Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Kafka to nie jest chyba dobry pomysł by kropelki dawac na co dzień... Wiesz dzidzi mogło mieć po prostu dobrze rozwinięte wewnętrzne organy. Moja mama jak urodziła najmłodszą z córek (3 dziecko) to Ona strasznie płakała i mama nie wiedziała o co chodzi i poszła do pediatry a pediatra do Niej mówi: jak to 3 dziecko a pani nie wie, ze mała ma kolkę... A skąd moja mama miała wiedzieć skoro żadna z nas wcześniej nie miała. Tak wiec i przy trzecim i czwartym itd. dziecku człowiek sie uczy, bo wszystkiego nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a skad w ogole bedzie wiadomo, ze dziecko ma kolke a nie placze z innego powodu?? :/ Wszystko wydaje sie takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstałam po drzemce godzinnej ale i tak czuje sie fatalnie , wzięłam coś na przeziębienie ale jakoś nic nie pomaga . Hania nadal spi a ja pędzę zaraz robić naleśniki bo mi któraś z was zrobiła smaka . Wy tu o porządkach przedświątecznych- a ja w tym roku sobie odpuszczam całkowicie porządki , zrobię sobie porządki poświąteczne jak sie uda a jak nie to :) będzie luzik. ale na okna to się nie da patrzeć takie brudne- ale dobrze ze są firanki to nic nie widać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka oprócz tego że dzidzi płacze to do tego się pręży i ma napięty brzuszek. Na pewno poznasz, dobrze jest wtedy delikatnie masować, tak by sobie prutnęło, ale w momencie mniejszego prężenia przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w tym roku świąt nie będzie :) No chyba, że przenoszę ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- a czy te kropelki to nie SAB SIMPLEX(Coś takiego) ja miałam i są dobre Dziewczyny tak jak pisała Dragonki nie można podawać bez powodu tych kropelek na co dzień. jak już dziecko ma Kolki i boli brzuszek to jak najbardziej ale tak to nie . Ja podawałam kropelki swojej jak ją bolał brzuszek a tak to nie. Kafka- kolki dziecko ma jak płacze i brzuszek jest twardy, podgina nóżki i zazwyczaj płacze o określonych porach dnia . Dobrze jest wtedy masować brzuszek i zginać nóżki , robić ciepłe okłady z pieluszki na brzuszek a jak dziecko zaczyna pierdzieć :) to już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff! Uporałam się z całym prasowaniem:):) Mały chyba coś rozkminił, bo ruszał się jak na karuzeli, czkawke miał, a jak wszystko skonczyłam to troche potańcował i teraz odpoczywa:):) Także dodałam zdjęcia łóżeczka na e-maila, bo oczywiście zaraz wszystko chowam, żeby się nie skurzyło:) A obiad gotowy, tylko mojego D coś nie widać, no nieładnie, ale cóż, mam nadzieję tylko, że zaraz przyjedzie i pójdziemy na spacerek, bo tak to oprócz otwartych okien, i drzwi:P nic słońca nie zażyłam, bo cały dzień coś robiłam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak Hania płakała bez powodu włączałam jej suszarkę i ona uspokajała sie przy tym i był taki czas że spała przy suszarce . Taka metodę poleciła mi moja koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki...tak mi zasugerował diabetolog....ale gin to chyba czeka na jakiś datek......a ja nie mam.....no wiec zobaczymy ... w poniedziałek mam wizytę około 11.00. Laski u mnie dzisiaj prawdziwa wiosna.....zrobiłam właśnie fasolkę szparagową bo pachniała mi już jakiś czas.....a na jutro kupiłam żołądki drobiowe.....pewnie powiecie ,że ble.....bardzo dawno tego nie jadłam a dzisiaj popatrzyłam w sklepie i przypomniał mi się pyszny gulasz z nich-babciny.....;-)Normalnie zaczynam świrować....sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna-> ja za żołądkami nie przepadam, ale jak masz tytlko jakieś smaki to super rewelacja i tylko korzystać!! A fasolkę też bym sobie zrobiła, bo dawno nie jadłam:):) Dobrze, że mi o herbatce przypomniałyście, ale chyba już na ostatnie zakupy pojade sobie sama w poniedziałek, bo D oczywiście na wszystko ma czas!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna- ja to lubię żołądki :) i często je sobie gotuje na kostce rosołowej same i wsuwam z jakimś warzywkiem, Ale ja to tak lubię i niekiedy dziwnie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i żołądki gotowane są bardzo zdrowe i dietetyczne, A jak niekiedy takie jedzenie jem to mąż na mnie patrzy i sie ze mnie śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzisiaj na obiadek nr 2 fasolka :) Nosi mnie na nią od dawna. Za żółądki podziękuję bo mięska nie jadam. Na obiad nr 1 obowiązkowo ryba:( Z innej beczki: bierzecie dalej witaminy/żelazo? Moja morfologia nagle poprawiła się do stanu sprzed ciąży! Lekarka powiedziała, że mogę już odstawić wszystkie suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chwila spokoju po obiadku;) posciel do lozeczka wyprasowana a swiat to ja tez pewnie nie bede miala ale nie chce by malenstwo przyszlo do zakurzonego mieszkania w sensie kurz czy brudne okna bo to sie okaze od malenstwa czy swieta spedzimy w domu mam nadzieje iz zoltaczka bedzie tylko minimalna heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie lubię podrobów, nawet wątróbki nienawidzę:/ Mi też lekarz kazał już wszystko odstawić. Z tym, ze ja wyniki miałam cały czas dobre, HGB cały czas powyżej 13. Chociaż na początku mnie przeraziła taka niska, bo z synkiem miałam zawsze ponad 16 HGB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi wstyd juz teraz jade do gina a jestem TAM pasiasta jak zebra :p bo nie dalam rady inaczej chyba sie zapadne pod ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo mnie mój R dogala, sam zaproponował, że z chęcią to będzie robić. Goli mi nogi i miejsce intymne... Ale staram się sama też pogimnastykować, to co nie daje rady zostawiam Jemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie chce mnie golić za żadne skarby... Kupił mi za to lusterko z taką dużą rączką by mi było wygodnie. Ostatnio zebrałam się w sobie i zrobiłam całe nogi depilatorem. Na bikini jednak się nie zdecydowałam i tu pozostaję przy goleniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie moj ogolil do porodu ale teraz mamy tylko prysznic wiec lipa a tak na sucho to ja sie nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę używać depilatora, bo mi się wrastają włoski i ropieje później brzydko, moja siostra ma to samo...żadne kremy nie pomagają... Idę się przejść do bankomatu i po jakieś małe zakupy:) Do potem Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już obiadek zrobiony , pranie zrobione, porządki domowe zrobione a ja ledwo żywa :( nogi i ręce mam jak baloniki . teraz mam odpoczynek póki Hania nie wstanie a później obiadek i spacer czeka jak dam rady. zrobiłam ostatnia turę prania dla maluszka i tylko poprasować i koniec. dziś przyszła butelka która zamówiłam na all i smoczki i kilka drobiazgów A dziewczyny wy jaki kupowałyście OSCENISEPT- mały czy duży i ile was kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama sobie robię irokeza :) biorę lustereczko i żel i maszynkę i lecę z robotą :):) nie wyobrażam sobie żeby robił mi to mój M ,Ja to cała gole się maszynką zwykłą a na nogach mam włoski co 5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupiłam mały. Cena 20zł. Ale widziałam dziś w auchan spirytus do pępka też w atomizerze a cena koło 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to tak szczerze pytam się z ciekawości ile w innych miejscowościach kosztuje. A moja córa nadal śpi od 13,00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziś mam kiepski dzień nie dość, że pogoda do bani bo leje od samego rana, jest szaro i depresyjnie to jeszcze strasznie słabo się czuję. Jest mi ciężko i pobolewa podbrzusze nawet mały jakiś dziś spokojny. Przez mój wisielczy humor pokłóciłam się z M tzn wydarłam na niego bez powodu a on nawet się nie odezwał tylko po cichu wyszedł do pracy. Teraz jest mi strasznie głupio i smutno bo on przecież jest taki dobry robi wszystko w domu o co poproszę spełnia moje zachcianki a ja taka wredna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolki kupiłam infacol bo na opakowaniu jest napisane, że od urodzenia i dla siebie koperek włoski bo podobno jak się karmi piersią to i dziecko skorzysta. paula444 - witam w gronie kwietniówek Dragoniki- jestem jak najbardziej za stronką Florentyna Anna- bardzo lubię gulasz z żołądków a nie jadłam już wieki Ja nogi golę jednorazówką a bikini i pachy elektryczną pomaga mi w tym lusterko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita- te kropelki to faktycznie Sab Simplex, a Oscenisept tez kupilam mały i zapłacilam 27zl. Blanka- co do witamin i żelaza to ja musze brac caly czas, bo najwyzsza moja HGB w ciazy wynosila 10,4 wiec caly czas anemia. Bronka- dziekuje za przywitanie 🖐️ pisalam na samym poczatku ciazy na tym forum, pozniej jakos zaniedbalam i odezwalam sie dopiero dzisiaj :) Mi sie dzis cos brzuch czesto stawia i boli mnie cale krocze :/ mam wrazenie ,ze zaraz mi cos ''wyleci'', wiec staram sie lezec. Moj M pod wraca z trasy dopiero, wiec bedzie dopiero kolo 21. Wiec sama musze sobie znalezc jakies zajecie, bo ileż mozna ogladac Tv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby do kwietnia - no to gratuluję syna :D a tak na poważnie to ja niby jestem już nastawiona na to, że u nas będzie chłopiec ale tak nie do końca ufam USG. Co do różowych ścian to poczekaj do porodu i jak rzeczywiście będzie synek to są fajne naklejki na ściany i jak ci to by odpowiadało to możesz kupić i nakleić jakieś samochody czy samoloty. Ja kupiłam na eBayu taką naklejkę nad łóżeczko http://www.ebay.co.uk/itm/WINNIE-POOH-Friends-Swing-Wall-stickers-Kids-Room-Nursery-Decor-/300627995836?pt=UK_Wallpaper&var=&hash=item8bb4754e0f#ht_8357wt_1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×