Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

kasiek doskonale Cie rozumiem, mój tez taki imprezowy, tyle, że kiedy zabroniłam mu tak wychodzic, a było to tydzien przed slubem cywilnym - zaczełam mówic, że mi takie zycie nie odpowiada i musze się zastnanowic czy chce dalej z nim być to skończyło sie na tym, że zaprasza kumpli do domu. Niby lepiej, ale tak jak mówilam, teraz akurat juz jest to dla mnie męczące.Mysle ze juz czas z tym skonczyc. Nie mówię że nie można się spotkać z kolegami, ale może by tak jakiś weekend poświęcić cieżarnej zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a bedziecie uzywały tetrowych pieluich? czy tylko pampersy itp? ok 10 pampersow na dobe to chyba i tak wydatek.. a zreszta, przy dziecku to teraz beda same wydatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastosuję metodę mojej mamy-może staromodną ale...będę używać tetrowych pieluch, pampersy tylko na spacerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
ja tez chyba bede uzywac tetrowych chociaz troche... bedzie cieplo szybko wyschna.. alexiasz i kasiek wspolczuje wam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do karolinyyy jak zwykle
Karolina albo Ty jestes bardzo niedoswiadczona albo nie znasz zycia... Na co Ty sie dziecko tak oburzasz??? I dziewczyny nie komentujcie spiels karolinyyy Bo tylko inteligentna osoba bierzr sobie krytyke do serca I probuje cos z gym konstruktywnego Zrobic a karolinaaaa niestety nic... Mam nadzieje karolinko ze przyjdzie ci Cale Sufis spedzic w tej bance odizolowanej of prawdziwych zyciowych problemow Bo cos mi sie wydAje ze jak ta banka kiedys peknie i przyjdzie ci sie zmierzyc z zyciem to nie dasz rady ( sadzAc po twoich licznych reakcjach) Przepraszam za literowki ale pisze telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezulek tez jest towarzyski, ale teraz boi sie zostawic mnie sama hehe Oczywiscie raz na tydzien gra w pilke i czasami wypadnie oblac zwyciestwo swojej druzyny. Nie zabronie mu tego, bo chlopak tez potrzebuje troche relaksu a i tak wiekszosc wieczorow spedza ze mna gadajac do brzucha :) Dobrze wiedziec o tych pieluszkach, bo tez nie wiedzialam ile mam liczyc na dobe. Teraz tylko kwestia czy tetorowe czy jednorazowe :/ Mnie boli wciaz to samo miejsce, gdzie maly kopie w wiekszosci czasu. Lapia mnie tez bolesne skurcze lydek nad ranem i tyle. Nie moge narzekac na nic innego. Krocze bolalo kilka razy, ale mozna bylo to zignorowac. Jedynie co, to juz mi stac ciezko przez dluzszy czas, bo dziwnie zaczynam sie czuc. Ogolnie mam perfekcyjna ciaze i kazdemy zycze takiego dobrego samopoczucia :) Pozdrawiam Was Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezulek tez jest towarzyski, ale teraz boi sie zostawic mnie sama hehe Oczywiscie raz na tydzien gra w pilke i czasami wypadnie oblac zwyciestwo swojej druzyny. Nie zabronie mu tego, bo chlopak tez potrzebuje troche relaksu a i tak wiekszosc wieczorow spedza ze mna gadajac do brzucha :) Dobrze wiedziec o tych pieluszkach, bo tez nie wiedzialam ile mam liczyc na dobe. Teraz tylko kwestia czy tetorowe czy jednorazowe :/ Mnie boli wciaz to samo miejsce, gdzie maly kopie w wiekszosci czasu. Lapia mnie tez bolesne skurcze lydek nad ranem i tyle. Nie moge narzekac na nic innego. Krocze bolalo kilka razy, ale mozna bylo to zignorowac. Jedynie co, to juz mi stac ciezko przez dluzszy czas, bo dziwnie zaczynam sie czuc. Ogolnie mam perfekcyjna ciaze i kazdemy zycze takiego dobrego samopoczucia :) Pozdrawiam Was Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezulek tez jest towarzyski, ale teraz boi sie zostawic mnie sama hehe Oczywiscie raz na tydzien gra w pilke i czasami wypadnie oblac zwyciestwo swojej druzyny. Nie zabronie mu tego, bo chlopak tez potrzebuje troche relaksu a i tak wiekszosc wieczorow spedza ze mna gadajac do brzucha :) Dobrze wiedziec o tych pieluszkach, bo tez nie wiedzialam ile mam liczyc na dobe. Teraz tylko kwestia czy tetorowe czy jednorazowe :/ Mnie boli wciaz to samo miejsce, gdzie maly kopie w wiekszosci czasu. Lapia mnie tez bolesne skurcze lydek nad ranem i tyle. Nie moge narzekac na nic innego. Krocze bolalo kilka razy, ale mozna bylo to zignorowac. Jedynie co, to juz mi stac ciezko przez dluzszy czas, bo dziwnie zaczynam sie czuc. Ogolnie mam perfekcyjna ciaze i kazdemy zycze takiego dobrego samopoczucia :) Pozdrawiam Was Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim na życzenia ;*;* Zaczęliśmy dzisiaj remont, padnięta jestem ;p kupiliśmy już narożnik, dla syncia komode i sprezentowalismy sobie odkurzacz nowy :D hehe Mój men na dzisiaj już skończył ale jak to dobrze mieć mężczyzne, który potrafi takie dziwaczne rzeczy robic na scianach itp :) co do alkoholu, to owszem, lubi sobie wypic piwko, ale nie nadużywa moich nerwów ;] bynajmniej się stara hihi Karolinaaa > ja też mam takie dziwne wrażenie, jakby dzidziuś mnie tak ,,poddziubywał" po cipci... az takie drapanie lekkie paluszkiem ;/ aż czasami się boję, że zaraz wypadnie ;O Jutro ide na wizyte juz na NFZ to spytam mojego gina :) Pozdrawiam i całuję Was mamuśki :* P.S. Kupilam 2 ręczniki ;) są tak słodkie, że sama bym się nimi wycierała hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:-) Odnośnie pieluch,polecam tetrowe.Wiem,wiem te pranie itd..... Moje obie dziewczyny,przestały sikać w pieluchy mając około roku.Fakt,przez dwa tygodnie nastawiałam budzik co trzy godziny w nocy ,brałam sadzałam na nocnik ,mówiłam siiii,a one przez sen siusiały w nocnik,czasami zdarzała się wpadka ale bardzo rzadko.....natomiast u bratowej,dziecko chodziło w pampersach do 4 roku życia i piło mleko z butelki przez smoczek do drugiej klasy szkoły podstawowej. Ostatnio słuchałam w pytaniu na śniadanie,że dzieci mają problemy z moczeniem nocnym w wieku 6 lat i wyżej....Ja się nie dziwię, skoro w pampersie nawet robiąc siusiu ma sucho i przyjemnie.Także polecam tetrowe, tylko na dłuższe wyjścia pampersy. Pozdrawiam wszystkie:-) Ale dzisiaj maleństwo kopie,chyba dyskotekę urządziło.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja co do tetrowych pieluch -używałam tylko do mycia :) ajechałąm na pampersach. Kasiek i alexiasz - a ile wasi mężowie mają lat ? może jeszcze sie nie wy imprezowali sie skoro tak szleją . Mój też zawsze lubił pierwszy na imprezy ale od jakiegoś czasu to ja muszę go niekiedy wyciągać na jakieś wyjścia :) mój imprezował do 30 lat i może sie już wyszumiał :) No jakby mnie mój zostawiał i sam chodziła na imprezki co tydzień to nie to......... nie będę lepiej pisała co bym zrobiła Do karolinyyy jak zwykle- a co ona złego powiedziała ????? co żeś się jej uczepiła ?? Bo jakos jak czytam jej wypowiedzi to nic złego nie widzę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykdkdkulleye
spadaj z tymi zużytymi smieciami myslisz ze ktos bedzie kupował ciuchy po twoim dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) pisze po okropnej nocy..ehhh prawie w ogole nie przespana... non stop WC... ale nie to najgorsze... najgorsze sa te skurcze lydek i bol brzucha przy zmianie pozycji.. macie tez taki bol brzuszka?? bo zastanawia mnie skad sie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita mój mąż miesiąc temu skończył 36 lat !!!:) ale poprostu jest taki imprezowy. Ja też jestem :) tylko, że odkąd siedzę w domku w ciąży i cały czas z synkiem to mi się pozmieniało. A męża troszkę mi szkoda bo bardzo ciężko pracuje w tygodniu i pozwalam mu wychodzić w weekend wieczorem :) po wykąpaniu synka. Tylko, że tym razem to przesadził ;) Postanowiłam żeby się jeszcze wyszlał do kwietnia bo później to już nawet na krok go nie puszcze żeby nie wiem co. Synek już wykazuję objawy zazdrości o siostrzyczkę a jak się urodzi to się pewnie zacznie. A ja już sobie nie pozwolę na wstawanie w nocy do dwójki przecież też jestem tylko człowiekiem. A pieluszek tetrowych używałam do wycierania małego, do podkładania gdy mu się odbijało czy ulewało (a z tym to mieliśmy problem aż do 8 miesiąca życia masakra była, w zasadzie to refluks miał i lekarz uznała że skoro przybiera na wadze to ona nie będzie nic z tym robić). Tetry używałam także gdy "wietrzyłam" od czasu do czasu pupkę aby się odparzenia nie robiły. I aby mały nie zasiusiał wszystkiego to zawiązywałam mu właśnie tetrę :) Myślę, że używanie tetry może i jest zdrowe ekologiczne i tp ale jest bardzo męczące i czasochłonne i raczej nie tańsze bo trzeba często prać gotować te pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze żeby nie było to mój mąż nie tylko pracuje i imprezuje. Codziennie rano jak wstaje do pracy robi śniadanko dla mnie i synka a my jeszcze sobie leżymy w łóżeczku wtedy. Kąpie Frania, czasami kładzie go spać. Odkurza i nawet obiadki w weekendy gotuje. Także jak sobie wyjdzie na te trzy cztery godzinki w czasie kiedy my w zasadzie śpimy to nie jest tragedia, tyle że ja się poprostu martwię o niego kiedy nie wraca na czas :) No bo to takie moje trzecie dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam sobie tego męża nie współczuje, kocham go nad życie i w sumie te towarzyskie spotkania - poza tym - u nas w domu, to przecież moge mu wybaczyć. Tylko tak mysle własnie żeby to ukrócic, bo już misie siły kończą. Znam go od wielu wielu lat i my zawsze należelismy do takich innych światów. ja wolałam raz na jakis czas wyjechać na jakis koncert rockowy, on lubił chodzic po miejskich imprezach dancowych. Od czasu jakjestesmy malzenstwem, na imprezy nie chodzi, bo jak to tak beze mnie, ale kumple co tydzien musza byc. Ichtez znam od lat i tez bardzo lubię, więc wiem, że nie przeszkadzałoby mi to tak bardzo, ale w obecnym stanie... No cóż, jest takie głupie powiedzenie- "widzialy gały co brały" hehe, a lat ma 26 to może faktycznie jeszcze troche zabawy potrzebuje. Ja sama uważam że wyszalałam sie w zyciu dostatecznie duzo :) codo pieluszek, tez mysle, że lepsze sa tetrowe pod tym wzgledem, że ekonomiczniej i dziecko szybciej nauczy sie sikac do nocnika. Przecież w mokrej pieluszce będzie mu nieprzyjemnie i bedzie wiedział, że zroil xle. a jak sie posiusia w pampersa, nic nie czuje oprócz tego, że dalej sucho i swieżo - to nie ma z tym problemu i robi tak cały czas. Gdzieś widziałam takie wkladki do pieluch tetrowych-może znajde na allegro. czy myslicie że to bedzie spełniało swoją rolę? Wiecie o co mi chodzi? cos co zakłada sie na tetre i dziecko jednak nie odczuwa tak bardzo tego mokrego. poszukam i wkleje linka. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i ja się zgadzam z Kasiek81 :) Pieluchy tetrowe są z pewnością bardzo męczące i czasochłonne no i na pewno nie wychodzą taniej niż pampersy. Ja też pierwsze dziecko chciałam mieć na pieluchach tetrowych ale po jednym dniu zrezygnowałam jak musiałam małego przebierać co godzinę bo tak sikał na początku (no może nie dużo ale nie można zostawić dziecka w nawet troszkę mokrej pieluszce) i trzeba liczyć co przebieranie zazwyczaj 2 pieluszki i do tego mokre ubranko. A troszkę się nie zgodzę z Florentyna Anna bo każde dziecko zaczyna sikać indywidualnie i nie ma tu znaczenia czy dziecko ma tetrę czy pampersa. A odnośnie twojej bratowej to po prostu było czyste lenistwo rodziców, że nie potrafili nauczyć dziecka sikać wcześniej do nocnika czy toalety już nie wspominając o mleku z butelki do 2 klasy podstawówki. Średnio jeden pampers kosztuje ok 50 gr a jak się kupuje na promocjach albo jakieś inne tańsze pieluszki to wychodzi jeszcze mniej i nawet jeśli byście zużyły 10 na dobę to koszt 5 zł a zakładając pieluszki tetrowe prać trzeba by było praktycznie codziennie, a w 5 zł to się nie zmieści + wasz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, te liczby to już mnie zaczynaja przekonywac. Nie pomyslałam,ze przy tetrowych idzie do wymiany 2x pielucha plus zazwyczaj jeszcze ubranko. Przecież rzeczywiście to wszystko przemaka. Może po prostu czasami bedę zakladała tetrowe, jakjuz dziecko nie bedzie tak czesto sikalo i jak bedę chciała żeby pupcia odpoczęła od tych pampersów. No zobaczymy... Bo pampersa nie trzeba zmieniac po każdym siusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja na początku to uzywałam tetrowych ale po kilku dniach zrezygnowałam - nie miałam kiedy poprasowac, mała całymi dniami płakała a jak przychodził mąż to miał co innego do roboty także nie miałam za bardzo pomocy. Moja mama powiedziała że to wcale taniej nie wyjdzie-pranie codzienne + gotowanie pieluch i te prasowanie - także sama mówiła żebym sobie odpuściła A co do sikania to dobrze pisze Sylvia- to jest niekiedy tylko lenistwo rodziców że dziecko sika koło 3lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz takiemu noworodkowi wystarczy, że będziesz zmieniać pieluszkę co 3 godz no chyba, że zrobi kupkę to wiadomo, że od razu trzeba zmienić żeby pupy nie odparzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz- będzie ciepło. latko i będziesz np wietrzyła dupcie to wtedy używać będziesz tetrowych.A i właśnie przy tetrowych to idzie całe ubranko do prania i potrzeba ci o wiele więcej ubrań jak przy pampersach. I dobrze jak twoje dziecko będzie spokojne i pozwoli Ci poprać ,powieszać i poprasować, gorzej jak nie będziesz miała na to czasu i siły, a jak pomocy od męża tez np nie będzie to będzie bardzo ciężko. Jato miałam ciepłe lato i u mnie mała kilka godzin dziennie leżała z gołą dupcią. a teraz przy synku będę musiała używać terowych pieluszek żeby wszystkiego nie zasikał- będę musiała sie przyzwyczaić do tego :):):) Mój mąż też jest bardzo towarzyski i lubi imprezy- on najchętniej siedziałby do końca. I ja po części tez dla niego nie żałuje żeby gdzies wyszedł. ale jest tak że on beze mnie to wychodzi może kilka razy w roku.i jest w porządku. A jak już wyjdziemy do siostry na grilla latem która mieszka niedaleko od nas i ja mam już dosyć to idę a on zostaje do której chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mały znowu napił się za dużo wód płodowych i ma czkawkę :) Dziwne uczucie bo pierwszy syn nigdy czkawki nie miał a ten co chwilkę. Śmiałam się ostatnio, że urodzi się jakiś muzyk bo skoro już w brzuchu ćwiczy przeponę to będzie nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Uleczko kochana mam dokładnie to samo z tymi skurczami i bólem brzucha-też taki skurcz jak się np. przewracam łapie w dolnych partiach brzucha i dobrą chwilę trzyma.Biorę magnez + potas,niby trochę lepiej ale nie za wiele.Poza tym strasznie drętwieją mi łydki i stopy po nocy. Odnośnie pieluch,kazda mama ma swoje sposoby na wszystko, ja się podzieliłam tylko tym co sama robiłam.Na tetrową pieluszkę zawiązywałam takie chusty trójkątne z foli która oddycha,dzięki temu nie miałam za kazdym razem zmiany ubranek.Poza tym miałam dziewczynki ,więc może było łatwiej.Teraz będzie syn,ponoć mam być nie raz "olana" przy zmianie pieluchy.Zobaczymy.....nowe doświadczenie :-) Miłego dnia dziewczyny.Trzymajcie się cieplutko i odpoczywajcie w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna z tym osikiwaniem przez chłopaków to prawda :D Nieraz mi się dostało, mężowi też a ja nawet raz zaliczyłam obstrzał z kupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi raz koleżanka opowiadała że mąż wyszykowany do pracy(koszula +garnitur- taka praca) postanowił małego przebrać i tak przebierał że mały go całego obsikał i pół ściany-to tatuś od tej pory nigdy nie przebiera jak już wyszykowany do pracy. Ja też się zastanawiam że przy dziewczynce nie ma tego problemu a przy chłopcu już jest. Ja znam kilka dziewczyn co stosowały tetry i dla nich odpowiadało a każda z mam i tak będzie używała co dla niej wygodniejsze i sprawdzone i na jej kieszeń finansową Florentyna Anna- właśnie każdy pisze swoje doświadczenia i dzieli się tym z nami. a fajnie jest niekiedy coś nowego poczytać :) Tylko niekiedy denerwuje mnie jak ktoś mnie na siłę do tego przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita o tym wiadrze to ja już słyszłam ze 3 lata temi i się też zastanawiałam o co w tym chodzi. Ale podobno to wymysł na zimne dni i w Norwegii czy Szwecji są używane :) niby namydlasz dziecko tak jakby na sucho a później szybko pod paszki łapiesz i do wiadra z wodą i po kąpieli. Aby dziecko nie zmarzło :) Ja osobiście jak to usłyszałam to się ucieszyłam, że mam ogrzewanie bo oni tam w Skandynawii chyba nie mają ;) A na wiadro to bym się nie zdecydowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chłopcy faktycznie sikają hehhehehe np za koszule albo na pościel :) i co z tego że przewijak masz jak taki maluch ma niezły zasięg :) Mój na szczęście mnie często oszczędzał ale mąż to cały czas zasikany chodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochanie:-) Zapominacie ,że ja mam 42 lata i znowu od nowa muszę się pewnych rzeczy uczyć.Nowości w sklepach pełno,gubię się w tym wszystkim. Napisałam o swoich doświadczeniach. Jak czytam jak Wasi faceci chodzą na imprezy sami i Wy nie macie nic przeciwko temu to jestem w szoku........ Może dlatego jestem samotną ciężarówką...... Cały czas się uczę,tak jak każda z nas.Dzisiaj przeczytałam,że mam szansę 1:100 urodzić zdrowe dziecko i jak to typowa kobieta......panika.Z drugiej strony badania i usg wykazują ,że wszystko jest prawie ok ale i tak myśli szaleją....... przepraszam...... Miłego dnia życzę wszystkim ...Kurcze dzisiaj Walentynki...... a mego Walentego wcięło......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×