Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

No ja bym nie chciała żeby mi mdłości wróciły bo bym się chyba wykończyła. Kurcze tak się teraz na chwilkę położyłam na łóżku na plecach i normalnie mi żebra wychodzą taki mam mały brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
a czemu masz maly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przy pierwszym dziecku też miałam mały ale teraz mam o 6 cm mniejszy niż przy pierwszym w tym samym tyg. Dzisiaj się mierzyłam i na wysokości pępka mam 82 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
to rzeczywiscie i pewnie przytylas 5kg hehe ja mam 96 i waze juz ponad 60- czuje sie jak slon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości ohyda ,ja na szczęście miałam tylko kilka razy na początku ciąży, za to zgaga mnie męczy niemiłosiernie nie ważne co zjem czy wypije. Pomaga mi gaviscon ale przecież nie będę go brała po każdej wypitej herbacie czy szklance wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mierzylam i mam 101 w pepku :) a ty sie dopiero teraz dowiedzialas ze przodujace..? tzn ile mialas usg w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
2,5 kg ???? zartujesz chyba? i co lekarz na to mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska258
Polska daje wiele do rzyczenia.... I dla tego ludzie decyduja się na max dwoje dzieci dlatego by zapewnić im godne życie bo narobic se dzieci i klepac biedę to nie sztuka. Dzieci to czysta radość ale i prawdziwe wyzwanie. Nasze państwo robi wszystko by wyż demograficzny nigdy nie nastąpił pozatym darzą do tego by opuścić " ukochany kraj" szkoda slow. Mało kogo stać na to by w ostatnim miesiącu kupić cala wyprawke dla malenstwa. Wspolczuje kobieta które są w trudnych sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łożyska to też miałam przodujące ale tak w 24 tyg mi się podniosło i teraz nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
mdlosci sa najgorsze!!! ale zeby w 7 miesiacu miec mdlosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia -to strasznie mało przytyłaś pewnie wcale nie widać, że jesteś w ciąży? Ja mam już 10kg na + ale co tam może być i 20 o ile dzidzia będzie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Florentyna jesteś może że slaska??? Mam trochę więcej ciuszkow więc bym się podzieliła o ile niema nic przeciwko używanej odzieży i lozeczko też by szło załatwić więc czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina> to wspolczuje, ale juz niedlugo koniec! Uleczka> ja tez takie cos mialam i tez po prawej stronie. Oj bolalo, bolalo. Pozniej ten bol "siniaka" zamienil sie w bol "rany". Przestraszylam sie, ze lozysko sie odkleja. Wspomnialam mojej ginekolog, ale wszystko bylo w porzadku. Diagnoza byla nastepujaca: Maluszek kopie i rozpycha sie mniej wiecej w to samo miejsce. Wtedy moze wystapic takie uczucie. Podobno ma byc coraz gorzej.I faktycznie tak jest. Nic przyjemnego :) Podobno zdarza sie to czesciej kobieta o drobnej budowie. Jednak doardzam dopytac sie lekarza, bo moja zrobila mi kilka dodatkowych badan , aby faktycznie upenic sie, ze nic zlego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dziewczynki do usl pozniej ide troszke poczytac i polezec bo mnie wszystko w brzuch uciska juz nie wiem co mam zakladac wiec najlepiej jak zostane w samych majteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka no zależy co mam ubrane. Bo jak jakąś luźniejszą bluzkę to fakt nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna? tak mi utkwilas w glowie dzisiaj. Ile kosztuja te leki dla cory o ile mozna spytac. Sprawdzalas? Ja ostatnio kupowalam dla meza leki na NFZ i wszystko razem kosztowalo mnie 35zl, wiec nie bylo wcale tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch późno było widać, ale od powiedzmy ostatniego miesiąca, to z dnia na dzień robi się coraz większy, a co za tym idzie i cięższy i bardziej "przeszkadzajacy", ale jeszcze chwilka i będzie mam nadzieję niknąć:) Czy macie też takie uczucie bólu nad pępkiem? Mam ułożenie nadal miednicowe, a główka Dominika jest bardzo często nad moim pępkiem i boję się, że może mu się coś przez to stać, nie że coś tam robię, ale no boli mnie poprpstu ten brzuch:/ Jeśli chodzi o nudności, to współczucia, ja od początku ciąży nie miałam żadnych objawów, więc nie wiem jak to jest, ale napewno nie jest to jakaś super sprawa:/ Uleczka90-> mamy zbliżony rozmiar brzuszka, bo ja mam 103;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nuska ja mieszkam na suwalszczyźnie .Łóżeczko mam. Dziewczyny,ja po prostu wiosną ubiegłego roku wzięłam kredyt na remont domu.Dom wyremontowałam,w międzyczasie zaszłam w ciążę.Umowy miałam odnawiane co jakiś czas,teraz szef musiałby dać mi umowę na stałe ,ale stwierdził,że to dla niego się nie kalkuluje,więc po macierzyńskim powrotu do pracy nie ma.Ojciec dziecka się nami w ogóle nie interesuje.W związku ze zwolnieniem ZUS mi wypłaci za zwolnienie tylko nie wiem kiedy.No i zostałam na lodzie . Z opieki społecznej nic nie dostanę,bo alimenty plus moja najniższa krajowa to 1650 zł,podzielić na trzy to więcej niż 504 zł,więc jestem bogata. Zresztą ,jakoś to będzie-musi..... Miłego wieczoru.Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest właśnie cała Polska! 504 zł na osobę:) z funduszu aliment. alimentów też się nie dostanie, wystarczy na dwie osoby mieć 1008 zł. a ja samych opłat za mieszkanie mam 1050 zł., dobrze, ze kupiłam mieszkanko przed podwyżkami w 2005 roku i nie musiałam brać kredytu, bo jak zostałam sama z synem i jeszcze kredyt miałabym mieć to nic tylko tynk ze ścian jeść... Kobiety w Polsce mają przej***ne... I co z tego, ze macierzyński przedłużają jak później, jeśli chce się być przy dzieciątku, trzeba być na utrzymaniu męża, zero niezależności. Ciekawe czy MOPS teraz podniesie granicę kwotową, skoro od stycznia najniższa krajowa wzrosła...:) Czy zmniejszy sie liczba pobierających zasiłki rodzinne i politycy stwierdzą, ze sytuacja rodzin Polskich uległa poprawie:) Jazda na maxa! Florentyna głowa do góry! Podnoś alimenty, egzekwuj dla dzidzi to co Ci się należy i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floretyna Anna - > Też mieszkam na suwalszczyznie .;) moze gdzieś blisko siebie mieszkamy he ;) Jej dziewczyny jak mi siły wszystkie odeszły co wyjde z domu przejde kilkaset metrów i normalnie padam ze zmeczenia , zadyszki normalnie dostaje dzisiaj aż sie przestraszyłam ;/ pareset metrów przeszłam a sie zasapałam jakbym przebiegła z 10km ;/ coraz cieżej mi z dnia na dzien nawet w domu coś posprzątać porobic .. ehh.. a kręgosłup to już wogle mi wysiada . Czy wy też tak macie .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja też się coraz szybciej męczę a jak wejdę po schodach na nasze 2 piętro to mam taką zadyszkę jakbym właśnie przebiegła 100tkę. Właśnie pozbierałam pranie i jestem w trakcie prasowania ubranek dla małego i już mnie nerwica bierze. Co chwila muszę posiedzieć i odpocząć bo wszystko mnie zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieraz się śmieję, bo mój mąż jak dzwoni to bywa, że jestem zdyszana i pyta kto u mnie jest;) więc ja Mu na to, że wielka kolejka przed drzwiami i ze nie mam czasu rozmawiać:) a tak naprawdę to np. wstałam z łóżka, żeby iśc do kuchni po telefon, bo tam akurat zostawiłam:) a czasami jest dobrze. A macie coś takiego, że jak wstajecie z łóżka to boli Was między krzyżem a pośladkami? bo mi to czasami dokucza i zastanawiam się od czego... czy to po prostu ciężar brzucha czy dzidzi jest tak ułożone, idę w poniedziałek do lekarza to się zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zadyszki dostaję,więc to chyba normalne;)jak wchodzę po schodach to na raty:P Dragoniki--> ja mam taki ból, strasznie to nie przyjemne i boli cholernie:/w sumie jak dłużej pochodzę to boli mnie wszystko na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie czy to nie za wcześnie na pranie i prasowanie tych ubranek i całej reszty. Bo ja właśnie dziś zrobiłam pierwszą partię i tak się właśnie zastanawiam. Z drugiej strony jak pomyślę, że to już 33tc leci a u mnie w rodzinie dzieci najczęściej rodzą się w 38 tygodniu to zostało mi niecałe 5 tygodni :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka> mysle, ze to najwyzszy czas, bo pozniej bedzie coraz ciezej. Ja ubranka wypralam i wyprasowalam juz w styczniu, zeby potem sie z tym nie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, 4 na zegarku, a ja dalej spać nie mogę, przespałam może ze 2 godziny i koniec! A ani w ciągu dnia nie spałam, ani nicm ale może dlatego że w zasadzie nie spałam, ale cały dzień w łóżku spędziłam, bo tak mi się nic nie chciało:/ Zresztą dziwnie często brzuch robi mi się twardy, przez te skurczej ka mi się wydaje, ale podejrzewam, że na tym etapie to już jest normalne:) Straszna ochota na banany mnie naszła:P dobrze, że rodzice kupili tom się poczęstowała i głód zaspokojony:) Ale jutro(dziś) wielkie plany:) Zamierzam pomalować łazienkę(dokończyć) i poprawić pozostałe niedomalowania:) za tydzień mam nadzieję, że nareszcie przeprawdzaka, bo wykończy mnie to usługiwanie, przynieś, podaj, szkoda że jeszcze nie pozamiataj;/ A jeśli chodzi o zadyszkę, to czasami to śmieszne, ale po kilku metrach już ją łapie;P zdarza się też że wogóle mnie nie dopada, ale raczej już ciężko bywa;P Wogóle, jak tak leżałam wczoraj prawie cały dzień, to zauważyłam, że mały jest bardzo aktywny! Czasami oczywioście lekko boleśnie:) ale no nie wiedziałam, że aż taki szaleniec mały z niego:) dobrze, że już zostało niewiele czasu i nareszcie będę go mogła przytulać i całować, a nie tylko brzuch głaskać;P może mnie nawet osikanie ucieszy hehe:) słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :):) ja mialam noc okropna.. :) jak nie bol w plecach to na dole brzucha hehe i w ogole ogolnie poprostu nie moglam spac, nawet jak sie juz dobrze ulozylam..co do zadyszki to u mnie to juz norma nawet przy wychodzeniu z wanny :) jade wlasnie na 8 do szkoly a w planie mam do 21;/;/;/ ciekawe czy wysiedze. zeby bylo smieszniej to facet z wf-u (nie musze cwiczyc) ale ze studiuje pedagogike to mamy prowadzic zajecia i na swoim prowadzeniu trzeba byc obowiazkowo. problem w tym ze on mi ustalil termin moich zajec na .... 20 kwietnia !! ;/;/ ehh podobno moge sie do kogos wcisnac bo to robimy trojkami.. ;/ no ale wiecie jak to jest ;/ kazdy juz ustawiony a ja to 5-te kolo u wozu ;/;/ no ale coz...przezyje :):) jade papa !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Bronka my dziś z mężem bedziemy ustawiać łóżeczko a w tygodniu biorę sie za pranie, bo w poniedziałek mam 34 tc i wolałabym już mieć wszystko na tip top:) Im człowiek więcej ma zrobione tym mniej zmartwień jakby coś się działo:) Dzidzi ciuszki chowam do komody, więc nie mają prawa się zakurzyć:) tylko pościel zostawię w łóżeczku poskładaną w jakiejś reklamówce i jak będę w szpitalu to mąż czy mama wypiorą i przyszykują przed samym naszym powrotem do domciu:) Miłego i spokojnego dnia Wam życzę, ja dziś pół dnia jeżdżenia mam z mężem po mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×