Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Karola2288
Cześć dziewczyny jestem tu nowa dziś właśnie jestem 5dpt jest to moje pierwsze podejście do in vitro a to czekanie teraz jest najgorsze. . . Pozdrawiam i życzę powodzenia dla wszystkich przyszłych mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Karola. Miałaś transfer we wtorek? Bo ja tez :) kiedy robisz bete? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak we wtorek bete zrobię w piątek a ty kiedy? To twoje pierwsze czy kolejne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze czy kolejne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze czy kolejne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze czy kolejne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze czy kolejne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze podejście czy kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze podejście czy kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Tak transfer miałam we wtorek a bete zrobię w piątek a ty Nika? To twoje pierwsze podejście czy kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, jednak jestem zakręcona. We wtorek to miałam punkcję, a transfer w czwartek. W takim razie jestem tuż za Tobą w kolejce do testowania. To moje drugie podejście, z pierwszego mam 1,5 rocznego synka. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do intralipidu- kupiłam w aptece 20% 100ml za 27 zł!!!! a przepisała mi go moja gin w mojej przychodni i jak przyjdzie ten czas to mam się do niej umówić na wizytę i mi go poda. Także sporo kasy zaoszczędzę a klinice nie dam zarobić 350zł Dziewczyny spróbujcie też tak pokombinować może dacie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
No przepraszam nie wiedzialam że tyle razy poszło. No ja jestem pierwsza to jak coś będę wiedzieć to napiszę. Jak się czujesz? w domku odpoczywasz? To super gratulacje synka mam nadzieję że też mi się uda za 1 razem bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Hope, że nie odpowiedziałam od razu, ale wczoraj nie chodziło mi forum, nawet nie wiedziałam, że mój post wszedł :/ Jeśli chodzi o badania, to miałam robioną biopsję endometrium, sono-HSG i stężenie hormonów. I prawdopodobnie proporcje hormonów mam niewłaściwe, ale dr Cz dziwiła się, że wcześniej w poprzedniej klinice, nikt nie zauważył, bo podobno to widać jak byk. No i chyba będą musieli mi usuwać polipa endometrialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"maxime" na innych forach też zachwala Gyn , m.in. na forum.gazeta.pl "Jaką klinikę i jakiego lekarza polecacie na Śląsku" . Przez ostatni rok nikt nic nie pisał (wcześniej wpisy zachwalały Provitę) i pojawiła się "maxim" zachwalając Gyn. Na innym forum też robiła reklamę Gyn ( nie zanotowałam na jakim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ja Gyn mogę polecic bo mi sie u nich udalo i wielu dziewczynom z ktorymi mamy kontakt. Raczej z wszystkiego bylam u nich zadowolana oprocz wizyt u dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak postaram się jutro napisać jakie miałam badania , ale nie sądzę że miałam coś czego Ty nie miałaś, Ale jak Cię to uspokoi to pogrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, chyba nie o tą "maxime" chodziło, ale jeśli trzeba to założę tam konto i zachwalę... :) bo uważam, że trzeba chwalić kogoś, kto pomaga, choć inni twierdzą, że to niemożliwe :D i na pewno nie będę anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jana w jakiej aptece kupiłaś ten intralipid na Śląsku? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jana, my z mężem też o tym myślimy, bo jak okazuje się, te kliniki chcą z ludzi zedrzec masę kasy. Za grosze można dostać ten intralipidem, tylko gorzej z podaniem. Powiedz mi, poszłaś normalnie do ginekologa państwowo i ona Ci poda? Bez problemu? Bo ja szukam kogoś kto mi to poda. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope, wiem że tego jest dużo, ale może coś przeoczyli lekarze u mas. Kurcze już sama nie wiem. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxime1106, skoro jakiś anonim ma pretensje, że ty, lub ktoś inny ośmielił się dobrze napisać o Gyncentrum, po tym jak podobno przedtem wpisy zachwalały "Provitę", masz odpowiedź na pytanie: kto i dlaczego? Dodam, że ja osobiście zamieniłam Provitę na Gyncentrum bardzo sobie chwalę, bo dopiero wówczas osiągnęłam cel, czyli macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Hej dziewczyny! Mam może głupie pytanie. Co zrobić żeby ta cholerna @ sie pojawiła? Macie jakieś "sposoby"? Masakra juz mam 10ty dzien opoznienia. Byłabym juz w połowie antków a tak d..a. Wszystko mi sie opóznia wrr!! Luteina nie pomogła. Test negatywny bo robiłam. Mam jeszcze kilka tabletek z innego opakowania. Moze je tez wezmę? Normalnie nie wiem co robić. Juz odmówiłam wizyte u dr M z 17.03 bo miałam sie pojawic w połowie antków a tu taka lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxime ale mnie rozśmieszyłaś ....nikt nie wykrył nieprawidłowych wartości hormonów...to może się u wróżbitów leczyłaś wcześniej... prawda jest taka że jeżeli zadzie się w ciązę w danej klinece i urodzi sie zdrowe dziecko to się ją poleca ... jeżeli się nie uda to widzi się same błędy... prawda jest taka że dr Cz jest niesympatyczną i niemiłą osoba -i uważają to śmiem powiedzieć prawie wszystkie dziewczyny z forum... ogólnie w gyncentrum powinni popracować nad komunikacją z pacjentem - bo jest fatalna , a wstawanie lekarza z krzesła zanim zamknę drzwi toalety jest mało kulturalne... klinika jak większość pewnie -masówka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska81 :) Masz rację jest masowka, dr Cz to okropny czlowiek, nie neguje jej wiedzy , ale taka osoba nie powinna pracowac z ludzmi :( mimo wszystko Gyn dobrze wspominam :) Aguuula jak bierzesz luteine to opozniasz miesiaczke, ja proponuję gorąca kąpiel, Dziewczyny proszę wspierajmy się, bo jak jeszcze na forum będzie źle to OSZALEJE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 a luteinę podjęzykową brałaś? Bo to chyba jeden z specyfików (na receptę) który działa najskuteczniej. Mogłaś umówić się z dr M właśnie z tego powodu, bo to coś nie tak jak tak dużo się opóźnia. Ja to wiele rzeczy na przyspieszenie próbowałam i kila razy kilku rzeczy na przyspieszenie. I zawsze wszystko u mnie na opak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×