Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

tzn ja bym w tym przepisie pozbyla sie soli i tego curry bo nie nawidze a tak poza to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt dorotka te diety i cala reszta do kompletu sa dosc drogie bo nie dosc ze dla domownikow trzeba jedzenie kupic to jeszcze dla siebie oddzielnie a moj piekny cudowny narzeczony na szczescie nie ma zachcianek specjalnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dam to zje ale tez miesiwo musi byc co dzien hehehe musze i jego na diete przezucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale się rozpisałyście....;) Tym razem podchodzę do mojego odchudzania spokojnie, nic szybko... Szybko zejdzie szybko wróci i dupa:( Jem niby normalnie tyle że mniej, omijam co tłuste, mam niestety mało ruchu, ale udaje mi się co drugi dzień wskoczyć na elektrostymulację, a to jak siłownia przez 2-3 godziny, więc nie jest źle. No i naganiam się w tych wszystkich dojazdach, więc generalnie jestem wykończona, i wszędzie z buta... Do tego pies, dzieci, dwie prace, i dodatkowe atrakcje...więc chyba nie tak źle. Staram się jeść normalne rzeczy tyle, że mniej, i nie po 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu ja szatkowalam mala glowke kapusty wloskiej albo bialej dodawalam 3 papryki czerwone caly seler ze 3 pietruchy 3 marchewki puszke pomidorow lub koncentratu do smaku niestety chili imbir i takie tam procz soli gar mialam na 3 dni do tygodnia w zaleznosci od smaku i glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i cebule ale podsmazona na malej ilosci oleju lepszy smak zupy werciu tak ze dwie cebulki starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu uzyj przypraw wedle uznania procz soli wegety ale uzyj tez takich co spalaja tkanke tluszczowa typu chilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja to stosuje taki zel nie bede robic reklamy i kupilam tez taki jezyk do masazu silikonowy zeby lepiej sie wchlanial ale grzeje tak ze cala mokra jestem woda na mnie podobno po tym dobrze jeszcze folie owinac na brzuch na noc ale ciezko wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej diecie nie ma wogole cukrow zero slodkiego, pieczywa tez zadnego zadnych was itp owoce tylko o malej ilosci weglowodanow zadnych kupnych sokow chyba ze wyciskany z grejfruta zero napoji gazowanych miesa poza watrobka gotowana drobiowa i piersia zkurczaka tez gotowana i ryb.duzo warzyw za to duzo zielonej herbaty i wody fulll biore blonnik z ananasem plus chrom jaja w malej ilosci a jogurtow nat bez zadnych owocow i cukru okolo 3 dziennie nie pozalam sobie nawet na najdrobniejsze grzechy wkincu nie na darmo zainteresowal mnie ten temat o OSTATECZNYM POZBYCIU SIE OTYLOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pon wazenie jezu a jak utylam hahah to co bedzie? kara jakas fefe nie napewno schudlam na 50kg jezus jak ja lubie sie z siebie nabijac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu ograniam lazienke kuchnie po malowaniu z doskoku w chwili przerwy jestem taj jak najbardziej chili mozesz duzo jak lubisz to dobry spalacz taknki tluszczowej 2 dni prawie nic nie jejm mam czas ino ka goracy kubek ale waga pewnie nie spadnie szybko bo swiezo po malpie ejstem co do soku greifrutowego jest super...ale niestety ja mam zakz przy obecnych lekach jedzenia ich i picia sokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danilllo
dorota nie dosc,ze jestes gruba to ułomna.Wiesz co to są kropki,przecinki itp ? Piszesz jak potłuczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka nie mozesz nic nie jesc bo to co zjesz pozniej organizm zabierze dla siebie w postaci zapasu, czyli utworzy nowy tluszcz potrzebny do energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werko wiem ..ale nie bylo czasu cosik zjesc to raz a dwa zbytnio na czyp przygotowac...wkoncu zjadlam odrobinke bialego szalnstwa z cebulka.Wero jestem tak przerobiona ze nawet jesc sie nie chce zbytnio i nie czuje glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danillllo a wiesz gdzie ja mam twoje uwagi!!!!!!!!!!!!!.Madry nie skometuje mojej pisowni debil i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka nie stresuj sie ,niech sobie pisza ;-)tez maja prawo. Wogole nie odpowiadaj, tak jakby ich nie bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. skoro nic nie ma ciekawego do powiedzenia to pisze byle co,prawda danillo:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milego wszystkim spadam,jutro schodze ze zmiany hurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na szybkiego zrobilam sobie salate lodowa z pomidorem jajkiem ala majoneziku odrobinka i zarelko na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×