Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Ja Wam minął wczoraj dzień? Ja byłam na siłowni, później zaliczyłam w domu godzine na rowerze stacjonarnym i zrobiłam 100 przysiadów (robie codziennie, super robią na mięśnie całych nóg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie najlepiej ale dostalam juz leki wiec jakos moze bedzie poprawa ale ttrwam w odchudzaniu i oby na tych lekach mi sie nie tylo to bedzie super.. bede sie pilnowac i obadam sytuacje pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio czesc dziewczyny;-)co slychac ciekawego i dobrego. czytam i widze ze dorotka na cos sie leczy?no ja tez u mnie nadcisnienie dosc mocne leki biore ale jakos mi to w niczym nie przeszkadza na szczescie u mnie dzis dwie godziny basenu i tak jak myslalam bedzie to moj ulubiony sport w tym etapie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pusto u nas. sama cos o kijach wspominalas dzis patrzylam w sklepie i nie sa az tak drogie gdyby to dzialalo to jestem gotowa zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano leczylam sie na depresje ale teraz nerwica mi daje popalic dostalam leki wiec mam nadz ze cos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ja dwa lata z depresji sie leczylam skutki niestety sa do dzis czyli ta nadwaga i tez u mnie nerwica byla ale jakos poszlo przeszlo juz po rozwodzie w sumie okolo czterech lat leczenia ale musze przyznac ze po lekach jakie bralam przytylam okolo trzydziestu kg bralam leki i spalam i jadlam i tak wkolo dopoki mnie znajomi na nogi nie postawili wyobraz sobie ze nawet raka sobie wmowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia u mnie nadcisnienie to chyba rodzinne ;-) ojca matka i ojciec i teraz ja no nie powiem zeby bylo wysokie azaz ale jest podwyzszone i musze sie pochwalic ostatnio ze bez lekow jest calkiem calkiem podobno to przez diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawilam sie na pierwszej stronie i zaginelam...Teraz jednak wracam:) Od paru dni jestem na 1000 kcal i nielacze prosuktow bialkowych z weglo.Do tego czekam na rowerek:) Zamowilam go pare dni temu i juz cala chodze:P Do sylwestra chcialabym zgubic max 15 kg:)a pozniej do wakacji kolejne 15:) Powoli do przodu. Dzisiaj odwiedzil mnie @ :/ wiec schowalam wage gleboko.Lepiej niech narazie mi sie nie pokazuje:)Moim dniem wagowym ustawilam poniedzialek.Pozdrawiam was mocno i bede czesto sie odzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka u mnie przezycia traumatyczne wiec to sie wloklo ponad 20 lat teraz nerwicowe sprawy lek musze wziasc bo zoladek i objawy wegetatywne somatyczne mnie dopadly lekarz wie ze sie odchudzam wiec postral sie dobrac odpowiednie leki i wrazie przyrostu wagi zmieni na inne poki co malpa wiec nie podalam wagi nie ebde sie denerwowac //hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jak dietka idzie? ja malo zagladam bo byłam w rozjazdach a teraz chora jestem na maxa, siedze w domu i antybiotyki biorę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak Wam mija dzień? Ja wczoraj zaliczyłam ostatni dzień na siłowni i od dziś zostaje mi tylko rower treningowy, przysiady i kijki. Trzymajcie się, bo w poniedziałek mamy ważenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w sobotę mamy nowy miesiąć, może jakieś założenia odnośnie zrzucania kilogramów? Ja planuję 4 na minusie do końca października. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie do Was dołączyć, też chciałabym schudnąć, mam jednak problem wieczny brak czasu i niepohamowany apetyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm plany na październik mówicie.... tzn ja troszeczke inaczej planuje. dąże do tego zeby 7 października czyli - rowno po 2 miesiacach diety zobaczyć na wadze 85:) wiem 10 kilo w 2 miesiące to nie jest imponujący wynik, ale do odchudzania podchodze na luzie, nie jestem głodna, jem rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama witaj u mnie ok waga moze spadla napewno jest osemka z przodu ale poki co koncowka malpy wiec sie nie waze podam wage w poniedzialek.Oczywiscie nie poddaje si ei chocby mial tylko kilogram w miesic spasc to ja mam czas do wiosny daleko //hehe a do lata jeszce dalej jejejjejejjeje a tak wam powiem ze maze wazyc 58... 60 kg to moja waga w ktorej czulam sie swietnie ale poki co moj cel 75 kg taki w miare realny...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga do tego by sie odchudzac nie trza wiele czasu icza sie checi i cos wiecej....a nie czas na to by go znalesc ale kazda wymowka dobra by nie robic z tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Przyszedl mi dziisja rowerek hurra!!Ale kto robi te instrukcje skladania?Masakra:)Dalam rade go zlozyc chociaz cos zknocilam poniewaz nie moge zmieniac obciazenia:/bede znowu rozkrecac:(Narazie spalilam 50 kcal.....konycja na minusia...serce mi wyskoczy pot cieknie ale wstyd:(Bede codziennie zwiekszac sobie o kolejne 25 kcal...ale wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie cos z netem nie dobrego sie dzieje a tak wogole to witam was serdecznie i pozdrawiam ;-) musze zmienic stopke bo wazenie w poniedzialek podobno tak? troche sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przyznac ze idzie mi calkiem nie zle chyba moj worek sie skurczyl bo glodna juz nie chodze a wiecej niz wczesniej nie zjadam ;-) wczoraj byl rower 12 km i godzina aerob.poza tym dolaczylam do swojej diety as ciekawe czy to cos da hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis niestety nie pocwicze za bardzo:-( bo w pracy 48h i nie bedzie gdzie no chyba ze cos wykombinuje jak nikogo nie bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj spasliaczek czego wstyd,czego wstyd babo wazne ze chcesz i nie ma zadnego wstydu postaraj sie a bedziesz bic rekordy tym swoim wyczekanym rowerkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znikam moje kochane super laseczki trza prysznic brac i do pracy make-up robic ;-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×