Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Izus ale ja jestem po crio :)) Mala oczywiscie ze bedzie dobrze :) przeciez dzieeczyny, po burzy zawsze w koncu musi wyyjsc slonce. Nie ma innej mozliwosci :) Trzeba mocno wierzyc w kropki, bo kto jak nie ich mamusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Ja dzisiaj wstalam wyjątkowo wczas bo o 8 i juz jestem po śniadanku i po kawce zbożowej :) Życzę wszystkim miłego dnia i tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwia zostało mi 3 mc :) Ale sie juz niemozemy doczekac, pewnie tak jak wszystkie przyszle mamusie, najwazniejsze zeby było wszystko dobrze i zdrowe maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale Ci sie nie dziwie :)) Ja narazienie moge doczekac sie kiedy poznam plec, poczuje pierwsze ruchy... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak miło zacząć dzien bez igły w brzuchu, jutro punkcja zaczynam sie stresowac... małami, allessa jak wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja też bardzo wczesnie dzisiaj wstalam bo o 8.30 hihih. Juz zdazylam być na spacerze zrobic zakupy i dopiero zjadlam sniadanie gdyby moj M wiedział ze dopiero je jadlam byla by draka haha. Sylwia poczekaj jeszcze miesiac a juz powoli bedziesz czula ze cos w brzuchu zaczyna sie dziac. Helen to juz naprawde nie daleko do terminu, w sumie mi zostalo 4 miesiace hahah ale juz tez sie nie umie doczekac. Mamuski jak sie czuja mam nadzieje ze bardzo dobrze. Catarina. Mala i Alles jutro wszystkie kciuki beda zacisniete za was bedzie dobrze nie stresujcie sie za duzo teraz tylko odpoczywajcie i relaksujcie sie. Sil jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska1988 dziś się czuję w zasadzie dobrze. Minęło osłabienie, za to zaczęłam kichać i boli mnie trochę gardło. Ale przeżyję. Zadzwoniłam do Apteki w Bytomiu, zarezerwowałam sobie 2 opakowania lutinusa na następny wtorek. Leków mam akurat do wtorku, a wtedy mam betę. Jak wyjdzie, że ciąża jest, to wykupię te opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii mnie w ogóle nic nie bolało, nie czułam też ciężkości w brzuchu... po prostu jakby nigdy nic. Będzie dobrze. <> Sylwia a to co innego jak miałaś crio :) Pewnie dostałaś zarodek odpowiednio do cyklu :) Wszystko w swoim czasie. Ciąża to taki super czas, że zawsze na coś nowego się czeka. A ruchy faktycznie to mistyczne przeżycie. Doczekasz się :) <> helen, dzięki i Tobie również miłego dnia. Co tak wcześniej zaczęłaś dzień? <> Widziałyście dziś w DDTVN o niepłodności (w sumie o sexie podczas starań). Niby pani psycholog mówiła, że psychika nie może wpłynąć na płodność a na koniec w sumie wyszło na to, że tak... i że trzeba się kochać tak aby czerpać z tego radość. Nie lubię takiej gadki. Sama psycholog mówiła, że mąż wsiadał w samolot i leciał do domu bo miała dni płodne, więc taaaaaka pewnie była radość, ze współżycia. Radość ciężko czerpać jak się wskakuje do łóżka w "asyście" dr w określony dzień. <> Allessa, Catarina, małamii dziś zróbcie wszystko, żeby się odstresować przed jutrem :) <> UDANEGO TYGODNIA WSZYSTKIM!! To musi być pamiętny, udany tydzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Witam moje drogie staraczki ja dzis po wizycie wszystko ok jutro gonapeptyl a od srody gonal 150 + menopur 75 od srody tez gonapeptyl polowka mala mi catarina tez tak mialyscie z tym gonapeptylem pytam was bo mialyscie długi protokół kurcze wy dziewczyny mialyscie chyba mniejsze dawki lekow az mam jakos strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly faktycznie dużą masz tą dawkę do stymulacji. Ale lekarze na pewno wiedzą co robią, skoro się odważyli na większą dawkę. Miałam długi protokół i Gonaneptyl brałam po połowie do końca stymulacji. On zapobiega pękaniu pęcherzyków (chyba). Będzie dobrze Polly. Jesteś coraz bliżej swojego szczęścia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly3322 A kto cię leczy? Faktycznie masz bardzo dużą dawkę leków. Jakie masz AMH? Które to podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Dzieki iza czyli ten gonapeptyl mam jeden zastrzyk na dwa dni kurcze nie dopytalam troche dziwnie zuzyje pol izpowrotem do lodowki na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polly ja brałam gonapeptyl,przez 14 po odstawieniu antków a pózniej gonal 175+gonapeptyl 0,5 dokładnie pół zatrzyku i do lodówki na dzien nastepny... to spore dawki, kto ci przepisywał stymulację? ktróre to twoje podejscie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Sil dr M moje amh 2,4 to moje drugie podejscie poprzednio menopur 150 wychodowalam 6 jajeczek jedno transferowali a reszta nie przetrwala no kurcze zobaczymy chyba wie co robi poprzednio moje jajeczka byly zlej jakosci te transferowane bylo 4B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Stymulacje przepisywal dr M chodze tylko do niego wiecie jak jest do dr Cz niechce isc nawet na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly faktycznie dużą masz tą dawkę do stymulacji. Ale lekarze na pewno wiedzą co robią, skoro się odważyli na większą dawkę. Miałam długi protokół i Gonaneptyl brałam po połowie do końca stymulacji. On zapobiega pękaniu pęcherzyków (chyba). Będzie dobrze Polly. Jesteś coraz bliżej swojego szczęścia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly dokładnie pół wstrzykujesz i resztę zostawiasz na następny dzień. Mój zarodek też był 4B i 6B i jestem w ciąży. Ponoć to o niczym nie świadczy, to jedynie wizualna ocena. Na pewno dr M wie co robi. Ja miałam łącznie dawkę 150 i pytałam czemu tak mało, skoro przy 75 do inseminacji miałam jeden pęcherzyk, ale nie chciał podać więcej. Skoro to twoja druga stymulacja to już wie jak reagujesz. Będziesz mieć dobrej jakości komóreczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Czesc dziewczyny, Helen...Iza...ja polrcam kupic kilka ubranek na 56 a wiecej na 62. Moj Synek mial 59 cm i wszystko na 56 poszlo w odstawke. Zawsze mozna kilka potem kupic niz maja leżeć nieuzywane. Ogolnie to polecam Wam body i polspiochy oraz spiochy. Wszelkie dresiki, jeansy na tak male dzieci są piekne ale strasznie niewygodne i jest jeden wielki placz a wiadomo ze z takim malenstwem jest sie glownie w domku a tam sie ubiera byle bylo wygodnie. Ja najczesciej zakladam teraz rajtuzki na body bo czasem i spodenki uciskaja w tego pampersa. Aaa i wiecej kupcie sobie na dlugi rekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Polly nie martw się -dr M wie co robi:) zobaczysz jak na pierwszym podglądzie będzie...:) xxx Catarina no rzeczywiście tak dziwnie rozpocząć dzień bez zastrzyku.... ja się bardzo stresuję przed jutrem:( mam dziwne przeczucia...ale jakoś w pracy nie myślałam o tym wszystkim...Mam nadzieję,że wszystko pójdzie szybko... xxx Alessa a Ty jak tam? Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
polly- spokojnie- teraz w gyn dziewczyna dostała menopur 225 j i jest OK ;) dużo zależy od AMH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
No tak mysle ze dzieki duzym dawkom moze uda sie chociaz skrocic stymulacje moze udalo by sie jak sil bo miala bodajze punkcje e 11 dniu ja poprzednio mialam w 13 dniu wogole to wszystko dziwne bo w naturalnym cyklu bywalo ze w 9/10 dc mialam pecherzyki po ponad 20mm a przy stymulacji rosly jakos licho a czym krotsza stymulacja tym mniejsze koszta dzis w aptece za gonal900 6 menopurow i 4 gonapeptyle zostawilam 523 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej stymulacji też miałam tak późno punkcję. A prawdą jest że im dłużej tra stymulacja, tym potem gorsze wyniki, dlatego cała procedura powinna kończyć się w max 15 dniach. U mnie wyniki też liche... Ciekawa jestem, czy na normalnym cyklu u mnie w pęcherzykach w ogóle były komórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Iza dzisiaj sie jakoś sama obudziłam o 8 i juz mi było żal kłaść sie spac bo chciałam troche w domu ogarnąć i na zakupy i tak jakoś wyszło :) Iwcia dziękuje Ci za dobre rady :) napewno z nich skorzystam :) Dziewczyny oglądacie Na Wspólnej? ale dzisiaj był straszny odcinek...aż sie poplakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja oglądam i też aż mnie zmroziło.. kto taki scenariusz pisze.. nie powinnyście przyszłe mamusie oglądać seriali!! Małami, Catarina i Allessa jutro ważny dzień dla Was :) wyśpijcie się i czekamy na super wieści jutro:) a ja już dziś zaciskam za Was i każdą z osobna kciuki :*** Iwcia jak tam Twój krasnal się miewa? pewnie już duży kawaler co ;) Macie dziewczyny facebookowe jakieś info od Fif? informujcie kiedy cc:) to jednak jest wydarzenie w końcu pierwsze forumowe bliźniaki będą już niedługo :-D Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja też się popłakałam.... Dziewczyny: Catarina, Allessa, Małami -mocno trzymam kciuki za jutro. By było dobrze. Dajcie znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknął mój wpis. Dziewczyny trzymam za was kciuki, niech jutro ilość komórek będzie odpowiednia, byście mogły decydować, co chcecie zrobić z pozostałymi. A odcinek Na Wspólnej był straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Iza, Basia, Sil, Iwcia, Helen i wszystkie dziołchy - dziękuję za kciuki w imieniu całej trójcy. Catarina, MałaMi - dzisiaj jakby te jajniki się uspokoiły - czuję je cały czas ale już tak nie bolą - chyba wiedzą co je jutro czeka hehehe. Nie mogę usiedzieć w miejscu - chciałabym być już "po". Życzę Wszystkim spokojnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×