Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

hejka :) ja wlasnie bylam na badaniach. jakies FT4 robilam :P no i oczywiscie mega kolejka ale nikt nie zauwazy ze ja ledwo siedze;/ ale staram sie nie narzekac. troche to tylko przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:)ja się lenię jeszczę w łożku;)nocka minęła całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Faktycznie z tymi kolejkami-wszędzie to jest masakra,mi często robi się słabo,więc jak czuję ,że odlatuję :-) to szukam gdzie by tu "chlapnąć",zazwyczaj nie ma szans.Nie ma też teraz ani mody ani współczucia ciężarnym i często rezygnuję z zakupów,niekiedy ważnych bo naprawdę nie mam siły.Ostatnio szłam ulicą zrobiło mi się słabo,a że nie miałam innego pomysłu więc kucnęłam opierając się o ścianę jakiegoś budynku,jedyne co usłyszałam to śmiech małolatów i komentarz,że się nawaliła.....Kurcze jeszcze miesiąc...potem będzie z górki. Dzisiaj Orest chyba śpi bo ani nie kopie ani nic......trochę się martwię. A tak w ogóle pogoda niezła.Dzisiaj zaplanowałam mega prasowanie....pachną mi naleśniki z serem ale dla mnie to owoc zakazany:-( Miłego dnia laseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka--> ale nie bierzesz leków na tarczycę? Bo jeśli bierzesz to pamiętaj, że ft4 robi się bez leku (tzn mozesz go wziąć po badaniu). Mi też często robi się słabo, zwłaszcza w komunikacji miejskiej (przestałam jeździć) jak i w sklepach (albo wychodzę albo uciekam na dział z lodówkami/zamrażarkami). Ogólnie było mi ciągle gorąco i duszno, okazało się, że to przez za dużą ilość hormonów. Po zmniejszeniu dawki jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) Jak czytam o problemach w tych ostatnich tygodniach ciąży to naprawdę mi Was szkoda i uznaje, że moje niedogodności to tylko błahostki. Mam nadzieję, że dotrwam tak do końca. Wczoraj byłam u dentysty i na szczęście wszystko zdrowe. Tylko kamień usunął. Pytałam się go co można zrobić z tymi wrażliwymi dziąsłami to polecił mi płyn do płukania ale powiedział, że to są uroki ciąży i tak naprawdę to nic nie pomoże. Jego żona była 3 razy w ciąży i już wszystko przetestował i nic. Mojej mamie i teściowej też nie za bardzo podoba się imię jakie wybraliśmy ale ja mam to w nosie. Jak mama zaczęła mi sugerować inne to powiedziałam, jej że ona już miała swoją szanse a teraz ja mam swoją. Już więcej do tematu nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście spotkałam się tylko raz z uprzejmościa i to ze strony młodej dziewczyny:)a tak to wszyscy udają,że nie widzą tudzież może myślą,że za bardzo się najadłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moja teściowa nie z tych co nie wracają do tematu. Będzie drążyć i krążyć bo myśli, że coś tym ugra. Z moim mężem to i owszem (bo często odpuscza dla świętego spokoju) ale nie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie było mnie parę dni i jeszcze jakiś czas będę sporadycznie bo mam remont w domu i zero czasu :) Powinnam leżeć ale momentami się nie da :( mam nadzieję, że to tylko nie zaszkodzi małemu. Dobija mnie ten kurz wszędzie no ale jeszcze parę dni i będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja non stop leze, wczoraj jedynie na chwile wstalam umyc naczynia to dostałam takich bólów ze płakałam, moj pojechał do gina to mu powiedzial,ze mam lezec,lezec i jeszcze raz lezec..ehhh Dzisiaj 33 tydzien..młody szaleje Wczwartek ide na wizyte. Współczuje wam wszystkim te które sie męcza... mam takie silne promieniowanie od kregoslupa..ze szok:( całuję i zycze milego dnia mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmawialiśmy z M o porodzie bo pytał mnie czy się boje. Wcześniej starałam się o tym nie myśleć. Doszłam do wniosku, że samego porodu w sensie bólu i tego typu rzeczy to się nie boję. Jestem przygotowana psychicznie, że będzie mega ból nawet kilkanaście godzin. Najbardziej obawiam się o to żeby synek był zdrowy i żeby nic mu się nie stało w trakcie. Tak to zniosę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę i obawiam się cesarki...ostatnio powiedziałam mojemu P.że po porostu boję się,że mogę no wiecie..że może się coś nie udać.Też próbuję o tym nie myśleć,ale czasami się nie da:/ Podobnie jak Florentyna będę pod pełną narkozą, bo jestem uczulona na pewne składniki leków, więc w sumie to jak operacja. A ja nigdy w szpitalu nie leżałam. Raz w życiu miałam złamaną nogę, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kwietniówki. Oj nie jest fajnie jak umysł chce, a nie ma siły na porządki. Dlatego lepiej zrobić wiele rzeczy za wcześnie, a nie na ostatnich nogach działać na podwójnych obrotach. Ja porodu się nie boję, bo za ten ból będzie najwspanialsza na świecie nagroda. :) Boję się jedynie dojazdu, mam 60km do szpitala w którym rodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Kurcze już się cieszyłam, że opuchlizna mi zeszła, ale jednak juz chyba zostanie ze mną na dłużej:( ale nie jest źle, tym bardziej, że największe zakupy do mieszkania mamy zrobione! Dziś czeka mnie tylko posprzątanie łazienki, kuchni(totalne, bo wczoraj już wszystko zawiesiliśmy) i salonu, ale póki co tylko podłoga i okno, bo meble to jak sie dopiero przeniosą;P także podejrzewam, że może być ciężko w nocy ze wstawaniem, bo po takich pracach, jak raz wykonywałam, to raz 20 min wstawałam, a pęcherz uciskał;P A jesli chodzi o poród, podobnie jak Wy, jedynymi obawami są te, żeby wszystko było dobrze! Żeby z małym nic się nie stało i przedewszystkim był zdrowy, bo tego boję sie najbardziej! a jeśli chodzi o ból, to jestem wytrzymała, więc może nie będzie źle;P Nie moge uwierzyć, że do 5 tygodni mały będzie już z nami! Już się nie mogę doczekać, jak ten czas szybko minął!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dziś robię ostatnie pranie dla Małej:) Zostawiłam tylko kołderki do prania, ale to wypiorę jak będę już faktycznie potrzebować:) Wczoraj poprasowałam część, dziś biorę się za kolejną turę i jutro zrobię to co wyschnie z dzisiejszego prania:) Mam obawy czy zmieszczę się do komody z tymi wszystkimi rzeczami... :) Mam napad na soczki Kubusiowe:) Na początku ciąży mnie od nich odtrąciło a teraz co dzień wypijam ten duży;) Na początku ciąży czas strasznie mi się dłużył, może dlatego, ze jestem aktywną osobą (praca, rower, pływanie itd.) a czułam się masakrycznie (ciągle mi było słabo, miałam nudności i byłam senna) i raczej dużo leżałam, więc pewnie dlatego. Teraz już czas szybko leci:) Przy dobrych wiatrach za 4 tyg. urodzę:) Super, że niedługo Dzidziulki będą już z nami:) A dziś w nocy już nie miałam skurczu:) Byłam dziś u dentystki i mam ząbki zdrowe, pytałam się o to krwawienie (oprócz tego mam podpuchnięte dziąsło koło prawej górnej trójki), bo ulżyło mi trochę po paście Lacalut, ale dalej występuję i krwawienie i ból (choć lżej). dentystka powiedziała, ze tak będzie raczej do końca ciąży i dużo kobiet w ciąży ma wlaśnie problem w okolicach trójek. Dostałam od Niej w prezencie pastę Parodontax. Może będzie jeszcze lepiej niż po Lacalut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Dragoniki--->ja też mam fazę na kubusie:)))od kilku dni piję codziennie i jak tak dalej pójdzie to będę od nich pomarańczowa;) Mi też dziąsła krwawią, ale tak jak piszecie takie uroki ciąży, mam nadzieję że przejdzie po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będą nas dwie;) hihi Chociaż wczoraj kupiłam dla odmiany truskawka- banan:) Zaraz muszę wejść na stronę Kubusia, bo jakąś promocję mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja tylko patrze za okno i strach mnie ogarnia bo moj dopiero 2 dzien w pracy a jak bedzie dalej sypac to znow lipa a zyc trzeba :/ wiecie jak cieszy jak ktos cos daje ?? dla dziecka bierzcie jesli macie okazje bo u mnie to nawet tesciowie nigdy nic nie dale 1 wnusi i 2 tez nie daja np moi rodzice zaproponowali tesciowi ze kupia dla dziewczynek a teraz szczegolnie tej starszej plac zabaw taki ogrodowy ale czy by cos sie nie dolozyl bo to drogie to tesc ze nie bo po co a kasy maja wiec nie chodzi o pieniadze ale to nic ja staram sie posprzatac w pokoju corki ale co ja sprzatne ona od nowa i nie mam juz sil a tak dla dzidzi to raczej mam rzeczy przygotowane porodu sie boje ale raczej z umiarem bo to juz 2 wiec wiem jak jest gorzej po boje sie bolu i hemoroidow bo wiec co przechodzilam i karmienia bo mialam poranione piersi i mam dzis strasznego smaka na rółki z bita smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u nas nikomu w rodzinie poza mną imię dla dziecka się nie podoba i każdy je przekręca, ale jestem twarda i się nie damy;) Dzisiaj na 15:30 idę do dentysty i jestem przerażona - cały czas mam paranoje, że połączenie moich leków ze znieczuleniem zrobi małemu krzywdę... Wczoraj dla odmiany ojciec mego dziecka przechodzil kryzys "moje życie się kończy - dziecko wszystko zmieni" - u Was mężczyźni też mieli takie huśtawki nastrojów? Do gina idę 6.03. Będę mieć mierzoną miednicę bo obawiają się, że jestem zbyt szczupła, żeby dzieciak mógł się naturalnie urodzić, nawet w 36tc - ja myślę, że to takie chuchanie na zimne, ale nich im tam będzie, można sprawdzić. Moja siostra mnie zamęcza swoimi opowieściami o tym, że dziecko po znieczuleniu będzie miało padaczkę a od szczepień autyzm - boże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Wam zazdroszczę tych zdrowych ząbków!! u mnie jak myję czy nitkuję to krew się leje strumieniami, w nocy jak wstanę i wypluję ślinę to sama krew... jeden z zębów (który robiłam już w ciąży) strasznie mnie boli - chyba coś dentysta spieprzył ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusiello- ja pokoju mojej córki na co dzień nie sprzątam - nie ma sensu, robię to raz w tygodniu z wycieraniem kurzy a i tak po 10 min jest juz wszystko na podłodze. My też dla starszej planujemy coś podobnego kupić na podwórko jak wy i ustaliliśmy żeby wszyscy dziadkowie zamiast prezentu na urodziny dadzą pieniążki i my kupimy dla małej zabawki na podwórko - i nasi na to poszli. No ale często są tacy dziadkowie jak ty masz teściów- śpią na kasie a dla wnuków szkoda kasy , A ja w ciąży jak patrze na te Kubusie to niedobrze sie robi :) a wcześniej to niekiedy wypiłam -ot tak sie zmieniło. Wcześniej np lubiłam rybę- a teraz nawet nie tknę, tak mi śmierdzi :) lola-lu - ja znam dużo dzieci co rodziły i mamy miały znieczulenie i dzieci zdrowe i się rozwijają super- takimi opowieściami to się lepiej nie przejmować. Florentyna- ciężko jest teraz stosować dietkę? Ja też mam diętę tylko nie cukrzycową ale nie solną :( A ja pranie i prasowanie zostawiam sobie na połowę marca- a jak powiedziałam mężowi że jak nie będę dala rady wyprasować to on to zrobi- to jego mina -przerażenie na twarzy :):) Ja porodu i cc się nie boje -tylko boje sie żeby prze miesiąc wszystko było ok a później zobaczymy kiedy pod nóż.Ale jak mnie wczoraj lekarz nastraszył szpitalem to się trochę wystraszyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola_lu - idź do dentysty i się nie bój przecież z tego co pamiętam i lekarz i dentysta mówili, Ci ze możesz mieć znieczulenie przy twoich lekach. Chyba lepiej zrobić porządek z zębami teraz i cieszyć się macierzyństwem niż potem z bólem latać po dentystach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie, że macie zachcianki na Kubusie ja natomiast mam jakąś fazę na lody szczególnie śmietankowe z polewą czekoladową albo truskawkową a powiem szczerze, że wcześniej to za lodami nie przepadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski;) Ja dzisiaj tez bylam na badaniach tyle ze prywatnie kolejki nie bylo na tv chwilke popatrzalam ale 110 zl zaplacilam niestety za wygode sie placi, dobrze ze to tylko 5 minut drogi od mojego mieszkania;) Tesciowa mnie pogania ze ciuszki juz mam szykowac hehe pierwszy raz tak sie zdazylo ze mnie pogania zawsze mowila ze za wczas za wczas na szczescie mieszkam sama wiec zrobie jak bede uwazac:D Wole pierwsze mieszkanie posprzatac na zicher a potem przyjemnosci;D ps. za oknem snieg...;/ dobija mnie ta pogoda juz tak ladnie sie robilo a tu znow zimno jest yhh nic tylko siedziec w domq.Dzis mam strasznie leniwy dzien wiec pewnie caly czas przed tv bede siedziec;) Rano bylam na zakupach wiec teraz moge odpoczywac;) Końcówka ciazy za miesiac kazda z Nas bedzie czekac na wielka chwile cudowne uczucie:D A jak sie czujecie?? pachwiny nie bola?? jak sie wam spi??? Ja na szczescie czuje sie cudownie wszystkie objawy przeszly jedynie brzuszek bardzo bardzo sie rusza ale to czysta przyjemnosc "nawiazywac kontakt z brzuszkiem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff! Jestem na półmetku sprzątania, ale muszę sobie zrobić przerwe;P teraz czeka mnie najgorsze, bo mycie mebli, które sami montowaliśmy i są jeszcze w folii;P także będzie troche zabawy;P ale już pownosimy troche rzeczy do szafek i kuchnmia będzie gotowa! jeszcze firanka i voila;P czy jakoś tak:) Dziewczyny mam kolejne nieprzyjemne pytanie, jak się brzydzicie czytać o wstręctwach to omińcie to!!! Otóż dziś rano zauwazyłam dziwną rzecz, otóż jak robiłam kupę(wybaczcie), to podczas "podcierania" na papierze została mi krew:/ czy sądzicie, że są to hemoroidy? Ale nic mnie nie boli, ani nic, tylko ta krew. Jeśli ktoś coś o tym wie, to dzieki za podpowiedzi! A teraz wracam do sprzątania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaję że podrażniłaś "skórę" w tym miejscu... u mnie też środek remontu wszystko mam teraz w kurzu po gipsie zostało jeszcze malowanie i ułożenie wykładziny na korytarzu... a później generalne porządki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tak bardzo chciala bym by tesc zapytal sie co nam trzeba jak sie czuje czy moze nie dozucic sie do lozeczka czy lezaczka a lbo ubranek bo tesciowa to temat rzeka ale nie moja corka mimo ze mala idzie np do niego jak nas odwiedza ze skarbonka i mowi ze zbiera na trampoline to nic jej nie da albo pokazuje nowe buty i mowi :P z przeceny bo tanie albo ze nie sika juz w pampersa bo musi dac dzidziusiowi bo mamusia tyle pieniazkow nie ma ale nigdy nic nie zaproponowal a ile moga pomagac moi rodzice ?? juz mi glupio o nic nie prosze i jak cos chca kupic to mowie ze nie bo tego za wiele a my damy jakos rade ale co tam przejmowac sie kims jest przykro ale cieszy nas to ze zyjemy tak jak chcemy nikt nam sie nie wtraca i jestesmy szczesliwi po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata - a masz zatwardzenie? Jeżeli tak to mi lekarz powiedział, że twarda kupa może podrażnić błony i stąd ta krew. jeszcze 1,5h i będę siedziała u dentysty - boje się!! (ale ze mnie panikara...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola moja ŚP. kumpela mawiala ze woli 100 razy wyrwac zeba niz rodzic wiec moze cie to pocieszy a tak serio nie ma zle ja cale zycie robie zeby na zywca nawet leczone kanalowo bo boje sie znieczulenia :p ja mam od 1 porodu problemy z hemoroidami caly czas czasem wychodza wielkie jak kasztany ale nigdy z nich nie krwawilam wiec nie wiem co u Ciebie moze byc a fajnie tak remontowac a potem podziwiac efekty i miec satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×