Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Witam! Ale jak dziewczyny mogą pisać jak cały czas mają wypięte pupcie, wystawione na klapsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
tylko ile mozna w takiej pozycji bez zadnej akcji wytrzymac? ster sie spuscil i poszedl na spotkanie,igtam zalozyl nam opaski na oczy i wyszedl z pokoju,zonaty potrzebuje kontaktu wzrokowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wystaw mocniej tyłeczek sprawa gustu. Moja rączka już przechodzi z karku, wzdłuż kręgosłupa po pośladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ty moj drogi to sie zdecyduj na ktorym kwiatku chcesz spoczac.tu sie trzeba wkrecic w temat,a nie tak latac po calej lace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa ... aż dziw że nie poczułaś tego czegoś ciepłego i lepkiego na pupci :) ....zostałem sam w biurze kolega poszedł do domu a szef musiał wyskoczyć na miasto ... więc miałem chwilkę i dla higieny psychicznej to zrobiłem ...mimo braku jak widać kontaktu wzrokowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu, ja mam podzielną uwagę. Zresztą jak większość tu...pracujących :D Wystaw mocniej tyłeczek, by klaps się ładniej przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
a wiesz,ze wlasnie o tobie chyba mysle najwiecej..jeszcze sie okaze ze to taka gra psychologiczna lisie...:) szkoda,ze nie pisales jak sie zabawiasz,w towarzystwie byloby i mnie przyjemniej zamoczyc znow paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
lalke tez trzeba "podlewać" w rożnych miejscach:) i można rożne lalki:) sprawa gustu zaborcza jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...żaden tam ze mnie lis, raczej baaaaaran, ale miło było to usłyszeć a raczej przeczytać a jeśli chodzi o współudział to na prawdę mile widziany ....ale dla mnie sex zawsze był i chyba pozostanie sprawa najwyżej dwojga ...ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
wrf1 lubisz widze skroty i na skroty.to nie tutaj.tu do wspolnej masturbacji wkladamy pol serca,a do tego trzeba sie najpierw poznac. potem moze sie i wypne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie ankieta dla facetów to chętnie ją wypełnię :) Która z Was ją stworzy? Czego u obcych facetów jesteście ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
formularz lezy w sekretariacie.fizycznie roznimy sie mam nadzieje ogromnie,ale pytania pozostaja te same. na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, mamy głowę, po dwie ręce i dwie nogi. Ja bym powiedział, że różnicy ogromnej to raczej nie ma. Różnica jest w szczegółach :) Sprawa gustu, a może podesłać na forum tę ankietę z sekretariatu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa ...nie wiem jak Tobie ale mnie podobała się historia w kuszetce, jest bardzo realistyczna, forma nie przerasta treści, i jest chyba najbardziej zbliżona do tego co może zaoferować net oczywiście poza ostatnią sekwencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
wtf1 gdybys nie prosil o ankiete dla facetow,to po ostatnim poscie pomyslalabym ze pisze kobieta.przepraszam,to jak wygladasz,skoro porownujac swoja fizycznosc do kobiety piszesz,ze roznic nie ma...chyba ze w szczegolach. zonaty,ty to taka cicha woda jestes :) podobalo sie,podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu Twoj opis jak jesteś ubrana był niesłychanie podniecający:) tak elegancka ...... a jednocześnie rozwiązła ummmmmm przy tym bez majteczek:) uwielbiam sytuacje kiedy umawiam sie gdzieś z kobietą i buduje sie powoli erotyczna atmosferę.... rozmowy.... tematy..bardziej gorące.... dotyk.. delikatne pieszczoty jest coraz goręcej... i właśnie ta bielizna...która można delikatnie zdjąć w knajpie i w zależności od wypitych drinków zostawić np. barmanowi na barze:) lub nagle niespodzianka kobieta na spotkanie przyszła bez:) dale jest wspaniała jazda.....ale przedłużanie tego stanu jest równiez niezwykłe........ kiedy czujesz ze kobieta juz dłuzej nie moze i w koncu da sygnał... moze tu na tej sali gdzieś w lozy?? ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromnych różnic, ogromnych. Przecież jesteśmy ludźmi, więc fizycznie się różnimy, ale nie ogromnie. No tak, ale wolałbym teraz o czymś przyjemniejszym porozmawiać. Ty sprawa gustu jesteś teraz wodzirejem w tym topiku, więc może napisałabyś ankietkę? Jestem ciekawy czego jesteś ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
i ten dreszczyk emocji może ktoś zobaczy?;) raz miałem taka akcje..ze ktos tam z obsługi knajpy zauważył i jakiś głupi bo chyba chciał interweniować:)) ale skończyło sie sutym napiwkiem i juz.....nic nie widział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no nic, miło było ale czas się pomału zbierać do domu osłodzić popołudnie żonie :) Wszystkim miłej reszty dnia życzę i udanej nocy, zajrzę pewnie jutro ale dopiero po 12stej ... osobne buziaki dla Sprawy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
to prawda,w pewnym momencie wybucha wszystko.nie mozna zapanowac nad emocjami a fizycznie nawet zaciskanie ud nie hamuje obficie saczacej sie gotowosci. seks z dreszczykiem w miejscu publicznym.lubie.uwielbiam nawet. zonaty,mam nadzieje,ze nie kpisz ze mnie...staram sie wyciagnac cos z ciebie,skoro jednak zostales z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty te najslodsze poprosze i z jezyczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa ==> P.S. nigdy i z nikogo nie kpie, a wyciągnąć można ze mnie o wiele więcej może nawet wyciągać nie trzeba ale na wirtualnym tet a tet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Sprawa gustu najbardziej podniecający jest Twój sposób myślenia o seksie.... Z zamyślenia wydarł mnie dzwonek do drzwi. Serce załomotało z wrażenia, bo nigdy, przenigdy nie byłem w tak nietypowej sytuacji. Leżałem właśnie w zamkniętym małym pokoiku, za zamkniętymi przeszklonymi drzwiami. Wokół mnie było ciemno, światło było zgaszone, jedynie przez szybę w drzwiach wpadało światło z sąsiedniego pokoju. Co było takiego dziwnego w moim położeniu? Ano to, że leżałem tam ze związanymi nogami i rękami a na moich ustach była szeroka taśma klejąca. Jeśli nadal wam mało - to już wyjaśniam dalej: związała mnie żona, na moją własną prośbę. Dziwne? A co powiecie na to, że człowiek dzwoniący właśnie do drzwi to Jej kochanek? Tak - bo to moja wielka fantazja. Chciałem być blisko gdy będzie to robiła z kochankiem, chciałem ich słyszeć i widzieć, samemu będąc jednak niewidocznym. Ale czy wytrzymam cała to sytuację? Czy nie wpadnę tam i nie wyrzucę tego faceta za drzwi? Tego już nie byłem pewien więc poprosiłem o związanie. Teraz właśnie z powoli cierpnącymi członkami ciała leżałem, a on wchodził do naszego domu. Nie było to ich pierwsze spotkanie, bo znali się od dawna. Zaczęli spotykać się ze sobą jakieś dwa miesiące temu. Najpierw w restauracji, potem w pubie. Spotykali się, bawili, tańczyli aż ku mojej uciesze skończyli w łóżku. Mieli za sobą dwa wieczory zakończone seksem - dotąd z dala ode mnie. Dziś miało być inaczej. Leżałem i właśnie zastanawiałem się czy, gdy on wejdzie nie usłyszy przypadkiem mojego łomotającego z wrażenia serca? Ciśnienie i tętno rozsadzały żyły a w głowie mi szumiało. Słyszałem jak otwiera mu drzwi i go całuje na przywitanie. Usłyszałem jego głos - był inny niż się spodziewałem. Potem weszli do sąsiedniego pokoju (z którego było wejście do mojego pokoju). Przez szybę w drzwiach zobaczyłem kontury ich postaci. Był wyższy jak na zdjęciu i chyba lepiej zbudowany - przynajmniej tak mi się wydawało, patrząc przez pryzmat szyby. Mieli dobre humory, żartowali i śmiali się ciągle. Słyszałem jak Ona nalewa drinki a potem zbliża się do niego. Przez szybę widziałem zarys ich sylwetek - siedziała obok niego na sofie, na wprost moich drzwi. Po chwili zauważyłem jak jego ciało zbliża się do niej. Ich głowy zbliżyły się całkiem - przez szybę wyglądało to jakby się złączyły. Usłyszałem mlaśnięcie pocałunku a potem ich ciała zbliżyły się jeszcze bardziej. Trudno było widzieć przez tą szybę cokolwiek więcej poza konturami, ale widziałem że jego ręce są dość aktywne a jego sylwetka coraz bardziej pochyla się nad moja żoną. Obserwowałem to z zapartym tchem - w skroniach czułem pulsowanie, penis stał a ja żałowałem tylko, że nie mogę się onanizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mam na sobie klamerki i .....sutki mnie palą nieprzyzwoicie...nie dawały mi się skupić na spotkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pół godzinki kończę pracę, jutro i pojutrze mnie nie ma zatem do przeczytania w poniedziałek... mam nadzieję że będziecie siętu dobrze zabawiać w tym czasie. A ja dla Pań mam fantazję jakiej ostatnio często używam podczas masturbacji... ciekawe co Wy na to: Dwie kobiety, powiedzmy dobre koleżanki postanawiają się zabawić. Nie wnikam jak się poznaliśmy/umówiliśmy. Może to być praca i biuro ;) Scena jest taka, że one dwie siedzą ubrane (najlepiej tak jak lubię, czyli krótkie spódniczki rajstopy/pończochy na nogach, buty na obcasie. Ja wyjmuję swojego twardego już przyjaciela. One siedzą obok siebie, ja podchodzę, one dotykają, uśmiechają się itp... pozostają ubrane lub w międzyczasie zdejmują bluzki i staniki. Zabawa polega na tym, że każda z nich bierze do ust mojego członka ale tylko po razie... jedna... wyjście, zmiana kierunku i druga, i znów pierwsza i druga...ciągle po jednym tylko razie - intensywność, prędkość i głębokość zależą od nich,ja tylko się obracam raz do jednej raz do drugiej a one raz głęboko, raz płytko, raz mocniej i szybciej a raz powoli i delikatnie... zabawę wygrywa ta, w której ustach wytrysnę, wtedy łapię ją mocno za włosy i już dokańczam orgazm wpychając kutasa kilka razy mocno w jej usta. Zwycięska kobieta może mieć życzenie wobec mnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×