Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Witajcie, dzisiaj wizyta i już od dawna nie śpię. Ciekawe co mi tym razem powie, co z łożyskiem, co z Maćkiem. Oby wszystko było z synkiem dobrze. ciesze się że dzisiaj zobaczę co tam robi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja od trzech dni caly czas jem truskawy... nie wiem co mnie tak wzielo :) ale zaraz ide po kolejne 3 paczki po 250g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrgbethyjgrfv
uleczka a wiesz ,że o tej porze roku truskawki sa naszpikowane chemią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tu rano zadowolona ze posiedze na kompie a tu psikus moj mi zdupczyl strone startowa i oprogramowanie jej zainstalowal cos co nie ma ani paska tzn tych plik historia itp nie ma tez tego do zmieniania wielkosci w % i mam madziubdzie literki ze przez lupe musze patrzec i wogole nic nie ma :/ i nie wiem jak to znow zmienic :( az sie poplakalam a tak caly czas chora gardlo to mnie tak boli ze juz nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jeszcze raz dziękuję wam za wsparcie i miłe słowa otuchy :) Już mi trochę lepiej a do teścia się poprostu nie odzywam. Tak piszecie o lewatywach, że się sama zastanawiam nad zrobieniem w domu przed porodem. U mnie w szpitalu nie robią (co prawda nie miałam wpadki przy pierwszym porodzie) ale teraz mam jakieś zaparci i trudności z wypróżnieniem, że wolę nie ryzykować. Ja cewnik miałam tylko na chwile włożony zaraz po porodzie jeszcze na fotelu porodowym i szczerze byłam tak obolała po porodzie, że nawet tego nie poczułam. Za to nacięcie krocza czułam i widziałam jak jest robione. Ale to pewnie dlatego, że powinno się je robic w trakcie skurczu a u mnie akcja ustała więc wszystko było robione na siłę łącznie z wypychaniem dziecka aby vacum nie używać (bałam się tego strasznie tyle się człowiek o tym naczyta). Ubranek dla dzidzi też u mnie nie trzeba (tylko na wyjście) ale trzeba mieć pieluchy, krem do pupy i chusteczki nawilżane. Ja też mam takiego futerkowego ciepłego pajacyka na wyjście. A jeszcze mam ciepły śpiworek taki który można zamontować do fotelika, więc nie będzie źle. Pozdrawiam i życzę miłego dnia i mam nadzieję, że się wreszcie słoneczko pokaże bo jakoś tak ponuro bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Ja uważam, ze wystarczy taki cieplejszy pajacyk albo komplet (bluza+spodenki), a jak nawet jest za duży ten komplet to można podwinąć nogawki i rękawki i będzie dobrze:) Indianka ja kupiłam staniki 2 przez net, były niedrogie, ale ładne:) I czekałam na nie napalona, bo w moje ledwo co wchodzę:/ No niestety okazało się, ze gostek, który je wysłał spakował jeden większy a drugi mniejszy i jeden był za duży a drugi za mały w miseczce, gatunkowo ok, wizualnie też, ale rozmiarowo do d... Wkurzyłam się, bo odesłałam a On mi zwrócił kasę za same staniki i zrobiłam Mu dym aż w końcu dostałam zwrot za przesyłki:) Więc nie polecę Ci kogoś konkretnego za to podam link gdzie lepiej nie robić zakupów http://allegro.pl/hit-15-wzorow-biustonosz-do-karmienia-rozm-90d-i2083130788.html nie można się dogadać z facetem:) We Wro też ciepełko już, ale siąpi deszcz:( Chociaż może to lepiej niech sie teraz napada a później jak już będzie dzidzi to niech będzie całkiem ciepło i przede wszystkim bezdeszczowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki dzisiaj już marzec. Jejku pewnie niektóre już w tym miesiącu będą miały dzidzie na rączkach już :) Ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrgbethyjgrfv
Dragonik a po co Ty chcesz dziecko w rozku ładowac do fotelika? nie uda Ci się to,bo pasy przechodza między nózkami więc nie kombinuj kobieto,a ze swojej strony nie polecam kupowania kombinezona grubego,a polarkowy z kapturem,i tak dziecko wożone w wózku jest okryte kocykiem wiec nie zmarznie.pozdrawiam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamaAsia
O matka co ja dzis przeżyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja kombinezony mam ale zimowe 0-3 bo moja corcia byla zimowa wiec odpuszczam polarowe mam wieksze tez lipa ale na wyjscie mam dresik polarowy malenki sliczny i nie uciskajacy bo ja z takich co nie stroja dziecka niewygodnie tzn takiego malego wiec w szpitalu dla mnie tylko body i pajace bawelniane i na wyjscie tez jak bedzie cieplo bo podobno maja zaczac sie upaly ;D ale wiecie jak z ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka- to faktycznie można się wkurzyć :) dlatego jak stanik jeden kupiła w H%M - zmierzyła ze 3 i wybrałam , a takie podobne jak ty kupiłaś to ja na ryneczku u nas kupię , kosztują 15 zł ale można na miejscu przyłożyć i w razie czego wymienić na inny rozmiar. Ja osobiście nigdy nie kupiłam stanika na all , u mnie ciężko dobrać do mojego biustu :) Kasiek- nie odzywaj się i będzie najlepiej. Uleczka- jedz póki możesz , chociaż teraz tam witaminek nie znajdziesz :) , bo później możesz na nie tylko patrzeć :):) Się wkurzyłam bo już 3 raz piszę i ani razu nie wysłałam U mnie chyba maluszek zmienił pozycję-nie leży w poprzek - widzę że już brzuszek mam węższy taki jak wcześniej jak mały leżał główką w dół. jak leżał w poprzek to mi w ciągu jednego dnia brzuch stał się szeroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a co myslicie o wymienieniu sie adresami mail i zeby po porodzie przesylac sobie fotki dzieciaczkow i numerami tel zeby dac sobie znac ze np juz sie zaczelo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastello- wiesz z ta pogoda jest tak ze dziś ciepło a jutro zimno . ale w razie czego można nakryć kocykiem , Ja pamiętam ze miałam ze sobą nosidełko a położna mi tak zawinęła Hanię w kocyk że nawet nie dałam rady włożyć do nosidełka i mała była u mnie na rękach- tylko u mnie droga ze szpitala do domu trwała 3 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nogi nabierają wodą coraz bardziej, czuję to jak naciskam a pod skórą jest woda i zostają odciski, Stosuję dietkę i nic , żeby chociaż nie skończyło sie szpitalem tak jak mówił lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mala w grudniu mialam w kombinezone z rekami i nogami zeby zapiac w pasy ale biedulka topila sie w nim :D teraz bedzie cieplej wiec nie ma problemu a u mnie jeszcze taka opcja ze moj podjedzie wozkiem i od razu moge do gondoli dac i zaliczyc 4 min pierwszy spacer bo do szpitala mam blisko ale to wszystko zalezy od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vrgbethyjgrfv > no przecież że bym nie włożyła dziecka w rożku do nosidła:) Tylko zastanawiałam się czy jest sens brać rozek na wyjście skoro i tak własnie się nie włoży:) Ja mam do nosidła okrycie na nóżki w komplecie, więc pewnie wezmę tylko ten cieplejszy pajac i nosidło, ew. kocyk, bo nigdy nic nie wiadomo a lepiej mieć tym bardziej że ja szpital mam jakies 20 km. od domciu:) Wracanie sie po zapomniane rzeczy nie wchodzi w grę:) No dałam ciała z tymi stanikami, ale to dlatego, ze siedziałam w domciu i nie miałam siły wychodzić a najbliższa galerię mam ok.10 km od domq:) Za to dzis jadę do Magnolii i jak będę miała siłę to poszperam za jakimiś biustonoszami, bo z moich to już cycuszki mi wyłażą jak się schylam:) Ja zawsze kupowałam staniki w Triumph i to dlatego, ze jak kupiłam gdzieś indziej to mnie obcierały po bokach, mam bardzo pełne piersi:) Z czasów nastolatki to nawet mam blizny malusie, bo nie było takiego wyboru i trzeba było nosić cokolwiek, a piersi duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
kasiek nic cie do tego jak ludzie dysponuja swoim majatkiem ..kup sobie mieszkanie i nim dysponuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 1 ciazy kupilam 2 staniki bialy i czarny ale potem nie urzywalam bo mnie cholernie gryzly wiec w domu nosilam pieluche w cyckach a na wyjscia usztywniane ale z odpinanymi ramiaczkami co moglam karmic a ze mam male cycuszki to bylo mi to na reke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
i kim ty jestes zeby sobie roscic jakies prawa do majatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonki - moja koleżanka fajny kupiła do karmienia z TRIUMPH i ja tez po porodzie zamierzam tam kupić jeden . No rozumiem że niekiedy człowiek ma za daleko do sklepu po takie rzeczy i kupuje na all. , bo i wygodniej :) Ja gdybym musiała gdzieś do sklepów jeździć empekiem lub autobusem - to bym rezygnowała z zakupów i tez bym wszystko kupowała na all . ale ja to z tych wygodnych :) co jeżdżą samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulahula.. > daj sobie spokój z takimi tekstami. Kasia ja osobiście Cię rozumiem, nie mieszkałam z teściami, ale to akurat na moją korzyść, bo bym chyba się z nimi pozabijała, moja była Teściowa do tej pory próbuje mnie wziąć na huki a do tego jest straszną brudaską a ja lubię porządek, więc dobrze, że jej obietnice nie doszły do skutku, aczkolwiek wtedy miałam żal. Obiecała, ze jak zajdę w ciąże to bedziemy mogli zamieszkać u Nich, bo mają domek a jak powiedzieliśmy, ze jestem w ciąży to pierwsze co to powiedziała, ze u nich tak ciasno i Babcia, która ma pokój koło kuchni jest za stara by Ją w nocy budzić, zeby mleko dziecku zrobić. Musieliśmy zamieszkać u rodziców w mieszkaniu z moją siostrą w pokoju, bo tylko 2 pokoje mają rodzice. Później był obiecywany domek po dziadkach, który w ostateczności dostał brat mojego ex męża i dziękuję Bogu i Tacie, że mnie tak zje..ł, żebym w końcu kupiła mieszkanie. PO rozwodzie przynajmniej nie musiałam się wyprowadzać, bo to ICH, mieszkam na swoim:) I mój R. też chciał żebym się do Niego wprowadziła, bo miał do dyspozycji całą górę w domku u rodziców, podziękowałam po miesięcznych wakacjach tam:) Ciągła kontrola czy dzieci 8-letnie juz zjadły, że za długo siedza w basenie, za długo na słońcu, ze sie przeziębią itd. Jestem niezależna i nie zamieniłabym tego na żaden domek mimo iż moje 2 pokojowe mieszkanie robi sie coraz ciaśniejsze:) Nastusiaelo z synkiem też w domu pieluchę wkładałam:) i w szpitalu jak był nawał pokarmu:) najwygodniej było:) A później tak jak Ty zwykłe biustonosze z odpinanymi ramiączkami i dalam radę, mimo dużego biustu:) No własnie ja do auta już nie wsiadam, moja Mała strasznie w aucie się ożywia i boję się, że mogę spowodować wypadek więc zostaje MPK:/ Czasami też robi mi się duszno i przez to słabo, więc ryzyko jest a mój R jest tylko na weekendy, i wtedy tyle spraw jest do załatwienia, ze na sklepy nie ma czasu. Ten weekend to w ogóle będzie krótki, bo w niedzielę uderza nad morze z rana, więc mamy tylko piątkowy wieczór i sobotę :/ Ale dziś muszę z synkiem do ortodonty i blisko jest Galeria, więc od razu jakies małe zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nic złego w zamawianiu na allegro. Sama zamówiłam ale z fiszbinami, coś w tym stylu http://allegro.pl/show_item.php?item=2093920620 Takie zwykłe miękkie dostałam od siostry w 3 różnych rozmiarach więc jestem przygotowana na zmiany biustu :( A po porodzie jak już się ustabilizuje wszystko to mąż mi kupi na rocznicę ślubu jakiś seksowny stanik :) Bylismy dziś oglądać porodówkę, wszystko nowe i ładne. Oprowadzała nas słynna Żanet, fajna sympatyczna babeczka :) Na wątkach marzec i maj 2012 dziewczyny mają wspólną pocztę gdzie wrzucają zdjęcia itd a dostęp mają tylko te które udzielają się na forum. Może i u nas by się coś takiego sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka- ja nie pisze że jest coś złego w zam na allegro, ja osobiście dużo rzeczy kupuje tam i jestem zadowolona- kupuje dużo ciuszków dla Hani ( w dobrej cenie)i coś dla maleństwa, kosmetyki i dużo rzeczy Ja pisałam ze właśnie stanika nie zamówię na allegro - bo ja muszę zmierzyć osobiście, dla mnie pasuję tylko określone fasony stanika i kiedyś siostra dla mnie zamówiła na all za 50 zł i sobie do tej pory leży :):) A jak kupię bez mierzenia to muszę od razu wymieniać . Także źle mnie zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamaAsia
Byłam dziś u swojego ginekologa i wkurzył mnie trochę. We wtorek byłam na usg i mówił że wszystko dobrze jest że jestem w 35tc a dziś jak byłam na wizycie to on do mnie że pomyłka jest, że nie wie jak do tego doszło ale nie mam terminu na 10 kwietnia tylko na 7 maja,że moje córeczka rośnie jak chce...no wkurzyłam się jak nie wiem....powiedziałam że bzdury opowiada że to nie możliwe że wiem kiedy miałam ostatnią miesiączkę...a on zaczął sprawdzać w karcie i okazało się że ja miałam rację i mnie przepraszał...dziś pierwszy dzień pracy po urlopie ma a ja byłam pierwszą pacjentką....ale bez przesady... Chodzę do Garwolina do lekarza i nie polecam. Przy następnej ciąży już tam nie będę chodzić,będę chodzić prywatnie. Bo to że jestem młoda mam 22lata i jestem blondynką to nie znaczy że jestem głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka- ja własnie też czytałam że one coś takiego mają , a wiesz dokładnie na czym to polega , bo to fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tym mailem:) Proponuję konto na gmail:) PrzyszłaMamaAsia > no faktycznie jakiś chyba niedobudzony ten lekarz;) Ale nie przejmuj się, pomyłki każdemu się zdarzają:) I może to nie kwestia Twojego wyglądu i wieku tylko Jego zakręcenia. Jeśli wcześniej było wszystko ok to przymruż oko na to. No chyba że już wcześniej był jakiś dupowaty to ja bym zmieniła :/Ale z dzidzi wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to zwykła poczta, login i hasło do niej znany tylko "wybranym". Na innym forum dziewczyny mają konto na jakiejś stronie gdzie można zamieszczać zdjęcia (też zabezpieczone hasłem). Zna się ktoś na takich rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałabym dokupić jeszcze z 5 szt pieluch tetrowych, ale zwykłych białych, bo mam same kolorowe. Tylko chciałabym z solidnej tetry a nie żeby były jak bandaż;) Czy możecie coś polecić, jakiegoś sprzedawcę na allegro? Albo sklep we Wro lub w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×