Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

florentyna proponuje zostawiac sobie od niego nawet kazdego smska bo to tez dowody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florentyna- Zgadzam się z dziewczynami to nie żaden wstyd upominać się o coś co ci się należy zwłaszcza jeżeli chodzi tu o tą małą bezbronną istotkę, którą nosisz pod sercem. Na pewno to jest bardzo ciężka sytuacja ale musisz być silna jeśli nie dla siebie to właśnie dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka moze wloz do szuflad takie woreczki zapachowe o jakims delikatnym zapachu ja tak mam we wszystkich szafeczkach od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna! pozałatwiaj wszystkie sprawy z alimentami, póki masz"czas" i "siłę" na to!! Tym bardziej, że (chyba) Dragonka oferowała Ci pomoc, bo się na tym zna!!! nie ma się co szczupać z takim przydupasem, tak jak któraś napisała, trzymaj wszystkie paragony, faktury a zwłaszcza SMSY!!! Wszystko co tylko jakikolwiek sposób może go obciążyć, będzie chciał testu na ojcostwo!! No i dobrze, przynajmniej będzie już udupiony na amen!! a i Ty będziesz miała "łatwiej" z dodatkową kasą na małego!! i nie ma co się przejmować, to nie jest żadne proszenie się!! To CI SIĘ NALEŻY I TO BEZ ŻADNEGO GADANIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4DZ1A - mi lekarz powiedział, że absolutnie nie wolno łączyć fenoterolu z magnezem. Bierzemy albo jedno albo drugie. To samo mówili mi w szpitalu jak leżałam. Przed fenoterolem brałam tylko magnez i kazali odstawić. Nie wiem dlaczego tak jest, ale wolałam Ci napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedź z solą fizjologiczną - wypłukałam obiekt obcy w postaci rzęsy z oka!! :) Co za ulga... Dzisiaj oczywiście znowu tak wsadziłam "czopka", że podczas sikania wyleciał - nie wiem co z tym zrobić. Może powinnam jakoś go połamać i w kawałkach wkładać? Albo nie wiem, rozmiękczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobietki wszystkiego najj najlepszego Wam życze ;) piszecie o tych skurczach twardnieniach brzucha a ja musze powiedziec ze niewiem co to jest (pewnie to miałam) ale jak rozpoznać te skurcze ? boje sie że dostane skurczy zaczne rodzic i nawet o tym nie bede wiedziec ;( i za późno pojade do szpitala ... ;( Jak te skurcze sie objawiaja ? Najpierw sa skurcze , a potem odejscie wód ? Czyy odwrotnie ? jej pomóżcie.. im blizej porodu tym bardziej Jestem przerazona.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola_lu -> Ja miałam te tabletki w kształcie łezki .. i równiez mialam problem z włozeniem ;// strasznie ostre sa..;/ ale pomagało kucanie i rozluznienie sie wtedy mniej bolało.. i jak juz udało sie to wpychałam je na głebokosc polowy palca wtedy nie wypadały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka - Ty się nie bój, na 100% poznasz skurcze. Ja je trochę poznałam mając takie co 6 minut aż mi oczy wychodziły a orbit. Cały brzuch - od żeber po dół robi się twardy jak skała - dotknij swojego czoła i wyobraź sobie, że taki sam jest brzuch. Boli to cholernie aż mówić się nie daje. No a to przecież dopiero początek;) Poznasz bez obaw. Mi brzuch twardnieje kilka razu dziennie a w nocy budzą skurcze takie bardziej hardocorowe. Cóż. 14.03 mam niby leki odstawić ale boję się bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo- dzięki za opowiedz chyba tak zrobię, że kupię jakieś zapachowe saszetki i powkładam do szuflad bo zapach tego drewna to chyba długo się nie wywietrzy a ubranka trzymać gdzieś muszę. Ja zawsze wkładałam mydełka dove do bielizny, szafki z pościelą i ręcznikami bo lubię ten zapach. Co do twardnień brzucha to też je mam jak za dużo się poruszam. Przechodzi jak się położę i trochę odpocznę. Ostatnio też zastanawiałam się nad tym czy prawidłowo rozpoznam, że to już czas. Powiedziałam o tym położnej i ona dała mi nr tel na oddział położniczy do mojego szpitala. Powiedziała, żeby tam zadzwonić jak będę myślała, że to już czas. Może popytajcie czy i w waszym szpitalu jest to możliwe żeby nie jeździć tam i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola_lu - ja jak byłam w szpitalu to kazali mężowi kupić magnez i miałam zażywać 3x dziennie razem z fenoterolem. No cóż znowu się potwierdza że ilu lekarzy tyle opini i metod leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj już lepiej, czasem brzuch pobolewa ale bez twardnienia. Z niecierpliwością czekam na wizytę a mam ją dopiero o 21:( Mi jak leżałam w klinice podawali magnez w kroplówce + fenoterol, no i na karcie wypisu ze szpitala też dostałam zalecenie brania to + to. Co lekarz to opinia mi np nikt nie zalecał nospy a czytam że wy ją łykacie. A poza tym zauważyłam dzisiaj, że brzuch zaczął mi opadać a ruchy czuję w okolicach pachwin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej m4gdz1a czy mogłabyś (inne dziewczyny również, jesli juz maja) zamiescic link do poscieli która zamowilas bo ja wlasnie szukam jakiejs i chcialam zobaczyc jakie wy kupujecie:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wszyskiego naj naj lepszego w tym Naszym dniu;) Ja juz po wizycie u gina malenka rosnie wazy 2600kg ale cc bede miec dopiero 4 kwietnia. Doktor dzis mowil ze zrobili cc w 39 tygodniu malenstwo bylo nie dotlenione i cukier mu skakal wiec lekarz woli jak najdluzej trzymac maluszka z brzuszku. Ale jakby co skierowanie juz mam bo to roznie bywa. Dzisiaj mialam tragiczny dzien od rana placze bo moj ukochany chcial jechac na mecz oczywiscie ze nie pasi mi to akle jakos musi odreagowac w koncu skonczylo sie na tym ze odwolal wyjazd i poszedl do pracy a ja nie mialam ochoty juz z nim rozmawiac wrrr... Drzemke popoludniu zaliczylam bo nioc w polowie byla nie przespana z boku na bok i do wc a jak widze ta pogode za oknem to humor sam sie psuje.;/ Prosiłabym o namiary na wspolnego emaila moj adres to mana258@o2.pl z gory dziekuje:) A nio i dzis w karrefourze 6-cio pak chusteczek pampers za 19.99 dla porownania taka sama ilosc w tesco za 25.99 a jedna paczka w bomi kosztuje 6.99 takze spora roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, bardzo ładne te komplety:) ja myśłałam o jakimś bardziej kolorowym a teraz już sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja na początku ciąży też brałam tabletki dopochwowe które były ostre i miałam sposób: kupiłam w aptece żel nawilżający i smarowałam palca i tabletkę, wchodziła głęboko bez problemu, a musisz włożyć głęboko bo inaczej szybko wypłynie i nie pomoże...:( Dziewczyny skurcze na pewno poznacie, jak leżałam w szpitalu to dziewczyna z mojej sali rodziła i jak miała skurcz to musiała się trzymać łóżka z bólu bo nie mogła wystać, więc takiego bólu raczej nie przegapimy...;) A położna mi powiedziała, żebym jechała do szpitala dopiero jak skurcze będą co 5-6 minut, a wcześniej zostać w domu i nie kłaść się tylko chodzić, siadać na piłkę, robić przysiad z rozszerzonymi kolanami... Wtedy przyspieszamy akcję porodową i męki się skrócą...;) a i jak będzie skurcz w tej pierwszej fazie porodu to oddychamy głęboko przeponowo. Dziewczyny czy mogłaby któraś z Was dać mi namiary na wspólnego maila i potwierdzić że wysłała tu na kafeterii? Mój mail: dzem111@poczta.fm Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łączenia fenoterolu i magnezu lekarz mi powiedział, że to się czasami praktykuje, ale, żebym nie brała "bo takie połączenie to już zbyt wiele dla dziecka a i sam fenoterol taki neutralny nie jest". Nie wiem co to miało znaczyć, ale zapytałam też w szpitalu czy mam brać jedno i drugie i dostałam info, że nie. Niestety nie wiem dlaczego. Pewnie mniej bym się męczyła biorąc to i to. Ehh z tymi lekarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dziś padnięta i zaraz idę myć się i spać :) A co do pościeli to wszystkie są super, Ja mam dylemat jaka wybrać -czy kolorową czy kremową -delikatną ? za dużo tego jest :):):) Mnie najbardziej podoba sie ta KLUPŚ SAFARI -Nustki, to jest mój typ :) A ja od męża dostała kwiatek czekoladkę i buziaka - a czekoladki już połowę nie ma - zjadł mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te kolorowe ja mam jeszcze zolta w misie i rozowa ale ta chyba dam siostrze bo niema ani jednego kompletu a bedzie miala blizniaki... oczywiscie ubiore ta z safari bo malenka ja dostala i pewnie przykro bylo by dziadka jakby lezala w szafie i czekala na swoja kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co jeśli ciśnienie, to drugie jest powyżej 90? Bo mi juz mało brakowało, a wspominałyście, że jak jest powyżej 90 to jest kiepsko! Aktualnie miałam 132/86:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie :) nie było mnie raptem kilka dni i tyle do nadrobienia :D również wszystkiego najlepszego życzę z okazji naszego dnia :) ja zostałam dziś z rana uraczona od mojego G serniczkiem w kształcie serduszka z czekoladką "z okazji dnia kobiet" :D co do twardniejącego brzucha również odczuwam codziennie kilka razy, ból w pachwinach z kolei z przerwami mam już od 4 miesiąca. jem magnez i mam zapisaną no spe forte, czasem pomaga, czasem mniej :P pisałyście o wadze ja już też mam 13kg na plusie i teraz też mogła bym pochłaniać cały czas wszystko w niezliczonej ilości.. te pościele są prześliczne, sama jestem właśnie "w trakcie" rozglądania się, ale jeszcze nie wybrałam :D dziś mój G przywiózł ręcznie robinią przez jego tatę kołyskę w której sam leżał :D także pomierzę ją i zakupię pościel na wymiar :) pomału też kończę kompletować torbę do szpitala - brak mi w sumie koszul do karmienia i podkładów, ale nie wiem jaki rozm mam kupić 60/90 czy na całe łóżko, wizytę mam w poniedziałek w szpitalu w którym chcę rodzić więc dopytam i od razu zakupie żeby spokój psychiczny mieć że jestem gotowa :D odliczacie dni, mnie do porodu zostało 44 dni :D w sumie tak sobie myślę, że nie boję się "jeszcze" :D cieszę się i trochę martwię jak to wszystko będzie, piszecie coś o "obracaniu dziecka w brzuchu" ? jak to ma wyglądać? moja Zuza jeszcze nie jest odwrócona, jestem w 34tc mam nadzieje że sama się odwróci.. idę zjeść drożdżówkę z jabłkiem :D cieplutko pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×