Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość *liliann
Cześć Dziewczyny Ale tu optymistycznie - zakupy, wakacje itp. :) @ Oszczędna Buty świetne :) Mój gust. I ładne i wygodne, dla zabieganych kobiet ;) @ pisałam na początku topiku Fajnie, że piszesz cenę paszportu, bo ja też muszę wyrobić i jakoś mi nie po drodze. Po. 1 cena, po 2. mam daleko i dwa dni musiałabym brać wolne, żeby to załatwić. @ miss chill out Witaj Ładna sumka na konie. Mi też niedługo uda się tyle mieć, no, za dwie wypłaty :) Tym swoim planem, że przez 2 lata do 40tys dojść dobiłaś mnie :) Ale jak zarabiasz tyle, żeby odłożyć to nie ma co zwlekać :) Z taką kasą już można planować więcej i śmielej. Jeśli chodzi o miasto to ja z okolic Warszawy jestem, nazwy nie podam, bo to taka mieścina, której nie znoszę. A do Krakowa mam w planach wyprowadzić się, o ile z moim Połówkiem będzie mi się dobrze wiodło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Nie przywitałam się z jedną :) @ la-lyla 👄 Dobrze, że trzymasz się po rozstaniu :) Trzeba być silną i nie załamywać się na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej. Byłam dziś w IKEA zrobić rozeznanie wśród mebli i kurcze nie wiem gdzie ja znajdę szafkę na buty. Pomocy!!!!!!!! :) Co do mojego związku to hmm...okazało się że zostawił mnie dla innej :( w marcu ją poznał i tak wyszło :((((((( Znajomi wyciągnęli mnie na piwo! Więc idę by nie rozpaczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ la-lyla To tym bardziej lepiej, że to teraz stało się w związku, bo jakby po ślubie zaczął się za innymi dupami oglądać byłoby gorzej. I on jest wart tej laski, skoro jakaś kretynka potrafiła rozbić związek a on na to pozwolił. Szkoda czasu na takich. Ile kasy chcesz przeznaczyć na taką półkę? bo wiesz, jeśli masz jakiś większy budżet to możesz to zlecić jakiejś firmie stolarskiej i zrobią Ci taką jaką chcesz. Ew czasami można trafić na fajne półki w Biedronce, i niedrogie :) Ach.. Jutro chyba wypłata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ach... Żeby moi tak chętnie premie dawali. Na 4 lata pracy chyba RAZ była premia, z okazji świąt. I to taka, że kupiłam parę rzeczy na święta do jedzenia i po premii :) Jak ja nie lubię swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
zapraszam do Krakowa :) no teraz jeszcze kończę studia, mam stypendium naukowe i mogę trochę więcej odłożyć, ale od lipca już nie będzie tak różowo :) też wczoraj dostałam wypłatę i w czwartek idę na laser bikini i pach bo koleżanka z pracy była i jest mega zadowolona, a przez nast miesiąc będę siedziec po ciemku jak wampir i uczyc sie na egzaminy/ dopieszczać magisterkę:) więc chociaż kojaka sobie sprawię na pocieszenie :) ale fajnie, uwielbiam IKEA:) chociaż jak teraz wynajmuję pokój to nawet mi się nie chce tu nic kupować... może w wakacje najdzie mnie wena :) moze na allegro są jakieś szafki na buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
lillian gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ miss chill out Pracuję w firmie medycznej. Nie będę pisała nazwy, ale jest to firma prosperująca na całym świecie i wydawać by się mogło, że dbają o pracowników. Dbają, ale nie o wszystkich. A do Krakowa jadę, 6 czerwca :D Potem znowu w sierpniu, bo na wesele. I później pewnie też. Zazdroszczę tego zabiegu laserowego :) Daj znać jakie efekty będą u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dostałam wypłatę. Po odłożeniu z niej co nieco będę miała już 8500 zł. :) Dziś planuję też kupić sukienkę, bo prawdopodobnie w połowie czerwca jadę na imprezę. A jak nie to będzie na wesele albo poprawiny ;) Oby dobrze leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
fajnie :) nie wiem czy poza krk są te sklepy, ale jest sieć nazywa się AGGI i mają tam łądne sukienki, szyją takie same jak benetton, pepe jeans albo mexx itp, a ceny są spoko. ja pracuję w korporacji. tez dostałam wczoraj wypłatę, odłożyłam 2 tys i mam juz 12 000 :D ale się cieszę :) miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Tyle co odłożyłaś to nawet nie zarabiam :) hahaha.. Także powinnam być z siebie dumna, że i tak już tyle udało mi się uciułać w tak krótkim czasie. AGGI to mi się z legginsami kojarzy albo czymś takim. Na pewno coś kiedyś miałam. W każdym razie w mojej okolicy nie ma a do Warszawy nie będę latała sprawdzać, bo nie opłaca się :) Zbieram się powoli :) Z okazji wypłaty kupię sobie nie wiem co, bo weny nie mam. Heheh.. Na pewno zamówienie z allegro muszę opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
u mnie wyplata juz za tydzien... Kupię sobie amarantowe buciki i miętowe rurki. z rozowych chinosów jestem zadowolona- kto się waha- kupować :P, bo dobrze się noszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja byłam w H&M ostatnio ale niestety ich nie było :( U mnie wypłata już wczoraj była. Dziwne bo coś za dużo mi zostało, ale to nic-przyda się na remont. Ja jestem na kupnie szpilek, po 4 latach biegania w balerinach czas na obcasy:) A pomyśleć że kiedyś miałam ich ze 40 par Ja już się lepiej trzymam, czasem tylko sobie płaczę :) W piątek planuję iść na impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*liliann - też mieszkam pod Warszawą i również nie cierpię swojej miejscowości. Na literę G.... Kraków, same krakowianki:) Zazdroszczę Wam oszczędności, u mnie ostatnie oszczędności się kończą. Mieszkam sama. Nie mogę znaleźć pracy. Na pewno będę oszczędzała od pierwszej wypłaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Grójcu, nie podoba mi się to miasto kompletnie. Radom też mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudigrosz-ka
Jasmina- ja tak wlasnie zrobilam. Duszenie grosza od pierwszej wyplaty czyli od września. Wczesniej bylam strasznie rozrzutna. Musiałam wydac wszystko co do grosza..... lay-la- cieszę się, że nastrój już lepszy :). najgorsze w przypadku rozpadu związku jest świadomość, że bylo sie od kogos gorszym, że przegrało się, a poczucie własnej wartości spada praktycznie do zera. przynajmniej u mnie tak wlasnie raz było... mój obecny też mnie coś ostatnio wkurza. 4 gafy w tym tygodniu to sporo. Zwlaszcza ze dziś dopiero czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dość, że to forum oszczędzających to jeszcze samotnych, nieszczęśliwych, na rozdrożu. Faceci są niestety podli. Mój mysli tylko o swojej dupie. Czego jak czego, ale egoizmu nauczyłam się od niego:) Dobrze, że masz tylko swoje mieszkanie. Zapomnisz o nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudigrosz-ka
mój akurat nie jest egoistą, ale czasem doprowadza mnie do szału- zwlaszcza notorycznym spóźnialstwem :P. wkurza mnie też jak czasem zadaję mu pytanie-zwlaszcza kiedy ma coś na sumieniu, a musze wysluchać 15 minut mijanek, owijania w bawełnę, odwracania kota ogonem i żenienia kitu :P. Jak już wie, że jestem naprawdę wkurzona przychodzi i skamle :P... kiedyś Go oskubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ Jasmina*** To 30 km ode mnie :) To obie mieszkamy w dziurze :) @ la-lyla 40 par szpilek???? Gdzie to wszystko nosić :) Ja mam jedną parę i nie noszę i tak. Ja jednak z wypłaty na kupkę odłożyłam jeszcze 500zł, także jest 9tys. Najwyżej jak będę potrzebowała to wezmę coś a przy następnej odłożę. Mój facet jest kochany, ale narobił sobie takich problemów, że ja co dzień beczę i zastanawiam się na naszą przyszłością, której w tym momencie nie widzę :O W dodatku trochę naszych planów się sypie, np. nie pojedziemy na koncert do Gdańska i na biegu muszę sprzedaż bilety, bo szkoda, żeby pieniądze przepadły - 330 zł razem. I chyba na dodatek problemów zaraz @ dostanę a nie jestem na to przygotowana teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
hej:) jestem po tej depilacji- bolało ale warto! teraz jeszcze przez kilka dni średnio to bedzie wyglądało a potem juz kojak :) ja tez na poczatku tego roku zerwalam z chlopakiem, strasznie mnie olewał, wszystko było ode mnie ważniejsze, ile ja się napłakałam, bylismy ze soba 3 lata. ale nowa praca mi pomogła, teraz jestem silniejsza i nie chce narazie zwiazku. kurde w superpharm są takie fajne promocje, a ja juz nie mam kasy:( czekam do 10 na stypenium naukowe, bo narazie odłożyłam większość wypłaty, pn mam wolne w pracy bo pracuję dla irlandzkiego klienta, a tam jest bank holiday i pojade do domu. kupiłam sobie po bólu depilacyjnym na osłodę czipsy i piwo. i właśnie to konsumuję:) dziewczyny, jeżeli ktoras z was z okolic krakowa szuka pracy to ja mogę pomoc, bo u mnie w firmie są przyjęcia teraz. warunek to biegła znajomosc angileskiego i studia (obojetnie jakie:P) moga byc w trakcie. i oczywiscie chec do pracy w korporacji, bo to nie każdemu odpowiada, chociaż zwykle każdy tam kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje ;* widzę , że doszło sporo nowych oszczędzających;) u mnie narazie kiepsko , ale 10tego wypłata ;) ale powiem Wam szczerze , że juz mam dosyć....każdego dnia rano dostaję szału na myśl , że muszę iść do tej zje....pracy;/ po 2 miesiącach czuje sie kompletnie wypalona psychicznie i fizycznie....cieszę się każdego wieczoru , że to już koniec męczarni , ale co z tego , ledwo wstanę nastepnego dnia rano to wszystko zaczyna się od nowa.... jeszcze 3,5 miesiąca do końca umowy i wracam do PL , mam nadzieje ze wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
Zmotywowana..... wytrzymasz bo masz .....tylko 3,5 miesiąca. Zacznij odcinać kupony lub jak za moich młodych czasów bywało centymetr:-). Jeśli weźmiesz na wagę 3,5 miesiąca a bezrobocie w Polsce, bezradność i marne płace to WYTRZYMASZ!!:-) My w każdym bądź razie będziemy Ciebie wspierać!! Dziewczyny jeśli chodzi o związki damsko-męskie:-)). Na to nie można się przygotować w jakimś określonym czasie. To spada nagle jak piorun, nieoczekiwanie, z zaskoczenia i w najmniej spodziewanym czasie. Nie ma tutaj jakiś wytyczonych granic wieku więc nie kierujcie się tym, że koleżanki już powychodziły za mąż a Wy nie. Związek jest na całe życie i nie można go zawierać za wszelką cenę. Być może tam za rogiem czeka ktoś kto jest Wam pisany a co przez jakąś chorą presję otoczenia możecie stracić. Ktoś z kim będziecie szczęśliwe. Ja w sumie wolałabym aby moje córki były starymi pannami (dzieci mogą sobie zawsze zmontować:-)) niż były w jakiś nieszczęśliwych związkach. Przede wszystkim szanujcie siebie i nie pozwólcie siebie źle traktować bo ktoś kto prawdziwie kocha na to nie zasługuje. Jeśli nie jesteście pewne swoich związków nie traktujcie ich jak wyrok bo całe życie przed Wami. ....Ale się nawymądrzałam:-)) ale chciałabym mieć Wasz wiek i moje doświadczenie życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
fajnie wiedziec, ze nie wszystkie dojrzałe kobiety są zawistne i nienawidzą młodych dziewczyn. oprócz mojej kochanej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena-> Twoja mowa podniosła mnie na duchu, dzięki :) W sumie już powoli wracam do żywych:) zajęło mi to 2 tygodnie,ale to i tak krótko:) Wieczorem napisze jak wygląda konto oszczędnościowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
Milena to bardzo mądra kobieta :) w moim banku była wczoraj miesięczna wypłata odsetek- miałam w zeszłym miesiącu około 10 000 na koncie- czasem mniej bo zapłaciłam za egzamin językowy, czasem więcej, bo wrzuciłam na parę dni kasę na mieszkanie. Dostałam 27 zł odsetek, to chyba nieźle? tym sposobem do końca roku banka zapłaci mi ponad 200 zł! pewnie mogłabym jakoś inaczej zainwestować moje pieniądze, ale nie znam się na tym, poza tym głupie, ale jara mnie to jak wchodzę na konto i patrzę ile mi urosło :P jeżeli chodzi o facetów- rozmawiałam ostatnio z koleżanką z pracy i doszłyśmy do wniosku, że większość z nich to straszne mięczaki i maminsynki, albo po prostu lenie. Ze świecą szukać takiego, który przed 30 ma w głowie coś oprócz głupich pomysłów i sposobów, żeby się zabawić;/ może się zraziłam po ostatnim związku, mam nadzieję, że mi to minie. Osatnio poznałam chlopaka- przystojny, więc się z nim umówiłam na randkę (nie oszukujmy się, że liczy się tylko wnętrze). Chłopak 26 lat, jeszcze się nie obronił, studiuje turystykę a nie medycenę:P nie pracuje. mieszka w Krakowie, wynajmuje tu pokój. Płacą za to rodzice, którym się nie przelewa. I takich przykładów jest sporo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss-super masz odsetki :) ja za ten miesiąc (maj) miałam 3,64zł :D po prostu zaszaleję :) Jeszcze nie wrzucałam nic na konto oszczędnościowe bo nie wiem ile,bo mam większe wydatki że jestem sama i sama płacę za mieszkanie ;/ Ale jak to mówi moja mama-nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
hej:) właśnie wcześniej miałam konto w pko sa i też mi tyle przelewali... nawet mam to zapisane, że np w zeszłym roku jak miałam 4500 to mi przelali 5 zł ;/ dlatego zmieniłam i teraz jestem zadowolona :) tym bardziej, że mogę na oszczędnosciowe wpłacać i wypłacać ile razy chcę, co dla mnie jest przydatne, bo zwykle się przeliczam jeżeli chodzi o oszczędności i pod koniec miesiąca coś podbieram :P a i jak wypłacam z oszczędnościowego na konto direct to w tej samej sekundzie mam kasę na koncie. tylko jedna rzecz mnie wkurza- miała być premia kwartalna za wynagrodzenie powyżej 2000 i dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hej hej :) Ja na krótko, tylko przywitać się. Teraz dwa dni będę miała wariackie w pracy, bo muszę wszystko zamknąć od A do Z, bo aż 2 dni mnie nie będzie :) A jak mnie nie ma to nie ma osoby, która by chciała zastąpić mnie choć na chwilę. W środę jadę do... Krakowa :D Muszę mojego Połówka odwiedzić. Niestety w tym miesiącu mam sporo wydatków, z luźnej kasy zostało mi, uwaga.. 240 zł, z czego ok. 200 muszę przeznaczyć na podróż :) Ech.. Trudno, dam sobie radę, jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×