Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

o - widze ze w dobrym momencie zajrzalam... zamieniam sie w sluch (szeptem mowie dzien dobry) co by Stera nie rozproszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem co jest w środku , była to jakaś przesyłka , która widocznie dziś została doręczona..otwieraj ! na co czekasz ! po rozerwaniu kartonu ...w środku znalazłem dwie pary skórzanych kajdanek i równie skórzaną obrożę...ubieraj się ! to dziś będzie twój strój ! nie bardzo chciałem wierzyć w to co słyszę , ale jeden bardzo mocny raz wymierzony palcatem w pośladek skutecznie wypędził moje wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zapiąłem skórzane kajdanki na nogach i nadgarstkach rąk...długo patrzyłem na obrożę, nie mogąc jej założyć..patrząc na nią zauważyłem że moje podniecenie stało się bardzo widoczne...również moja Pani to zauważyła...to miała być kara a nie nagroda ! i tu wymierzyła kolejny raz .... zapinaj obrożę ! będziesz mi dziś służyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Ster ładnie ładnie:) tylko po co ta packa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem co to znaczy , ale wiedziałem jedno ...Ona na pewno miała jakiś plan i scenariusz...i to mnie niepokoiło... widząc mój opór do obroży podeszła od tyłu i zapięła kajdanki na rękach z tyłu pleców..podobnie postąpiła z nogami i tak klęcząc przypięła je do rąk....klęczałem nagi i unieruchomiony... teraz bez przeszkód założyła mi obrożę, mocno ją zapinając..chciałeś bólu? poniżenia ? to wszystko to dziś dostaniesz ! to mówiąc jednym ruchem pociągnęła na łańcuszek na klamerkach...piekący ból w sutkach spowodował mój krzyk.. mam tu i knebel i jak się nie zamkniesz to go użyje... ale twój język będzie mi dziś potrzebny więc zamilcz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem powiedziała że mam ją rozebrać ze stringów....byłem związany i skrępowany ...ustami ! nieporadnie się do tego zabrałem i powoli udało mi się tego dokonać.. na kolanach kazała mi przejść do sypialni..tam unieruchomiła mnie na łóżku, ręce i nogi szeroko tak że tworzyłem literę X... wyjęła aparat i zaczęła mi robić zdjęcia mówiąc że będzie miała pamiątkę z tej "służby"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster to pojechales od rana... ja unosze sie dzis w zupelnie innym klimacie...ale sprawa gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam - palcat nie packa:D:D to taki rodzaj bata:) Bierze mnie strasznie.Moja ręka już pod bluzeczką pieści delikatnie moje piersi.Sutki mam bardzo twarde i sterczące mmm cudowne uczucie,moje ciało przeszywa dreszcz a oddech jest bardzo szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna*
Albo ty pisarz jesteś albo z książki korzystasz,czytam to jak kawałek tekstu z jakiegoś fragmentu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem weszła na łóżko i ....siadła mi na twarzy....była taka mokrą...zaczęła na niej poruszać się w przód i tył ....ja bezwolnie wysunąłem język...wbijając się w c*pkę mocno i głęboko...to samo było z anusem...trwało to dosyć długo aż zobaczyłem że jej podniecenie rośnie i coraz bardziej zatraca się w szalonej jeździe....aż wstrząsnął jej ciałem dreszcz rozkoszy i głośny krzyk oznajmił mi jej orgazm... cała moja twarz była w jej sokach... i moje podniecenie było u granic wytrzymałości... teraz sprawię sobie przyjemność na twoim k*sie a ty jak się spuścisz pozostaniesz tak związany przez całą noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mówiąc wbiła się gorącą c*pką i zaczęła swoją "zabawę" ... przymknąłem oczy myśląc że mi to jakoś pomoże wytrwać.... poruszała się coraz szybciej i szybciej ..a ja niecierpliwie czekałem na jej orgazm...już myślałem że nie wytrzymam , dy jej ciałem wstrząsał dreszcz... gdy ochłonęła zeszła ze mnie ...mówiąc sprawdziłeś się i zasłużyłeś na nagrodę...uśmiechnąłem się myśląc że to koniec moje "niewoli" ... ale to nie był koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) dziś trochę spóźniony, ale musiałem odpękać rezonans i dopiero dotarłem do pracy ... a tu widzę gorąco :) Sprawa, a cóż takiego Cię zainteresowało w moim imieniu :) ...fakt kiedyś dawno temu w ogóle nie można było go znaleźć w kalendarzu, później pojawił się ale tylko raz w roku 16 sierpnia, a teraz to jest już kilka razy w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livretto camanuetto
What is that?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje palce bardzo powoli zanurzają się w mojej jak bardzo mokrej cipce mmm cudownie.....masują i drażnią łechtaczkę,zaraz oszaleje z rozkoszy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczepiła moje nogi... i naprawdę myślałem że zaraz mnie wyswobodzi.. ale ona kazała mi je podnieść tak że dotykałem udami swoich piersi za kostki zapięła mi je do nadgarstków... byłem wypięty , nagi i bezradny... powiedziała że tyle razy ja ją rżnąłem - to dziś one zerżnie mnie...już same słowa podziałały na mnie ...wzięła wibrator, posmarowała go kremem i jednym ruchem wbiła mi go w anusa... po chwili już nie wiedziałem niczego , byłem w zaświatach...a ona nie przestając mnie piep*yć dosiadła mnie siadając tyłem - pośladki do pośladków...teraz już mi było wszystko jedno czy będę związany na całą noc czy na cały tydzień....po chwili miałem taki orgazm ze myślałem że pęknie łózko...ona widząc moje podniecenie bardzo szybko zwów doszła.... potem już zostałem wyswobodzony ....i już razem poszliśmy na kolację:) taki to wczoraj miałem wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
Ambroży, Anioł, Arsacjusz, Ciechosław, Diomedes, Domarad, Domasuł, Eleuteriusz, Eleutery, Emil, Laurencjusz, Laurenty, Roch, Stefan, Symplicjusz, Tytus i Wawrzyniec. uwielbiam zagadki. witaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fala rozkoszy prawie rozerwała moje ciało,orgazm miałam niesamowity. Odleciałam na sekundy,nie mogłam dłużej się powstrzymać.Ster nie skończył jeszcze,ale ja już musiałam;) Muszę teraz wyciszyć i uspokoić moje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster byloby,tylko ostra suczka powinna byc konsekwentna. miales tam pozostac przywiazany,a ona nie dosc ze cie rozwiazala to jeszcze na kolacje zabrala...mimo,ze pelny byles przeciez od jej sokow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja chyba jestem za mało cierpliwy jak na zagadki, ale uwielbiam logikę w myśleniu, pewien ład i uporządkowanie myśli, lubię łączyć fakty i wydarzenia, zjawiska z różnych dziedzin, wyciągać wnioski a tutaj tyle materiału :) ...hmm pod wspomnianą datą w moim służbowym kalendarzu znalazłem tylko dwa imiona w tym jedno na pewno było moje, ale Ty go nie wymieniłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mógłbym dziś tego wszystkiego Wam przekazać...;) jakbym pozostał związany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samą myśl i przez to pisanie wróciły wczorajsze doznania:) i Pasedenko jest 1:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
Inteligentna,Intrygujaca Cicha Woda o Rzadko Spotykanym Imieniu trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jestem pełen podziwu dla Stera :) w końcu jakaś kobieta zrobiła sobie dobrze posługując się nim :) ...bo trudno to nazwać że się do tego przyczynił :) pełna przedmiotowość w sexie hahahaha jeżeli tylko ktoś to lubi to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj tam zaraz inteligentna, ....że cicha może, ale na pewno nie letnia woda :) a co do imienia to wcale nie takie mało spotykane, w latach 50tych było bardzo modne na Śląsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz zonaty....wreszcie jesteś usatysfakcjonowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Ster nie bierz czasem mojego pisania do siebie, tak sobie tylko od czasu do czasu tutaj coś skrobnę co sądzę, a że może coś się wydawać złośliwe to pewnie tylko z zazdrości (nie mylić z zawiścią) sam zresztą nie wiem o co, ...o bardziej kolorowe życie, ...o młodość, czy choćby fantazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
jesli mnie cos interesuje,czytam z uwaga. zonaty pisales przeciez sam,ze jezeli kobiety pociaga najbardziej intelekt to masz szanse.komplementy trzeba przyjmowac. pasadena twoje wczorajsze niespodzianki tez w podobnym klimacie opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×