Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga na zakręcie

Dziewczyny w długich związkach- są tu takie?

Polecane posty

Gość dziewczyna 8090
madrakamilka narazie to ja nienawidze facetow, musze ochłonąć hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu laski beznadziejne
tylko stwierdzam fakt, same narzekacie na swoich chłopów, ten się nie oświadcza, ten nie chce dziecka, ten olewa, ten już przestał pociągać. nie jestem lepsza od żadnej z was, tylko mam odwagę zwiewać jeśli nie jestem w pełni usatysfakcjonowana związkiem i tyle :) ale już uciekam z waszego topiku, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Petunia, wbrew powszechnemu mniemamiu wlasnie czasem zdrowo jest sie poklocic, byle nie chamsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 8090
madrakamilka a tak juz serio to niestety ale w plsce 30 letnie kobiety to prędzej za trumna musza sie rozgladac niz za facetem:-) Kiedys rzeczywiscie mialam duze powdzenie u facetow a teraz???wszyscy pozajmowani, juz nie jest to takie proste niestey..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
jezu laski beznadziejne - przeciez Dziewczyna8090 tez zwiala wiec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Dziewczyna - to fakt Polska to zascian ale bez przesady:) Znajdziesz swego:) Jakiego bys chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petuniaaa
Selenka ale to tylko kłótnia czy któreś z was powiedziało passs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 8090
takiego z jajami of kors :D niech sie trafi kolejny fajtłapa to go pogonie w podskokach!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
hahah tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga na zakręcie
No nic laski, ja uciekam spać. Fajnie, że temat się rozwinąć. Zajrzę jutro. Trzymajcie się i słodkich snów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 8090
selenka jak facet sie nie odzywa to OLACCC go!! To radzi Ci doswiadczona zyciowo kobieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petuniaaa
Dobranoc Ingo i mam nadzieję do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 8090
madrakamilka a wiesz co ja bym na twoim miejscu zrobila?? postwila warunek i niech sie ten twoj "facet" okresli wreszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze tak powinnam zrobić. A zamiast tego ja rozpaczam w domu ;( po prostu tak bardzo go kocham i nie chce go stracić, ze nie umiem o niczym innym myślec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petuniaaa
powiem szczerze, że nie mogę odnaleźć tego tematu a tak wypowiedzieć się jest mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Dziewczyna, ale jak? jak mam go zmusic do tego? Inga, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petunia, jest na forum Życie uczuciowe. Szukaj po autorach- Selenkaaa. Trochę tego tam napisałam duzo.... Jak nie będziesz mogła znaleść to mogę tu wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Selenka, wez sie w garsc no:) zaparz sobie meliski na uspokojenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski unikajcie tego
dziewczyny ja tez mialam taki zwiazek, 6 lat. 6 lat wiernosci i ogromnej milosci. dwa ostatnie lata czekalam jak glupia na pierscionek, czekalam na kazda kolejna okazje (rocznica, swieta, urodziny) a tu dupa. byla mowa o slubie, dzieciach, plany na przyszlosc, ale to bylo do pewnegop momentu, tzn przez jakies 3-4 lata. potem z jego strony ucichlo, bylo po prostu jemu tak dobrze, po cos ie ladowac w odpowiedzialne zycie i pieluchy skoro mozna zyc jak za studenckich czasow (ja wynajmowalam mieszkanie wiec spal u mnie kiedy chcial). i sie skonczylo, nie wiem czy to wypalenie czy strach przed doroslym zyciem, ale przestalo mu totalnie zalezec, odeszlam, nawet mnie nie zatrzymywal. juz nie wiem na kogo jestem bardziej zla teraz, na niego ze popierdolil taki udany zwiazek (na prawde rozumielismy sie bez slow i nigdy nie nudzilismy), czy na siebie ze wczesniej nie przejzalam na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petuniaaa
Olu dziękuję bardzo, zaraz się zapoznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie pisałam do niego i nie mam zamiaru, Ale jestem w rozsypce ;( Ciągle tylko czekam na smsa a tu dalej nic ;( a jeszcze pare dni temu mówił ze mnie tak bardzo kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaOla^^^
Selenka, 22 lata u chłopaka to sama wiesz.. Oni niestety nie dojrzewają tak szybko jak my, a szkoda. Może nagle się obudził, że musi się wyszaleć? Może przez te 7 lat zmienił się na tyle, że posiada inne ideały, inne wartości są dla niego ważniejsze? W końcu dojrzał, zmienił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petuniaaa
Selenka rzeczywiście powieliłaś mój los albo ja Twój, z jednym ale.. ja go zostawiłam, chociaż wcale nie chciałam, zrobiłam to aby zainteresował się mną a w rezultacie znowu wyciągnął rękę i przyznał się do błędu .. ale cisza, ja się pierwsza nie odezwę, jak on się nie odezwie to będzie oznaczało ewidentny koniec.. jak mu nie zależy to co ja mogę zrobić? oczywiście pocierpię sobie trochę.. ale co tam już się przyzwyczajam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaOla^^^
Ja kiedyś też myślałam inaczej, inni faceci mi się podobali a teraz gdy patrzę na swoich byłych (nie wszystkich) to śmiać mi się chce :) Wiem, że już teraz bym się z nimi nie potrafiła dogadać za nic w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 8090
madrakamilka widac ze zakochana w nim jestes ale zastanów się czy jemu tez tak naprawde na tobie zalezy?Bo szkoda czasu na kogos kto po tylu latach, majac 30 na karku nie potrafi się zdecydować na krok do rpzodu. A powiedz mi czy wy mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nigdy tak nie było, zawsze ja byłam dla niego najważniejsza. Nie chodził do znajomych tylko zawsze był u mnie. Na początku mnie to irytowało, ale do tego się przyzwyczaiłam, ze miałam go zawsze dla siebie. Teraz chce troszke wychodzić do znajomych. Umówilismy się ze będziemy sie spotykać ze znajomymi co piątek. I tak wyszło ze on ostatnio był u kolegów 3 tygodnie temu. Ale teraz to co zrobił mnie bardzo zabolało, A w czwartek sam tak mówił, ze mnie bardzo kocha. Byłam na niego zła troche, ale i tak mnie przytulał, całował... Ciągle mi powtarza ze mnie kocha. A w czwartek widzielismy się ostatni raz ;( w sobote sie ostatni raz odezwalismy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×