Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

martusiu szalu nie ma-ja sie modle o taki szał ;-) moze sie to zmieni jak zaczne dokarmiac mm, w pt idziemy na wizyte do alergologa wiec mi powie jakie mleko dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że Wasze dzidziusie poprawią się ze spaniem. Ja dzisiaj ze zdziwieniem wstałam przed moim śpiochem. Poszedł spać o 00.00. Z dwoma pobudkami spał aż do 11! Chyba wdaje się w tatusia.. Kaśka81>Hania ma cudowną rodzinę. Bije od Was dużo ciepła i radości, a sama Hania jest taaaaaaaaaaaaaaaka duża na rękach prababci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadobra rada
do karolinkiii-może spróbuj podac małej nutramigen,bo się dziewczyno wykończysz.Jak czytam Twoje wpisy to dostaję gęsiej skóry.Coś jest z malutką nie tak skoro prawie nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania sliczna :) tez mi sie wydala duza u prababci na raczkach :) Karolinka, wspolczuje, nie wiem co ci poradzic ale to chyba nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas problemy sie poglebily jak mala zaczela miec problemu z ta kupka jakis miesiac temu prawie i sie budzila w nocy po pare razy, problem zniknal a pobudki zostaly nadal.... dalam jej teraz znowu kleiku zjasdla z 80ml ale to chyba nie jest kwestia glodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadobra rada
karolinkaaaa-ja ze starszym synem też miałam podobną jazdę.Może spróbuj odstawic mała od piersi,byc moze malutka nie toleruje Twojego pokarmu.Ja po prawie roku nieprzespanych nocy o mało do wariatkowa nie trafiłam i teraz jeśli widzę ze z mniejszym coś nie teges od razu stawiam na bacznośc pogotowie i wszystkich możliwych lekarzy,aha i jeszcze podawałam młodemu syropek melisal(troche lepiej było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamodobra rada dziekuje ci bardzo dobra kobieto ale moja pediatra jest taka ze uwaza ze to jest male dziecko i trzeba sie do niego dostosowac i ze jak sie budzi to tak ma byc!!!tez slyszalam o syropku melisal .... boze az boje sie nocy co to znow bedzie sie dzialo, znow 20 razy pobudka idzie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadobra rada
karolinkaaa-byc może jest jeszcze jedna przyczyna niepokoju Twojej córci...myślałaś o zmianie pieluchy na inna markę?może to jest akurat to?nie chcę byc wredna ale czasem taka błahostka jest rozwiązaniem problemów.A Twój pediatra to pier...głupoty,dziecko 6 cio miesięczne powinno w nocy spac ok.3-4 godz.bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadobra rada
czytam Wasze forum od początku i jest mi po prostu szkoda Karoliny.Byc może jest (była)wredną osobą ,ale uważam że trzeba jej i malutkiej jakoś pomóc.Może jakaś porada okaże się trafna i dziewczyny pośpią troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ponaranczko, trzeba pomoc. Moja pediatra mowila ze dziecko powinno spac od 3 miesiaca tylko z 1 karmieniem. Moj spi od 4. Teorie gloszone przezyje pediatre Karolinki sa niestety podejrzane. Karolinka sie meczy a co gorsza dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ponaranczko, trzeba pomoc. Moja pediatra mowila ze dziecko powinno spac od 3 miesiaca tylko z 1 karmieniem. Moj spi od 4. Teorie gloszone przezyje pediatre Karolinki sa niestety podejrzane. Karolinka sie meczy a co gorsza dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ponaranczko, trzeba pomoc. Moja pediatra mowila ze dziecko powinno spac od 3 miesiaca tylko z 1 karmieniem. Moj spi od 4. Teorie gloszone przezyje pediatre Karolinki sa niestety podejrzane. Karolinka sie meczy a co gorsza dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ponaranczko, trzeba pomoc. Moja pediatra mowila ze dziecko powinno spac od 3 miesiaca tylko z 1 karmieniem. Moj spi od 4. Teorie gloszone przezyje pediatre Karolinki sa niestety podejrzane. Karolinka sie meczy a co gorsza dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadobra rada
mój syn jest kwietniowy i przy dobrych wiatrach śpi od 19 do 23 pózniej mleczko NAN PRO 2 H.A.i duje do 5.30,po czym wstajemy,pijemy ja kawę On kaszkę,zabawa,starszy syn idzie do szkoły,znowu zabawa,i jeszcze w pizamce kładę Go u nas w łóżku do spania ok.godz.8.stały rytm dnia i pół roku uczenia wyrobił nawyki,chociaż też lekko nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zgadzam że 6 miesięczne powinno się rzadko się budzić w nocy chyba że ząbkowanie czy coś takiego ,zmień lekarza bo cie oszukuje bo ja takich rad nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas maly idzie spac o 7, ostatnio czesto budzi sie dopiero o 5 na mleczko, ale czesto miedzy 1 a 3. Wstajemy miedzy 6-6.30 w weekends. W tygodniu niestety musze go budzic przed 6. Ale narzucam my tylko kombinezon na spioszki i do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo dobra rada wlasnie moj maz mowi ze te pieluchy dada smierdza i jutro kupie pampersy znow.... ale jak to pieluszki to moze byly by jakies znaki na skorze???bo mala taka wrazliwa przeciez jest moja tez kiedys spala od 20 do 23 a pozniej czasami nawet do 3 a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak ta glupia zamiast w dzien odpoczac to latam ze szmata caly dzien jak ta pierdolnieta, a dzisiaj to nawet okna pomylam(mialam do tego kogos zatrudnic, ale stwierdzilam ze taka ladna pogoda to sama zrobie) a plecy to mi malo nie pekna-znaczy kregoslup.mala w dzien pospala ale nie spala juz od 15;30 do teraz, bo juz spi hehe jak narazie pol godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu tak budzi sie bardzo czesto co godzine dwie, niezaleznie czy ja z nia spie czy nie,i tylko cyc do buzi jej wsadzam to possie i zasypia a karmie narazie tylko piersia bo ona niczego nie toleruje a no tylko kleik ryzowy na wodzie -dostala dzisiaj na noc 100ml po 18 i piers po kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadobra rada
pieluchy dada to są o kant du..rozbic.ja tez chciałam z oszczędnosci dobrze zrobic a zrobiłam jeszcze gorzej...masakra.kombinuj z pieluchami,skoro Twój mąż też zauważył że dada śmierdzą więc może ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie obudzila , bylam u niej,dalam smoczka, plakala i tarla oczy, dalam jej pare kropelek fenistilu, troszke melisy do wypicia, troszke cyca i zasnela najgorsze ze te oczy trze... mam nadzieje ze alergolog nam pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu-bardzo mozliwe po ziemniaku byla cala wysypana ale juz zeszlo najgorsze to ze syrop przeciwhistamonowy dzialal na nia w odwrotny sposob zamiast wyciszyc to powodowal rozdraznienie i problemy ze snem wiec odstawilam i znow sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×