Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość nuska258
DO martusia_mala Wiesz ja mam porównanie obrotowe koła czy zwykłe bo moja sis kupiła se właśnie z obrotowymi a ja miałam zwykłe koła i powiem Ci że jest spora różnica przy zwyklych kolach nie mogłam se pozwolić na prowadzenie jedną ręką wózka bo wózek sam gdzieś sie kierwował co przy obrotowych kołach wózek leciutko i zwinnie "sam" jechał. ALE sama mam na oku wózek bez kół obrotowych no chyba że znajde typ wózka ktory mi sie podoba z obrotowymi to wtedy wezme obrotowe BO ZAWSZE IDZIE JE ZABLOKOWAC:) CHOĆ potem te kółka są krzywe i troszke latają (tak mi sie zrobilo przy spacerowce z saturna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
A proro zakupów dziś chodziłam po sklepach i jak widziałam te ceny to zrezygnowałam... Wróciłam do domq weszłąm na allegro i dwa kompleciki kupiłam więc chpodzenie po sklepach z zamiarem kupienia komplecikiu mam z głowy;) A oto linki; http://allegro.pl/show_item.php?item=2048923949 http://allegro.pl/carter-s-komplet-dres-body-bawelna-3m-9818-i2048923980.html A teraz znikam sunusia do snu układać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie, pamiętajcie jak kupujecie łóżeczko z szufladą, że zawsze wygodniej jest gdy można (stojąc przy łóżeczku) włożyć stopy troche pod to łóżeczko. Chodzi mi o to, żeby szuflada nie leżała 1 cm od podłogi tylko troche wyżej. To jest jak ze staniem przy wannie, czasem są tak zabudowane, że niewygodnie podejść, bo nie ma gdzie włożyć stopy. Zamotałam, w każdym razie taka mała dygresja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i zapomniałabym. od jutra jest promocja w Realu na proszek Lovela (biały i do koloru), 19zł + 1l płynu do płukania Lovela I Wy piszecie, że nie możecie spać, pfff :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No co do rozmiaru to pomimo,iż uważacie że dziecko będzie małe to lepiej kupić więcej ubranek na 62. Ja byłam przekonana o tym,że moje pierwsze dziecko będzie małe i się nie pomyliłam bo miał 52 cm ale i tak miałam wiecej ubranek na 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łóżeczko turystyczne bo kupowałam z myślą, że wyjade do Niemiec rodzić, ale jednak plany się zmieniły. Ale też dobrze mieć takie łóżeczko :) Co do kółek w wózku, to każda z nas kupi to co uważa, ja kupiłam bardzo tanio , nowy wózek na allegro,bo wraz z przesyłka 424zł i jest 3 funkcyjny. Jejuu, nie wyspałam się dzisiaj, non stop sie budziłam, bo pić mi się chciało , jakbym kaca miała :P a potem za tym szło budzenie się do toalety. Te noce wcale nie są relaksujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wózek ze skretnymi kołami i jestem bardzo zadowolona, prowadzi sie lekko i skretnie-mozna jedna reka skrecac leciutko a w miare potrzeby zawsze jest blokada , gdy np jedziemy po polnej drodze. A gdy kiedys prowadzilam taki zwykły wózek to byla masakra, bo sie przyzwyczailma do swojego skretnego,Warto pojsc do sklepu z wózkami i zobaczyc samemu róznice w prowadzeniu wózków a jest ogromna, przynajmniej dla mnie. Co do ubranek to ja mialam chyba 3 na rozmiar 56 , a reszta na 62 ale mimo ze corka urodzila sie duza 58 cm to rozmiar 62 byl za duży , owszem rekawki mozna podwinac ale plecków sie nie skróci i glupio dziecko wyglada w takim worku, wiec dokupowalismy po porodzie jeszcze ubranka na 56 i tu tez numeracja jest rózna bo jedne 56 byly juz za male a w drugich chodzila przez 3 m-ce jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mała, upewnij sie czy napewno masz glukoze w domu wypic, zwykle krew sie pobiera na czczo, potem wypija sie glukoze, i w zaleznosci czy jest to 50 gr czy 75 pobiera sie krew jeszcze raz po godzinie, a gdy jest 75 gr to jeszcze po 2 godz po wypiciu glukozy, gdy pobiora ci tylko raz po wypiciu to nie bedzie punktu odniesienia i badanie bedzie trzeba powtórzyc!!! tak miala moja kolezanka, tez kazali jej wypic w domu a po godzinie pobrali krew tylko raz i teraz badanie musi powtorzyc bo nie punktu odniesienia ( brak wyniku na czczo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
kika masz racje z ta glukoza bo gorszej bzdury to nie słyszałam żeby tylko raz pobierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak miałam glukozę 75mg to najpierw miałam na czczo pobieraną krew, a następnie dwie godziny po wypiciu. I przez 2h siedziałam w przychodni z książką;)więc rzeczywiście Martusia, upewnij się. Co do wózków..nie mam pojęcia jaki kupić. Chciałabym wielofunkcyjny i nie wielki(bo nie chcę głupio z nim wyglądać..mam niecałe 150 wzrostu;))ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika> lekarz wczoraj mi mówił, że mam tak zrobić jak napisałam, ja bardzo często mu robiłam glukoze dodatkowo do badań, a badania krwi miałam o okresie 9dni robione 2 razy.wiec spoko :) Bo pytałam się go czy na pewno na czczo nie mam isc, to powiedział,że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez chce wozek wielofunkcyjny tak do 1500 zl ale nie wiem czy na allegro zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .co do rozmiarów to właśnie rozmiar rozmiarowi nie równy. Kupiłam teraz synkowi dresik rozmiar 68 i przyłożyłam do córki starego dresiku rozm 62 a on taki sam i ta sama firma a jeszcze przyłożyłam do dresu z C&A rozm 74 i tez taki sam jest . I weź bądź mądry :):) a jak kiedyś kupowała śpioszki dla córki na rozmiar 56 i przyłożyłam do rozmiaru 62 to te 56 był jeszcze większe od tych 62. :) A z wózkami jest tak że dla kogoś będzie pasował ze skrętnymi kołami a innemu nie , i jedna będzie mówiła że ten dobry a druga że drugi . :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaaaa- możesz zamówić oczywiście ale lepiej jak byś gdzieś ten wózek wcześniej zobaczyła w realu i zobaczyła czy ci pasuje.gdzieś w sklepie lub u znajomych. ja kupiłam wózek na allegro ale wcześniej obejrzałam go w realu i nim pojeździłam . Spacerówkę wypatrzyłam na allegro ale wahałam się , aż któregoś dnia do rodziców przyjechał jakiś chłopak z dzieckiem i miał taka sami wózek jak ja chciałam -wypytałam się czy jest dobra, sama złożyłam i rozłożyłam pojezdziłam chwilę i poszłam i zamówiłam i sprawuje sie do tej pory i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Czuprynaa DZIEKUJE ZA INFORMACJE:) A ja dzis w nocy znow nie umialam spac;/ Nie wiem od czego to zalezy;/ Ale wyprubowałam sposoby na zasniecie tj. poduszka miedzy nogi i poduszka pod brzuch i FANTASTYCZNIE SIE LEŻAŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
A CO do ciuszków to dokładnie tak jest że ciuszek ciuszkowi nie równy, Na początku myslałam ze te firmowe ciuszki wychodzą większe ale to wcale nie prawda.... Sama wczoraj przymirzalam w sklepie spiochy 56 z 62 i te byly rozmiarowo takie same.Ale czasem widać że 56 są wieksze wiec tylko cza uwazac:) Male dzieciątka szybko rosną wiec jesli nawet body na 62 są za duze to zawsze są jeszcze kaftaniki choc sama wole bodziaki nio ale kilka sztuk mam jeszcze po synusiu jak dostal zaraz po urodzeniu więc jakby mie bylo zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no wlasnie zamierzam tak zrobic, zeby najpierw zobaczyc moze nawet w sklepie i dopiero kupic ale to jeszcze nie teraz za jakies 2 miesiace dopiero zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chcialam dolaczyc do forum,rowniez mam termin na kwiecien dokladnie 20.04 :)juz nie moge sie doczekac :)co to bezsennych nocy jakos nie narzekam budze sie raz i to w sumie po to zeby isc do lazienki :)co do ubranek mam pare sztuk na 56 i 62 chociaz tak naprawde nie wiem co mam kupic taki wybor:)aa dodoam jeszcze ze moj dzidzius bedzie chlopcem :) pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny
Karolina, Obserwuje Cie od dluzszego czasu i jedno mnie zatanawia: Dlaczego w twoich wypowiesziach jest zawsze tyle przekasu i zlej energi? Dziewczyny sobie doradzaja w mily i smypmatyczny sposob a twoje wypowiedzi sa takie jakbys wszytkie rozumy pozjadala. Zasnatow sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze do karoliny
tak, ja tez podczytuje i tez ta osoba rzucila mi sie w oczy, najmadrzejsza i nietolerancyjna, chociaz czasami takie bzdury gada, ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak też właśnie myślałam Anitko :). Kupujemy z mężemy takie wstępne kilka na 56..w sumie 4 body, 1 kaftanik, 1 pajacyk i 2 pary śpiochów a reszta to już 64 itd. Myślę, że tak będzie ok. A co do koloru to niby łatwo powiedzieć by kupować uniwersalne a jak się urodzi to dobiero róż albo niebieski tylko gdy się jest w tym sklepie i po oczach bije magia różu to trudno się oprzeć i mam już sporo różowych ciuszków, trudno najwyżej rodzinka będzie musiała pomóc i się kupi odpowiednie dla chłopca :). Ale ja mam przeczucie, że to na pewno dzieczynka :). A co do pieniędzy to taka bogata nie jestem by tak się rozkupywać nie wiadomo ile tych najmniejszych :). To ładną mieli niespodziankę znajomi, a też gdzieś słyszałam o tym przyklejeniu ptaszka.. Ja wózek chyba preferuje delikatną zieleń(nie taką rażącą w oczy)+szary taki neutralny mi się wydaje raczej komplet typu głęboko-spacerowy, spacerówka, fotelik-nosidełko a o kołach nie myślałam ale chyba skłonię sie do tych obrotowych.. A lepsze pompowane czy piankowe?? Właśnie dziś kupiłam łóżeczko jednak kolor sosna..z szufladą jestem nawet zadowolona :) To trzeba skoczyć do reala;) A wzór nawet ładny a w takich kolorach?? Ja robiłam glukozę wczoraj tą 75g. Wyglądało to tak jak mówią dziewczyny, poszłam rano na czczo pobrali mi krew, potem przygotowali kupioną wcześniej przeze mnie w aptece glukozę, wypiłam i za 2 godziny (nadal nie mogłam nic jeść ewent. pić wodę) przyszłam na drugie ukłucie. Smak jest ochydny, strasznie słodki a raczej mulący, nie chcę już więcej tego badania bo niemiłe..;p. Radzę samej nie wykonywać tylko iść z samego rana do przychodni i spytać tam co i jak by potem tego nie powtarzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko się rozpisałam ale trochę sie uzbierało tego ;). Wybaczcie, że tego tak wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Zakupki pelna para hi hi ale pewnie humorek nie do zniszczenia co? Ja to lozeczko juz mam tylkomaterac ale to tescie powiedzieli że się tym zajmna;d kochani ludzie. A co do kol to moim zdaniem lepsze pompowane choc trzeba uważać bo łatwo idzie je przebic a te drugie to mi się połamały przy wysiadaniu z autobusu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koła zdecydowanie pompowane, jedyny wyjątek to gdy się mieszka wysoko i nie ma windy bo piankowe są dużo lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
do karoliny karoliny już tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
nie jestem typem cieplej kluchy i tyle a napewno nie jestem tu po to,zeby mnie ktos lubil.... mam swoje zdanie na pewne tematy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja wlasnie wrocilam od lekerza, zalozyli mi holter na 24h i juz niedlugo sie dowiem czy bede mogla rodzic normalnie czy przez cc.... czy ktoras z Was rodzila juz przez cc? czy to jest straszne?brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej glukozy, zrobie tak jak mi każe mój ginekolog, jak coś będzie nie halo to zrobi drugi raz, zadzwonie do niego odrazu po wynikach, dowiem się, czy wszystko jest spoko :) Po co sie spinać :) Ja mam wózek z kołami piankowymi, mieszkam na 1 piętrze, ale wiem, że bedzie mi ciężko , bo niestety nie mozemy trzymac na klatce wózków, bo to utrudnia przejscie, tylko nie wiem u nas w klatce nikt nie robi problemu, ale spółdzielnia ;/ Juz wczesniej pisałam,macie jakąś liste zakupów? jak macie, weźcie spiszcie na forum :) byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×