Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprawa gustu
john trafione w sam srodek i bardzo gleboko. :)ciekawe,czy wyobrazasz sobie rowniez jakie mogllaby miec zyczenia ta polykajaca twoja sperme szczesciara.inaczej zapytam,jakie chcialbys by to byly zyczenia. igtam o zdradzie kontrolowanej tylko niestety fantazjuje.moj mezczyzna zaborczym samcem jest i szybciej by mnie zabil,niz sie podzielil.ale sie nie poddaje,wykorzystujac dogodne sytuacje na rozmowy. zonaty,mysle nad twoim imieniem.kusicielu. pasadena,walczylam dzis ostro,jutro licze na wsparcie. zegnam mile towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster jakis mam w stosunku do ciebie dzis niedosyt.mimo tych klamerek na sutkach. echhh dodaj choc ty cos od siebie,bo zaczniemy przegrywac,a tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... dzis slabo bardzo z moja aktywnoscia... nawet ta podbiurkowa... heh... ale zeby nie bylo! jeden raz zdazylam zaliczyc co trzeba ;) niestety rece pelne roboty... do tego szef mnie wmanewrowal w spotkania do konca tygodnia wiec nie wiem jak to ze mna tu teraz bedzie - ale postaram sie choc raz dziennie zawitac :* uwielbiam Was moi drodzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster,(mysle ,ze zdazylam zanim skonczysz prace) więc żeby było łatwiej i żebyś miał te same szansę, co wszyscy, to Ci podam wszystkie najważniejsze dane o sobie. Mam dzisiaj ciemnoczerwony koronkowy stanik rozpinany z przodu, czarną obcisłą bluzkę z trzema guziczkami ściąganą przez głowę, czarne przypinane ponczoch, czerwona spodniczke i jestem wyjątkowo piękna, bo okres mi się skończył dwa dni temu. Mam ciemnoczerwoną pomadkę na ustach i gdy dotykam warg palcami, to już mnie mrowi. Poza tym w powietrzu jest blues mojego ulubionego B.B. Kinga i ja mam takie niesamowite myśli na myśli, że nawet moja własna podświadomość się rumieni. Masz przecież wszystko, czego potrzebujesz. Klawiaturę, Internet i te swoje pragnienia, i pragnienia wszystkich (jak przeczytasz) też masz. ZACZYNAJ wreszcie! Masz najlepsz pioro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Was juz nie ma? czy z za oceanu to tak po macoszemu trzeba traktowac. :(:(:( iede sobie :(:(:( komputerk do naprawy zaniose (spadl i cos peklo), i moze te polskie litereczki ustawi (znikaja nie wiem czemu) zaraz zaleje sie lzami, ale kogo to obchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers działasz na wyobraźnię, ale teraz w PL jest prawie 16 godz., więc blisko koniec pracy dla większości. Współtowarzyszyć mógłby ci ktoś kto teraz nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie nie ma. te literowki to dlatego, ze jeda reka zajeta w majteczkach, a druga pisze. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
flowers jednego tylko pochwaliłaś?:(( a coz różnica czasu;) ładnie dziś była ubrana:)) ale całej ankiety o masturbacji nie wypełniłaś:)) by the way..to w jakich godz. tam pracujesz bo jak pisałaś o godz. 16 u nas to u Ciebie była 10 a.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie pracuje od 9 rano do 18 (u Was 15-24), ale czasami pracuje od 18 do-jak skoncze. Sorry, ze nie pochwalilam Ciebie igtam, jak od dwuch dni chodze caly czas podniecona to i w glowi takie zamieszanie, ze nawet nie pytaj. dzisiaj mam wolne, dlatego moglam wpasc na chwilke do Was w czasie Waszej pracy (po przespaniu 3 godzin). W pracy raczej nie moge do Was zagladac, bo odrazu bedzie wiadomo (inny jezyk) ze cos kombinuje, no chyba, ze jestem sama. ankiete wypelnilam cala:P Pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytlumacze dlaczego tylko jednego chwalilam, bo jego teksty obezwladniaja mnie, bo jest gospodarzem, bo dzisiaj nie mogl sie z Wami pobawic, bo padlo na niego, bo myslalam, ze jeszcze zdazymy razem, ale poradzilam sobie jakos bez gospodarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiii
ehh, dzisiaj od rana mialem uczucie oczekiwania na cos ekscytujacego,jakby cos sie mialo wydarzyc, cos podniecajacego,jakby wisialo w powietrzu. ogarnelo mnie straszne podniecenie i .... i nic sie nie wydqrzylo. teraz czuje straszny niedosyt i znowu mnie naszlo, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdarzyłam się pożegnać jak wychodziłam z pracy.Wyszłam wcześniej a dzień miałam pracowity.Teraz spać nie mogę,maż ma nocny dyżur.Więc spokojnie sobie poczytałam co tutaj naprodukowaliście:)Gorąco tutaj było:)Chyba za dużo Martini wypiłam,bo podziałało i teraz czuję ogromne podniecenie:P Mimo iż bardzo namiętny seks miałam z mężusiem,to znów mam ogromna ochotę na coś miłego:Jestem tak napalona i mokra,że moje ręce zaraz powędrują za majteczki:P Mam na sobie tylko delikatna,jedwabną haleczkę z pod której widać moje twarde i sterczące sutki...wspaniałe uczucie, ten dreszczyk podniecenia.Dłużej nie wytrzymam,mam straszną ochotę zaserwować sobie mega orgazm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCF
nie powinnas tak sama mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco Wszystkich:) podpisywać proszę listę obecności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Pasadenka:) jakże miło Cię widzieć :) po takich gorących urodzinkach już się stawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
flowers:) "W pracy raczej nie moge do Was zagladac, bo odrazu bedzie wiadomo (inny jezyk) ze cos kombinuje, no chyba, ze jestem sama." 1. to niech sie twoi pracodawcy uczą innych języków:) 2. U can write in English :)) no problem at all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Dzień dobry wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzę że i dziś wszyscy bardzo pracowici:) trzeba trochę poświntuszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowiadaj jak tam wczoraj było;) z tego co przeczytałem całkiem, całkiem nieźle:) ale nie oznacza że nie wpadłaś tu wieczorkiem by poprawić wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po powrocie do domu miałem też niezłą "zabawę" z moją Panią;) nieznane i niesamowite przeżycie, które mnie wczoraj spotkało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po powrocie do domu , gdy otworzyłem drzwi kluczem na progu czekała moja Pani...dziś dosłownie tak wyglądała...miała na sobie pończochy kabaretki, sandałki na chyba z 15 cm szpilce...czarne stringi i czarno-bordowy gorset... w ręku trzymała coś co mnie zdziwiło ..ale był to palcat...czarny zakończony gumową packą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy miała spięte, a jej mocny makijaż dodawał jej tylko powagi... nie przywitała się jak zwykle tylko już od progu ostrym głosem oznajmiła mi że byłem dziś nieposłuszny i zasłużyłem na karę...w mojej głowie przebiegły myśli czy o czymś nie zapomniałem czy czegoś nie zrobiłem , a co obiecałem , ale niczego nie potrafiłem sobie przypomnieć... jedyne co to uśmiechnąłem się na ten widok... zaraz nie będzie ci do śmiechu ! jej głos był ostry i stanowczy... rozbieraj się ! ponieważ miałem na sobie kombinezon skórzany myślałem że o niego chodzi i rozebrałem się... po zdjęciu go usłyszałem : dalej ! wszystko zdejmuj ! trochę się przestraszyłem bo cały czas miałem na sutkach zapięte klamerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem je jakoś dyskretnie zdjąć ... ale cały czas stała przy mnie i nie było nawet o tym mowy...cóż pomyślałem teraz się wyda moja tajemnica...po zdjęciu koszuli zobaczyła te zapięte klamerki....o! co ja widzę ! lubisz ból ! no to dziś go ode mnie dostaniesz ! na kolana ! warknęła i rzuciła w moją stronę zaklejoną taśmą tekturową paczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się,zaczynam sobie wyobrażać,ze jestem na miejscu Twojej kobiety.Lekki dreszcz podniecenia przechodzi przez moje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×