Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popop7777777777777777

związek 30 latka z osiemnastka

Polecane posty

Gość popop7777777777777777

co sądzicie? miłość czy patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻMIJKA 777
JAK DLA MNIE TO TAKI FACET MA ZE SOBĄ JAKIŚ PROBLEM, ALBO JEST MĄDRZEJSZY NIŻ KAŻDY MYŚLI, BO MOŻE SOBIE LASKĘ WYCHOWAĆ JAK CHCE DZIEWCZYNA? MA NOWEGO TATUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻMIJKA 777
A WOGÓLE TO TRUDNO MI WYOBRAZIĆ SOBIE PARTNERSTWO W TAKIM ZWIĄZKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylacz caps lock jak udzielasz sie na forum. ja mowie z wlasnego doswiadczenia... i jestem w szczesliwym zwiazku juz/az 14 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry żart......
dla mnie to zwykly ruchacz, pedofil, co lubi mlodsze, jak mloda sie zestarzeje to pojdzie do nastepnej 19latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek//////////
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
wiek nie ma tu zadnego znaczenia. Trwalosc zwiazku zalezy od dojrzalosci emocjonalnej was obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
i nie czepialabym sie faceta za to ze zwiazal sie z mlodsza dziewczyna. Balabym sie raczej czy nie zostanie przez nia skrzywdzony, ze pobawi sie nim i zostawi nawet jesli teraz jej uczucia sa szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop7777777777777777
A przyjaźń jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
kiedy mialam 18 lat prawie wszyscy moi znajomi, zarowno kobiety jak mezczyzni, byli odemnie starsi o 8-10 lat. Nasze kontakty troche sie ze tak powiem ochlodzily kiedy oni zalozyli rodziny. Dzisiaj mam 28 lat i rodzine i utrzymuje bardzo cieple relacje ze wszystkimi z dawnej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę coś na tan temat powiedzieć. A mianowicie mam 22 lata a mój facet 33, różnica wieku między nami to 11 lat. Jestem z nim w związku od ponad dwóch lat i jak na razie nie narzekam. Dobrze się dogadujemy, seks też super i nie patrzy, żeby mnie tylko przelecieć. Myślę, że warto spróbować jeśli Ci odpowiada taka różnica wiekowa. Ja osobiście nie mam nic przeciwko trochę starszemu facetowi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku może być miło/normalnie z czasem coraz trudniej będzie się dogadać. Osiemnastka to wciąż naiwna, beztroska istota zainteresowana bardziej "tu i teraz", dopiero z czasem człowiek "krzepnie" i staje się zdolny do potrzymania swojego zainteresowania drugą osoba nawet gdy związek zmierza do tej "nudnej" stabilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
zgadzam sie z mellygion. Tak jak pisalam wczesniej- mloda dziewczyna ktora moze jeszcze nie ma ochoty na pelna stabilizacje, swiadomie badz nie moze zranic swojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary piernik
Do licha, tylko Audi A3, fakt że nowe, no z zeszłego roku, ale w dieslu. Żadnych szans u osiemnastki, żeby chociaż miała 29, żeby nie 30. Tak jakoś dziwnie z pojawieniem się trójki na pierwszym miejscu, w cyfrze określającej wiek, coraz mniejszy popęd. Wiagrę mam brać, czy samochód zmienić? Stać mnie i na to i na to. Co wybrać? Bo tylko te z trójką na początku są ewentualnie zainteresowane ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Ona przy nim będzie szybciej dojrzewać a on przy niej nie będzie się nudził i też dużo jeszcze od niej może się nauczyć. A za kilka lat lub kilkanaście i tak będą mieli te same problemy co inni w związkach czy w małżeństwach. Stary piernik - zdecyduj się na coś , bo wszystkie dziewczyny sprzatną Ci sprzed nosa bardziej operatywni kolesie. Kup nowy samochód najlepiej taki na dużą rodzinę, klocki i zabawki w kąt i zakładaj rodzinę z Błogosławieństwem Bożym a martwić będziesz się i tak po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 22, masz absolutną rację. Ja tak właśnie czuję się w swoim związku. Chociaż jak na razie (czyt. dzięki Bogu) nie dopadła nas monotonia. Popieram Twoja wypowiedź w 100%..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są dziecinni tylko
podobno partnerki dużo od siebie starszych facetów szybciej się starzeją niż ich rówieśnice związane z facetami w podobnym ich wieku. Ale jak się ma pod nosem starego pierdziela, to co się dziwić. Nigdy nie zrozumiem jak można sie brać za kolesi starszych od siebie wiecej niż 10 lat - poracha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
życie pokazuje a zwlaszcza w ostatnich latach że to częste przypadki. Zauważcie co się dzieje z aktorami i od nich poszło dalej. Często na topikach dziewczyny piszą że dla nich różnica kilkudziesięciu lat to nie problem, nie jest też zadnym problemem że facet ma żonę i rodzinę ale kiedyś zdanie zmienią, jak przyjdą problemy. Ale po drodze porobią wiele szkód a faceci są bezwolni, dziewczyny ich wyrywają a oni idą uszczęśliwieni że młoda laska ich zechciała. I wśrod kolegów mogą się pochwalić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno..? Ciekawe skąd masz takie niewiarygodne informacje. Ja jakoś nie czuję się dziesięć lat starzej, wręcz przeciwnie. Chciałabym zobaczyć na ile lat Ty wyglądasz. A poracha to masz na drugie..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Podobno? - nie masz racji , kobiety zawsze dodają uroku swoim panom, nieraz myślimy sobie " jaka ładna para". Od kobiety zależy jej wygląd i jej partnera, a on bardziej się stara ponieważ nie może żle przy niej wyglądać. Znam sporo takich związkówi i trudno zauważyć starszego pana z mięśniem piwnym a u młodych facetów to na porządku dziennym. A wady charakteru każdy posiada i cała sprawa polega na tym żeby nauczyć się na mało istotne wady patrzeć przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
niula zdecyduj sie na cos. Najpierw piszesz ze popierasz kame w 100% a zaraz potem ją obrazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mańka
masz małego kutafona gościu :O no natura tak dzieli mały rozum = mały penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik dziewczyny, tamta wypowiedź nie była do kamy tylko do "nie są dziecinni tylko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
niula zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, w sumie też moja wina. Mogłam napisać do kogo konkretnie adresuję wiadomość..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop7777777777777777
Mysza uwierz zranić go to ostatnia rzecz jaką bym chciała. Dzięki za mądra odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
wychodze z zalozenia lepiej sprobowac i zalowac niz zalowac ze sie nie sprobowalo. Trzymam za was kciuki. Jesli sie nie uda to wyjdziecie z tego madrzejsi o kolejne doswiadczenie. A moze bedziecie ze soba szczesliwi i stworzycie udany zwiazek, czego szczerze wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się dziwię
jak można związać się ze starym prykiem z obwisłą doopą kiedy do wyboru ma się tylu jędrnych, młodych rówieśników. Mówię zwłaszcza o kobietach 20 - 30 letnich biorących się za kolesi po 40tce. Za kolejnych 10 lat ci faceci to już będę spróchniałe dziady po 50tce, którym bryknie raz na rok albo i nie. Blee :O Możliwe, że się szybciej takie starzeją mentalnie, w końcu z jakim przestajesz takim się stajesz. A nie oszukujmy się mentalność ludzi z wiekiem się zmienia tzn. 99,999 % "tetryczeje" - zwłaszcza dotyczy to facetów. Plus potem dochodzi robienie za pielęgniarkię starego dziadka kiedy by się jeszcze pożyło. Zwłaszcza, że seksualność kobiet osiąga apogeum po 40tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×