Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

linkaa28 mi się dziś śniło że poroniłam, sen był tak prawdziwy, że obudziałam się i obudziłam męża, wołając, że ronię i żeby coś zrobił... i on mnie uświadomił że spałam, że nie jestem w ciąży... Jak liczę, to punkcję powinnam mieć w przyszłym tygodniu ok czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to prawdziwy koszmar :-( my od pierwszego dnia stymulacji powinnyśmy brac relanium a od transferu do bety powinni nas wszystie usypiac;-) Będzie dobrze.. musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Aldza bardzo mi przykro:(:(3maj sie Kochana...wiem co czujesz:( Elusiowo gratuluję dziewczynki a Tobie Lenka faceta:D:D:) Iwcia jak Ty tam się czujesz?:) odpoczywasz?:> Ja w sobotę mam histero....od dzisiaj biorę anty przez 21 dni....i od kolejnego cyklu zaczynamy na nowo...noi to tyle u mnie:(:( dr M nie dowierzał ,że się nie udało...no a jednak:( Jakoś ogólnie jestem tym wszystkim podłamana:( dobrze,że te histero na sobotę dr M się zgodził zrobić chociaż nie mam problemu z urlopem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinni nas usypiać od 1 zastrzyku, nich mąż robi zastrzyki co rano, a potem gin do domu na podglądanie przyjeżdżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka,Sil proszę napiszcie jakie Wy antyki brałyście? Sil ile dokładnie po tych antykach Ci się @ spóźnił>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Dziewczyny a ja się pochwalę, że na badaniu prenatalnym wyszło że będzie córeczka mamusi i tatusia:) Zobaczymy za tydz czy dr P to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii89 ovulastan? tak chyba się nazywały. Ja dostałam @ 5 dni po skończeniu antyków. Może nie jest to duże opóźnienie, ale producent pisał 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami ja tez mam ovulastan forte zobaczymy dopiero ile ja będe czekac na @ oby nie za długo:-) od którego dc zaczynasz brac antyki ze masz w sobotę histero? Ninka gratulacje na dziewczynkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ja też miałam te same antyki...Sil Ty jutro a ja w sobotę wizyta...myślisz,że czwartek punkcja nie za szybko?ja liczyłam na nast. sobotę...daj koniecznie znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od dziś juz tak boli identycznie jak na okres i tak myśle ze moze od razu po skończeniu tabletek dostane @ bo ja zaczęłam je brac w 9dc a dziś ma 26dc ... zobaczymy Małami głowa do góry masz jeszcze dwa pełne podejścia wiadomo kazdy ma gorszy dzień ale od jutra zadnych smutków tylko myśl pozytywnie :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam to samo....dzisiaj mam 4dc i dzisiaj kazał mi już jedną tabletkę wziąść.... Linka a Ty przedtem miałaś robioną histero??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka gratulacje:) mi na prenatalnych powiedziała ze 51% dziewczynka a na kolejnej wizycie u dr P wyszło że chłopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną histero na samym początku starań jeszcze przed pierwszym podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaaaa pytałam dziewczyn i czytałam na necie. Punkcję zwykle robi się 12-13 dc, mogą zwrobić później, ale w sumie cała procedura powinna trwać do 15 dc... A jak ty się czujesz podczas stymulacji? Mnie podpolewa czasem lewy jajnik... Małami ja zanim odstawiłam antyki też miałam objawy nadchodzącego @, niestety po odstawieniu się wszystko rozregulowało. A zaczęłam przyjmować w 3 dc... i powiem wam, choć wiem, że to głupie, że teraz jak mi się @ spóźniła, a dr M mi wcześniej powiedział, że nie powinno się kończyć wcześniej antyków bo może się coś rozregulować.... że jakbym się cofnęła to bym chyba wzięła 19 tabletek a nie 21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mam jeszcze pytanie Ty brałaś zawsze z samego rana antyki? Bo pisałaś wcześniej ze ostatnią właśnie wzięłaś rano. Bo ja se tak myśle ze przedostatnią wezmę normalnie o 21 a ostatnią z rana ;-P tak jakby pół dnia szybciej wiem jestem głupia :-D ale moze wcześniej @ będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam o 12, kilka dni przed końcem antyków zaczęłam godzinę przesówać. Na 10, 8, 6 .. i ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek chwilę po północy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Linkaa28 ja juz mam 18 tc i zaczynam żyć bo wczesniej to strasznie męczyły mnie mdłości i wymioty. Dzidzia ładnie rośnie to najważniejsze:) ja bralam malveron i chyba po 3 dniach dostalam okres ale bardzo skapy stymulacja do 15 dc i transfer w 17 i mam moje cudo w brzuszku. Dziewczyny trzymam za Was wszystkie i musi byc dobrze. Iwcia a jak Ty dajesz rade z leżeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka najwazniejsze ze z maleństwem wszystko dobrze:-) to dbaj o siebie i ciesz z pięknych chwil ciązy ( juz po mdłościach :-P) Sil haha dobra jesteś ;-) to ja moze od jutra tez wezme ok 1-2 godz wcześniej hihi a ostatnią z rana, a co tam :-D choc u Cb nie za bardzo przyspieszyło ale moze u mnie się sprawdzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, cwaniara ze mnie. Taka cwana byłam, że przed @ wszystko zastosowałam na przyspieszenie @ - sex, wino, buraki, dziurawiec, ćwiczenia, gorącze kąpiele - nic nie dało rady. A w miesiącu poprzednim jak potrzebowałam by @ się pojawiła ze 2 dni później, to 2 dni za wcześnie cholera była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jeszcze wytrzymuje;) nie ma tak źle, wstane do wc, coś zjeść, wieczorem prysznic itd. gorzej to widzę w szpitalu bo pewnie nie pozwolą mi wstawać i ogólnie szpital mnie dołuje dlatego mam nadzieje że jeszcze pobędę w domu. W sobote poszykuje rzeczy w jedno miejsce dla malucha zeby mąż mi potem dowiozl a w niedziele spakuje siebie gdyby faktycznie od wtorku mnie zostawila juz. Ogolnie zle sie nie czuje tylko strasznie się wierci i sprawua mi to nawet ból. Cc jakos przestalam się bać, bardziej się martwie żeby maluch byl zdrowy i za szybko sie jednak nie urodzil. Ruchy już czjjesz? Ja w 18 tc poczulam pierwsze ktorych bylam pewna ze to juz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tradycyjnie leniuchuje po zastrzyku więc stawiam dziś kawkę, herbatkę, ziółka :) która co sobie zażyczy :) ja zacznę dzień od kakao :) Iwona PD życzę spokojnego powrotu do domu i by szybo mogło się zacząć dalsze leczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze herbatkę bo cos na kawę patrzeć ostatnio nie mogę. Ktos ma coś dzisiaj w planach w Gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo tu mamcia Mikusia :) Malinka jeśli nie zaprosisz mnie do znajomych na Fb to Twoje wiadomości do mnie nie dotrą, bo ma blokadę założoną. Jak tam po wizycie? Macie już termin????Mój gigant 2300g !! wszystko oki. Za tydzień umówiłam się na wizytę bo top 37tc i 5 dzień więc jakby cesarka miała być w 38 to było by za późno w kolejnym tygodniu. Dr J powiedziała że po 20tym cc. Ale kiedy dokładnie to się okaże, nio bo Malutki jeszcze malutki.Szyjka zamknięta ma 30 mm.także spokojnie. Co do didimerów powiedziała że zrobią mi w szpitalu, nie ma sensu wcześniej. Miałam ostatnio robiony wymaz na jakiegoś paciorkowca GBcoś co robi się między 37-39 tc i wyszedł niestety dodatni. Jakbym rodziła naturalnie muszą podać mi przy porodzie antybiotyk, cc nic nie szkodzi. A bakteria okropna... Do szpitala położy mnie 3 dni wcześniej żeby podać sterydy na płuca małemu, a po cc ok 4-5 dni się leży.I uspokoiła mnie bo jak cc będzie rano to na pewno ona będzie przy niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczynki:-) Catarina to za niecałe 2 tyg juz będziesz tulic maleństwo ale to zleciało;-) Sil i jak tam jajca w porządku? Ja się dziś trochę podłamałam po wizycie:-( niby ok ale dr M powiedział ze u mnie najgorzej ze są te mięśniaki i mam jaknajszybciej skonsultowac się u endokrynologa bo muszę miec unormowane to tsh bez tego nie ma sensu robic transferu:-( umówiłam się do gyn na wtorek a od dziś pije wode z jodem i w pon powtórze to tsh.. No i mam gonal 150 w przyszłym tyg zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) my po wczorajszej wizycie do dziś jesteśmy w szoku. Nasza Mała juz waży 2600 i wszystko jest ok. Catarina ten wymaz tez mam dodatni i takie same zalecenia tzn ja dostałam jednodniowy antybiotyk juz wczoraj ale to może dlatego że we wtorek idziemy do szpitala. Normalnie oczy mieliśmy z mężem jak ping pongi;) U nas pralka chodzi i w weekend wielkie pakowanie;) Tez mi powiedziała ze lepiej być pod kontrolą. Mnie tygodnie zmieniają się jednak w środy czyli trwa 38 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka a ile wynosi Twoje Tsh? Dziewczyny to super:))juz za dwa tygodnie bedzieci tulic dzieciatka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
A euthyroc bierzesz?? Kurcze tez musze zbadac bo w styczniu milam ponad 3 a w kwietniu przed punkcja 1,8 niby euthyrox biore non stop...dla pewnosci musze to zbadac czy mi nie podskoczylo albo odwrotnie.. a gdzie z tyn pojdziesz? Dr M tez jest endokrynologiem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ile Ci jeszcze zostalo anty do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×