Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dziewczynki, ale nie kłóćcie się przecież to nie ma sensu. Wszystkie jesteśmy w ciąży i przytyjemy ile przytyjemy najważniejsze aby dziecko było zdrowe. Ja np w pierwszej ciąży przytyłam 22 kg z tego 11 kg od razu po porodzie zniknęło a nad resztą musiałam się postarać bo mimo karmienia piersią ich nie straciłam dopiero powrót do pracy był skutecznym środkiem odchudzającym. Teraz przytyłam narazie 3 kg i mam nadzieję, że nie przytyję tyle co ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Karolina :) Teraz już duży chłopak z niego bo ma prawie 2 i pół roczku i wszystko chce sam :) A tymi tekstami się nie przejmuj, nie warto :) Uleczka ja też bardzo ale to bardzo chciałam dziewczynkę no ale na ostatniej wizycie wyszło, że drugi chłopak. :) Przynajmniej mniej kasy wydam na dziecko bo ubranka mam po pierwszym synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja takimi tekstami to sie wcale nie przejmuje i tak samo jak ty tez bardzo chcialbym miec dziewczynke aler ja nie wiem jeszcze co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziewczynkę bym chciała, jednego chłopaczka już mam. Póki co na razie nie wiem, 25 mam wizytę, wiec moze wtedy się okaże. O ile będzie hojne się pokazać. Ja jak na razie 2 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja nie mam jeszcze dzieci i 1 chce dziewczyneczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Karolina-troche chamsko się odnisisz...przestań. Ja przytyłam do 21tc.-8kg. a jem normalnie a nie rzre jak świnia..,przecież nie bede sie odchudzać w ciąży..:/ Moje dwie kumpele przytyły ponad 20kg. i wrócily do formy. A ja pytałam sie gin czy to nie za dużo a ona warkła na mnie:0 Więc wiem że to normalka:) Jedne tyją mniej drugie więcej i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua to fajnie że ginka tak zareagowała. Ja w pierwszej ciazy przytyłam ogólnie dużo, bo prawie 20 kg. I jednak na każdej wizycie mój gin robił olbrzymie oczy i zastanawiał się dlaczego tak dużo, a ja biedna nie widziałam co odpowiedzieć. Teraz zmieniłam gina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak sie na ostatiej wizycie chcialam zwazyc to moj lekarz powiedzial "kobiet w ciazy sie nie wazy " :):) bardzo mi sie to spodobalo :D acz kolwiek zwazyl mnie :) 3 kg do 17 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie już spokój. To sprawa Karoliny co pisze. Przecież nie obraziła ciebie tylko zareagowała na nazwanie jej pustakiem. Nie ciągnijmy dłużej tematu bo szkoda psuc atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dla mnie to mozecie przytyc i nawet 30kg wasza sprawa ale troche duzo do 17 tyg przytyc 7 kg i tyle ja jestem szczupla mam meza trenera i ciezko mi zrozumiec jak niektore sie objadaja bez pamieci a pozniej jest placz ze nie moga zrzucic to mialam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne glupie babsko karolinaa
karolinaaaaaaaaa, kazda kobieta inaczej reaguje na ciaze,jedna tyje inna nie,chyba napisala ci ta dziewczyna ze musiala lezec pare tygodni,dlaczego na nia tak naskakujesz???naprawde jestes pusta Ona przytyla 7 kilo i pewnie to zrzuci niedlugo,a tobie z tej wrednosci morda sie paskudna robi i zycze ci aby ci tak zostalo wredoto paskudna,i nie przejmuj sie jej mezem,zajmij sie swoim,zeby nie poszukal sobie jakiejs laski z twarzyczka lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja mam piekna buzke i pare krostek tego nie zmieni a tlusta dupe gorzej zakryc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
kobiety w ciazy zra za 2 a pozniej wylewaja swoje zale ze maz kaze sie im odchudzac i ze nie ma ochoty na sex.... troche powsciagliwosci we wkladaniu do mordy wszystkiego co popadnie i bedzie dobrze.piszcie co chcecie ale 7g w 4tc to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne glupie babsko karolinaa
"piszcie co chcecie ale 7g w 4tc to bardzo duzo" w 17 tc kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne glupie babsko karolinaa
jeszcze wszystko przed toba:),cale zlo wroci do ciebie,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
mialam na mysli ze 7kg w 4mc a ty uwazasz ze to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja akurat tez jestem w 17 tc i wiem co mowie uderz w stol a nozyce same sie odezwa.... hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GÓWNO CIE TO OBCHODZI
ile kto tyje pusta idiotko!!!!! Każda z nas inaczej prztyje i nie zawsze jest to zależne od rzarcia ty wredna suko!!!!! Daruj sobie gatke bo gówno cie obchodzi to! jesteś tu najwredniejsza i spierdzielaj z tego topicku!!!!!!! A pozo tym nie powinnas tak naskoczyć na monike czy jak jej tam ze tyle przytyła bo chuuuuuj cie to obchodzi!! WREDNA BABA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolinaaa-------
Wypierdzielaj z naszego topicku dla normalnych i nie wulgarnych!! TU PISZĄ przyszłe mamusie a nie takie baby jak Ty....:/ masakra jakaś..:p pilnuj swojej dupy a nie cudzej......:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advancee
To jest całkiem normalne,ja w pierwszej ciąży przytyłam 18,5kg.i wróciłam spokojnie do formy...teraz w drugiej pewnie będzie podobnie:) Taka moja uroda,nie łakomstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
a tyjcie ile chcecie wlasnie takie krowy 90 kg pozniej przychodza do mojego meza na treningi i placa gruba kase oby takich wiecej nie rozumiem czego sie tak oburzacie? widac same jestescie tluste krowy nawet i bez ciazy i dalej sobie wmawiajcie ze tyjecie z powietrza jakos normalnych dziewczyn to nie oburza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne glupie babsko karolinaa
ona prawidlowo tyje,sprawdz sobie swoje BMI,lub kalkulator tycia w ciazy,to raczej z toba jest cos nie wporzadku skoro nie tyjesz,wez sie za odzywianie porzadne bo urodzisz 1,5 kilowe dziecko kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja odzywiam sie bardzo i tyle ile potrzeba i nikt mi nie wmowi ze powinnam przytyc juz 7kg? to ile wg ciebie powinno sie przytyc w calej ciazy 30kg??? czemu sie glupio upierasz a nie masz racji..... nikomu niw mowisz ze to jest prawidlowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
moja waga wyjsciowa to 51 kg i mam nadziej ze przytyje max 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny dajcie już spokój. Prowokujecie się nawzajem. Tycie nie ma nic wspólnego z tym jakie duże będzie dziecko. Ja w pierwszej ciąży przytyłam tylko 7 kg a urodzilam zdrowego chłopca o wadze 2900. Jadłam wszystko ale nie za dwoje tylko za siebie i nie podjadalam w nocy a poza tym jestem wysoka i szczupla wiec taka tez moja uroda, a poza tym genetycznie odziedziczylam to po mojej mamie bo ona tez malo tyla w ciazy. Zacznijmy inny temat i dajmy spokój bo mało sympatycznie się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
sylvia tylko 7kg powinnas przytyc 30 wygladac jak swinia i wtedy byloby ok.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza ty prawdą jest ze przytycie powyzej 20 albo nawet i 30 kg nie jest zdrowe i mi to kazdy lekarz mówił. No a tak z innej beczki to zimno się zrobiło no nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
chlopiec 2900? olaboga powinnas urodzic 5kg wtedy byloby ok hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
sylvia a ty w ktorym tyg jestes? ja juz sie zapisalam do mojego meza do silowni na zajecia dla kobiet w ciazy a co do zimna to mielismy jechac dzisiaj na basen ale zimno brr i niue chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote zaczne 17 tydz. O na basen bym poszla ale niestety jest w obecnej sytuacji za maly :( Tzn jego górna cześć bo mi piersi powiekszyly sie o 2 rozmiary ale z tego powodu to akurat nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×