Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość czy ja też mogę dołączyć
Ditronka musi zaskoczyć!! a mam takie pytanie do Was od którego dnia brania Clo czułyście że jajniki pracują? ja na razie 2 tabletkę wzięłam i nic nie czuje, na szczęście działań niepożądanych też nie ale to chyba za wcześnie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Mnie przy pierwszym cyklu z clo w czasie okolo owulacyjnym bardzo bolaly jajniki. W drugim nie czulam nic,ale za to cala @ bolalo podbrzusze.W trzecim mialam uderzenia ciepla podczas brania clo i senna bylam. Zyje nadzieja ze kazdy kolejny cykl bedzie tym ostatnim ;) bo za kazdym razem cos nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy braniu clo nic nie czułam, tzn, byłam zmęczona i było mi niedobrze ale pracę moich jajników poczułam dopiero w 4 cyklu i bolało jak skurcze okresowe tylko trochę więcej dodatku kłucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
3-ci dzień z Clo, jak na razie zero objawów ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Ja w pierwszym cyklu czułam kłucie dość szybko, teraz jak na razie nic nie czuje, ale jak już wcześniej pisałam nie nastawiam się, od samego początku mam jakieś dziwne przeczucia, że z tego cyklu nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Dzisiaj 5, ostatnia tabletka. Czuję delikatne kłucie po obu stronach, z przewagą lewego jajnika. Na razie 7 dc, od 10 dc mam w planie intensywne starania. A Ty Sylwi w którym dc jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli mogę doradzić wam Kochane, to polecam w czasie starania uprawiać sex tylko raz dziennie (tak mi mój gin powiedział), bo więcej razy osłabia plemniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Dziś mój 12 dc i mam dziś monitoring, pojawiło się dziś troszkę śluzu płodnego, więc pewnie owulacja jakoś w weekend. Ale jakoś ten cykl spisałam od początku na straty, wiec jakoś na luzie podchodzę do tego wszystkiego... A Ty nie masz monitoringu przy CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia czasem piszą nawet, że lepiej co drugi dzień, bo plemniczki troszkę żyją, a zawsze są mocniejsze jak większa przerwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza159
Czesc dziewczyny , mam pytanie bralam CLO i mam dwa dojrzale pecherzyki i wczoraj dostalam zasrtzyk z Ovitrelle zeby pecherzyki pekły usmiech.gif moj gin zaczoł zartowac ze wsam raz na blizniaki a ze moja mama ma siostre blizniaczke to powiedzial mi ze mam blizniaki w genach ( mam juz dwie corki nie blizniaczki ) na ulotce z Ovitrelle przeczytalam ze jak ktos bierze Clo i pozniej zastrzyk to najprawdopodobniej beda blizniaki moj gin tez tak sadzi i kazal sie na to nastawic , jakie jest prawdopodobienstwo tego ze moga zajsc w ciaze mnoga? pozdrwiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Sylwia to dobrze że podchodzisz na luzie! tak jest chyba najlepiej:) od ktorego dnia cyklu bierzesz clo ?? i od którego dnia intensywne staranka?? Ja nie mam monitoringu:/ więc tak naprawdę nie wiem co tam w środku się dzieje, ale czuję delikatne kłucia raz z jednej raz z drugiej strony. Temperatura na razie niska na stałym poziomie. Jeśli po 3 cyklach z clo mi nie wyjdzie zapytam o monitoring. Jestem bardzo ciekawe tego cyklu, od dłuższego czasu nie miałam owulacji ( tzn tak podejrzewam na podstawie moich obserwacji a mam PCOS) i ciekawa jestem czy się to zmieni. Kasienia czyli co 2-gi dzień lepiej staranka?? od którego dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Sylwia to dobrze że podchodzisz na luzie! tak jest chyba najlepiej:) od ktorego dnia cyklu bierzesz clo ?? i od którego dnia intensywne staranka?? Ja nie mam monitoringu:/ więc tak naprawdę nie wiem co tam w środku się dzieje, ale czuję delikatne kłucia raz z jednej raz z drugiej strony. Temperatura na razie niska na stałym poziomie. Jeśli po 3 cyklach z clo mi nie wyjdzie zapytam o monitoring. Jestem bardzo ciekawe tego cyklu, od dłuższego czasu nie miałam owulacji ( tzn tak podejrzewam na podstawie moich obserwacji a mam PCOS) i ciekawa jestem czy się to zmieni. Kasienia czyli co 2-gi dzień lepiej staranka?? od którego dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
W tym cyklu mam tylko jeden pęcherzyk, według mojej gin starania powinnam rozpocząć od soboty. NO i na pewno nie więcej niż raz dziennie. Ja CLO brałam 2*1 od 2 do 6 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się jeden dzień przed owulacja (ale to było nie z myślą o dzidzi tylko po prostu tak sobie mieliśmy ochotkę hihi) i następnego dnia jak jechaliśmy do sklepu z mężem to poczułam aaaałłłłłłaaaa bóle jak przy okresie i stwierdziłam o to owulacja więc jak wróciliśmy do domku to zaraz wskoczyłam na mężusia ;) i następnego dnia tez :) w sumie staraliśmy się 3 dni :) Mysza159 - Jeśli masz już bliźniaki w rodzinie to masz już ryzyko ciaży mnogiej a przy clo to ryzyko jest większe :) ale ja też mam bliźniaki w rodzinie, brałam clo 4 cykle, w ostatnim dostałam zastrzyk (tylko że pregnyl) i mam w brzuszku tylko jedno maleństwo :) więc wydaje mi się że to jest takie losowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Ja to bym się cieszyła z bliźniaków:) U mnie na razie nic się nie dzieje, 10 dc, temp. stała, śluz niepłodny, jajników nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
dziewczyny a wspomagałyście się jeszcze czymś poza Clo? ja pije co dziennie zioła ojca sroki i ciekawa jestem czy pomogą. Dzisiaj 11 dc i intensywne staranka zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
12 dc, martwi mnie brak śluzu płodnego, temp. niska, jajniki tylko czasem dają o sobie znać i to niezbyt mocno, trochę się niecierpliwię. Szkoda że na wątku zrobiła się taka cisza, dziewczyny piszcie co u Was, wspierajmy się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza159
witam dziewczynki ale u mnie spokoj w domu cisza dzieci w szkole :) a co do blizniakow to powiem tak teraz sie modle o to by zalapało a pozniej bede czekac na usg i modlic sie o jedno bo mam juz dwie corki z poprzedniego malzenstwa w roznym wieku z lekka niepelnosprawnoscia dlatego boje sie blizniat i tego ze nie dam sobie rady ze wszystkim :( ale trzymam kciuki za siebie i za was , byle do 11 wrzesnia wtedy sie okaze czy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Sylwia jeśli z tego cyklu nic nie wyjdzie kupuję testy owulacyjne, na razie się wstrzymam, mierzę temp. Daj znać jak Twój pęcherzyk, czy pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Ale jajniki czuję, lewy kłuje dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Pęcherzyk pękł, endometrium ładne. Teraz zostaje czekać na efekty. A jak jajnik kłuje to dobry znak :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Sylwia to super, czyli szanse są bardzo duże:) A ja ten cykl spisałam już na straty. Wczoraj kupiłam testy owulacyjne ( przy okazji będąc w Rossmanie) no i... zrobiłam od razu- wyszły 2 wyraźne kreski, jedna fakt minimalnie bledsza ale wyraźna. A dzisiaj- 1 kreska:/ A temperatura cały czas niska, więc owu na pewno nie było, nie wiem już co mam o tym myśleć. Dobrze na pewno nie jest, mam przeczuje że nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
szkoda, że nie masz monitoringu, miałabyś pewność co do owulacji, a tak to nigdy nic nie wiadomo, a skoro jajniki kuły, a test wyszedł pozytywny, to może jednak owu była wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej sloneczka!!! Dziweczyny trzymam za was kciuki :) w koncu niech sie ktorejs uda :), a jeszcze lepiej wszystkim ;) Ja zaczynam dzis 4 cykl z clo.Zaczyna mnie to meczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Sylwia, owulacji nie mogłam mieć, bo nie miałam skoku temperatury. Nic z tego nie rozumiem. Jutro powtórzę test. Ditronka ja też już nie mam siły, tylko co nam pozostaje?? musimy się starać do skutku, nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Hej dziewczyny sory ze sie tak wtrace w temat, po Clo - 28 sierpnia dostalam zastrzyk z Ovitrelle bo pecherzyki same nie pekly lewy jajnik pusty w prawym dwa piekne jajeczka 22mm i 25mm , napiszcie mi kiedy moge zrobic test zeby wynik byl dobry @ mam dostac 11 i najlepiej jakim testem robic kupilam test Pink o dokladnosci 99,9% i bobo test 99% ,moze znacie jeszcze lepsze testy?, od zastrzyku czasem pobolewa mnie dól brzucha i kluje jajnik prawy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiania89
skarbie zrób test najlepiej jeden dzień po spodziewanej @, bo wcześniej nie ma co, kilka dni po zastrzyku możesz mieć 2 kreski na teście ale to przez zastrzyk więc najlepiej poczekaj sobie naprawdę na termin @ i zrób jeden dzień po a jaki test to już nie jest zbyt istotne jak zrobisz go w odpowiednim czasie, ja kupiłam jakiś test który pierwszy raz widziałam na oczy i nie słyszałam o nim wcześniej i bałam się ze wyjdzie mi negatywny bo to będzie jakiś lipny test a zrobiłam 2 dni po spodziewanej @ i miałam 2 grube kreseczki :) 3mam kciuki za was dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
W tym cyklu biore clo na noc,ostatnio dal mi sie we znaki.Jestem wrecz zdruzgotana,musze zrobic termina na monitorowanie.Zaczynam miec obawy,to juz 4 cykl z clo i niebawem pewnie bedzie przerwa. Bea-podzielam zdanie Kasieni :) i 3mam kciuki za pozytywne testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Dzieki dziewczynki zrobie test 11 lub 12 jak ta cholera by nie przyszla i mam nadzieje ze nie przyjdzie lecz nie nastawiam sie na nic bedzie co ma byc :) bedzie to trudno nie bedzie to super :) a co do testow to tez w nie nie wierze do konca z mlodsza corka bylam juz 3 miesiac w ciazy a 3 testy robilam i wychodzily negatywnie moze dla tego ze mialam oskes do 3 miesiaca . Dopiero po usg wyszlo ile jestem juz w ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
dziewczyny zrobiłam dzis znowu test owulacyjny- 2 kreski z tym że ta druga sporo słabsza, czyli owu już raczej w tym cyklu nie będzie:(:( mam tylko nadzieję że @ szybko przyjdzie i będę mogła szybko rozpocząć kolejny cykl, mój cykl bez clo trwał nawet ponad 80 dni, nie chcę tyle czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×