Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu

Za wczesnie cos zrobilam?

Polecane posty

Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu

Spotykam sie z kolega pewnym od 2 tyg. I wczoraj przejelam inicjatywe i go pocalowalam..Poprostu mialam na to ochote. myslalam ze bylo fajnie i milo. Po spotkaniu dal w w esemesie do zrozumienia ze to bylo za wczesnie i to mnie zatkalo. ja mam 20 a on22 lata. Czy uwazacie ze wyglupilam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kleo_
może facet ma małe doświadczenie w kontaktach damsko-męskich ? Może go bardzo kręcisz i pocałunek jakoś wpłynął na niego, podniecił się, nie chciał, żebyś to zauważyła? Poza tym skoro odwzajemnił pocałunek to nie uważam, żebyś się wygłupiła, co innego gdyby nagle się odsunął czy coś, w ogóle nie dopuszczając do czegokolwiek. Może też być tak, że facet spotyka się z Toba jak ze zwykłą znajomą? Nie chce byś się angażowała. Rzadko się zdarza aby ktoś tak długo powstrzymywał się od samego pocałunku. Albo... po pocałunku coś prysło, czasem się tak zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu
chwile wczesniej spojrzal mi gleboko w oczy i zapytal czy moze kluczyk do mojego serca (mialam akurat taki wisiorek).. ale po tym pytaniu az mnie iarki przeszly i chwile po tym "chyba sie wyglupilam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruś___40
nie wygłupiłas sie to on sie wygłupił z tym smsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kleo_
ale odwzajemnił pocałunek ? Może to taki typ co potrzebuje wiecej czasu. Może dla niego pocałunek to coś więcej, niż tylko pocałunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu
no wlasnie raczej nie odwzajemnil.. niewiem czy mam nadal sie z nim spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kleo_
nie rozumiem Twojej odpowiedzi... raczej nie odwzajemnił? czy po prostu się odsunał, jak zaczelas sie zblzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu
nie odsual sie,ale i tez nie angazowal.. mam nadzieje ze mniej wiecej wiesz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kleo_
po tym co powiedział można sądzić, że mu się podobasz, ale może on musi wszystko krok po kroku. Może być uczuciowym facetem, dlatego tak podchodzi do wszystkiego. jaki to jest typ faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu
no uczuciowy jest.. wiec myslisz ze nie poddawac sie? i teraz pozostac bierną i czekac na jego reakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kleo_
jesli facet jest troche nieśmiały to musisz mu pomóc, nie czekaj tylko na jego krok , bo może się nigdy nie odważyć. Widocznie to było dla niego za szybko i potrzebuję troche więcej czasu. Pokaż mu, że Ci się podoba, że nie jest Ci obojętny. Napewno nie odpuszczaj :) Spotkaj się z nim i zobacz jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppffffffffffuuuuuuuuu
o niesmialosci to bym nie powiedziala... poprostu moze ma zasady jak kazda dziewczyna(podobno).. z jego zachowania widac ze mu sie podobam i dlatego wlasnie pocalowalam go, ale jego reakcja calkiem wytracila mnie z rownowagi.. bo myslalam ze kazdy facet jest podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeryk44
Zaskoczyłaś go. Zachowuj się tak, jakby tego "incydentu" nie było i obserwuj sytuację. Być może on woli "dochodzić" wolniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasdfg4
spoko, nie nerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny
niesmialy jest , spoko przejdzie mu. Pamietam jak mnie dziewczyna zaskoczyla pocalunkiem to przez 30 min nie wiedzialem co sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny
hahahaha, co myslalas pewnie ze kazdy facet mysli tylko zeby was wyruchac, to tez ale pozniej przychodzi milosc i seks to dodatek do szczesliwego zwiazku. Powoli a coraz odwazniejszy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak kobieta nie ma tego
taa po pierwszej imprezie byś całował, a po drugiej zaliczył i olał :P a Ty autorko się niczym nie martw, nie wygłupiłaś się :) wiem, że możesz się czuć trochę dziwnie, może nawet podle, przez to jego zachowanie, no ale już się stało i tego nie zmienisz. najważniejsze, że widzisz, że mu się podobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny
do tego osla co napisal wyzej: Takich jak ty cwokow ktorzy nie szanuja ludzi niszcze samym spojrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×