Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

dziewczyny dziś z ciekawości co to jest, myślałam że to jakaś chińska dieta ha ha ha ;-) weszłan na forum o odchudzaniu z meitizang do tej pory jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże widzisz i nie grzmisz dosłownie tak głupich dziewuch to nie widziałam jeszcze nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze moze ktoras z was bloga??Ja sobie zalozylam I jest mi duzo latwiej:)licze ile zjadlam moge stwierdzic ze blog mnie pilnuje:P dziewczynki naprawde fajna sprawa:)polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na kafeteri na dietach spis tematow poczytaj poczytaj zobaczysz ze polowy juz nie ma pewnie juz wykitowaly hahahaha nie moge ze smiechu od tych swoich tabletek z int

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinska dieta sama z siebie nie moge hahahahahehehe naprawde ja to tez inteligentna jestem hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczynam trzy dniowa diete jogurtowo -owocowa rano jogurt naturalny bez cukru plus jablko to samo na obiad i to samo kolacja tylko zamiast jablka grejfrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze woda plus herbatki utrzymaja mnie przy zyciu pije 4 litry samej wody dziennie plus1,5litra zielonej herbaty plus herbatke sf no i rano i wieczorem kawe oczywiscie bez cukru i z mlekiem zero %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi apetyt bardzo sie zmniejszyl.Do slodkiego w ogole mnie nie ciagnie.Musze ugotowac jakas zupke dzisiaj.Moze pomidorowa??Nie mam pomyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo werka ja kapuscianej probowalam ....sorki z doskoku odswiezam kuchnie maluje ..bajzel czekam na nowe meble...szok ale przynajmniej ruch jak nic ...hehhehehhe pozdrawiam cieplusio walka trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam cie werka z piciem wody ja ledwo zmieszce litra a gdzie reszta boszzzzzzzz..malo pijam szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tak miedzy nami zjadlam a raczej wypilam goracy kubek grochowej i tyle bylo w temacie jedzenia ...rece juz mi opadaja ale pomalowana kuchnia i lazienka odswiezona a jutro sprzatanie grajdolka w pokojach reszta musi czekac na nowe meble ech tak mnie rece bola ze ledwo pisze buziaczki dla was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc szklankę soku ze świeżo wyciskanych grejfrutow to podobno dobry spalacz złogów starego tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jutro i pojutrze jeszcze ten jogurt i owoc ale w poniedziałek gotujemy kapustę.:-) to akurat mogę jeść non stop bo bardzo lubię ale dorotka jej naprawdę można jeść dowoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakomstwo nie poplaca:( W lodowce byla taka ladna szyneczka...chudziutka...zjadlam jeden kawaleczek ...ale cos mi sie wydawala nie za swieza..ale co tam i tak ja zjadlam...no i teraz mam gania mnie do toalety :P brzuch mi rozrywa:( ale pocieszam sie ze wiecej zgubie...na zdrowie mi to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to za żarcie szynki mała? Ej ej ;-) ha ha coś ty oszalała a chcesz sie zatruć jadem kiełbasianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wercia zjadaj ta zupke jak tylko bedziesz czula glodzik ja na niej ladnie schudlam kilka lat temu teraz tez sie zastanawiam nad nia moze znow powtorze ale jak kasa bedzie teraz splukana jestem ja gotowalam kapuscianke ze swiezej kapuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam tez slatke z jajek gotowanych papryki czerwonej zielonej pory i selerka pieruszki i odrobinke marchwi do kolorku fileta drobiowego ktroego wczesniej podusilam na wodzie w kosteczke z przyprawa gyros wszystkie skldniki zmieszalam i dodawalam majonez laight lub jogurt doprawiony ale malusio dla posmaku jest pozywna i ma malusio kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wero kapuscianka zupa to nie taki kapusniak i smakuje nie najlepiej ale da sie zjesc znajdz przepis na necie na zupe kapusciana no mnie pod koniec diety juz odzucilo od niej ale trwalam dosc dlugo na niej dlatego teraz jakos mi nie spieszno do niej bo wtedy jadalam ja codzien kilka razy dziennie ale moze znow sie przemoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ja mam taki przepis z kapusty w glowce nie z kiszonej a ty masz przepis na nia? bo tu rozne podaja i sama nie wiem ktory bedzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×