam takimi dość mocnymi jak już bardzo zmęczona jestem... dziwnie to wszystko wygląda iza...nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja bym poszukała, nawet w tym :stadium" innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne do jakiego czy prywatnego czy nie, ja po 1 głupim komentarzu mojego gina myślałam, że go w 34tc zmienię...a tu takie historie....żal mi izy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsennosc to przez to, ze pilnuje wielkiego domu siostry, jestem sama jak palec.Moj maz pracuje na 5 rano w innym miescie wiec nie moze ze mna zostac. W nocy poprostu czuje sie nie swojo. Mimo, ze jestem padnieta to mam wlaczona opcje "czuwanie" i zasypiam dopiero nad ranem jak juz jest jasno,... Masz racje co do Izy, ja bym odrazu zmienila takiego idiote. Widac, ze malo mu zalezy na pacjentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach przypomnienia, jbc czyli...;) proszę uaktualniać :) nick___________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______?________?____________2________dziewczynka zapamietam_cie____?_______?____________4________dziewczynka babysol___________?________?____________5________dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade___________?________?___________15_______chłopiec iza19_02__________25____Gródek________16_______Dominika marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23_______dziewczynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?____________25_______dziewczynka 782651____________?________?____________26______dziewczynka? xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______?________?____________2________dziewczy nka zapamietam_cie____?_______?____________4________dziewczyn ka babysol___________?________?____________5________dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade___________?________?___________15_______chłopiec iza19_02__________25____Gródek________16_______Dominika< br /> marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23_______dziewcz ynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?____________25_______dziewczynk a 782651____________?________?____________26______dziewczyn ka? xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______?________?____________2________dziewczynka zapamietam_cie____?_______?____________4________dziewczynka babysol___________?________?____________5________dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade___________?________?___________15_______chłopiec iza19_02__________25____Gródek________16_______Dominika marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23_______dziewczynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?____________25_______dziewczynka 782651____________?________?____________26______dziewczynka? xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga dawaj adres i lece, akurat zawsze w Bygdoszczy laduje jak latam do Polski :D Tak wiec poki co zabieram sie za lepienie pierogow przy rytmach Paktofoniki i 52 Debiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz idę, jest przed północą u nas a ja wciąż ględzę na gg z kumpelą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×