Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Witam Kochane Ja do dziś powinnam dostać @,nie przyszła,jutro zrobię 2 test,jeśli potwierdzi to co 4 dni temu będę mieć maleństwo:) jestem taka szczęśliwa.Pozdrawiam Was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale tak to jest, jestem juz w domku od paru dni i nie mozemy sie soba nacieszyc...... teraz mam mase zalatwiania i ostatnich orgnizcji pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie się wszystkie podziewacie?już przygotowania świąteczne czy jak?:) jak tam wasze brzuszki ja przedwczoraj poczulam pierwsze wyraźne ruchy mojego maluszka:) piszcie bo taka tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa, własnie przyszła ta wredna małpa!!!! Jak ja tego nie cierpie, i to jeszcze 5 dni przed terminem. Yhhhh nie bedzie niespodzianki na mikołaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki powiedzcie mi czym jest olejek z wiesiolka i jak sie go stosuje. Moze on nam pomoze w zajsciu w ciązę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witamy,witamy mozna pewnie opowiedz nam cos o sobie.....milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka przykro mi:(ale uda się jak nie tym to następnym razem,a co do oleju z wiesiołka to kochana to są tabletki w któryc zawarty jest właśnie olej z wiesiołka tabletka wygląda jak tabletka tranu tylko że jest sporawa. telefonistka zapraszamy:)podobno forum jest szczęśliwe nowe mamusie jak tam? koko?co u ciebie. lia pewnie wypoczywa w Italy:) magdalenka buziaki pozdrowienia i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrry123456
Witam! Czy mogłbybyście mi cos doradzic? booo sama juz nie wiem czy mogłam zajsc w ciąże czy raczej nie ... Okres dostałam 5.11.2011 i mam go cos okolo co 34,35 dni (mam nieregularny) aa kochałam się z narzeczonym w niedziele 27 i było do konca i czy jest mozliwe ze zaszłam w ciaże ?? moj okres jest zawsze pozniej niz w czesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
hej dziewczyny, moge do was dolaczyc? staram sie juz 10 mcy i nic:( podczytuje wasz topik od pewnego czasu i postanowilam sie dolaczyc jesli nie macie nic przeciwko, bedzie mi razniej z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka witamy:) piszcie śmiało jak przechodzicie radości i niepowodzenia związane z chęcią posiadania największego Skarbu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa a czy moge zaczac brac w tym cyklu olej z wiesiolka jesli juz zaczal mi sie @? czy mam czekac do kolejnego cyklu? Buziaki i witam nowe staraczki :) PS. jest nadzeja na bobo bo sie okazalo ze moj ukochany bedzie zjezdzal co 2-3 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Mam 32 lata mąż 33 o dzidzię staramy się od lipca czyli 5 cykl. Z mężem jesteśmy ze sobą 17 lat, a po ślubie ponad 5 m-cy;-) . Do 30-stki brłam pigułki anty. a potem stwierdziliśmy, że nic się nie stanie jeśli się stanie - ale się nie stało. Od samego początku biorę kwas foliowy i magnez z B6 a od października dodatkowo COSTAGNUS+ olej z wiesiołka. Badania robiłam takie podstawowe i było ok. Costagnus zaczęłam brać bez konsultacji z ginem. Miałam cykle 28-dniowe ale dręczyły mnie plamienia przed okresem i straszny ból piersi. Kurczę jak na początek to strasznie ię rozpisałam :-) Dzięki za przyjęcie do grona staraczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Crystqal.
Hej moze wy pomozecie.Mianowice kupilam mikroskop owulacyjny dni plodne wskazywal od 11-14 listopada.Dzis z glupoty zrobilam i tez wykazal ze jestem plodna on szalal czy ja jestem nie doinformowana.Mam nieregularne cykle nie okresle ile trwaja.Czy mozna byc tak czesto plodnym zaledwie co 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Crystqal. - nie wiem jak działa mikroskop owulacyjny, ale cztałam, że testy owulacyjne mogą wskazywać pozytywnie kiedy jest się we wczesnej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonistka ja mam znowu tak ze pierwsze dwa dn @ jest obfita a pozniej juz mizerna albo wogole jej nie ma, ale tak mi sie organizm rozregulowal od kiedy odstawilam tabsy czyli od 3 cykli no i odrazu zaczelam sie starac z moim kochaniem o bobo. Jutro kupuje wiesiołek i zaczynam łykac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilka olej z wiesiołka beirze się od 3 czy 4 dnia cyklu także spokojnie własnie na to czas:)bierz kochana jesli on Ci nie pomoże to chociaż moze sama myśl o tym że są jakies "wpomagacze"pomoże.Wiesz mi chba wlasnie ta myśl i wrzucenie na luz pomogła bo zaszłam w 1 cyklu brania wiesiołka,olej w zasadzie wpływa głównie na płodny śluź. buziole i witam witam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 miesiąc rozpoczęty:) Boże jak ja się ciesze i maluszek rusza sie co wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka__
Witam Dawno się nie odzywałam mam do Was pytanko: od wczoraj mam chyba płodny śluz bo czuję że jest go więcej niż zazwyczaj i ma konsystencję białka jajka. Czułam też lekkie pobolewanie w dole brzucha. Czy to może oznaczać owulację?? Myślicie że dzisiaj powinniśmy zacząć się starać czy trzeba było zacząć od wczoraj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wróciłam :) ile tu nowych koleżanek :) musze Was koniecznie poczytac. było swietnie, odpoczęłm jak nigdy.Dzidzius zaczął sie juz odzywac - czasami czuję delikatne kopniaki :)czuję sie ok, wlasciwie bez zmian.Waga nadal stoi w miejscu. pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa ciesze sie ze z maluszkiem wszystko w jak najlepszym porzadku :) dzisiaj rozpoczęłam branie wiesiołka. Bierze sie go do owulki a poxniej przestaje tak? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilka telefonistak ma racje wiesiołek tylko do owulacji potem może mieć odwrotny efekt od zamierzonego.na opakowaniu powinno pisać albo w neci epoczytaj dużo jest na jego temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menopuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Leki sprzedaję, ponieważ udało mi się zajść w ciążę. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja mam dola dzisiaj posprzeczalam sie dzisiaj zmoim przez tel i jest mi zle a po za tym nie wiem czy bedzie u mnie za tydz na weekend wiec nci ze staran a akurat mi plodne wypadaja.... Wszystko jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie nowe dziewczynki.......pozdrawiam wasz serdecznie my rowniez staramy sie juz od mojego przyjazdu ale mamy tyle pzygotowan ze tak o tym nie mysle moze sie uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×