Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

Werka84 dzieki za pocieszenie;P nie chcialo mi sie juz wczoraj rozkrecac rowerka I poprawiac kabelek wiec bede musiala dzisiaj to zrobic.Werka a ty na 1 jezdzisz??bo ja panicznie sie boje zeby miesnie mi sie nie rozrosly za bardzo:) Mam bardzo dobry humor rozsadza mnie energia mam ochote tanczyc,krzyczec I piszczec tylko ze tym razem ze szczescia ,a nie ze zlosci na na sama siebi:)zycze wam milego dnia u mnie dopiero 6 rano a ja juz w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam pytanie czy ktoras z was probowala jakiejs diety ktora naprawde zadzialala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , znalazłam to forum przez przypadek i postanowiłam sie zalogowac po przeczytaniu jak switnie sie wspieracie . rosze Was o pomoc , ja zaczelam sie odchudzac 2 dni temu waze 90 przy wzroscie 171 , bardzo chciala bym sie pozbyc15 kg , zaczełam na wlasna reke , jem tylko gotowane warzywa i piersi z kurczaka lub indyka ale grilowane pije dużo wody i 2 razy dziennie koktajl białkowy . Mam taka depresje i zle samopoczucie z powodu mojej wagi , rok temu wazylam o wiele mniej i super sie czulam nie mialam problemu z kupnem cuchow z ubraniem sie do pracy a teraz przez ten ostatni rok tak sobie pofolgowalam ze wygladam okropnie stracilam checi do zycia !!!!!!! oprucz tego mam malo ruchu bo prace mam siedzaca a potem do domu dziecko i maz i gary bo musze cos rodzinie ugotowac na nastepny dzien. Do tego moj maz wyglada fantastycznie trzy razy w tygodnu chopdz na silownie super wyglada a ja przy nim jak potwór . Prosze Was o pomoc iwsparcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiem wiem tylko stosowalam i piec kg wiecej dla mnie to za dużo jakbym jadła dalej jak tam napisane to by było i dziesięć :-( jakoś mój organizm przekreca sie.:-( muszę sie pilnować niestety i to bardzo bardzo żadnego grzechu nawet takiego tici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris31 spójrz na moja wagę o twojej tylko pomarzyc mogę nie smuc sie przyłączaj zobaczysz uda sie i depresja minie nawet nie będziesz wiedzieć kiedy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbys zrezygnowala z tych warzyw tylko na pięć dni i jadła ta pierś i ten koktajl i dołożyła zielonej herbaty jak ja.:-) przynajmnie półtora litra dziennie plus trzy litry wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten koktaji co ja pije to jest odżywka bialkowa ktora ma moj mąż jak cwiczy i pani w sklepie powiedziala jak kupowalismy ze kobiety taz moga to pic bo to powoduje ze masz wieksze spalanie tkanki tluszczowej , jak sportowcy robia rzezbe i chca zeby im miesnie bylo ladnie widac to piuja dużo białka . to jest koktjl z firmy olimp wysoko bialkowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie prosze cos o waszej walce z kilogramami ,co jest najbardziej skuteczne ? blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris ty jkaś dziwna jesteś
twój mąż pije odżywkę, bo ćwiczy, a ty nie ruszając dupy pasiesz się białkiem? no proszę, te odżywki są dla ćwiczących i bynajmniej nie zmiane kanałów telewizyjnych:o Najpierw sie zacznij ruszać, jeść mniej, a potem myśl,że białkowe koktajle cie odchudzą, boże widzisz i nie pierdolniesz[zly}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmowczynia taki koktajl ofszem pomaga ale tylko wtedy gdy cwiczysz to jest koktajl na mase dlatego twoj maz to stosuje a ty siedzc nadrobisz trzy razy tego co stracilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to mile z Twojej strony zle zrozumialas maja wypowiedz jestem na diecie od 2 dni i dopiero teraz zaczelam pic to bialko pod postacia koktajlu ta odzywka jest nawet zalecana dla osob ktore stosuja diete dukana aby dostarczac wiecej bialka dla organizmu , to chyba zrozumiale !!!! a dupe rusze bo mam zamiar od przyszlego tygodnia chodzic na sim lastik wiec mysle ze przy takiej diecie to nie ma bata zeby kilogramy nie spadly!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka koktajl na mase to jest weglowodanowo-bialkowy a nie sam bialkowy . Bialkowy jest na rzezbe , moj mąz cwiczy od lat wiec zna sie na ty bardzo dobrze od lat pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym polege dieta cambridge przecież tam pijesz same koktajle bialkowe i ludzie chudna naprawde rewelacyjnie po 20kg na dwa miesiace . natomiast ta dieta nie jest dla mnie bo ja nie wytrzymalam na samych koktjlach przez 3 tygodnie i konsultantka poradzila mi zebym zaczela jesc jeden posilek dziennie i pila dwa koktajle bialkowe rano iwieczorem a pije te z moim mezem dla tego ze taniej to wychodzi bo cambridge bardzo drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj a zapytaj tam gdzie twoj maz kupuje sobie odzywki czy maja moze cos na odchudzanie bo wiem ze ta firma chyba cos tam posida rozne suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS przeczytaj ksiazke -link podałam zapraszam na Żywienie optymalne najszybciej leczy otyłosc? jestem 8 lat na żo. kiedys nie wierzyłam że tak jedzac schudne. szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maja wlasnie miedzy innymi takie bialkowe koktajle typowo dla kobiet no i rozne spalacze tłuszczu ja taki sobie kupilam i jak narazie nie mam laknienia nawet jak sobie ugotuje mieso to nie moge wszystkiego na raz zjesc ! biore jedna tabletke przed sniadaniem i obiadem i to wszystko ,ale zauwazylam ze mam wiecej enegrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinkasz
Dziewczyny mam do was prośbę ....dorzuciłybyście wirtualnego browca :) dla mojego męża :) Chce wygrać ten konkurs a ja z okazji dnia chłopaka chcę mu troszkę pomóc ....bardzo dziękuję :) To zajmuje naprawdę sekundę . http://skrzynkawojaka.pl/4e830b8622bad/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro niczym sklad cambridge sie nie rozni od tego to moze i dziala tylko ze ja to jakos w te gotowe diety nie wierze nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka moja przyjaciółka stosowala ta diete bylam swiatkiem w 1,5 miesiaca 18 kg mniej , ale naprawde to jest dla wytrwalych !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×