Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość Też mi się to przytrafiło
skandybnawa to mało jeszcze wiesz o życiu :) W miłości nawet najmadrzejsze kobiety zaczynaja myslec sercem... Zreszta podrywacza PUA ciezko wyczuc... Jestes ograniczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie też na takie coś nie zg
skandybnawa-nigdy nie mów nigdy... Kobieta spragniona miłości, bliskości, uczucia i seksu jest podatna na manipulację. Wcale nie wynika to z inteligencji, mądrości, czy ich braku. Po prostu dobry gracz potrafi wiele...i nie ma znaczenia, czy pójdziesz z nim do łóżka na pierwszym, czy dziesiątym spotkaniu. Jak będzie chciał to poczeka, a potem Cię zostawi=BĘDZIE BARDZIEJ BOLAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Podrywacza PUA, przecietnego podrywacza PUA ktory nie ma naturalnego talentu uwodzenia kobiet jest bardzo latwo wyczuc, warunek jest jeden - trzeba byc inteligetna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
I AM a Woman dokładnie.... ale to trzeba na wlasnej skorze przezyc To jest straszne bagno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
skandybnawa mało wiesz, chłopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Inteligentna, nielatwa kobieta nawet jesli bylbyba ogromnie spragniona milosci, seksu to nie idzie na 1 spotkaniu do lozka! NIE IDZIE! A juz szczegolnie nie idzie z facetem ktore nie zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwazam tez, ze osoby, ktore nie zostaly w taki sposob potraktowane przez PUA, nie maja prawa nas oceniac" To stwórzcie sabat, póki przemawiacie do ogółu musicie się liczyć z opiniami, które mogą nie być dla Was satysfakcjonujące. Uważam, że u podłoża poddania się takiej manipulacji leży naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Też mi się to przytrafiło Nie jestem chlopczykiem, znam sie na PUA, wiem jak to dziala i wiem jak latwo jest to rozponac jesli sie jest inteligentnym! Naturszczyk zawsze bedzie podrywal inaczej niz ktos wyuczony, to jest widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
skandybnawa widać, że znasz sie naPUA najnormalniejsza nie życze Ci tego, ale moze dzieki temu, ze by Cie to spotkalo, stalabys sie czlowiekiem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzięki, seks dorosłych ludzi po 4 miesiącach bycia razem (oficjalnego). Ale ja się puszczam przecież na każdym spotkaniu " Nie mi oceniać z kim się "puszczasz" i po jakim czasie, aczkolwiek sam fakt przeżycia przez Ciebie takiej historii świadczy o tym, że zaufałaś osobie o której zbyt mało wiedziałaś.. Łagodnie rzecz ujmując:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie też na takie coś nie zg
skandybnawa- ha ha ha moje koleżanki też mi to mówiły...że się dałam nabrać. Też taka mądra byłam wcześniej, w życiu bym nie pomyślała, że dam się tak perfidnie uwieść..a tu proszę...trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
Kobietki nie kłóćcie się z skandybnawa, jak widać mamy tu doświadczonego PUA, który ma monopol na wiedzę o kobietach i ich inteligencji i tego co kto by zrobił, a co nie :) Proponuję jeszcze zapisać od jakiego IQ kobieta jest na tyle nieinteligentna że da się zmanipulować. Będziemy mogły wszystkie sprawdzić swoją podatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najnormalniejsza nie życze Ci tego, ale moze dzieki temu, ze by Cie to spotkalo, stalabys sie czlowiekiem??!" W myśl słów Terencjusza "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" musisz mieć rację, nie jestem człowiekiem.. Rozumiem kobiety, które doświadczyły krzywdy przez człowieka, z którym były, a on je zdradził.. Natomiast Wy trafiałyście na "facetów???" zaburzonych i dziecinnych i dałyście się im omotać i zmanipulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
najnormalniejsza... nikt nie daje sie omotać i zmanipulować komuś, bo o tym marzy.... Wiec jak mozna zwalac wine na kogos, ze sie dal zmanipulowac? Sam tego chcial? pragnal tego? a czy nie jest to przypadkiem wina manipulanta? Straszne jest Twoje zdanie na ten temat... świat schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
"Natomiast Wy trafiałyście na "facetów???" zaburzonych i dziecinnych i dałyście się im omotać i zmanipulować" No wlasnie na tym polega problem i jeszcze twierdza ze sa inteligentne. Takie wykorzystanie swiadczy o slabosci kobiety a nie o sile podrywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
o jeszcze jedno.. Na samym poczatku znajomosci, czy nawet po 6 miesiacach, nie wiedzialysmy, ze sa oni dziecinni i zaburzeni. Gdybys czytala uwaznie to co któraś z nas napisala powyzej i patrzyła szerzej i dalej, poza czubek własnego nosa i swej, w swoim mniemaniu natury wyroczni, wiedzialabyś, że ktoś może długo grac kogoś , kim nie jest, a to właśnie daje PUA. Wiec naprawde, juz nie bede z Toba dyskutowac, bo zalliczasz sie do wiekszosci- czyt. znieczulicy społecznej. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Też mi się to przytrafiło Ale co innego zmanipulowac a co innego dac sie tak zmanipulowac by pojsc na 1 spotkaniu z obcym facetem do lozka! Jesli bys miala zasade ze np nie idziesz do lozka z facetem ktorego znasz mniej niz miesiac to bys sie nie dala wykorzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
ale czy ja mowilam, ze poszlam na 1 randce z facetem do lozka?? wezzzz sie zastanow, co Ty mowisz Dziewictwo trzymalam do 20 roku zycia, wiec łatwa nie jestem a ostatni raz uprawialam seks 3 lata temu, wiec zamilcz i zastanow sie, dlaczego tak długo nie uprawiam seksu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
A po jakim czasie poszlas z tym facetem PUA do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
z nim nie bylo seksu stricte, były pieszczoty i to nie od razu.... Zaufalam mu po kilku mieisacach spotykania sie bardzo czesto... Mówilismy o zwiazku, przyszlosci.... spałam u niego ale nie uprawialismy se4ksu, tylko przytulanie i całowanie. Potem mnie zostawil bez slowa.... Swoją "kruszynke" :) A dopiero potem poznałam, jakim jest czlowiekiem i odszukalam posty na alphamale Faceta poznaje sie nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandybnawa
Zreszta podrywacza PUA ciezko wyczuc. Kobieto, znam temat od podszewki i wiem ze jest latwo wyczuc, latwo wyczuc podrywacza PUA ktory nie ma naturlanego talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą wiecie co? To taki specyficzny obraz zdesperowanej kobiety czatującej, której marzy się wielka i wyimaginowana miłość. Pojawia się facet, okazuje zainteresowanie i nagle klapki na oczach! Przysłania cały świat i jego wady stają się niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
powiedziała to tak, która to przeżyła:) Spadam stad, nie chce sobie przypominac tego sprzed lat. Chyba musi Cie taki wykorzystac jednak, bys stala sie empatyczna osoba. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru Ja idę na spacer ze swoim lubym :) Ale juz tak nie ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba musi Cie taki wykorzystac jednak, bys stala sie empatyczna osoba." Moja empatia musi iść w parze z rozsądkiem, ale wreszcie używasz dobrego słowa! Wreszcie zaczynasz myśleć poprawnie! "WYKORZYSTAĆ" - czyli jednak podzielasz moje zdanie, że dałyście się zwyczajnie wykorzystać:) Małymi kroczkami i zrozumiecie mój tok myślenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
Naj naj naj--> Dziewczyno ale sie wymądrzasz. Dziewczyna byla w zwiazku z gosciem i mu ufala, bo chyba o to w nim chodzi, wiec nie mozna jej obwiniac za nic. Dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×