Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

Samamama38 bardzo ci wspolczuje tych zwiazkow. niedziwie cisie ze masz dosc facetow. ja od iedy skonczylam 15 lat ciagle bylam w jakis zwiazkach z czego w 3 dlugich i tez juz mam dosc facetow. tak mysle ze jakbym byla bogata to by mi facet nie byl do szczescia potrzebny. przynajmniej w tej chwili tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano z tym czułym i odpowiedzialnym partnerem nie jest tak prosto...A jak ma się dzieci to dużo trudniej...Choć wyjątki się zdarzają,jak tu jedna z mam pisała:-).Sama znam dziewczynę z dwójką dzieci,która poznała obecnego męża jak młodsze dziecko miało 6 miesięcy.Cudowny face i ojciec dla tych dzieciaczków.W życiu nikt by się nie domyślił,że nie jest bilogicznym ojcem.Tak o nie dba i kocha... A ja poszłam niedawno na kawę z miłym mężczyzną,długo mnie o to prosił,wiedział że mam dzieci ale myślał że starsze.Jak powiedziałam ,że młodsza ma roczek to po pięciu minutach się zmył:-)).Skomentował:"o to ty w pieluchach siedzisz,niemobilna jesteś zupełnie".Hihi,dobry koleś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gmaja...chyba mam to samo:-).Jak mam utrzymywać jeszcze faceta to wolę być sama z dziećmi.Finansowo sobie radzę w miarę dobrze,więc dobrze jest jak jest.A na kawę zawsze można z kimś iść niezobowiązująco.Przynajmniej gotować i prać dla takiego kogoś nie trzeba:-) Ale jestesmy zgorzkniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rodzinnego i innych dodatków to ja uważam, że powinno się od naszego Szanownego Państwa wyciągnąć co się da. Ja się niestety na nic nie załapię, ale jak któraś ma możliwość to nie odpuszczajcie. Od przybytku głowa nie boli ;) zwłaszcza ze proponują tak śmieszne grosze, że niewiadomo jak sie na ich widok zachować. Ciekawa jestem swoja drogą czy ktos z naszych cudownych urzędasów wychowywał sam dziecko i ma swiadomosc ile wszystko kosztuje. Choc te 400 zł do wychowawczego to już bardziej do czegos podobne- za to można już jakoś pożyć. Powiedzcie jakich pieluch używacie? Pampersów? ja na dzien używam tych z Lidla - wg mnie sa bardzo dobre ew. tych z Rossmana - te już są gorsze - tzn oceniam po moim dziecku. Lidlowskich nie przesika (nawet w nocy) Rossmanowskie i owszem. Na noc jednak zakładam mu Pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedzcie mi jeszcze co porabiacie jak macie chwile czasu dla siebie ( wiem wiem, rzadko się zdarza;)) Ja jak już mam posprzatane, ugotowane, poprane, a mlodociany spi- to robię sobię kawe i czytam ksiązke. natomiast wieczorem jak spi to się już lekko odmóżdzam i z reguły coś oglądam. przed wakacjami namietnie wciagalam wszelkie seriale TV typu ; M jak Miłość, Szpilki na giewoncie, Na wspolnej, etc. Tyle ze przez internet bo w godzinach ich emisji jeszcze nie bylam wolna. Kiedys nawet nie przypuszczalam ze zwykly serial moze tak wspaniale zrelaksowac :D:D:D ah jak przy dziecku wszystko sie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam pampersow z rossmana sa rewelacyjne dla mnie.wczesniej uzywalam pampers ale dady dream sa jak pampers a wiele tansze to przeszlam na nie:) kukartka32-ile masz lat i Twoje dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę napisałam długi post i mi wcięło...:-(a Mała tak ładnie śpi,to miałam dłuższą chwilkę... No cóż..teraz w skrócie:pieluchy używam z biedronki-dada,Marysi pasują,nie przeciekają,nie uczulają,kilka razy kupiłam huggiesy ale były dużo gorsze.Pampersy są ok ale dużej różnicy do tych biedronki przynajmniej ja nie widzę. Wolny czas miewam BARDZO rzadko.Teraz mam tydzień urlopu to i na kafe siedzę:-).Normalnie wstaję o 4 30 to wieczorem padam z dziewczynkami. A jak radzicie sobie z kąpielą?własną?moja Mała zasypia późno i kąpię się w międzyczasie.Ona niestety stoi oparta o wannę i wrzuca mi zabawki do wody.No ale taka kąpiel nie jest zupełnie relaksująca.... Marzę by wreszcie zajęła się np zabawkami lub zabawą zee starszą siostrą ale na razie jest na etapie łażenia jak cień za mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mieszkamy we trzy,ale moi rodzice mieszkają na tym samym osiedlu.Jestem im wdzięczna za pomoc ale jednocześnie czuję się jak nieudacznik życiowy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mimo , ze uzywalam pamkow aryginalnych i huggisow nie ma do nich przekonania. teraz uzywam 3 rodzai pieluch: - rossmana - z od poczatku sobie je chwalilam - sposrod tych 3 sa jednak na ostatnim miejscu - dady z biedry wg mnie swietne, ktora je uzywa od jutra jest na nie promocja. Beda po 19.99 :) - moj ostatni nabytek to polecone przez kuzynke pieluchy z tesco. Jednak musza to byc pieluchy GAGA (nie te najtansze tescowe bo to straszny shit). One maja te kuleczki co zatrzymuja mocz, na noc je daje i sprawuja sie swietnie sa w cenie jak pieluchy dady. Nie probowalam tych z lidla toujours - ale chyba sie skusze, tylko to po tym jak wykorzystam zapas dady bo mam zamiar jutro sie obkupic :D u mnie sprawdzaja sie swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zezarlo miposta :/ dobrze ze kopiuje przed wyslaniem :P "mimo , ze uzywalam pamkow aryginalnych i huggisow nie ma do nich przekonania. teraz uzywam 3 rodzai pieluch: - rossmana - z od poczatku sobie je chwalilam - sposrod tych 3 sa jednak na ostatnim miejscu - dady z biedry wg mnie swietne, ktora je uzywa od jutra jest na nie promocja. Beda po 19.99 :) - moj ostatni nabytek to polecone przez kuzynke pieluchy z tesco. Jednak musza to byc pieluchy GAGA (nie te najtansze tescowe bo to straszny shit). One maja te kuleczki co zatrzymuja mocz, na noc je daje i sprawuja sie swietnie sa w cenie jak pieluchy dady. Nie probowalam tych z lidla toujours - ale chyba sie skusze, tylko to po tym jak wykorzystam zapas dady bo mam zamiar jutro sie obkupic :D u mnie sprawdzaja sie swietnie :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja też używam tych z biedronki, są bardzo dobre i cena nie odstrasza :) a nazwisko też dałam po ojcu :( i mam zamiar zmienic, ale najpierw trzeba odebrać prawa rodzicielskie! a moja Mała zaczęła chodzic i w dzien nie mam czasu zajrzec na kafe, wieczorem jestem padnięta, mało ostatnio spie, corka budzi sie do 3-4 razy w nocy do tego budzi sie 5- 6, czasami o 7 rano :/ a jak juz spie to sni mi sie były :/ i tak co noc, niedługo minie rok jak odeszlam i od tamtej pory sni mi sie ze chce mi zabrac corke masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tych z tesco Gaga tez czasami, jak dla mnie to takie same jak z biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speechless
To ja Samotna_mama, też zmieniam nick, bo nie można się połapać kto jest kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie nazwiska, córeczka ma moje, to mi ułatwia sprawę. Pamiętam jak wywalczyłam to nazwisko ze swoim ex. Kłóciliśmy się całą drogę do USC, byłam nieustępliwa. Jego rodzinka strasznie się wkurzyła, że Mała nazywa się tak jak ja. Nie mieliśmy ślubu, zaręczyn, ex i jego rodzina miała w dupie swoją wnuczkę, więc nie miałam najmniejszego powodu zgadzać się na nazwisko ex. W dodatku myślałam o odejściu, bo ile można słuchać kłamstw i obietnic, oglądać lenistwo. Z tym odbieraniem praw to na wokandzie widziałam tytuły spraw odebranie/ograniczenie praw rodzicielskich, na prawdę warto założyć sprawę. Większość odradza, ale ja zachęcam. Będziecie mogły takiego gościa wykopać z waszego życia już na zawsze. Mnie się prokurator zapytał czemu postanowiłam odebrać prawa, a ja powiedziałam, że delikwent dzieckiem się nie interesuje, nie płaci; więc ja tylko chcę prawnie unormować sytuację, która już zaistniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przerobiłam na pupci mojej córki prawie wszystkie pieluchy i od półtora roku kupuję cały czas z biedronki. W dodatku ich jakoś jest taka sama jak firmy pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane.Wstałam dziś wcześnie bo "tatuś" za trzy godziny będzie w naszym mieście. Poczytałam Was i widzę,że jednak pieluch z biedronki górą:-). Fajnie,że będzie promocja,jasne,że też się obkupimy:-) Odezwę si e dopiero w niedzielę,po powrocie.O ile się nie pokłocimy i dupek nie pojedzie wcześniej:-)Wszystko możliwe.Kupił Małej jakiś jeździk-kaczkę,coś ala rowerek(to niby syn dał pieniądze).A on od siebie muzyczną skrzynkę z fisher price.Sprawdzałam w necie to nowa około 150 zł kosztuje.nono... Spadam,miłego weekendu życzę i żadnych złych snów:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj pisałam 3 raz i trzy razy mi zjadło posta, wiec sie wurzylam i poszlam spac. Tez musze zaczac kopiowac. pisałam o lidlowskich pieluchach, ze warto sprobowac u mnie np sprawdzaja sie rewelacyjnie. Tak jak pampersy zajmuja pierwsze miejsce. Huggisy okazaly sie niewypałem. Te z biedronki niestety tez u mnie odpadaja, maly je przesikuje raz dwa. Fajne sa tez chusteczki nawilzone z lidla. Ale to sprawa indywidualna i kazda dziecięca pupa lubi co innego :) aha, mam 32 a synek 11 miesięcy. mam nieprzespana noc za soba bo mlodemu cos odbilo i o 1.30 wstal i chcial sie bawic. zasnal dopiero kolo 4 :( miala ktoras z Was taki kiedys? zeby dzieci mialy ochote w nocy na zabawe? jak sobie wtedy radzicie? do tego mam dzis jeden z tych dni kiedy łapie dół i nieopisany smutek :/ ufff... teraz kopiuję i wysyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jak wchodzilam na kafe to nie widzialam zadnym wpisow.najwczesniejsze byly od 19 h a byla juz godzina 23.wiec cos sie im tampopsulo.kochane a karmicie piersia czy dajecie mm?ja karmilam pol roku ale potem mialam juz tak malo pokarmu ze przeszlam na mm.daje bebiko. moi rodzice sa zarzenowani moim ex.na samym poczatku byli w szoku straszne mieli zdanie na jego temat i maja do tej pory.ale praktycznie wcale nie rom=zmawiamy na jego temat.jest sobie gdzies tam zyje i ok.po co przypominac o nim i gadac.mozna niepotrzebne sobie popsuc humor;p jaka u was pogoda?u mnie beznadziejna szaro ponuro i chyba deszcz nadchodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda taka sobie, raz ciepło raz zimno. Jak świci słonce to jest ok 20 st. a jak nachodzą chmury to robi się nawet 15. Bylam z malym na spaverze, ale tylko 40 min ( zazwyczaj jestem 3 h) bo mam dola strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dziewczyny musze Was strasznie przeprosic za wprowadzenie w blad z ta promocja na pieluchy dady! Zlatalam dzisiaj jak glupia 3 bedry u mnie w miescie, az na koncu (jak czysta blondyna - nie obrazajac ich) zczailam ze to chodzi o nowo otwarty sklep biedry w moim miescie. Ta promocja obejmuje tylko ten punkt :/ Co do stosunku moich rodzicow to tatusia....patrzec na niego nie moga, uwazaja go za mega nieodpoweidzialnego ....zachowuja sie jednak "normalnie" moze tyle ze z dystansem kiedy go widza. Jego temat kiedys w kolko teraz praktycznie jest nieporuszany. Pogoda u mnie fatalna. Niby cieplo, ale co chwila pada.... cos to lato w tym roku to niewypal. Dziewczyny mam pytanie skad jestescie? Jezeli ktoras nie chce pisac miasta to chociaz wojewodztwo. Bedziemy wiedzialy z jakich rejonow pochodzimy. Ja jestem z Zielonej Góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO ja też jestem z Mazur :) a co do stosunków moich rodzicow do ojca malej, napisze tak, ostatni raz jak byl to tata go wygonil. przyjechal bez zapowiedzi, wszedl jak do siebie, wielki pan. a zreszta rodzice widzieli mnie jak wygladalam, tata po nas przyjechal wiec ciesza sie ze nie mam z nim zadnego kontaktu. pogoda u mnie wstretna :/ zimno, ponuro, jesien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi27- masz 27 lat?? to milo ze mieszkamy w tym samym woj:) a z jakiego ejstes miasta?no chyba ze nie chcesz mowic to nie mow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... smutno bo mam takich sasiadow - małżeństwo z córką 3 miesiące starszą od mojego i dziś wyjezdzali na wakacje,widzialam jak sie pakowali do samochodu, jak sobie zartowali jak ten chlopak bawil sie z małą Julką, jak ją podrzucał, jak ona sie smiala. A na koniec przytulił zone, cmoknął w czolo , i wsiedli wszyscy szczesliwi i pojechali... jestem z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×