Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Popij suszone śliwki wodą... a nie wyrobisz się na zakręcie :) Jabłka też są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby jeszcze mieć te śliwki w domu, skończyły się ostatnio bo były potrzebne do bigosu.. kurczę, no cóż, ide po jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy organizm zawsze sam "oczyszcza się" przed porodem? U mnie w szpitalu nie robią lewatywy (nawet na życzenie) i przyznam, że trochę się obawiam przygód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Przywitam sie i lecę na KTG - A ciekawo jak nasza BEATA po czy przed cc. NA przeczyszczenie śliwki i można popić mlekiem , Lecę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cos poprzestawialo sie i mniej spie niz przed ciaza. Nie wiem o co z tym chodzi :) A ja mam te bole miesiaczkowe od dawna i nigdy nie sprawdzalam jak dlugo trwaja i z jaka czestotliwoscia, bo nic jeszcze sie nie zapowiada na porod. Nic mi nie cieknie. Czop na swoim miejscu, a tak w ogole to ile tego czopu wyplywa? Mozna go przeoczyc?? Ja raz zjadlam czeresnie i niechcaco popilam swieza woda. Po godzince wszystko wylatywalo gora i dolem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka ja sobie na wszelki wypadek kupilam lewatywe. moze jak kupisz to ci nie zrobia problemu ?? a jak nie to moze hmmm maz?? w domku jak juz bedziesz wiedziala ze rodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamiętam jak to było przed porodem u mnie...ale miałam robioną lewatywę i teraz też chciałabym. U mnie jest na życzenie:) Zawsze możesz kupić w aptece i sama zrobić zanim pojedziesz do szpitala... No ciekawe jak Beata... nie pisała chyba o której to cc...nie kojarzę, ale na pewno da znac jak już będzie mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiladek
Witam Was kochane;-* mój maluszek ma przyjść na świat 18.04 . to moja pierwsza ciąża ale po prostu już teraz brakuje mi sił ( +20 kg na masie ) Obłęęęęd wszystko mi z rąk leci , jestem taka nie zdarna , mam nadzieje że chociaż po świętach urodzę. Wszystko poprane i naszykowane do szpitala. Buziaki dla Kwietniówek :* Ps. mój mały nie jest nwet w kanale rodnym , rusza się dalej jak szalony,brzuch pod brodą , 0 skurczy ( nawet nie wiem jakie to uczucie ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamiladek ja mam 24 kg na plusie, dzidzi u mnie też ruchliwe mimo iż bardzo duże, ale lekarz stwierdził, ze mam też dużo wód płodowych i to dlatego:) Brzuch mi nie opadł mimo, ze na 3 kw. mam termin, więc Ty jeszcze trochę możesz poczekać na takie objawy;) A to, ze leci Ci z rąk to chyba większość z nas tak ma;) Takie trochę gapcie jesteśmy pod koniec ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cala noc nie spalam nie potrafilam zasnac i znalesc sobie miejsca brzuch mialam twardy jak kamien ale skurczy brak anita mieszkalam na wsi zabitej dechali z okropnymi ludzmi i wyprowadzilam sie pare miesiecy temu do miasteczka powiatowego bo moj ma tu prace a i mnie samej latwiej cos zalatwic skoro wszystko na miejscu Bronka tak jak ci powiedzieli to ewidentnie czop ja cos czuje ze bylo tyle zachodu z podtrzymywaniem a jeszcze przenosze samoistnie :p ja mam problemy gastrologiczne i pierwsza polowe ciazy caly czas mialam biegunki ze skurczami bardzo bolesnymi wiec nie moglam jablek a teraz moge kilami jesc i do wc tez ciezko bo nie dzialaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cala noc nie spalam nie potrafilam zasnac i znalesc sobie miejsca brzuch mialam twardy jak kamien ale skurczy brak anita mieszkalam na wsi zabitej dechali z okropnymi ludzmi i wyprowadzilam sie pare miesiecy temu do miasteczka powiatowego bo moj ma tu prace a i mnie samej latwiej cos zalatwic skoro wszystko na miejscu Bronka tak jak ci powiedzieli to ewidentnie czop ja cos czuje ze bylo tyle zachodu z podtrzymywaniem a jeszcze przenosze samoistnie :p ja mam problemy gastrologiczne i pierwsza polowe ciazy caly czas mialam biegunki ze skurczami bardzo bolesnymi wiec nie moglam jablek a teraz moge kilami jesc i do wc tez ciezko bo nie dzialaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zjadłam jabłko, pije teraz kefir. Zobaczymy czy coś się ruszy. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nudzi mi się. Misiek jak sie rusza, najgorzej na dole, to aż ból czuje . Nie wiem,barrrdzo wyraźnie czuje ruchy młodego. Jakby nie wiem, miałabym mało wód płodowych.. schiza jakaś... ale najgorzej boli na dole, potrafi tak nisko zejść ,że aż się boje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia mnie tez tak boli na dole :P bo moja dzidzia juz w kanale rodnym ale nie powiem ze czuje jak by mi wychodzila tak nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko chroni blona i plyn owodniowy wiec nie czuje tak tego i mu to nie przeszkadza chyba ze odeszly juz wody to nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.Oliwka
Witam dziewczynki, dziś wychodzimy ze szpitala czekamy tylko na wypis i trzymamy się jak najdalej stąd. Oliwka schudła waży 2850 i mamy przyjść na kontrolę w przyszłym tygodniu. Jak odpoczniemy w domu to się odezwiemy i puszczę zdjęcia. Z Oliwką trzymamy kciuki za łatwe i bezkomplikacji porody i żeby dzieciaczki były zdrowe. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no super wiadomosci teraz Oliwka w domu nabierze cialka bo bedziesz miec komfort psychiczny i szczescie a i dojdziecie szybciutko do siebie czekamy na foto relacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia. Oliwka> nareszcie bedziecie w domku! Rodzinka pewnie sie juz cieszy. Odpoczywajcie i nabierajcie sil :) Mnie tez troche boli na dole jak dzidzia czasami sie rusza, ale nie zawsze. Martusia_mala>to czekamy na efekty hihi Tutaj nie robia lewatywy, wiec mam te domowa, ale kiedy ja najlepiej zrobic? Nie chce za wczesnie, ani za pozno.. Na ulotce nic nie jest wspomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaki mam pomysl :D mam taka mala pilke do skakania od corci i chyba sobie na niej posiedze i pocwicze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusiaelo zazdroszcze :) ja takiej pileczki nie mam, a jak wpadlam na pomysl jej kupna to stwierdzilam ze teraz to juz nie ma sensu bo niewiadomo ile mi czasu z brzuszkiem zostalo :) a potem pewnie sie do zadnych cwiczen nie zmusze :P tylko ostroznie bo nie wiadomo jaka wytrzymalosc takie pilki dla dzieci maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.oliwka super, że juz wychodzicie. teraz bedziecie sie na spokojnie cieszyly sobą i malutka od razu nabierze ciałka. Szpitalny stres na nikogo dobrze nie działa, a jak sie mama denerwuje, to córeczka tez czuje ze cos jest nie tak. Dziewczyny zaplanowalam na dzisiaj ten sexik, ale wczoraj maz wrocili mysle sobie - nie odpuszcze. i wiecie co.. okropnie sie czulam. Nie wiem o co chodzi ale jestem tak ciasna w srodku, ze sprawialo mi to bol. dzieki za taki sex... i teraz to sie boje jak ja urodze jak misie tam nic nie miesci :P Ja nadal nie mam skurczy, ani żadnych objawów. wszystko po staremu :) Co do lewatywy, to ja mam zamiatr o nią poprosić w szpitalu, jesli nie zapomne, chociaz nawet nie wiem, czy wykonuja na zyczenie. W domu chyba bym sie bala.. myslalam o tym, ale jak bede miala bolesne skurcze to jak tu jeszcze lewatywe zrobic. poza tym nigdy tego nie robilam, boje sie ze cos zrobie zle i bedzie wiecej szkody niz pozytku. Widze z eniektore z was juz cos nieco rusza, jakies bole sa, czopy odchodza... Chyba niedlugo przywitamy nowe rozpakowane mamusie :) Beata moze juz jest z dzieciaczkiem na rekach..nie wiadomo kiedy miala miec to cc, ale wazne z ejuz dzisiaj zobaczy swoje sloneczko. A lola rzeczywiscie dlugo sie nie odzywala, mysle, ze ona tez juz jest po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam corci taka pilke za 5 zl nie jest wielka wiec zle mi sie bedzie siedziec a wytrzymalosc hmmm nie wiem najwyzej peknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie na obiad? potrzebuje szybkiego i latwego przepisu, ale bez uzycia piekarnika bo popsuty nie nadaje sie do uzytku. wiec musi byc cos gotowanego, smazonego albo nie wiem co, ale bez pieczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam od srody ale juz m isie przejadla. ale uwielbiam. dziewczyny ktoras z was pisala tutaj wczesniej o witaminkach. czy nadal zazywacie? Ja odpowiedzialam, ze tak, ktos ze juz nie, ale ogolnie bylo malo odp. czy widzicie zaleznosc miedzy tymi witaminami a waga naszych pociech? ja zazywam te witaminy i obawiam sie ze dlatego aleksander jest taki duzy... Moze to nie byl dobry pomysl, zebyje brac dokonca ciazy..teraz troche odpuszczam, ale jak bedzie kolos to mysle, ze to moze miec jakis wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×