Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hejka Ale tu cisza :) Mój też śmieje się, gada a nawet popłakuje przez sen. Malutka - jak możesz to daj namiar na twoją stronkę bo tak o niej piszecie i z chęcią też bym zobaczyła o ile to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu ostatnio cisza ;D słuchajcie kupiłam już mojej córci dwa drobiazgi na święta ;) takiego żółwika z kolcuszkami do ciągnięcia na sznurku i taki duży telefon jak kiedyś były stacionarne z tarczą do kręcenia z wielką słuchawką. Mam nadzieje że jej się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka->ależ to nie problem:) www.artanna.org.pl u nas dzisiaj sprzątanie, jutro sesja z chłopcem z zespołem downa, mam nadzieję że się uda. pierwsze _maleństwo->na pewno się spodoba:)ja jeszcze w polu z zakupami świątecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza niesamowita :) Chyba weekend był bardzo udany :) Karola>>Mikołaj na etacie pozuje do zdjęć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Wasze dzieciaki teraz śpią? U nas chyba będą kolejne ząbki bo ze spaniem jest masakra :( A na mikołaja będą różne bajki do czytania i zabawy :) Ja uwielbiam czytać, zobaczymy czy zarażę małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na mikolaja bedzie to: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=11785429 i to: http://www.target.com/p/fisher-price-laugh-learn-learning-puppy/-/A-563127#prodSlot=medium_1_45&term=plush%20dog Na Boze Narodzenie: http://www.target.com/p/leapfrog-animal-adventure-learning-table/-/A-14067442#prodSlot=medium_1_1&term=leap%20frog%20table (tego jeszcze nie kupilam wiec moze kupie podpbne z Bight Starts lub FP) i nie wiem co jeszcze :( Moj R kupuje malemu samochody :) Na mikolaja moj R nic nie kupuje bo oni tutaj noie obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - ten szczeniaczek- uczniaczek to bardzo fajna zabawka. teraz się nim bawi i Hania i Czarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Dziewczyny po weekendzie? Ja miałam pracowity, ale udany:) Mała sobie teraz drzemie a ja piję kawkę iiwo->Klara sypia dobrze, zębów nadal nie widać..my czytamy małej odkąd skończyła 3 miesiące, widać że to lubi bo bardzo szybko zasypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- to widzę że interes sie kręci :) dobrze. My byliśmy na zapustach i wczorajszy dzień to masakra :( i jak po sesji z tym dzieciaczkiem z ZD ? My teraz idziemy na spacer i po zakupy. pogoda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) kilka dni mnie nie było i musiałam nieco nadrobić :) co do rozwoju Zuzy to siedzi / sama siada, już gdzieś od miesiąca, ładnie czworakuje po całym domu i zaczyna podchodzić do mebli / łóżka dźwigając się na kolanka a czasem nawet i stanie i tak stoi :) co do jedzonka to gorzej, cały czas tylko mleczko z kaszką, na nowości buzia zamknięta.. mamy kolejne ząbki - przebyły się górne jedynki i już czuję że idą 2 i 3.. na razie spokojniej śpi, budzi się raz w nocy na jedzonko koło 3 , kładzie się ok 20 i śpi do 7 na mikołaja też myślałam o tym szczeniaczku - uczniaczku - fajna sprawa :) a z innej beczki.. spóźnia mi się okres i już mam dziwne myśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwens>>> u mnie z okresem jest teraz jakoś dziwnie nieregularnie, już mam za sobą testy ciążowe ie telefon do gina ") Jak się nie objawi to mam robić badanie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo-> dziś mam bóle w podbrzuszu jak na okres ale w dalszym ciągu nic.. po ciąży po połogu miałam "regularnie co miesiąc" a teraz cisza.. chyba też kupię test i sprawdzę bo się "martwię" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka- ale przy antykoncepcji tez można "wpaść" , i żadna antykoncepcja nie da ci 100% zabezpieczenia Ja miałam koleżankę która stosowała tabletki i wpadła. była po ślubie ale nie planowali a tu masz i ma już dzidzia 1,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka- zgadza sie tak jeden na tysiąc. tylko żeby ten jeden nie dotyczył nas :) ale 100% metodę antykoncepcji daje celibat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 11 spokojnie chyba wlasne zdanie mozna wyrazic czy juz nie wolno nic wlasnego tu napisac,ocywiscie prezerwatywa moze peknac ale jak ktos nie stosuje zadnej antykoncepcji a potem mowi zebym tylko nie byla w ciazy to chyba jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najlepsza antykoncepcja może zawieść. Tabletki anty połączone z innym i lekami np. antybiotykami, nie działają już tak jak powinny. A prezerwatywa zawszę może pęknąć. Dlatego mimo zabezpieczenia zawsze jest szansa na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, oczywiscie ze mozesz wyrazic swoja opinie, a gdzie ja napisalam ze nie mozesz? Napisalam tylko ze nie rozumiem twojej wypowiedzi... A skad zalozenie ze dziewczyny nie stosuja antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w domu a mly u nianki. Najpierw zmoglo mojego R w sobote , albo zatrucie albo grypa zloadkowa a teraz mnie. W nocy nie moglam do malego nawet wstac :( Teraz spalam do 10 i troche lepiej, masakra jakas. Moj R schudl 3 kg i ja tez bo sie przed chwila z ciekawosci zwazylam. Ale wydaje mi sie ze to nie od choroby. Ostatnio jak jestem w domu to nic nie jem caly dzien, po prostu nie mam czasu... za to jak jestem w pracy to zawsze musze cos przekasic. A ze ostatnio bylo swieto dziekczynienia i bylismy 4 dni w domu to taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhhsdhdh
magdalenka nie jesteś karolinkaaaa to nie masz prawa miec tutaj własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nerwowo zrobiło :) Powodzenia i spokoju życzę tym którzy myślą że są w 100% bezpieczni, ja takiego nie posiadam :) A od porodu okres miałam tylko raz, więc chyba trzeba będzie lecieć do gina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola>>. dobrze że mały nie złapał z wami wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w końcu przerwa z kaszelkiem i udało się zaszczepić, uf. Ciekawe jak inne kaszlące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! moja nadal kaszle a nawet chrycha jak gruzlik wczoraj robilismy jej badania, morfologie i zelazo morfologia super a zalazo tez w normie po brokułach zle spala w nocy, rano zrobila brzydka kupke i pojawila sie wysypka lekka na buzce powoli zaczynam mala klasc na noc do lozeczka ale czesto odwraca sie na brzuszek i sie budzi wiec ja i tak biore do siebie ale probujemy nadal ja od zeszlego tygodnia ostro ruszylam na silownie-mam wlasnego trenera personalnego ;) bylam juz 3 razy i od razu lepiej sie poczulam postanowilam cos zrobic ze swoim zyciem! i zaczelam od silowni... chce ujedrnic pupe i uda i ogolnie poprawic kondycje co do antykoncepcji to w ogole sie o to nie martwie bo rzadko ze soba sypiamy,ale jak juz to z prezerwatywa spanuie w oddzielnych lozkach nie sprzyja intymmnym zblizeniom-ale ja jakos nie narzekam dopiero wracam do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×