Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:). ja niestety sie nie zważyłam dziś. Ale jestem bardzo podbudowana, Janamana, takie informacje jak Twoja dają jeszcze większą motywację:). Odnośnie dosów - są to dźwięki które wplywają na podświadomość, na mózg. Nie interesują mnie jakieś dziwne - które wpływają np tak jak po narkotykach... Ja mam diet wlasnie i hypnosi. Ten drugi bardzo pomaga w autohipnozie - wprowadza się cżłowiek w stan hipnozy (tyle że sam, bez hipnotyzera) i dużo łatwiejsza staje się praca z podświadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ragisa dzięki za informację. Teraz mogę bez przeszkód słuchać tego dosa diet po południu tak żeby się zrelaksować i dać sobie kopa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę:). Słuchając dosów staram się maksymalnie skoncentrować, oczyścić umysł z wszelkich myśli. Pozwalam bładzić umysłowi, otworzyć sie podświadomości. Ciekawe rzeczy się dzieją:). Oczywiście jeśli słucham w ramach odchudzania to powtarzam to sobie w myślach, że chudnę że szczupła itd. Ale czasem robię sobie wolne, i pozwalam na błądzenie. Podświadomość pokazuje mi obrazy rzeczy, których w życiu nie widziałam! naprawdę! albo po prostu absolutnie nie zarejestrowałam tego że widzę. Chociaż czasem wydaje mi się że po prostu nie miałam możliwości żeby zobaczyć... czasem mam wrażenie że korzystam wtedy z pamięci wszechswiata, że wchodzę w czyjąś pamięć... takie tam:). Spróbuj sama, tylko poważnie - absolutna koncentracja na sobie, czysty umysł i żadnego nasłuchiwania dzwięków z zewnątrz. Za którymś razem się uda:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
witam dziewczynki !!!! janamana -gratulacje . moja waga startowa był 4 tyg temu 97,4 dzis rano 92 to 5,4 kg mniej ale jak wczesniej pisałam na poczatku byłam na zwykłej djecie WIEC TAK NA SERIO TRAKTUJE METODE OD 20.10 11 I ZACZNE OD TEJ WAGI CZYLI92 KG mam nadzieje ze teraz juz pójdzie z górki , bardzo w to wieze i napewno za tydzien waga bedzie mniejsza . gdzie szukac tych dosów ? wczoraj sciągłam sobie na mp3 ze stronki autohipnozy jezioro i las po któtce to przesłuchałam z braku czasu . Od dzis znów zaczełam tygodniwa harówke ale z duzo lepszym nastawieniem niz tydzien temu - i wiecie jakos i czas szybcie mi płynie w pracy POWZAWIAM WSZYSTKICH I MIŁEGO DNIA ZYCZE P.S ja tez tez bardzo sie ciesze ze nas przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
wiecie ta metoda napewno działa wczoraj rano jak sie wazyłam miałam 92 kg i zjadłam normalne sniadanie . potem obiad i sosik i miesko i ziemniaczki i duzo sałatki PYCHA ( bardzo juz zapomniała jak ziemniaczki i sos smakuje) potem deserek i odziwo wieczorm kawałek ciasta NIE PRZEJMOWAŁAM SIE ZE RANO JAK SIE BEDE WAZYC BEDZIE DUZO WIECEJ A TU POTRZCIE TAKA WYZERKA A WAGA TA CO WCZORAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
napisze jaki zrobiłam deser WSZYSTKO ZMIKSOWAŁAM = banany, sliwki, sok marchewkowy bez konserwantów i bez cukru , jogurt naturalny i siemie lnianne ( zmielone) i to dosc duzo . Dałam potem do pucharkówi do lodówki . dzieki siemie to zgestniało - palce lizac ( no raczej łyżeczki i wylizac pucharki . samo zdrowie a wiecie jak moim panom to smakowało jak im powiedziałam co tam dałam nie wiezyli ze to bez cukru a słodkie a siemie mysleli ze to pomielone orzechy . na druga niedzie zazyczyli sobie to samo ale o innym smaku ( zrobie truskawkowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaafira
Hej! słucham medytacji Gabriela od kilku dni,ksiązki jeszcze nie kupiłam,ale mam zamiar:) chciałam się zapytać czy macie może spadek apetytu? jak słucham medytacji rano to nie chce mi się jeść,chyba pierwszy raz w życiu nie czuję głodu bądź dzikiej ochotki na coś bliżej nieokreślonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Nowe Koleżanki:) mićkowa super deserek,ja tak jadlam codziennie,jogurt,banan albo jablko i siemnie,ale nie miksowalam,dobrze ze dalas ten przepisz,urozmaicilam sobie,dalam banana i kiwi,siemnie,nie mialam soku z marchewki,ale sadze ze tak bedzie pyszne,chłodzi sie teraz w lodowce:) Janamana,Mićkowa gratuluje,ja tez sadze ze troszke schudlam:) ide zaraz cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Mićkowa...ja tez nabralam ochoty, tak smakowicie brzmi ten przepis! lecę do sklepu :)))... rany, my zamiast o listku sałaty i chudym serku to o deserach, hahaha! i chudniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
czy ktos ma linka z tymi dosami zeby go sciagnac na mp3 dosy diet . próbowałam ale albo wyskakiwał jakis bład albo było płatne . Jak wyscie je sciagli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ragisa daj znac z czymz robilas,ja juz nie moge sie doczekac jak to zjem ale jaki to pyszny i zdrowy i malokaloryczny deser MNIAM lisciom salaty i serkom light zdecydowanie mowimy NIE:) musze sie pochwalic ze coraz rzadziej jem slodycze,a jak sie z tego ciesze,nie zrezygnuje z nich calkowicie ale bede jadla bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
RAGISA i o to chodzi ( ale paradoks) zycze wam smacznego - jak wy macie cos dobrego i z mała iloscia pracy a warosciami odzywczymi .podzielcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Ksiażeczka jak bedziesz robic sobie czesciej takie deserki to pewnie po slodycze nie siegniesz . mi jeszcze od wczoraj słodko w buzi moje kubki smakowe sa przepełnione - tak mysle a ty daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Zaafira ja u siebie widze ze mniej jem ale tak jak pare dni temu miałam jakis szał na jedzenie i jadłam małe ilosci ale prawie co 2 godz do 17.00 potem juz miałam spokój. a płyty słucham tylko wieczorem i zaraz usypiam wiec rano u mnie ranne słuchanie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaafira, ja tam wcześniej pisałam. Dostałam wręcz jadowstrętu - po prostu przestało mi się chcieć wogóle jeść. Takie okresy przychodzą. Natomist po pewnym czasie nie sięga się już po niezdrowe rzeczy - po prostu natychmist podświadomość zapala czerwoną lampkę. Książeczko, kupiłam banana, jabłko i śliwki. Siemię oczywiście tez zaraz dodam... uch, nie mogę sie doczekać:). Mam tylko nadzieję że nie zeżrę całego naraz :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Ragisa byłam na tym chomiku ale to chyba wszedzie jest płatne czy ty tez miałas jakiego sms wysyłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale to niedrogo jest, a potem możesz sobie ściągnąć sporo różnych. Poczytaj opisy, które Cię mogą zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Radisa byłam na chomiku ale niestety nic z tego cały czas wychodzi mi jakis bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
sory Ragisa za ta radise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyplulam pluca na orbitreku:) moj deserek byl przepyszny,potraktowalam go jak posilek i tez tak bede robic powtarzajcie sobie codziennie W TYM TYGODNIU SCHUDNĘ TYLE I TYLE NP (2 KG) i tak w kazdym tyg powtarzajcie sobie to, to dziala na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! świetny pomysł Książeczko:). Ty mi nic o tym orbitreku nie mów, bo zaraz na rower pójdę, a troche zimno i ciemno...... Powtarzanie własnie zaczęłam :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Ksiazeczko ja tez tak bede sobie mówic i mam nadzieje na efekty Dzis u znajomej w butiku miezyłam sukienke i mam nadzieje ze jak w lutym pójde na zabawe to sobie ja kupie , narazie sie do niej nie dopinam - kolezanka mi ja odwiesiła na ostatni wieszak i jak bede miała czas to bede tam wchodzi pogłaskam ja i obiecam ja ze bedzie moja. za miesiac znów ja przymieze i zobacze czy bedzie jeszcze duzo brakowac .systemem SMART jestem pewna ze w niej pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaafira
zdrowe jedzonko czerwona kapusta starta na jarzynówce,jabłko i banan też na jarzynówce ,doprawić jogurtem naturalnym i odrobiną soli i na talerzyku już posypać sezamem lub orzechami szejki zielone dziś robiłam taki wielką garść szpinaku ,pół jabłka,pół banana,4 malinki mrożone zblendowałam z pół szkl wody,w smaku kremowy ,zdecydowanie owocowy lody jogurt naturalny,malinki mrożone,pół banana mrożonego ,szybkie blendowanie i ach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Zaafira a jak ten szpinak teraz raczej jest tylko mrozony? i dzieki za przepisy bede musiała kiedys wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Ragisa jak tam rowerek zmarzłas napewno bardzo ale tez i jestes szczesliwa . ja powoli sie zbieram do domu no i oczywiscie na autobus spacerek na nastepny przystanek .Zycze udanej nocki oraz przyjemnego słuchania płyty .DO JUTRA pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast szpinaku może być np.sałata,jarmuż cokolwiek co ma zielone liście,można też dodać ogórka zielonego,natkę pietruszki,jakiekolwiek owoce,40% zieleniny reszta owoce chcecie przepis na batoniki musli,takie bez chemii,zdrowiutkie ,smaczniutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×