Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

na pierwsza mysl od razu mi przyszlo : Zrodlo z Hugiem Jackmanem . Ciezki film ale mi sie bardzo podobal . Retreat siwetny film polecam:):) nie wiem co by tu jeszcze ... reequiem dla snu?? donnie darko? zajebiste sa ! zmuszaja do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 2 ostatnie widzialam ale nie do konca - pozatym ogladalismy w szkole.. kolezanka mdlala na tym filmie i nauczycielka musiala isc na dywanik :P za kare ze takie drastyczne filmy nam pokazuje musialabym sobie zrzucic je, bo bardzo mnie zaciekawily a wlasnie tytulow nie pamietalam :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moment Was opuściłem ale już jestem... musiałem się co do transakcji dogadać, bo kupilem coś na allegro i cyrk wyszedł, ale już jest ok :) załatwione, zamówione - tylko czekać na listonosza :) witaj Prawda 🌻 noo tak to wyszło, widzisz, ja tak jak Duch mam adoratorki chociaż sie nie proszę o to :P ale ja już z przekonania je zlewam, wiec nie bój żaby ;) a jak się będę lepiej czuł, to zagramy razem w coś :) dzisiaj nadaję się co najwyżej do zanudzania na forum :P a kafe padło dość specyficznie, bo posty normalnie można było dodawać i czytać, tyle że jak się weszło normalnie na forum i wyświetliło listę tematów, to zawsze te najnowsze były na górze, a tym razem nie... było przed północą a tam najnowsyz temat pokazywało z godziny 22 coś :P a ja cwaniaczek i przez google znalazlem nasz temat i na niego wszedłem... dopiero później się skapłem ze coś jest nie tak ;) moze później naprawili, ale jak ja siedziałem to lipa... a potem mi net zdechł i nie wiem co się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love nie ma za co . Ja lubie filmy psychologiczne ale jednak wole bardziej , dramaty , komedie , sensacje,horrory:) Mam ponad 800 giga filmow ... z tego juz wszystko obejrzalam i szukam co rusz to nowych .. a najgorsze jest to ze na spisach na kilkadziesiat filmow nie ogladalam srednio 2 do 5 .. masakra .... na forach ludzie mi wypisywali to tylko sporadycznie sie trafilo ze czegos nie obejrzalam , co od razu nadrobilam;) eheh znaffcaaa wezz mnie ratuj Od dwoch dni szalk mnie trafia Mam problem ze skype !! bo tak przestalo dzialac wiec odinstalowalam . zainstalowalam ponownie i pod koniec instalacji pojawia sie okno ze nie mozna utworzyc katalogu .. w c:/ users / anka / appdata wkurwilam sie zaczelam grzebac njapierw w c , potem w rejstrze szczyscilam skypa i dalej to samo sie pojawia szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - a masz jakieś inne konta użytkowników? bo wyglada na to, że na tym nie masz praw administratora... chyba że skype coś ryje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i którego skype używasz? bo ja pamiętam że ten ze skype.onet.pl jest dupowaty... ten ze skype.com działał zawsze dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horrory tez uwielbiam, ale nie o morderstwach komedia ostatnio zaczelam ogladac podobaja mi sie 2 nowe filmy : mr poppers penguins i bad teacher - naprawde niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - Bad teacher mi Prawda poleciła akurat :D mi się podobał ;) i nie wiem dlaczego, ale od początku mi się wydawało, że ten goguś do nauczycielki średnio pasuje... i prędzej czy później wybierze wuefistę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - szczerze mówiac nei wiem czy różni się czymś szczególnym, poza tym, że ten z onetu ma napakowane wiecej reklam i odnośników do onetu :P ale wiem, że raz tak miałem, że śicągłem ten z onetu i mi od początku krzaczył rozmowy, rozłaczał się... a ten drugi dzialał... ale to dawno było, teraz może jest inaczej ;) spróbować tego onetowego nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva ..... to samo , ja juz nie mam sily , dwie noce nad tym siedze , pojawiaja sie u ludzi rozne bledy ale te z tym folderem AppData to chyba jakis wyjatek , nie mam pojecia co mam zrobic , probowlaaam odzyskac pliki z kopii zapasowej nic to nie dalo ;/;/;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a próbowałaś zainstalować go w innym miejscu? np bezpośrednio na C:/Skype ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wlasnie o ten mi chodzilo :D kurcze juz nie zagaduje bo pewnie wszystko widzialas:D ok, lece sie polozyc bo cos mnie scielo z nog :( jeszcze musze sie pouczyc, bo ostatnio oblalam egzamin :( napisalam na 70% a powinnam na 80, szlak by to! za tydzien mam poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalamzainstalowac na d , na pulpicie w tysiacach miejsc i nic to nie daje na samym koncu instalacji pojawia sie te okno i dupa , musze przerwac instalacje bo dalej nie ma mowy zeby poszlo ...... cleanerem , odkurzaczem , czyscilam wszystko doklasnie i juz nie mam sily a skype mi potrzebny nwet mi sie nie sni reinstalka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyściłaś też CCleanerem na zakładce rejestr? tam powinnaś mieć zaznaczone "Instalator" jak nie to spróbuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no tak bywa czasem... znam to skądś :) ale głowa do góry, a dasz radę ;) mnie też przeziębienie chce do łóżka wpędzić, ale się nie dam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź w start i w polu do wyszukiwania wpisz: %appdata% i tam gdzieś pwinien być folder Skype. usuń go, potem polataj po dysku i pousuwaj wszystkie foldery Skype, czyli C:/Program files/Skype i te gdzie próbowałaś instalwoać dopiero wtedy odpal instalatora na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie po %appdata% wal enter i w oknie które sie pojawi poszukaj katalogu Skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie zapiszesz obojętnie... to jest i tal instalator online :/ brrr jak ja ich nie cierpię, zawsze z nimi problemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj widze jest normalna wersja: www.dobreprogramy.pl/Skype,Program,Windows,13018.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kafe jak zawsze zepsuło link :/ spróbuje jeszcze raz dobreprogramy.pl/Skype,Program,Windows,13018.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×