Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

to ja dokończę :) Będąc w domu non stop przy małym nie zauważam tak mocno zmian w jego wyglądzie jak np. moja mama, która jest co parę dni u nas. Może po zdjęciach zobaczę różnicę :) Chociaż czasami przy karmieniu tak na mnie spojrzy jak rasowy duży facet i sama się zastanawiam, że taki noworodek a wygląda już na całkiem dużego chłopca :) Chyba będziemy robić urodziny co miesiąc, do czasu aż skończy roczek- jakaś kawka i ciastko i dziadkowie :) Moja mama już się bardzo ucieszyła z tego pomysłu :D Nazbieramy prezentów :D:D Nie no żartuje, bez-prezentowe te urodzinki :) Dziewczynki myślałyście już o chrzcinach :D ? My będziemy robić jakoś pod koniec czerwca ( w okolicach moich urodzin) :D Albo w lipcu, zobaczymy jak wyjdzie z kasą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nastala tutaj cisza. Co sie dziwic. Wkoncu jest juz tyle mamus :) Ja dokonuje formalnosci i dopisuje sie do tabelki, tak poza tym to chcialabym dopytac sie dziewczynek karmiacych czy Was tez tak bola sutki w czasie i po karmieniu?Mi mowili, ze to przejdzie, ale tylko sie pogarsza, wiec kupilam laktator i juz tak nie stresuje sie karmieniem, ale nie jestem pewna czy to dobre dla dzidzi... Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy Bajua.............04.04........2840g.....54.........Filip ............Zakopane monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. .........TYCHY Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... anita.1978....11.04.........2760g.......56cm......Cezary. ..o k.Białegostoku Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140g......58cm........Ma ja. .....Wrocław Kasiek81 legnica..16.04.......3100g.....56cm.......Nadia.........Legn ica gwens..............16.04........3400g.....57cm.......Zuza ......Śląsk kwietniowka-26...16.04........3050g....48cm.....Olga ...dolnośląskie Alexiasz.............18.04......3490g.....58cm....Aleksan der....Krosno Iwonaa19..........19.04.......4060g......56cm......Julia .. ...ok.Radomia Kafka28.............19.04.......3400g......50cm.....Danielek.....Niemcy malutkaa28.........20.04.......3400g......54cm........Kla ra. .....Gdańsk Brinka...............20.04.......4000g.......57cm......Ju lia......ok.suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka jeśli maleństwo ssie dobrze pierś to nie odciągaj pokarmu i nie karm butelką. Lepiej naaturalnie szybciej i wygodniej :) A piersi bolą i będą boleć. Takie uroki :) Za chwilkę będą mniej bolały przy karmieniu bo się zahartują, ale samę się czasami takjakby napinają wypływa z nich samoczynnie mleczko i to też powoduję ból i u mnie trwało to bardzo długo chyba przez całe karmienie synka. Teraz też mnie boli strasznie jak mała się przyssie ale tak jak Nastusiello zaciskam zęby i karmię. Najważniejsze aby maleństwo dobrze złapało pierś. Ja zaraz dorzucę parę fotek mojej małej elficzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pazurki to ja nie obcinam moja mała urodziła się z pazurkami wrośnietymi w opuszki palców jak to zobaczyłam w domu to zpanikowałam bo przy próbie obcinania zoabczyłam, że wyciełam kawałek skórki ale byliśmy wczoraj u pediatry i mówiła aby nie ruszać tego wcale, że za jakiś czas to się mam poprawić ale ja i tak się martwię :( Mała miała kontrolę wagi zleconą przy wypisie ze szpitala bo karmię tylko piersią i coś słabo przybierała w szpitalu. Ale przybrała 220 g w ciągu 5 dni więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno nie pisałam ale to dlatego że nie mam siły od kilku dni leże obolała na sam koniec ciąży migreny wróciły i zapalenia zęba- leczenie kanałowe od kilku dni. Nie będę wam smęcić. Pisze tylko, że my nadal 2w1. Naturalnie doczekać się nie mogę żeby zobaczyć synka. Martwię się okropnie czy jest zdrowy, mam jakieś czarne myśli. Nawet nie mam siły was czytać bo przy migrenach światłowstręt. Oby po porodzie było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mało piszę bo teraz przy dwójce dzieci więcej im poświęcam uwagi. Co do karmienia to ja też ściągam laktatorem mleko i podaje z butelki. Tak samo robiłam przy pierwszym synku. Przynajmniej karmienie nie jest dla mnie aż takim stresem i "męczarnią". Ja wychodzę z założenia że szczęśliwa mama to i szczęśliwe dziecko, a jak się tak stresowałam przed każdym karmieniem to i małemu się to udzielało. Więc ja uważam, że nie ma co się na siłę katować tylko robić tak żeby było jak najlepiej dla nas i dziecka. Jeśli chodzi o przesikane pampersy to też to mamy ale niestety dla tego, że mały jest bardzo mały i nawet pampersy jedynki są na niego za duże i po prostu przesikuje się przez nogawki. Dzisiaj mamy wizytę patronażową u lekarza, zobaczymy ile mały przybrał na wadze :) A co do chrzcin to myślałam żeby zrobić pod koniec maja ale to jeszcze otwarty temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam tylko wyrywkowo, bo nie bardzo mam czas:) Co do bolących sutek to przede wszystkim jak najmniej dotykać piersi, wtedy laktacja szybko się unormuje (poleciły położne w szpitalu i nawet nie miałam bardzo stwardniałych piersi, mimo nawału w 3 dobie) i super świetnie sprawdza sie karmienie w pozycji spod pachy, poleciła mi Pani, która ma certyfikat z tej dziedziny i naprawdę sutki mniej bolą, zresztą nie tylko sutki a i kręgosłup, i wokół wszystko dostępne:) Ja miałam strasznie popękane, Maja jadła razem z krwią a później jak Jej się ulewało to na różowo, byłam przerażona, ale teraz już sa prawie zagojone i bolą tylko przy pierwszych paru pociągnięciach przez Małą:) Oprócz tego polecała maść purlean (jakoś tak), droga, ale ponoć bardzo skuteczna i nie trzeba myć brodawek przed karmieniem, ja jej nie dostałam w żadnej aptece, trzeba byłoby czekać na ściągnięcie z Katowic, ale już mi się goją więc nie zamawiałam:) Mówiła, ze te boleści mijają do 6 tyg., więc mam nadzieję, ze dacie radę:) Maja wczoraj mało spała w dzień za to w nocy pociągnęła 6 h a później 4,5:) A chrzciny planujemy zrobić na przełomie lipca/sierpnia:) Zobaczymy jak z kasą i ogólnie:) Bo niemiłosiernie zbliżają się Komunie naszych dzieci:) Więc wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po wizycie patronażowej mala w ciagu rownych 2 tyg bo dzis skonczyla przybrala 500g i 3 cm wiecej w obwodzie klatki co do chrzcin to my raczej latem ale jeszcze nie wiem bo nie mam pojecie kiedy rodzina z Norwegi wpadnie a kuzyn mojego ma byc raczej chrzestnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wpadam tylko na chwile pochwalić się że moja dziewczynka jest już z nami urodziła się 23.04 o 7.35. Od dotarcia do szpitala mój poród trwał 3,5 godziny normalnie sama jestem w szoku że tak szybko.No a co najśmieszniejsze to wcale nie byłam jeszcze pewna czy jechać mieliśmy jeszcze zawrócić bo przez całą droge do szpitala czyli 30 minut mineły mi skurcze.Dopiero jak podłączyli mnie do ktg były przez godzine nie wielkie ale po zbadaniu okazało się że mam rozwarcie na 5 palcy.No i o 6.50 zawiezli mnie na porodówke w czasie drogi dostałam tak silnych skurczy że myślałam że skonam był odrazu jeden za drugim.Na sali mnie odrazu położna zbadała i mówi że jest już rozwarcie na 9 i w tym momęcie jak chlusneły ze mnie wody to normalnie jak torpeda wszystko znalazło się na ścianie na przeciwko.Mój Michał się śmiał że położna miała szczęście bo siedzała z boku a nie na przeciwko mnie.Więc na jakie kolwiek znieczulenie było zapózno.Stwierdzili że wszystko postępuje za szybko i małej zanikło tętno więc mósiałam szybko przeć i po trzech parciach moja kruszynka wylądowała już na mnie.Z powodu że tak szybko się urodziła była bardzo owinieta pępowiną no a mnie sporo musieli naciąć.Miałam szczęście że urodzodziła się malutka bo 2850kg i po zmiezeniu ją w domu bo tutaj nie mieżą dzieci to ma 45cm.Więc kruszynka ale nie wyobrarzam sobie teraz tego że w takim tępie miałabym wypchnąć dużego bobasa.Poród był szybki ale strasznie bolesny tylko wiadomo wart tego bólu.Ze szpitala wyszłyśmy po 6 godzinach a teraz po małudochodzimy do siebie.Chociaż ja zamiast odpoczywać to latam i sprzątam jak szalona nawet mój M mnie dzisiaj zezwał że zwarjowałam hi hi hi. Maleńka jest przecudowna ale wampirek z niej nie ziemski po dwóch dobach mam tak poszarpane piersi że przy karmieniu wyje z bólu.Od dzisiaj zaczełam używać nakładki bo już nie daje rady.No i jak ją zobaczyłam do zdecydowaliśmy się na imie Amelia bo tak do niej pasuje.Więc dużo zdrówka życze waszym skarbom a mamą jeszcze nie rozpakowanym szybkich ale bez bolesnych porodów.buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy Bajua.............04.04........2840g.....54.........Filip ............Zakopane monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. .........TYCHY Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... anita.1978....11.04.........2760g.......56cm......Cezary. ..o k.Białegostoku Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140g......58cm........Ma ja. .....Wrocław Kasiek81 legnica..16.04.......3100g.....56cm.......Nadia.........Legn ica gwens..............16.04........3400g.....57cm.......Zuza ......Śląsk kwietniowka-26...16.04........3050g....48cm.....Olga ...dolnośląskie Alexiasz.............18.04......3490g.....58cm....Aleksan der....Krosno Iwonaa19..........19.04.......4060g......56cm......Julia .. ...ok.Radomia Kafka28.............19.04.......3400g......50cm.....Danie lek.....Niemcy malutkaa28.........20.04.......3400g......54cm........Kla ra. .....Gdańsk Brinka...............20.04.......4000g.......57cm......Ju lia......ok.suwałk martusia 82........23.04........2850........45 cm......Amelia......UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) ja tak samo jak Indianka nadal 2 w 1 . Chociaż dzisiaj mija termin to mojemu maleństwu się nie spieszy ;) Miałam jechać dzisiaj na KTG ale nie byłam pewna czy mój lekarz będzię więc jade jutro ;) Ja na sam koniec ciąży też się źle czuje. Bóle to mam takie jakbym miała zaraz miesiączke dostać, a w dodatku całymi dniami mi niedobrze. ;/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że moja kruszynka najkrutsza ze wszystkich .Co do karmienia to faktycznie tragedia ale dziewczyny polecam właśnie również jak inne smarowanie maściami i własnym pokarmem oraz dużo wietrzyć to bardzo pomaga.Jak są duże rany to przez jakiś czas kożystać z kapturków silikonowych czuć przez nie ból ale owiele mniejszy.No ja myślałam że tym razem się obejdzie bez nich ale dzisiaj w nocy to się poprostu modliłam żeby mała za częto nie jadła a mąż jak tylko wstał to znalaz najbliszy sklep przez internet z tymi nakładkami i odrazu pojechał mi kupić.Wiadomo laktatorem bez boleśnie i faktycznie jak niektóre macie cierpieć i być z tego powodu nieszczęśliwe a potem wiadomo maleństwo wszystko wyczuwa to również dawajcie z butelki wazne że dostają wasz pokarm bo jest najzdrowszy.No ja również nie mówie laktatorowi nie ponieważ jestem właśnie przed nawłem pokarmu i czuje że zbliża sie wielkimi krokami za wczasu wypaże butelke jak bym tak nie dala rady karmić a potem jak się uda to wroce do piersi.no ale mam nadzieje ze jakoś przetrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tak czytam o boleściach waszych to strasznie współczuję... ja tak sobie myślę o "całości" to ciąże przeszłam bez większych dolegliwości, poród przez cc całkiem całkiem, dziś jest 9 doba po, ściągnęli mi szwy i szczerze nawet nie czuję ze miałam "zabieg". co do karmienia również karmię piersią, nawał pokarmu objawił się jedynie na wieczór "ulaniem" sporej ilości mleka z obu piersi i tyle, ani gorączki ani bólów, Zuza przygryzła mi nieco brodawki, prawą bardziej, że zrobiły się strupki ale teraz już ok, lekko boli na samym początku ale do zniesienia. chciałam zapytać jak często karmicie swoje maleństwa? przykładacie do piersi kiedy chce? czy macie ustalone mniej więcej odstępy czasu? a jak z witaminkami u was? podajecie D i K? cieplutko pozdrawiam i życzę wytrwałości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka no byłam 12 dni:/ Masakra, w ogóle w szpitalu na Kamieńskiego jest jeden wielki sajgon. Na szczęście 11 dni leżałam na patologii ciąży, bo na noworodkach nie było miejsca, przenieśli dopiero na ostatnią noc. Pokoje na patologi 3 os., nie ma przewijaka, ale cisza i spokój (na noworodkach miałam 2 os.). Kąpać i tak nie można, mimo, że wanienki w pokojach. Dziewczyny leżały nawet na porodówce 3 doby, bo miejsc nie było albo na septyku :/ Koleżance lekarz powiedział, ze same jesteśmy sobie winne, bo w innych szpitalach pełno wolnych miejsc a my tylko lgniemy na Kamieńskiego :P ach...na szczęście już mamy to za sobą:) Jeszcze tylko badanie wzroku, po fototerapii i powtórne badanie słuchu, bo miałam w ciąży zimno i mimo dobrych wyników kazali powtórzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwens ja podaję Vita K+D od 8 doby :) Karmię na żądanie, ale mówią, ze w nocy pokarm jest dużo lepszy i żeby karmić max co 3 godziny, nawet jeśli dzieciątko trzeba rozbudzać, choć ja osobiście nie mam do tego przekonania ;) A skurczami na KTG się nie kierujcie, bo ja skurcze czułam jak rodziłam a na KTG wykazywało 20 do 30 % aż położna się śmiała:) To jest tylko urządzenie - usłyszałam później od lekarki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak jest u was z dietą przy karmieniu piersią? Bo co położna to inna opinia... Jedna mówi że można jeść jabłka, druga że nie... Na razie jem tylko to co podawali w szpitalu, ale mam pomału dość, a to dopiero tydzień...:/ Wczoraj zjadłam krówkę i herbatniki maślane i nic małej nie jest, mam ogromną ochotę na banana (w ciąży jadłam codziennie) ale nie wiem czy próbować.. Z surowych warzyw póki co jem tylko sałatę i pomidora, pijecie jakieś soki lub kompoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowka banany sa delikatne i mozesz jesc ja tez jadlam jablka tez mozna i kompot wspomaga laktacje ja nie moge bo od razu mam biegunke :/ jem tylko zupt typu rosolek i jarzynowa i wszystko gotowane tzn mieso a raczej skrzydelka udka i takie tam z kurczaka piersi mozna jako kotlecik smazone na masle dostalam 2 przepisy od kolezanki na dewolaja z serem gotowanego i pulpety z mielonego tez gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia w takim razie jutro spróbuję banana:) Ja klopsiki z indyka jadłam teraz przez dwa dni i już mi bokiem wychodzi gotowane mięso...;) Jutro chcę zrobić naleśniki z twarożkiem, mam nadzieję że małej nie zaszkodzą...:/ W szpitalu mi mówili, żeby jesć dużo nabiału (mleko, serky itp.) a wczoraj była środowiskowa i powiedziała, żeby uważać na mleko i jeść max dwa jogurty na tydzień... Trzeba chyba zrobić wyliczankę kto ma rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki Jutro cię zmieniam, byłam dzisiaj w szpitalu i mam się zgłosić jutro o 8 już na przyjecie, na izbie było dość nieprzyjemnie. Szymek około 4000kg wiec się już lękam. a jakie tam krzyki na porodówce, normalnie się zestresowałam. pan ordynator stwierdził ze powinno się udać urodzić naturalnie. a pani położna stwierdziła ze jestem pokaźnych rozmiarów co mnie trochę podniosło ciśnienie. ważę obecnie 77 kg. co za ludzie tam pracują. jutro 6 doba po terminie, mam małowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka ja pewnie bede miec dzidziusia ponad 4kg wiec tez duuzo a do osob szczuplych nie naleze i mam nadzieje ze uda mi sie naturalnie ja jutro na ktg i jak nic nie bedzie to pewnie w poniedzialek mnie przyjma na oddzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka ja miałam mierzoną takim specjalnym cyrklem miednicę, lekarka określała w ten sposób czy mogę sn urodzić duże dzidzi:) Maja ważyła 4140, 58 długa i mój poród trwał 1,5 h, więc niezbyt długo:) Dacie radę kobitki:) Na Kamieńskiego ogólnie jest chaos i każdy mówi co innego, trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle, czego Ci życzę:) Jak chcesz to na mailu jest mój nr tel. zawsze możesz napisać jak będziesz miała jakieś pytania czy wątpliwości, może będę umiała pomóc:) Dziewczyny a ja jem wszystko:) Już nawet mam za sobą zupę z kalafiorem, brukselką i fasolką szparagową i nic na razie się nie dzieje:) W szpitalu co dzień jadłam na śniadanie zupę mleczną i piłam kawę zbożową (co prawda to ich mleko było rozcieńczane wodą, ale dałam radę) ;) A najlepsza kolacja w szpitalu to 4 kromki weki i jajko na twardo o godz. 17:) hihi z głodu bym umarła, ale miałam ser żółty w lodówce:) Dziś jadłam loda kakaowego a wczoraj z czekoladą:) Po prostu obserwuję Majkę, na razie Jej cera jest ładniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz tez rozpakowana...22.04 przyszedl na swiat moj synek :) 55 cm 3880 g...niestety musialam miec cesarke, bo maly zle znosil skurcze...przy rozwarciu 5 cm tetno zaczelo spadac...ale najwaniejsze ze z Malym wsyzstko w porzadku.. pozdrawiam i gratuluje innym mamusiom !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia---> a ile takiego ściągniętego mleka je Twoje dziecko? Pytam bo ja też karmię butelką mlekiem z piersi (mała nie chciała ssać) i moje dziecko strasznie dużo i często je... średnio 7 razy po 110 ml. Całe szczęście pokarm mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje było straszne, często płakałam - nawet bez powodu, ale w dużej mierze zawdzięczam to faktowi, że tyle dni przenosiłam, że mój R musiał wyjechać i nie było Go przy porodzie i tym, że byłam w szpitalu :/ Na szczęście gdy zobaczyłam swoją Córcię wszystko minęło:) Gratuluję Maleństwa i wszystkiego dobrego:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laski!!!
UWAZAJCIE NA TE BANANY BO TEZ MOGA POWODOWAC ZAPARCIA.ajesc z umiarem i obserwowac maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy Bajua.............04.04........2840g.....54.........Filip ............Zakopane monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. .........TYCHY Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... anita.1978....11.04.........2760g.......56cm......Cezary. ..o k.Białegostoku Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140g......58cm........Ma ja. .....Wrocław Kasiek81 legnica..16.04.......3100g.....56cm.......Nadia.........Legn ica gwens..............16.04........3400g.....57cm.......Zuza ......Śląsk kwietniowka-26...16.04........3050g....48cm.....Olga ...dolnośląskie Alexiasz.............18.04......3490g.....58cm....Aleksan der....Krosno Iwonaa19..........19.04.......4060g......56cm......Julia .. ...ok.Radomia Kafka28.............19.04.......3400g......50cm.....Danie lek.....Niemcy malutkaa28.........20.04.......3400g......54cm........Kla ra. .....Gdańsk Brinka...............20.04.......4000g.......57cm......Ju lia......ok.suwałk qwarce.............22.04......3880g.......55cm.........Philipp Kuba.........Niemcy martusia 82........23.04........2850........45 cm......Amelia......UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie w szpitalu od tamtego roku jest oszczednosc i na sniadanie i kolacje sa 3 kromeczki z kawalkiem masla i nic do tego wiec trzeba miec swoje no i sie doprawilam wczoraj sama smigalam z nosidelkiem i mala z auta do auta i tak pare razy bo u tego lekarza bylysmy i chyba sie pozrywalam bo boli mnie w okolicy pępka i nad nawet dotknac sie nie umie :/ jestem strasznie niewyspana az mie sie slabo robi a tu na zmiane dziewczyny cos chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×