Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprawa gustu
czasami tworze jakies opisy,moze dlatego do takich opowiadan mam inne podejscie.wyobrazam sobie siebie sama w danej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
jasne ,ze każdy moze byc kim chce:0 ale wolałbym wiedziec ( bez personaliów) do kogo pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu i pasadena ładną jazdę dałyście same:)_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie bardzo mogę was wspomóc pisaniem na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pasadence z chęcią bym wymierzył obiecana urodzinową chłostę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważnie wszystko przeczytałem jednak i....żadna z Was za mną nie zatęskniła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
chciales znac odpowiedzi na konkretne pytania.odpowiedzialam. anonimowo a przeciez przyjemnie chcesz wiedziec co mam na sobie.spodnice olowkowa z wysokim pasem,turkusowa bluzke z wiazana na szyi kokardka.zdjelam majtki,ale mam ponczochy. mocny grafitowo/turkusowy makijaz oczu i musniete blyszczykiem w kolorze rozu usta. jak bedziesz taki ciekawski to prysnie czar tego pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu....popieram w całej rozciągłości..po co wiedzieć za dużo? czar pryśnie ..a tak jest bardzo milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster idz do diabla i przyslij go tu zamiast siebie.cholera.ekran ci oczy psuje.pierwsza pytalam dzis ciebie o gadzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam Sprawa, napisałaś o gadżetach... ale zapomniałaś napisać jak bardzo tęsknisz za Sterem i jak Ci go tu brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu:)) chcesz wiedziec co mam na sobie.spodnice olowkowa z wysokim pasem,turkusowa bluzke z wiazana na szyi kokardka.zdjelam majtki,ale mam ponczochy. mocny grafitowo/turkusowy makijaz oczu i musniete blyszczykiem w kolorze rozu usta. i to jest piękne jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię...... teraz tam jestem blisko Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty z tego co sie zdazylam juz zorientowac,to nie trudno tutaj o blizsze namiary.gg,skype,mailbox.niektore napalone i szalone wklejaja nawet tu bezposrednio zdjecia.pewnie jest wsrod nich jakas inteligentna erotomanka w twoim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
**pasadena** :)sprawa gustu juz ściągnęła majteczki a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to dzisiaj Wszystkich Was brakuje.Zaglądam,ale nie mogę sobie pozwolić na skupienie się dzisiaj. A ja pisałam,że mnie pan na motorku na pasach wczoraj puszczał i pomyślałam właśnie o Tobie Ster:):)Nawet jak wyjdę z pracy,to mi w myślach siedzisz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ok ster ma duzo plusow.jezdzi na motorze,pieknie pisze,dba o rozrywke,jest kreatywny. ale to tutaj to symbioza a nie pasozytnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jestem ciekaw jak wielu z was praktykuje to co w nazwie topiku Ja uwielbiam ten dreszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
dreszczyk to jest jak bym miał tu przy sobie pasadene i sprawe gustu u siebie w gabinecie:) miejsca dużo i duże biurko i stół konferencyjny :) wygodne fotele itp.:) nawet nie ogarniam wszystkich swoich fantazji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nigdzie nic o pasożytowaniu nie pisałem, ...to kwestia widać zazdrości że ma chłop farta do kobiet które bardziej podnieca jego przyjemność niż staranie się faceta :) ...ale to nie jego wina tylko preferencji kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
igram,ciekawie to brzmi,z tymi ksywkami naszymi..dorzucilabym jeszcze czarne koronkowe opaski okalajace oczy..seksowna bielizne i wtedy mozemy zaczac polowanie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sorry, żadna wina ... tu nie możną mówić w aspekcie winy, po prostu każdy lubi co lubi i póki nie sprawia tym komuś przykrości jest OK ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu:) o tak tak:) cos w stylu filmu "Oczy szeroko zamknięte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
notangel:) nie czuj się zaniedbana tylko bardziej sie udzielaj:) miejsca dla wszystkich starczy tylko sie wypnij ładnie tak jak pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Dziewczyny temat nam spada w rankingu:((( o aktywność proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Szanowne Panie:) czy wy wszystkie w jednym biurze pracujecie? w jednej firmie? ze nagle wszystkie szef wezwał i balangę robi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×