Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Martusia to może uda nam się kiedyś spotkać:) Teraz na pewno nie pojadę, bo wiadomo, ale na lato chciałabym chociaż na dwa tygodnie, tym bardziej jak będzie LLA, bo mój Synek lubi starsznie te kiermasze a i mężowi też sie spodobało:) Wydaje mi się, ze to bez znaczenia czy jest się grubszym czy szczuplejszym, ruchy czuć tak samo, z Synkiem ważyłam przed zajściem w ciążę dużo mniej a tak samo czułam:) Moze to sprawa indywidualna każdej z nas a może kwestia dzidzi i jej ruchliwości i sily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka ja mam mase luzu w brzuszku ale za to w pachach i biuscie jest na styk a piersi mam 75A max 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusiaelo, poważnie masz taki rozmiar piersi teraz? ja bym oddała ten mój rozmiar, bo wole miec swoje małe cytrynki niż te cycki :P Ja na LLA sprzedawałam z koleżankami jak mialam po 10 lat ;) rózne pierdółki ;) już chyba z 2 lata minęło jak nie byłam, bo non stop coś, jak nie praca w Holandii to w Niemczech.. Obyśmy się spotkały ;) chętnie bym Cie poznała :) hihi będziemy musiały jakoś sie skontaktować ;) Ja tam muszę co msc jeździć po cholerne ubezpieczenie NFZ.. do pośredniaka. Ale Lwówek i tak teraz odremontowali , ładnie wygląda jak na zapyziałe miasteczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja przed ciaza mialam rozmiar 70c a teraz to nie wiem bo moje buistonosze juz dawno sa nienoszone ale piersi mysle ze ze 3 rozmiary mi urosly naprawdei czasami czuje sie z nimi jak krowa hehe, szczegolnie jak siedze w wannie i dotykaja mi brzucha okropne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D uśmiałam się Karolina ;)) ,,jak krowa" ale my kobitki mamy przekichane, ale mężowie się cieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja praktycznie co roku jestem na LLA:) uwielbiam tam jeździć...skałki, tama i żwirownie:) pierwsza miłość i te sprawy;))) hihi to jakoś się zgadamy:) Spadam, bo muszę z Synkiem do okulisty iść:) Dziwnie rozszerza oczy i nie wiem czy to jakiś tik czy z nerwów (choć stresów raczej żadnych nie ma), a może coś się dzieje...wolę sprawdzić, bo Jego tata miał wadę wrodzoną. Jak Misiek miał miesiąc to byłam u specjalnego okulisty dla noworodków sprawdzić, ale było ok. Zobaczymy:) Do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cycuszki to i w 1 ciazy i teraz na poczatku urosly a teraz znow sie splaszczyly i jest dramat a to moj kompleks :/ i nie wierze w to ze po dziecku rosna bo ja mam mniejsze niz przed :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pamietam ale jakos czuje sie malo kobeco a moj by chcial bym biegala bez biustonosza a taka plaska to nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia masz rację z tym nieustannym czuwaniem przy dziecku. To już do końca życia zostaje. Pamiętam jak synek nie spał w nocy tylko sobie popłakiwał stękał sapał a ja się modliłam aby wreszcie zasnął bo już na oczy ledwo patrzyłam. A jak spał i za długo się nie ruszał i nie budził się to i tak nie spałam i wstawałam bo martwiłam się, że może nie oddycha. Później będziemy się martwić czy dzieci uważają na placu zabaw jak same będą już wychodzić, później pewnie czy nie zabardzo imprezują ;P i tak do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja mialam sie polozyc ale odechcialo mi sie i czekam az moj romeo z pracy wroci..... hehehe umowilam sie na usg to do 32 tygodnia i plotkuje z kolezankami wstawilam dzisiaj na fb swoje zdjecie w ciazy i sie posypaly gratulacje, nie wiedzialam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczynki a czy wanienki maja jakies rozmiary? bo ja zawsze myslalam ze nie i kupilam taka jakie byly wczoraj a na paragonie napisane wanienka duza.....????????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest duza i mala :P i ze duza byla dla mnei za duza wiec wzielam mala :) ale nie wiem jakie one maja wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
hmm ja chcialam zwyczajna a kupilam duza super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonaa19 - No to widzę , że jesteśmy w podobnej sytuacji bo ja również bede mlodą mamusia i swoje 19 urodziny bede obchodzic nawet mniej wiecej wtedy kiedy ty bo urodzinki mam 22lutego .;) Też miałam troche obaw (i mam troche do tej pory) jak to bedzie na porodówce itd Ale teraz staram sie o tym nie myslec bo tylko sie stresuje a to jeszcze szkodzi dziecku . ;) co ma być to będzie ważne żebyśmy my i nasze maleństwa były zdrowe i szczesliwe. ;) a wiadomo ludzie zawsze bedą gadać.. Pierwsze_malenstwo - Ja też kupiłam kosmetyki dla małej BAMBINO i również mam nadzieje, że posłużą małej .;) kupowałam , że tak powiem na oko, bo pojecia nie mam o tych wszystkich firmach (która lepsza , która gorsza) . Co do położnych to w moim szpitalu są poprostu za..iste.. ;) miałam okazje poznać (przynajmniej wiekszosc) jak niedawno lezałam w szpitalu wiec o kontakty z połoznymi juz sie nie martwie.. Z tymi ubrankami to coś czuje , że bede miala problem bo praktycznie wszystkie mam na 56 he he za bardzo sie pospieszyłam z kupowaniem jak tylko dowiedzialam sie ,że bedzie dziewczynka to dosłownie dostałam manii jakiejs do kupowania . ;) Dragoniki - Ja do kruszynek też nie należę a teraz w brzuszku juz mam 111 na wysokosci pepka .;) oby tylko potem sie udało pozbyc tego brzucha w miare szybko.. Dziewczyny jak myślicie czy 1-2 filizanki melisy dziennie nie zaszkodzą jeśli bede piła? potrzebuje cos uspakajającego i tylko melisa mi przychodzi do głowy.. A właśnie z tymi wanienkami to jak to jest ? Napiszcie jeśli wiecie, bo jutro dostaje pieniazki i wybieram się na miasto kupic 'parę' nastepnych potrzebnych rzeczy i własnie mialam plan kupic wanienke ;) a niewiedzialam, że i wanienki maja rózne rozmiary.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
brinka nie martw sie nie ty jedna oszalalas na pukcie ubranek na rozmiar 56 ja tez pociesze sie ze mam az 8 body na krotki rekaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia_mala ja też jak leżę na plecach to wcale nie wyglądam jakbym była w ciąży. Zresztą jak tak czytam ile macie w pasie to przestaje się dziwić tym którzy mi mówią, że wcale nie wyglądam jakbym była w 28 tyg ciąży bo mój obw. pasa w pępku to 80cm a do tej pory przytyłam tylko 2 kg. W pierwszej ciąży w tym samym tyg warzyłam 3 kg więcej a cały czas mi się wydaje, że teraz mam większy brzuch niż przy pierwszym dziecku. Kasiek81 to prawda, że już pewnie do końca życia będziemy się zamartwiać o nasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny!!!! czy macie w domku jakis zwierze? kota lub psa ukochanego? ja mam kotke moja kicórunie kochana, spi z nami w nogach pod kołderka i teraz staram sie ja odzwyc zajac i wystawiac za drzwi na noc.... i zastanawiam sie jak to bedzie jak sie mala urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka- od razu po porodzie brzuch tak duzo nie spada a lepiej mieć luźniejsza jak bardzo obcisłą koszulę. Jeżli masz zamiar uzywać jej potem to kup mniejsza a jeżeli nie to kup większa. JA na codzień wcale nie używam koszul i tylko kupowałam do szpitala i używałam w domu przez około miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi dzisiaj pęka a nie chce brać apapu bo już tyle tych prochów biorę, że myśl o kolejnych mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wanienki ja kupowałam Dla Hani to niestety kupiłam mniejszą a później była trochę za mała :) ale jakoś miesiąc sie przemęczyliśmy a później Hania już na siedząco się kąpała, Także radzę jak cos kupujcie większe. I to mi mówiły też wszystkie moje koleżanki z doświadczeniem ale już po fakcie. co do ruchów ja jestem przy sobie a mały niekiedy daje jak szalony. Tak samo było z Hanią . Także to nie ma reguły czy jest się szczuplejszym czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina-ja ja wyszłam ze szpitala to miałam 10 kg mniej a po tygodniu od urodzenia 15 kg Sylwia- moja mała często budzi się w nocy, no 2-3 razy. A ostatnio prawie całą noc przespała to ja sama do niej wstawałam kilka razy czy jest ok. Także tak to jest z nasza matczyna troskliwością . To faktycznie nic prawie nie przytyłaś w ciąży , ale widać tak juz masz skoro i w pierwszej było tak samo. Tylko pozazdrościć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do zazdrości o te kilogramy i mały brzuszek :) ja już 10 kilo na plusie i 105 cm w brzuchu masakra. A wcale nie byłam nigdy gruba. Ale w pierwszej ciąży też tyłam jak szalona i stanęło na 22 kg aż. A brzuch miała ogromny, że położne pytały się ile moje dziecko waży, że mam taki ogromny brzuch, bo w zasadzie wszystko idzie w brzuch. Więc nogi ręce itp małe a brzuch ogromny. Mąż mówi, że jak stoję tyłem to nie widać, że w ciąży jestem a obrócę się a tu giga brzuchol wystaje :D. A to też jest dziwne bo zawsze wszyscy mi zazdrościli małego i umięśnionego brzuszka i co wcale te mięśnie mi brzucha nie przytrzymały. Dzięki za rady z tym układaniem czegoś koło łóżeczka synka :) Całe szczęście spał ładnie tylko raz do niego wstałam w nocy i nie spadł. Więc myślę, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
Anita dzieki za odpowiedz jak z ta wanienka bo znow myslalam ze zle kupilam ale skoro wieksza lepsza to ja mam wieksza ja nawet jak przytyje jeszcze z 10 kg to sie o to nie martwie az tak bardzo bo zawsze szybko chudlam pozatym mam w domu przeciez trenera personalnego wiec lepiej juz chyba byc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karolina zawsze może być lepiej :) przecież ty mogłabyś być dietetykiem albo np trenerką fitnes to dopiero byłoby połączenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Hej dziewczyny;) Ja dzis po wizycie diabetologa po 2 i pol godziny zostalam przyjeta no coments...... Widze ze w 2009 roku sporo bocianow latało;p Moj synus tez jest z tego rocznika w marcu bedzie mial 3 latka;)A miesiac pozniej juz bedzie dwoje szkrabkow;) Co do wanienki to mam duza i rok malego w niej kapalam wolalam w plastikowej bo wieksze bezpieczenstwo niz w metalowej w łazience. Nio i teraz dopiero kupilam lezaczek do wanienki http://allegro.pl/lezak-lezaczek-materacyk-do-kapieli-kapielowy-i2083595501.html bardzo praktyczny bo na poczatku duzo osob nie daje rady samemu kapac malenstwo a tu mozna na brzuszku i na pleckach bobaska polozyc wiec komfort kapieli jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinaaa > ja jak się urodziłam to kot moich rodziców spał ze mną w łóżeczku, jedynie teściowa mojej mamy darła się, że kot coś dziecku zrobi, a ja spałam z kiciusiem i ciągałam go za ucho :) całkiem odszedł od moich rodziców i tylko mnie pilnował, teraz mam pieska, kundelka, troszku starsza już jest, ale widze, że z dystansem podchodzi do mnie, ale wierze, że będzie dobrą ,,mamusią"i będzie dawała znać jak dzidzia będzie niespokojna, bo jak dzwoni tel czy coś to wyje jak wariatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia można chodzić do dentysty w ciąży- nawet na początku wskazane jest zeby zrobić przegląd stomatologiczny. Bo podczas ciąży zeby szybciej się psują. pamiętaj tylko zeby poprosić o znieczulenie dla ciężarnej i bardzo niewskazane jest robienie prześwietlenia zębów- wręcz zabronione w ciąży nuska258 co do uczenia samodzielnego spania to znam tylko jedną złotą metodę, kładziesz spac dziecko w jego łóżeczko, czekasz aż zasnie i go zostawiasz a jak w nocy do ciebie przyjdzie lub płacze lub cos to bez rozmów rozbudzania kladziesz na nowo do jego łóżeczka i znowu czekasz az zaśnie i tak nawet 15 razy w nocy - ważne żeby wszystko odbywało się bez nerwów, na spokojnie i bez rozmów, to znaczy nie wchodzisz w dyskusje czemu ma spac u siebie, po prostu głaszczesz po główce całujesz i czekasz az zaśnie. Pisałyście o smoczkach coś, faktycznie istnieje podejście które mówi że lepiej nie dawać dziecku smoka przed 6 tygodniem chodzi tu o ustawienie ust do karmienia- dziecko używa innych mięśni buzi do trzymania smoka i ssania go a innych do ssania piersi- przy smoku robi taki jak by dziubek a ważne jest zeby podczas karmienia miało całą brodawkę w buzi czyli zeby miało szeroko rozstawione usta kiedy je przykładasz do piersi. jednak znam kobiety ktore juz w szpitalu po porodzie dawały smoka odrazu- więc to od ciebie zależy jaką decyzje podejmiesz. Dragoniki piszesz o kąpieli - ja planuje stosować pieluchy tetrowe- na jedną kąpiel schodzą 3. 1 wkładasz do wanienki żeby sie dziecko nie ślizgało drugą przykrywasz dziecko od przodu bo podczas kąpieli brzuszek często jest na wierzchu i marznie więc dzięki takiej mokrej pieluszce tetrowej jest mu ciepło a trzecią okrywasz dziecko odrazu po kąpieli zanim dotrze na przewijak z ręcznikiem. Ten sposób stosowała moja szwagierka i jej siostra oraz brat u swoich dzieci - wszyscy mi to polecali. Jednak jako pierworódka nie mam własnego doświadczenia i nie mogę na 100% powiedzieć , ze to najlepsza metoda. dziewczyny napiszcie jeszcze raz jak liczyć ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×