Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość buee
jest na stronie www.centrumbieli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malssss
Dziewczyny, a czy któras z was stosowała paski wybielające HappySmile? można je dostac na allegro za okolo 50zl, nie są drogie i widzę, że jest duże zainteresowanie, ale chcialabym żeby ktoś coś na ich temat napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam znaleźć tego wątku a jestem już po zabiegu Beyond. To efekt taki, że nie ma żadnego efektu. Nic, nawet nie są ton jaśniejsze. Wydałam 800zł. I nie to, ze nie potrzebuję wybielania, bo potrzebuję, bo mam brzydkie, ale ta metoda nie dała żadnego rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falika
a w gabinecie skomentowali jakoś ten brak efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malssss
pewnie oni widzieli efekt śnieżnej bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*liliann i wyszłas tak po prostu po tym wybielaniu? nie dałaś znać o swoim niezadowoleniu? ja bym nie zapłaciła chciałam tylko powiedziec, że wybieliłam zęby w klinice i biel aż bije poo oczach. tak naperawdę sa one teraz śliczne, białe, ale nadal mimo wszystko wyglądają naturalnie :) no i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to były dobrze wydane pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona 12
lilliann - ja też bym nie wyszła! Prawo pozwala Ci reklamować usługę, jeśli nie jesteś zadowolona, możesz reklamować złe ścięcie u fryzjera, złe szycie u krawcowej czy np. złą usługę stomatologiczną! W ramach tej samej ceny powinni zrobić coś, żeby efekt był taki, jaki Ci obiecali. Całe szczęście, że ja mam swoje sprawdzone miejsce i tam mi takiego numeru nie zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszło mi dzisiaj to hollywood smile. Jak ja mam to stosować? raz dziennie? ile dni? na ile starcza ta tubka? Chciałabym dziś zacząc. i Jak się wkłada i czy muszę wkładać ten "rozwieracz" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
Od trzech dni stosuję hollywood smile z tym rozwieraczem dałem sobie spokój, bo było mi niewygodnie. Nakładam żel raz dziennie po umyciu zębów na około 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malssss
i co efekt jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrlyy
Oj ja za taką metodę podziękuje. Jesli o mnie chodzi to spokojnie mogę polecic własnie Dentist w Krakowie. Nie ma to jak po prostu w sprawdzonym i profesjonalnym miejscu wykonac taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zabiegu beyond.
Witam, jestem kilka dni po zabiegu beyond.... również nie widzę u mnie poprawy, a sama usługa kosztowała 500zł. Lekką poprawę zauważyłem od kiedy stosuję szczoteczkę soniczną, jednak nadal nie jest to co oczekuję. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że dużo leży po stronie uwarunkowań genetycznych, samej kości itp ale wydaje mi się, że na pewno mogłoby być ciut lepiej. Obawiam się zdrowie zębów i dziąseł, jednak chciałbym jeszcze czegoś bezpiecznego wypróbować? Pasta, paski? Coś doradzicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta barcik
A ja mam białe zęby bez jakichkolwiek zabiegów. Moja metoda jest bardzo prosta - po prostu myję zęby 3 razy dziennie ajoną, nie palę, nie piję kawy - to te używki najbardziej niszczą zęby. Polecam wam również podobną metodę - zobaczycie, że efekty nadejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
zdecydowanie efekt jest a co to jest ta ajona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malssss
i co tu wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrac chyba to co będziesz uwała za najlepsze dla swoich zębów. u mnie nakładki wybielające się nie sprawdziły, a nabawiłam się czegoś na kształt nadwrażliwości zębów. potem wybielanie w jakims gabinecie o wątpliwej opinii (masakra). aż w końcu to w klinice dormed uzyskałam efekt ładnie wybielonych zębów. co osoba, to opinia i sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
A jaka jest mozliwośc wykonania wybielenia zębów w Dentist i oczywiście tez jaka jest cena takiego zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajer
na stronie musisz sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
Pasty, paski itp to raczej podpucha, trzeba u dentysty dobrego żeby miało sens. Choć o ząbki takie jak te panie: http://toster.pl/tost/249042 to chyba tylko w photoszopie można zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
one pewnie mają implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa malarka
funny woman - a dawno wybielałaś? Ja właśnie zastanawiam się nad tym zabiegiem w Dormedzie, ale nie wiem ile będzie mi się utrzymywał efekt, kilka miesięcy da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelica1000
moja znajoma wybielala zeby w gabinecie, po zabiegu bardzo ją bolały i stały sie troche nadwrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem gdzie
ja kilka razy używałam różnych domowych preparatów do wybielania zębów i niestety właśnie po nich bolały mnie zęby, były strasznie nadwrażliwe. Dlatego zdecydowałam się na wybielanie w gabinecie, po wizycie w Dormedzie nie miałam żadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybielałam tak jakoś ponad miesiąc temu. na razie efekt bez zmian, tzn nadal zachwyca w tym samym stopniu co na początku. ale też ściśle stosuje się do zaleceń lekarza, żeby jak nadłużej utrzymac ten stan :) wprawdzie w dormedzie powiedzieli ze nalezy stosowac "biała diete" tylko przez kilka dni po wybielaniu, ale ja nadal staram sie spozywac malo produktow, ktore moga mocno barwic (np kawa,czerwone wino, buraki, etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożka
Mi w Dromedzie uszkodzili szkliwo podczas wybielania więc ja nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no ja w dormedzie spotkałam się tylko z dbałościa i wysoka jakoscia wykonywanych uslug. zlego slowa nie moge powiedziec, bo jestem bardzo zadowolona. moze to z powodu nietolerancji na jakis skladnik? albo masz wrazliwe zeby, dla ktorych takie stężenie substancji moglo wywolac skutek uboczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożka
Możliwe, że moje zęby są bardzo wrażliwe ale właśnie dlatego wybrałam się do specjalistów. Niestety teraz zęby wyglądają gorzej niż przed zabiegiem a Dromed nie chce tego naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak minął dzień
Nie wiem, czy dromed o którym mówi Dożka to to samo co mój Dormed, ale jeśli tak, to ciężko mi uwierzyć, że coś spartolili. Ja i moi znajomi chodzimy tam już długi czas i na razie wszystko było ok, lekarz zawsze racjonalnie oceniał sytuacje i polecał najlepsze rozwiązanie, oczywiście ze zdrowiem jest tak, że nie zawsze wszystko się da tak jakbyśmy chcieli, no ale też nie ma co przesadzać i za wszystko winić lekarza... Ja jestem bardzo zadowolona z Dormedu, z jakości i uczciwości ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×