Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaa
indianko na bol plecow pomogla mi wczoraj goraca kapiel znaczy sie w miare mozliwosci goraca... i dzis jest o niebo lepiej ;-) mozna jeszcze robic sobie cieple oklady z termoforu ja czasami cwicze jak mi sie chce prostownik grzbietu w taki sposob ze poprostu lezac na pleckach podciagam lekko nogi i unosze miednice do gory... ale kolezanka mojego meza z pracy powiedziala ze ona ma w doskonalym stanie miesnie plecow a i tak w ciazy bardzo ja bolaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
do karoliny ja tam przeklenstw nie widze tylko same kropki a nawiasem mowiac przestan sie przypierdalac i nie czytaj moich postow. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
sylvia widzisz nie ja jedna sie zachwycilam Twoim bobaskiem wspanialym jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
i jeszcze jedno pytanie do sylvii ile mial twoj maly na tym zdjeciu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wycwiczonych plecow, ale o dziwo mnie nic nie boli. Oczywiscie oprocz dni kiedy narobie sie fizycznie. Bardziej boli mnie strona brzucha ,gdzie ciagle obrywam od malego :) Sylvia> Fajne te filmiki. Dobre na poprawienie humoru ;) Jejku, Wy juz kupujecie pieluszki, a ja jeszcze nawet nie upatrzylam wozka i lozeczka ... hmmmmmm 8 planowych tygodni zostalo, ale cos czuje, ze bedzie mniej. Mam nadzieje, ze sie myle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka_28 >> nie mów tak nawet, że wcześniej urodzisz !! Wszystkie mamy planowo urodzić ;) i musi złożyć obietnicę, że to forum będzie kontynuowane jak urodzimy dzidzie, zrobimy im zdjęcie i wrzucimy na stopkę :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik z wesela super odrazu przypomniało mi się nasze wesele- było cudownie:) A po moim wieczorze panieńskim dziewczyny dostały nakaz skasowania wszystkich zdjęć zrobionych po 23 :) Wtedy nawet nie myślałam, że moje życie zmieni się o 180 stopni praktycznie miesiąc po ślubie. Strata pracy, ciąża. Ciach ciach i po studenckim życiu. Gdybym tylko miała prace mogła bym powiedzieć, że samo wszystko sie idealnie ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
indianko ja na swoim slubie mialam jeszcze okres .... to byl moj ostatni po tydzien po weselu zmajstrowalismy dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka to się musiało dziać skoro trzeba było zdjęcia kasować :) Karolina ostatnia rzecz na ślubie jakiej bym chciała to okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt okres na weselu-to tragedia A te filmiki udane A mi w ciąży wcale plecy nie bolą i z Hanią nie bolały- a po urodzeniu to już często mam bóle . nieźle co Karolina- a na plecy okłady z młodych jajek :):):):) tylko nie wiem czy w domu masz jeszcze młode czy musisz szukać :) ( oczywiście to żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita to może dlatego mnie tak kręgosłup boli bo ja w domu już najmłodszych jajek nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam młodsze i pewnie dlatego nie bolą:):) a może gdzieś obok masz młodsze :) :) zawsze chętnie jakiś sąsiad w biedzie pomoże :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
oj z mlodymi jajkami to bedzie problem.... hehe a co do jajek to wiecie czemu Kamila Łapicka tak kiepsko wyglada???? -bo sie zatruła starymi jajkami ;-) a okres w dniu slubu ... no nie powiem nie bylo to nic fajnego w dodatku ze to byl 1 dzien ale jakos przezylam. tampon+wkladka i dalam rade ale wesele wspominam cudownie, naprawde.....ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, pytala ktoras o zmiene pamperkow :):) moja technika zmiay pampersow :D (kazdy moze miec inna, ale ja mialam taka bo zmienialam wg zyczenia mamy dziecka gdzie pracowalam) 1. sciagasz pampera 2. wycierasz chusteczkami dokladnie pupcie 3. osuszasz pupcie pieluszka tetrowa (wlasnie ten punkt mozesz pominac) 4. kremujesz pupcie (niektorzy i ten punkt pomijaja) 5. zakladasz swiezego pamperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
uleczko!!! zapomnialas o jednym punkcie -calujesz dupcie przed zalozeniem pieluszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, może coś pomoże, bo własnie dostałam na maila taki link:) I sorry za nick dra, ale zaczęłam wpisywać i za szybko kliknęłam enter;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do całowania pupci to może po kąpieli, a tak przy zwykłym przewijaniu to tylko stopki i brzuszek.... zresztą sama zrozumiesz jak będziesz musiał kupkę z plecków zmywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki, byłam dziś na intensywnych zakupach do wyprawy do szpitala:P nie wiedziałam, że za kilka podpasek, krem i wkładki wydam 80 zł! masakra! Mamuśka jeszcze kupiła mi pidżamkę do karmienia, także mogę się już pakować:) jeszcze sie zastanawiam nad stanikiem do karmienia, ale to jeszcze troche czasu mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki, byłam dziś na intensywnych zakupach do wyprawy do szpitala:P nie wiedziałam, że za kilka podpasek, krem i wkładki wydam 80 zł! masakra! Mamuśka jeszcze kupiła mi pidżamkę do karmienia, także mogę się już pakować:) jeszcze sie zastanawiam nad stanikiem do karmienia, ale to jeszcze troche czasu mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale malutkie te mieszkanko. Jednak wole troche wieksze, ale podziwiam za pomyslowosc... Indianka> na tak mloda osobe to dramatyczne zmiany, ale masz partnera ktory z pewnoscia wspiera Ciebie od samego poczatku. Skonczysz studia, odchowasz dzieciaczka, a potem znajdziesz super prace i bedzie lepiej niz bylo ;) Karolina> no to dlugo nie czekaliscie, ale co tam. Fajna taka wpadka ;) Anita> to ja myslalam, ze bol plecow mnie ominie skoro nie mialam do tej pory, ale chyba sie przeliczylam... hehe Uleczka> na pleckach tez moze byc kupka? Mojej kolezanki synus robil kupki raz na dwa dni, ale jak juz zrobil to porzadnie i wtedy wszystko bylo upackane :) Zadam pewnie glupie pytanie, ale czym kremujesz pupcie i czy, kiedy potrzebny jest puder dla dziecka? Ja tez trafilam na taki krociutki filmik, ktory moze rozbawi kogos. To jest o blondynce, ale bez negatywnego podtekstu. Kobietka jest bardzo sympatyczna i urocza w calym zamieszaniu :) http://www.youtube.com/watch?v=23cK1S_m3gY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w mojej karierze zdarzyly sie kupy po ktorych trzeba bylo dziecko do wanny "wrzucic" bo chusteczki by rady nie daly :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja stosowalam linomag albo sudocrem :) jak odparzylo jej pupcie to sudocrem i po problemie. a na codzien raczej linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki . ;) Ale strony zapisujecie jedna za drugą aż nie nadarzam z czytaniem. ;) Bardzo dobrze. ;) Dużo się mogę od Was dowiedzieć . Dziękuję. ;) Jakoś ostatnio nie mam czasu żeby pisać.. mam troche spraw na głowie :( Dzisiaj byłam na wizycie u gin i z malutką wszystko wporządku, a ja jak zwykle miałam podwyzszone cisnienie ;/ lekarka juz sama niewie co mi jest z tym cisnieniem .. ;| Dostałam skierowanie na HBs antygen.. Wy już to miałyście ? Niewiem na czym te badanie polega ale pewnie tylko krew mi pobiorą.. tak mi sie wydaje.. Eh nienawidze igieł :( No i już 32tc leci mi ;) coraz blizej.. i coraz wiecej stresu ;) Martwi mnie tylko to że mała jest ułożona w poprzek a wy piszecie , że juz wasze pociechy są ułożone głowką do dołu.. Dzisiejszą noc normalnie przeklinam .. tak mnie o 3 rano zaczeła bolec kosc łonowa i ból zaczął promieniować do kości udowej , że z płaczem wstawałam z łóżka do toalety :( straszny ból.. A co do wycieku siary to mi zaczeła leciec chyba jakos juz w 15tygodniu.. i do dzisiaj leci chociaz teraz juz rzadziej i mniej.;) Całymi dniami jadłabym mandarynki .;) A zwłaszcza te wieksze takie, z biedronki mmm.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×