Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Polly3322
Dziewczyny tylko 2 komorki prawilowe zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
Moja koleżanka teraz miała w Gyncentrum ostatni transfer dwóch blastocyst 4aa z intralipidem z podwójną dawka encortonu nacięciem otoczki i klejem i nic. To już 3 raz się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia ja też dzisiaj byłam na wizycie dostałam gonal 150 a w 2dniu cyklu mam zrobić lh i wtedy najwyżej będę miała dodany menopur.Jeszcze 5 tabl.czekam na @ i zaczynam ehh... Pzdr Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przedłużone branie tabletek antykoncepcyjnych czyli nie robiłam przerwy w braniu żeby zrobić tą histeroskopie ale teraz mam 3 dni antybiotyk to jeszcze te 3 antki mam brać .Z jednej strony cieszę się, że to już z drugiej boję się co to będzie z tymi komórkami przy moim amh 1.7. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustynia koleżanka ma problem z immunologia? MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia a jak mogę spytać ile masz lat długo się staracie? :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia w tym roku skończę 34 lata-staramy się od prawie 6 lat-jeden jajwowód niedrożny po ciązy pozamacicznej i chyba po zapaleniu przydatków i z tej strony już prawie nie mam pęcherzyków a druga strona nie pękały mi pęcherzyki aczkolwiek niby po stymulacji w gyn coś ruszyło ale widziałam, że nie byli przekonani na 100% że pękały przynajmniej ja tak to odbierałam. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny:). Niestety nie ma recepty na powodzenie procedury in vitro. Ja za każdym razem miałam podawane po dwie blastocysty dobrej jakości i nic z tego. Sil- pisałam o mrożeniu komórek. Pomijając koszty to jest ryzykowna procedura. Musi być ich b dużo aby były szanse. U mnie z 14 rozmrażanych zapłodniło się 6. W 5 dobie miałam już dwa zarodki o słabszej jakości niż przy "świeżych" komórkach. Sama nie wiem czy warto mrozić. Napiszę jaki będzie u mnie efekt . Chociaż mam złe przeczucia. Nie mam żadnych objawów, dosłownie żadnych. W mojej klinice kobiety miały po jednej czy dwóch dojrzałych komórkach i udało się na"świeżych". Tak więc dziewczyny nie martwcie się ilością kom po punkcji. Jakościowo mogą być b dobre!! :). Kiedyś musi się udać każdej z nas!!! MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Linkaa28 - kochana leżę caly czas w szpitalu na podtrzymaniu dostaje i kroplowki i lekarstwa cala tone tabletek plamienie troszke ustalo juz nie jest takie krwiste tylko brunatne. U maluszkow serduszka bija jak dzwon mam tylko lezec i brac antybiotyk zeby nie doszlo do zakazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia masz takie same AMH jak ja - 1,7 . nie martw sie nie jest ono takie zle:-) ja mam histeroskopie 05.02 czyli za 2 tygodnie . a ty juz podchodzilas wczesniej do invitro? Bo nie masz stopki i nie moge sie doczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil Podliczyłam koszty: całość procedury mrożenia i przechowywania przez rok + rozmrożenie i ICSI + wizyty + leki+transfer 11tys. Dla mnie to b dużo. Może w innej klinice są mniejsze koszty???. Trzymam kciuki za Twoją III stymulację!!! :) MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Witam dziewczyny proszę napiszecie. W jakiej. Cenie jest lutinus w aptece. Na dole i w tej w Bytomiu?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka pamiętam tą betę i wiem też jak się czułam jak się nie udało :-( teraz mam nadzieję że będzie inaczej bardzo chętnie odczaruje to styczniowe rozdanie :-) vicky trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky 3mam mocno kciuki za Was:*** jesteś pod dobrą opieką :** ważne że już nie krwawisz tak mocno...:* trzeba być dobrej myśli:**3maj się Kochana :* xxx Polly te 2 komórki wystarczą-nie zamartwiaj się;** na kiedy masz planowany transfer? jakiś ten nowy rok u nas pechowy teraz....widzisz ja miałam 13 komórek pobranych..z czego 6 było dojrzałych....i z tego mam jednego mrozaczka-mam nadzieję,że TEGO Jedynego:) xxx Catarina to Ty w poniedziałek betujesz tak?:) gdzie idziesz oddać krew? i o której mniej więcej będziesz miała wynik:)) wierzę, dziewczyny,że to będzie To!!:)) xxxx Witam nowe koleżanki:) 3mam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanko bo jestem na długim protokole biore gonapeptyl. czy normalnie dostwne@ w sumie mam juz jakieś plamienia. Pytam bo przy pierwszej stymulacji nie mialam @ dr CZ mi ją poprostu zastrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami transfer miałam 15.01 i ja wyliczyłam ze we wtorek ale mój małż tak liczył ze mu wyszedł poniedziałek , ja nie wiem z jednym razen mogłabym juz poleciec na ta betę bo juz nie mogę sie doczekać z drugiej strony wolę trwac w tym stanie niby ciąży, Wiem zdecydowania brak boję sie bo nie mam nic zamrozone na kolejnie podejscie rządowe tez nie ma szans. Trzeba zbierac kasę tylko nie wiem na co? Czy na kolejne podejście juz prywatnie, czy na ewentualaną wyprawkę dla dziecka.... tak czy siak kasa musi być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina 10 dpt wypada ci 25.01 czyli w poniedziałek. MP 11 tyś zł? Nie spodziewałam się,aż takich kosztów. Nie zmienia to jednak faktu, że organizm nie jest ponownie obciążany. Jakie są u was koszty, mogłabyś to podać? Interesuje mnie ile dokładnie kosztowało cię mrożenie, procedura , wizyty i transfer. Bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Dziewczyny transfer mam miec w poniedziałek linka intralipidu nie biore ale mam miec klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil i zono gościa z Katowic pewnie sie w piatek mijałyśmy pod gabinetem, bo ja tez miałam wizytę. I zaczynam stymulację juuuupi, czekam tylko na @. A odnośnie pcos i protokołu, mam pcos amh ponad 10 i drugi raz idę krótkim, wiec nie ma reguły. Ktoś pytał o suplementację, sorki nie pamietam kto, ale jestem tu nowa i z doskoku, wiec ja biorę folik, Femibion, dha, koenzym q10 i selen, a moja druga połowa profertil, selen i koenzym q10. Przy poprzednim podejściu braliśmy dokładnie to samo. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do gyncentrum to powiem wam szczerze, ze byłam do nich na początku sceptycznie nastawiona. Dodatkowo gin, do którego chodziłam radził mi wybrać bardziej doświadczona klinikę np novum, ale tak sie złożyło, że wtedy tylko Katowice były mi po drodze. A ze w provicie były odległe terminy postawiłam na gyn i nie zawiodłam sie. Udało mi sie przy pierwszym podejściu i mam cudownego synka. Wcześniej zaglądałam na rożne fora gdzie udzielały sie dziewczyny z gyncentrum i co chwila jakaś zachodziła w ciaze, nawet jesli nie za pierwszym to za którymś podejściem i nie tylko w ramach rzadowki. Dlatego ja jesli bym musiała zdecydować sie na komercyjne podejście to wróciłabym do gyn. Dr M jest mega specjalista i zna sie na swoim fachu. Wiec ja akurat z czystym sumieniem polecam gyncentrum. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vicky83 myśl pozytywnie i jak najwiecej odpoczywaj. Ja w czwartym miesiącu miałam duzy krwotok, trafiłam do szpitala, okazało sie, ze zaczęlo sie odklejać łożysko i miałam krwiaka prawie 10 cm. Przeleżałam w szpitalu miesiąc, plamilam przez półtora miesiaca i wszystko sie wygoilo. O plamienie sie nie martw, bo organizm sie oczyszcza i jak nie ma żywej krwi to dobrze. Jak wyszłam ze szpitala to prawie cała ciaze przeleżałam, w domu nawet mi herbaty sobie samej nie pozwolili zrobic.... I wszystko dobrze sie skończyło. Trzymam kciuki&&& Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika rozumie że ty pierwsze podejście i udane a teraz podchodzimy do drugiego? A powiedz mi jakie są twoje problemy jak można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika, ja leczyłam się w gyn 4 lata, zmieniłam klinikę, mam porównanie. Mój obecny doktor lubi wyzwania, a mój przypadek jest ciężki. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Dziewczyny baaaardzo mocno za każdą trzymam kciuki. Trzeba wierzyć w lepsze jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Malami - nie dziekuje kochana :-* Nika - wlasnie leze leze i leze krwawienie sie zmnkejszylo moj krwiak ma 3 cm to w porowaniudo Twojego to faktycznie duzo mniejszy :-) jestem dobrej mysli maluszki musza zostac ze mna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky O NIEEE!!! Vicky musi być wszystko dobrze. Trzymam kciuki najmocniej jak umiem. Jestem z Wami myślami!! Walczcie!! Jesteś na Ligocie? <> Baśka leżenie na wznak mi pogarsza ból, nie mogę w ogóle potem się ruszyć :( Mąż mnie masuje. I spytam dr czy mogę używać elektrycznego masażera, na kark mi kiedyś bardzo pomagał. Duża już Twoja królewna :) <> iwcia cieszę się, że już gorączka zeszła i już jest lepiej Oby krosteczki też szybko zeszły <> Maniofranio, Madzia, Marysia, Mokata, Asia trzymam kciuki, żeby się udało po pierwszym razie. <> Dredzik plamienie może być nawet przez całe opakowanie :( Mnie leki przed kosztowały jakieś 2200 zł. Spory koszt jest po punkcji, jeżeli będziesz mieć Lutinus. Paczka 125 zł w aptece w Bytomiu. Na dole Gync 170 zł inne apteki około 220 zł paczka. Trzeba minimum 4 opakowania. Do tego nie refundowane Clexane 2 paczki około 115 zł za paczkę. <> nikita oby ta mieszanka okazała się wybuchowa, w sensie dzidziusiowa :) Ojj no to możesz cierpieć :( Ja mam idealnie zdrowy kręgosłup, nie unikam ruchu a tu taki klops :/ Też na plecach nie mogę a na boku właśnie tak leżę i jest lepiej. Muszę bardziej namawiać męża na masaże :) Masz rację, przepiękna zima. Mój mąż jeździ na narty co weekend (służbowo a przy okazji sobie jeździ) i chociaż bardzo bym chciała to jeszcze baaardziej się cieszę, że nie mogę :) <> Catarina a gdzie mierzysz? Po owulacji i pod wpływem progesteronu temperatura zawsze jest wyższa. 18 dni wyższej temperatury może stanowić ciążę, 21 ją potwierdza. Ale przy ivf to się nie sprawdza bo temp się na 100% podniesie w związku z luteiną/lutinusem. Trzymam kciukasy z całych sił. Jutro testujesz? Z tą nogą to może śpisz na biodrze a masz twardy materac? <> Allessa Jakie miałaś zarodki. Moje w 3 dniu mały 6B i 4B. Objawów szczególnych nie miałam do zrobienia bety, normalnie jak przed okresem. Trzymam kciuki! <> Poly trzymam kciuki, żeby jajeczka była extra jakości, bo ilość się nie liczy (ale wiem, że duża liczba dobrze robi na psychikę). Nie ma co się łamać, przecież jedna super komóreczka wystarcza. Ja miałam zero prawidłowych i jestem w ciąży. <> żona gościa z Katowic, współczuję starty i trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko poszło gładko :* <> agula a może zrób test z krwi? <> ania ja miałam jak najgorsze wrażenie z kliniki. Zostałam zmuszona do przejścia do niej, żeby móc skorzystać z refundowanego ivf. Lekarze nie mają zbyt wiele czasu dla pacjentów, wizyty są jakby w biegu ( u dr Piek. wizyty są dokładniejsze i tyle ile czasu potrzeba by wszystko się dowiedzieć). Od razu powiedziałam, że chcę długi bo taki mi proponowali w poprzedniej klinice. Dr to przemyślał i się zgodził. Mimo, że było ciężko to dzięki embriologom udało się za 1 razem. To z pewnością ogromna ilość szczęścia ale jednak. Musisz wybrać co Ci serce podpowiada, najlepiej skonsultuj się w Angeliusie i Invimedzie dla porównania. <> Joafer, okres po antkach dostaję 3-4 dnia, ty dopiero po 8? Przy Gonapeptylu dostaniesz normalnie okres. <> Asia dr Paliga jest super. To doktor-anioł :) <> Madalinka ja w 3 dobie miałam podane 2 zarodki 4b i 6b i jestem w ciąży :) GŁOWA DO GÓRY! To o niczym nie świadczy bo w laboratorium to nie to samo co u mamusi. Tam śmigną :) <> SIl-Sb zaciskam kciuki, żeby była kasa dla Was!! Ostatniego dnia antków bierzesz Gonapeptyl i z tego co wiem to już jest stymulacja więc dr na początku marca Was zakwalifikuje do kolejnej próby. <> Ewela refundowana Luteina wszędzie będzie kosztować tyle samo. Jakieś 3-4 zł :) Lutinus natomiast jest za 170 zł a w Bytomiu za 125 zł - przynajmniej był pół rok temu. Mam nr telefonu do apteki, jak chcesz. <> małamii trzymam kciuki, żebyś teraz mogła zabrać maluszki do domku :) (Masz więcej niż 1?) <> Marysia cieszę się, że już po. Super, że zaczynasz stymulację. Zaufaj dr skoro dał CI duże dawki to miał powód. Ja mówiłam, że czemu takie małe 2*75 skoro do iui miałam 75 menopuru i była jedna komórka. Ale nie chciał się zgodzić na więcej. <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczynki. Ja już mam stres przed jutrzejszą beta :( boję się jak cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×