Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Sylwiasta159
Dziewczyny a jak to jest... Chcemy z mezem podjesc u dr P w Gyncentrum do ivf komercyjnego. Ale naszym warunkiem jest to, ze nie chcemy mrozic zarodkow, bo np w przypafku ciazy mnogiej nie bedziemy chcieli wiecej dzieci a jesli juz to podejdziemy do procedury od nowa... opcja oddania zarodkow do adopcji u nas tez nie wchodzi w gre... Pobieznie zdazylam zapytac pania dr o to to zdazyla mi powiedziec ze nie pobiera sie np 2 komorek tyle co do transferu bo moga sie nie zaplodnic i transferu nie bedzie. No wiec czy skoro mozna mrozic komorki jajowe i je utylizowac a zarodkow nie to nie mozna sprawy zalatwic tak ze wezma 2 komorki jak sie nie zaplodni np jedna to odmrozic jedna komorke jajowa i ja sprowac zaplodnic? Tak zeby nie robic nadwyzki zarodkow? Batdzo prosze Was o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Sylwiasta skomplikowane to jest troche, niewiem czy to dobrze zrozumialam ale mysle podobnie do Ciebie, zeby po punkcji zaplodnic tylko 2 komorki , bo wiecej niemozna bo jak sie obie dobrze podziela to bedzie transwer a reszte samych komorek zamrozic a jak sie nie uda to znowu odmrozic i zaplodnic na nowo ze swierzymi plemnikami. Kwestia ile tych komorek uda Ci sie wystymulowac. Bo same komorki mozna utylizowac a zaplodnione juz nie?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania trzymam mocno kciuki zeby sie ładnie odmrozily i niech czekaja na mamusie :) i ich domek. Jeszcze niewiesz o ktorej jutro masz transwer? Dziewczyny ktore przygotowuja sie do stymulacji chcialam powiedziec ze zostal mi nieotwarty Gonal 300, ktory kupilam 20 lipca(mam go w domu caly czas w lodowce)mialam wtedy przy stymulacji wizyte dzien po dniu kupilam go a na drugi dzien przy wizycie okazalo sie ze juz tulko ovitrrele i tak zistal nieotwrty. Mam do niego paragon, kosztowal 133zl ja moge go sprzedac za 80zl, jakby ktoras byla zaiteresowala to mozna pisac i spotkamy sie pod klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczyny:-) Małami daj znac jak po wizycie? Kiedy punkcja? Moja @ przyszła od jutra gonal :-) i juz mnie przeraza myśl ze to juz ostatni raz i albo się uda albo nie... aaa panikuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta mysle, ze jedno nie bedize im pasowac w takim rozwiazaniu. mrozenie komorek nadal jest na "srednim" pozniomie tzn, ze jest sporo mniejszy odsetek zaplodnien niz ze swierzych komorek. Inaczej ma sie sprawa z zarodkami. Po prostu komorki nie tak dobrze znosa mrozenie. Podejzewam tez, ze za takie rozmrazania w krotkim czasie doszlyby tez koszty, bo nawet w komercyjnym jest wliczony kszt za zaplodnienie wszytskich pobranych komorek. I do tego decyzja, czy nasienie byloby mrozone, czy za kazdym razem ze swierzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka jak super:))od jutra zaczynasz:)) dam znwc co dr M mi powiedzial ale jestem nastawiona na sobote...no ale zobaczymy Grania to jutro o tej porze bedziesz z maluszkami:))3mam kciuki za nas wszystkie aby ten sierpien byl szczesliwym miesiacem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, ja jak zwykle pomyliłam wczoraj leki :( oj muszę się jakoś ogarnąć, czy któraś z was korzystała z zwolnienia L4 w trakcie przygotowań do transferu lub punkcji ? a sie denerwuję bo przez ta spóźnioną @ wszystko mi się posypało z pracą, nie wiem , może jakoś wszystko poprzestawiam w pracy chociaż okres urlopowy i jest ciężko. jak wy to dziewczyny godzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Helen dokladnie tak. Fistaszek to jedyne wyjscie to oddac swoje zarodki :(? A gdybym chciala by podawali mi po jednym zarodku? Wtedy moze wystarczaloby by zapladniali dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami powiedz mi kochana jaki robisz odstęp pomiędzy euthyroxem a zastrzykami? Bo tak myślę ze jak wezmę tabletkę ok 7.30 to gonal ok 8.30? nie chce zeby mi ta tarczyca znowu szalała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a jaki lek pomyliłaś? Przypomnij mi ty masz teraz transfer mrozaków? Za duzo nas by to ogarnąc co ma która;-) Niestety cięzko pogodzic te wizyty i zabiegi z pracą. Ja kombinowałam z urlopem a l4 od rodzinnego z gyn nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przygotowuje sie do transferu mrożonego zarodka, pomyliłam encorton z estrofem... wzięłam encorton wieczorem zamiast estrofemu.... miotam się miedzy pracą a wizytami dojazdu mam 70 km wiec trochę jest nie wszystkie wizyty mogę mieć w BB i tak jest kombinacja. zastanawiam się czy nie poprosić o zwolnienie bo chodzę do pracy na zmiany i leki nie przyjmuje reguralnie a wiem ze to mega ważne i potem są takie akcje ze zabieram nie ten lek co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Catarina99 z L4 niema problemu ,ja juz brałam od samej stymulacji bo ja przy endometriozie mam bardzo balesny okres+ jeszcze te zastrzyki hormony(mnie bardzo balały jajniki) i potem cały czas ciągłam L4 po puncje i po transwerze 14 dni. Także kochanajak sie źle czujesz to bierz i sie niczym niemartw bo już sama wiec ze dzieciatko jest wazniejsze niz praca, bo sters robi dla naszego orgazizmu najwieksze spustoszenie :( Grania to moze sie jutro spotkamy bo ja mam wizyte o 11,a z regoły jestem zawsze przed czasem :) Ja czekam do 14 na wynik bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina ja na poczatku kombinowalam bralam urlopy ale przy transferze nie mialam szans na urlop bo sezon urlopowy to wzielam l4.....w gyn daja bezproblemu i na pieczatce pisze GyncentrumClinic....ja bardziej zawsze sie stresowalam praca jak urlop zalatwic itp teraz praca dla mnie jest na miejscu nr 2... Linka ja robilam przerwe ok 30-40min niewiem czy to ok...a dr M tez mi nic nie powiedzial w jakich odstepach brac...zastrzyki o 6 rano dawalam bo przed praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja mam zawsze na opakowaniach leków napisane o której godz mam wziąść + alarmy w telefonie ustawione, no a jak pracujesz na zmiany to masz cięzko, jak nie masz w pracy problemu z l4 to bierz :-) Helen to trzymamy kciuki za piękny przyrost bety:-) a ostatnio jaką miałaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to wszystko juz przerabiałam, alarmy przypomnienia ale pracuje w obsłudze klienta i czasami naprawdę jest ciężko. telefon zadzwoni ja go wyłączę bo nie mogę w danej chwili a potem zapominam., w pracy no cóż jestem numerem w grafiku wiec nie wiem czy nie skorzystam z tego aby zrobić sobie wolne, odstresować się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa w pon.miałam 16dpt i beta-2305 , dzisiaj 19dpt beta-6590 kurcze jakbym chciała juz jutro na wizycie wiedzieć ze wszytsko jest oki i zobaczyc fasolke na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Helen piekna beta:) a moje pozytywne nastawienie zniklo:(( mam za niski estradiol z 7ds teraz pobrali mi krew i mam czekac godzine na wynik potem dr M podejmnie decyzje o punkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie drogi, czy tylko ja uważam, że ta kobieta która w Katowicach odbiera telefon, powinna zmienić swoją pracę, bo ewidentnie nie nadaje się do tego co robi! Ja wiem, że jest upał każdy chodzi poddenerwowany, bo ma dość tego palnika, ale na litość boską, trochę szacunku, może powinna iśc na konsultację do tej Pani, która pracuję w oddziale w Bielsku lub, jeszcze lepiej do tej przeprzeprzeprzemiłej kobiety z Częstochowy!!! Musiałam się wyładować! Pozdrawiam was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to oby ten wynik z dzisiaj był lepszy! Trzymam mocno kciuki :-) Pasia no czasem tak jest zalezy na którą trafisz. Ja akurat dziś umówiłam dwie wizyty na środę i od razu na sobotę i bez problemu :-) a Ty pasia jaki masz etap teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Was kochane bardzo mocno kciuki :* Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Trzymam za Was kochane bardzo mocno kciuki :* !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Noi dupa:(( dostalam dovsoboty cetrotide gonal 150+menopur 75 w sobote mam wizyte u dr Cz i ma podjac decyzje....dodatkowo moj lewy jajnik byl schowany za macica i trudno mial sie doszukac tych pecherzykow ale naliczyl ba nin 4 duzych....:// ehh bylam pozytywnie nastawiona dzisiaj moj optymizm spadl:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami :-( kurde ze tez zawsze musi byc coś nie tak ahh .. ale mimo wszystko trzeba byc dobrej myśli ściskam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Helen beta super :) iza 82 ja mam mrozkaki i teraz podchodze z mrozakami-przy pierwszej stymulacji nasze nie dotrwały mrożenia a teraz przy drugiej mamy 2 mrożaki i chcemy je mieć oba podane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Malami nie martw się na zapas-lepiej 2 dni dłużej stymulacja niż i jajka dorosną niż potem mieć kiepskie...wiedzą co robią będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×